Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Zawiera esencję z liści zielonej oliwki oraz substancje bakteriostatyczne i neutralizujące zapach potu. Daje uczucie świeżości. Nie podrażnia. Nie plami odzieży, bez względu na kolor.

Zawiedzione nadzieje

Raczej rzadko się zdarza, żeby jakoś produkt aż tak negatywnie mnie zaskoczył. Jak większość użytkowniczek zachęcił mnie brak soli glinu i piękny zapach. Niestety poza tym ten dezodorant nie ma zbyt wiele do zaoferowania... Nie mam problemów z nadmiernym poceniem, a używając go czuje się jak jakaś dorastająca nastolatka z problemami z poceniem się.

Oliwkowelove

Wiem, że dla niektórych wybór dezodorantu do kwestia chwili, ale niestety przy mojej wrażliwej skórze pod pachami to kwestia bojów i podbojów, swędzenia, zaczerwienienia i prawie płaczu, ponieważ wszystkie bluzki jakoś tam ocierają się o te pachy. Tymczasem znajduję takie coś, co za ulga.

Proste opakowanie. Przede wszystkim jednak opcja roll-on, a nie w kremie. Wcześniej nie uczulały mnie tylko wersje w kremie, które jednak wydają mi się mało higieniczne. Czasami bywają problemy z dostępnością- zwykle kupuję w Naturze, ale mam pod ręką również firmowy sklep Ziaji, także zawsze mogę pójść tam. Cena bardzo niska. Skład może nie powala, ale brak soli glinu dobrze wpływa na moją skórę. Przy tym produkt całkiem ładnie pachnie.

Praktycznie zawsze uzupełnieniem dla każdego dezodorantu jest dla mnie żel aloesowy, bo rzadko kiedy coś naprawdę nie przesusza mi pach. Tutaj początkowo używałam z aloesem, ale okazał się on zbędny. Wielkie wow. Nie czuję żadnego podrażnienia, swędzenia, pieczenia, nie widać nawet zaczerwienienia. Mam wrażenie, że nawet w pewnym stopniu łagodzi wcześniejsze reakcje uczuleniowe. Nadaje się nawet do stosowania tuż po goleniu. Ochrona może nie powala, ale nie mam większych problemów z potliwością, więc mi to zwyczajnie wystarcza.

Wreszcie znalazłam coś porządnego. Naprawdę dawno nie ucieszył mnie tak żaden zakup. Obecnie kończę chyba 5 opakowanie i nadal żadnych reakcji uczuleniowych. Wiem, że zostanę przy nim na dłużej.

Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, Oliwkowy dezodorant bez soli glinu

Gdy przeczytałam o szkodliwości soli glinu, jego wpływie na zdrowie itd. poleciałam kupić dezodorant z ziaji. Czytałam, że one nie są tak silne w działaniu jak te z solami glinu, ale myślałam, że jakieś działanie będą mieć. Bardzo się zawiodłam, ponieważ oprócz pięknego zapachu dezodorant nie ma żadnych innych pozytywnych cech. Szkoda.

Używałam, używam i nadal będę używać!

Regularnie od kilku lat używam produktu i jest to mój hit.
Pachnie bardzo delikatnie, co cenię, bo nie lubię perfumowanych mocno dezodorantów. Nawilża skórę pod pachami, fakt, trzeba troszkę odczekać, zanim się wchłonie, ale czas jest akceptowalny.
Delikatny, nie podrażnia, można go używać także po depilacji.
Kulka nigdy nie zawiodła i dozuje optymalną ilość produktu.
Nie mam problemu z potliwością, więc spełnia moje oczekiwania nawet w upalne dni.
Kupuję "hurtem" zwykle po 3 szt., bo nie chce mi się latać i szukać, jak się skończy, a nie zawsze i wszędzie jest. Najczęściej trafiam w hipermarkecie.

Niespodzianka

Tak się złożyło, że niedawno postanowiłam jednak ograniczyć aluminium, którym raczę się od kilkunastu lat. Padło na Ziaję, bo była najłatwiej dostępna, potem przeczytałam opinie i się przeraziłam. Używając antyperspirantów codziennie, przez te wszystkie lata przyzwyczaiłam się do suchych pach. Nieprzyjemny, mokry pot i plamy pod pachami pamiętałam z początków okresu dojrzewania. Wiedziałam, że Ziaja antyperspirantem nie jest, więc przygotowałam się na wilgoć, miałam tylko nadzieję, że nie będzie brzydkiego zapachu.
Pierwszy dzień był totalnym zaskoczeniem, na spokojnie dałam mu wyschnąć, założyłam bluzkę i... było sucho. Cały dzień w pracy chodziłam niepewna, na wszelki wypadek wzięłam ze sobą dezodorant, by w razie konieczności umyć się i nałożyć go ponownie, ale było to całkowicie niepotrzebne. Wytrzymało! Co prawda, po powrocie do domu, jednak umyłam się i ponownie zaaplikowałam Ziaję, dla poczucia większego komfortu. Nie byłam przekonana, czy czasami dobre działanie nie jest wynikiem dalej blokującego antyperspirantu z poprzedniego dnia, postanowiłam więc popróbować jeszcze kilka dni.
Po okresie testowym muszę przyznać, że działa lepiej niż się spodziewałam. Zawsze myślałam, że jestem osobą z dużą potliwością. Być może zmyliło mnie to, co działo się w okresie dojrzewania, po paru latach wszystko się unormowało, a ja dalej myślałam, że mocne antyperspiranty są konieczne. Na razie przerzucę się na Ziaję, zobaczymy, czy w upalne lato, nie będę musiała co parę dni zaaplikować antyperspirantu.

Bubel

Zacznijmy od plusów, bo jest ich niewiele...

+pięknie pachnie, cała seria oliwkowa Ziai pachnie niesamowicie, jak słodka oliwka (ale niestety inne produkty z serii nie odpowiadają mi ze względu na skład),
+bardzo ładne minimalistyczne opakowanie,
+produkt niedrogi,
+produkt polski,
+nie wylewa się z opakowania, jest ono utrzymane w czystości,
+nie podrażnia, nawet po depilacji,
+konsystencja przyjemna, lejąca, gładko sunie pod pachą, dosyć mokra,

-/+standardowa wydajność,

-nie rozumiem dlaczego firmy tak się chełpią tym, że coś nie ma soli glinu, ale ona nie jest szkodliwa, więc nie dodawanie jej wpływa tylko na to, że produkt jest nieskuteczny,
-bardzo długo schnie, jeśli założymy ubranie za wcześnie, pobrudzi się (ale potem bez problemu spierze się to),
-nie chroni przed poceniem/nie zabija brzydkiego zapachu, nie należę do osób, które bardzo się pocą, powiedziałabym, że tak dosyć normalnie, ale jestem osobą bardzo aktywną, dużo chodzę, ćwiczę, ciągle jestem w ruchu, więc tej ochrony potrzebuję,
-pod pachami ma się uczucie, że jest mokro, w sumie cały czas, nawet w pracy czułam, że tam jest mokro, a nie jest to komfortowe,
-czuć nieprzyjemny zapach spod pachy, a generalnie nigdy mi się to nie zdarza,
-nie daje uczucia świeżości, wręcz przeciwnie,
-niniejszym stwierdzam, że produkt ten to bubel,

Kulka jest do niczego, na pewno jej już nie kupię. Na usprawiedliwienie kosmetyku dodam, że moja mama jest zachwycona tym dezodorantem i kupuje go często. Inne kulki Ziai są o wiele lepsze.

dla mnie bardzo dobry

Sięgnęłam po niego z racji tego, że nie zawiera soli glinu. Szukałam takich dezodorantów w ofercie różnych sklepów i nie pomyślałam nawet o tym, że nasza Ziaja może mieć produkt spełniający moje oczekiwania. Bardzo podoba mi się jego opakowanie, jest minimalistyczne, bez zbędnych udziwnień. Jest wygodne i poręczne. Dezodorant łatwo się aplikuje, dobrze jest chwilę odczekać żeby sobie "wyschnął". Dobrze chroni przed potem, nie mam problemu z nadmierną potliwością i u mnie sprawdza się bardzo dobrze. Na opakowaniu jest informacja, że jest to średnia ochrona przed potem - dla mnie wystarczająca. Produkt jest tani, wydajny a przede wszystkim dobrze działa. :)

Brak ochrony przed rozwojem bakterii

Dezodorantem bym tego nie nazwała.
Chociaż na opakowaniu pisze, że produkt przeznaczony jest dla osób o umiarkowanym poceniu, nie sprawdza się nawet w te leniwe dni bez jakiejkolwiek aktywności fizycznej.

W składzie nie posiada soli glinu, dlatego oczywiście nie zablokuje całkowicie pocenia. Jednak jako dezodorant powinien zapewniać barierę ochronną, która zapobiega rozwojowi bakterii, czego absolutnie nie robi.

Nie daje uczucia świeżości. Zapach potu przebija się już po niecałej godzinie od użycia - może trudno w to uwierzyć, ale tak, zrobiłam eksperyment godzinnego leżenia z odsłoniętymi, wyschniętymi pachami. Efekt taki sam nawet po zmyciu produktu i ponownym nałożeniu.

Pomimo ładnego zapachu samego produktu, po aplikacji na skórę oraz po lekkim spoceniu się przez ubranie staje się on stęchły. Materiał pod pachami śmierdzi jak po 2 tygodniach nieprania.

Ponieważ nie zawiera agresywnego składu nie podrażnia, za co daję 1 gwiazdkę. W przeciwnym razie byłoby 0/5.

Próbowałam dać mu szansę, ale po tygodniu spasowałam.
Jest to EMULSJA, a nie DEZODORANT. Taki sam efekt uzyskałabym smarując pachy kremem Nivea z tą różnicą, że ładniej by pachniały.

Ulubieniec....

Na dezodorant trafiłam przypadkiem w sklepie firmowym ziaja. Zacznę jeszcze, że wówczas nie potrzebowałam tego typu produktu, ale skuszona zachwalaniem sprzedawczyni i niewielką ceną 7,90 stwierdziłam biorę.

Co mogę powiedzieć dziwią mnie troszeczkę negatywne opinie, ale rozumiem każdy ma inne potrzeby, oczekiwania. Przechodząc do sedna.
Jestem na etapie końca pierwszego opakowania w zapasie mam już kolejne.
Jak na ten moment jest to mój ulubiony dezodorant. Dodam jestem osobą bardzo aktywną biegam, ćwiczę, pływam i wiele innych.
W sytuacjach ekstremalnych dezodorant jest idealny. Wspomnę jeszcze problem nadmiernej potliwości nigdy mnie nie dotyczył. Przy wyborze tego typu produktów stawiam na naturalność, delikatność i dobry skład.
Przyjemny delikatny skład, nie podrażnia, nie plami ubrań, szybko zasycha.
Jak dla mnie idealny.

Tak fatalnego bubla dawno nie uzywalam.

Szukalam czegos, co nie zawiera aluminium - weszlam do Natury i kupilam z kolezanka. Dzis uzywalam po raz pierwszy. Rano umylam sie, posmarowalam tym czyms, wyszlam na 30 minut, wrocilam i co czuje? zapach potu przesiakajacy spod "delikatnego" moze i ladnego zapachu antyperspirantu (w zyciu bym tego tak nie nazwala) i to tyle w temacie. Poce sie normalnie, nie przesadnie. Calkowite rozczarowanie. Opinie na ceneo.pl dodalam, ale watpie ze sie pojawi - uwazam, ze opinie tam są podstawione; bo wszyscy totalnie zadowoleni: 5/5. ja oceniam 0/5

Świetny

Delikatny zapach, który nie kłóci się z zapachem perfum. Właściwie można go używać z każdym innym zapachem. Do tego delikatny dla skóry. W największe upały może nie dawać rady u osób mocniej pocących się, jest to oczywiste przy braku soli aluminium, ale jak dla mnie w sam. Odkąd go spróbowałam, używam tylko jego. Do tego śmiesznie tani.

Bubel

Niestety ten produkt nie sprawdził się u mnie kompletnie. Nie robi nic. Wiadomo, ze to nie antyperspirant więc nie zahamuje pocenia ale zapach mógłby likwidować. Nie robi tego. Ma bardzo neutralną woń, taką żadną. Generalnie nie widzę różnicy między skórą na której kosmetyk został użyty i nie. Kompletny nonsens.