Revolution Beauty (Makeup Revolution), Ultra 32 Shade Eyeshadow Palette (Paleta 32 cieni do oczu)

Makeup Revolution Ultra 32 Shade Eyeshadow Palette to profesjonana paleta 32 cieni do powiek. Zawiera cienie błyszczące i matowe. Mocno napigmentowane, trwałe kolory. Idealne do wykonania dziennego i wieczorowego makijażu. Paleta dostępna jest w 2 wersjach kolorystycznych: `Flawless` oraz `Eyes like Angels`

Efekt
matowe, perłowe
paletki cieni
prasowane

paletka 32 kolory i tylko folia mnie kupuje

jestem najbardziej chyba zadowolona z folijek w tej palecie. jest to taka metaliczna filijka która jest bardzo delikatna i kremowa w konsystencji i sa cudowne w noszeniu,. ogolnie latwe do nalozenia, pigmentacja na bardzo wysokim poziomiem. na plus zdecydowanie za ta paletka przemawia cena bo jest ona niska jak na 32 kolory i rozne wykonczenia. zazwyczaj sa to dosc chlodne tony co mnie bardzo cieszy bo nie naleze do osob ktore dobrze wygladaja w cieplych kolorach. praca nimi jest bardzo szybka i wygodna, bo latwo sie rozcieraja, lacza ze soba. brakuje mi tutaj jednak troche zywotnosci. nawet chlodnej zywotnosci jezeli taki byl zamysl. wiekszosc kolorow wyglada sino i mozna przedobrzyc. cienie matowe i perlowe maja gorsza pigmentacje wiec tez warto miec to na uwadze. takze sa plusy i sa minusy

Niezła

Paleta 32 cieni nie jest zła ale miałam co do niej większe oczekiwania. Kolorystyka jest przepiękna, niestety cienie są słabo napigmentowane i trzeba się mocno namęczyć aby wydobyć kolor, a i tak nie zawsze się to udaje. Cienie perłowe pomimo różnych kolorów często zlewają się w jedną całość bez różnic kolorystycznych. Trwałość jak za tą cenę jest zadowalająca. Nie zauważyłam aby się osypywały czy odbijały na powiece. Dobrze się je rozciera i blenduje.

Ładne, kolory ale to za mało

Paleta pozwala na stworzenie delikatnego dziennego makijażu jak również mocniejszego wieczorowego. Zarówno miłośniczki matów jak i błyskotek, znajdą tu coś dla siebie. Cienie są dobrze napigmentowane i ładnie się blendują. Wydawałoby się, że to paleta idealna. Niestety. Cienie podczas aplikacji mocno się osypują, a sam makijaż znika po kilku godzinach.

Duża różnorodność kolorystyczna

To co mi się najbardziej podoba w przypadku tej palety to bardzo duży wybór kolorów. Można więc zaszaleć z makijażem i tworzyć zarówno makijaż codzienny, lekki jak i mocniejszy wieczorowy. Do cieni zawsze używam bazy żeby jeszcze lepiej trzymały się na powiece i nie rolowały. Pigmentacja dobra, ale można ją jeszcze wzmocnić używając specjalnych produktów. Cienie łatwo się nakładają i nie osypują. Dobrze się ze sobą komponują.

Meeeh

Kupiłam tę paletę, ponieważ zainteresowała mnie jej różnorodność w formułach i kolory.
I na zainteresowaniu się skończyło. Zwyczajnie mnie rozczarowała.
Próbowałam już na wiele sposobów, na mokro, na sucho, syntetycznym pędzlem i naturalnym. NIC.
Pigmentacja tych cieni jest wręcz marna, nawet jasne cienie potrafią się znacząco osypać, a o ciemnych już nie wspomnę.
Blednowanie? Zazwyczaj po kilku ruchach pędzlem, na powiece nic nie zostaje. :/
Po dłuższym czasie postanowiłam jej dać szansę i kolejny raz się z nią dogadać, chyba z czasem zrobiła się jeszcze gorsza.
Znam wiele palet nawet w niższych cenach, które mają o wiele lepszą jakość.
Osobiście nie polecam, choć samą markę MUR bardzo lubię.

Bardzo fajna

Generalnie bardzo lubię tą serię paletek od revolution, dobry pigment, ładnie dobrane kolory wszystko naprawdę super. Ta paletka najlepiej sprawdza mi się do moich "dzienniaków" delikatne kolory świetne na codzień bądź dla osób, które nie przepadają za zbyt mocnym makijażem. Nie osypują się i cały dzień ładnie trzymają sie na powiece. Ogółem paletka idealna na dzienne mejkapy :)

Nawet ok..

Kupiłam tę paletkę, bo potrzebowałam sporego wyboru kolorów, a że cienie zawsze się przydadzą, to zaryzykowałam. I owszem - kolory są piękne, dobrze napigmentowane i chwilę po nałożeniu wyglądają świetnie. Ale niestety tylko do paru godzin. Szłam na wesele, więc wiadomo - impreza do rana. Niestety wieczorem makijażu oka już praktycznie nie było widać. Nie spodziewałam się jakiegoś wielkiego WOW, ale trochę się zawiodłam, bo myślałam, że może trochę zejdzie, ale nie, że całkowicie. Na pewno użyję tych cieni jeszcze nie raz, ale już nie na większe imprezy.

Bardzo lubię

Zamówiłam paletkę kilka lat temu, używam do dziś, trwałe, nie rozmazują się . Jedyny minus to taki, że nie ma praktycznie matowych cieni, same z brokatem

Masa kolorów za niewielkie pieniądze

Zakup dobry. Jak dla mnie duża gama kolorystyczna do robienia naturalnego makijażu oka. Osobiście jestem Zadowolona, choć z trwałością bywa różnie no chyba że ja już mam takiego pecha. Do pigmenracja bym się nie przyczepiała bo można tak pokombinować że efekt może zadowolić,choć potrzeba przy tym cierpliwości. Ta paleta spełnia moje oczekiwania bo za jego cenę mam kilka kolorów a nie tylko jeden.

Kolejna bardzo dobra paleta MUR

Paleta posiada szeroką gamę kolorów, w skład której wchodzą cienie matowe, perłowe, satynowe oraz brokatowe. Jeśli chodzi o pigment to najgorzej wypadają maty ale jednak nadal są one widoczne na powiece.
Cienie utrzymują się na bazie cały dzień, nie zbierają się w załamaniach. Podczas aplikacji ładnie się łączą, nie pyla oraz nie powstają plamy.
Opakowanie jest solidne, eleganckie i posiada duże lusterko. Szeroka gama kolorów umożliwia stworzenie wielu makijaży, dzięki czemu nie muszę mieć kilku palet. Jest to także wygodne w podróży, gdy muszę w danym miejscu mieć pełen makijaż i cały dzień dobrze wyglądać.

Jeden z ulubionych

Paletkę dostałam na walentynki, mega się z niej ucieszyłam. W gamie kolorów znajdują się maty jak i te brokatowe. Problem pojawia się przy pigmentacji, te matowe mają ją bardzo słabą. Trzeba się dobrze namęczyć żeby osiągnąć jakiś efekt. Dobrze trzymają się powieki, nawet bez bazy. Nie ścierają się, wytrzymują cały dzień.

Uniwersalna paletka

Bardzo dobra paletka cieni do oczu z cieniami zarówno matowymi jak i błyszczącymi.
Cienie są dobrze napigmentowane, jednak jest różnica pomiędzy pigmentacją poszczególnych kolorów - jasne kolory matowe są słabiej napigmentowane niż te błyszczące.
Bardzo dobrze cienie trzymają się na powiece z bazą do cieni jak i bez bazy, nie rolują się, nie rozmazują a przy aplikacji nie osypują.
Kolory idealne do stosowania na co dzień jak i na większe wyjścia.