Collistar, Hydro-Siero Uniformante [Even Finish Hydro-Serum] (Ujednolicające hydro-serum)

Skuteczna, dzienna pielęgnacja intensywnie nawilżająca i gwarantująca gładkość oraz jednolity koloryt skóry przez 24h. Dzięki połączeniu ekskluzywnego kompleksu Hydro-Uniforming Complex z koktajlem rewitalizujących, aktywnych składników serum gwarantuje 24 godzinne aktywne nawilżenie oraz natychmiastowe, długotrwałe wygładzenie i wyrównanie kolorytu skóry.

serum
nawilżające
50 – 100ml

Złoty środek

Pierwszy zakupiony przeze mnie produkt Collistara, bardzo zachwalany przez sprzedawczynię w Douglasie. Do drogerii zawędrowałam w poszukiwaniu perfum, a wyszłam z tym cudeńkiem. Sam produkt udało mi się nabyć po okazyjnej cenie 110zł w pakiecie z bazą i korektorem pod oczy.
Na visus opakowanie jest klasyczne, wręcz banalne (podłużne - wszędzie się zmieści), jedynie zakrętka jest bardziej wymyślna i właśnie ta romantyczna prostota zachęca, aby dokładniej przyjrzeć się wnętrzu, ponieważ drzemie tam najprawdziwszy luksus jaki oferuje nam Collistar.
Serum wystarczy mi raczej na długo - wystarczy niewielka ilość kosmetyku, aby dokładnie pokryć całą twarz. Skóra po nałożeniu jest niesamowita w dotyku; jedwabiście gładka, nawilżona i sprężysta, ale to właśnie na ujednolicających właściwościach tego serum mi zależało. Musze przyznać - nie zawiodłam się. Moja naczynkowa, zawsze czerwona buzia rzeczywiście się uspokoiła.