Paula`s Choice, Resist, Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF 30 (Lekki krem nawilżający)

RESIST Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF 30 to lekki krem nawilżający z filtrem przeciwsłonecznym, stworzony specjalnie dla potrzeb skóry tłustej i mieszanej z widocznymi oznakami starzenia. Jego multifunkcyjna formuła nie tylko chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, ale także dostarcza jej koktajlu antyoksydantów oraz wspomaga i stymuluje produkcję kolagenu, co sprawia, że staje się ona bardziej jędrna. W krótkim czasie zobaczysz poprawę kolorytu cery, zmniejszenie widoczności zmarszczek oraz rozświetlenie skóry.

Właściwości:
- skutecznie zwalcza objawy starzenia, zmarszczki, przebarwienia, zaczerwienienia, rozszerzone pory, nadwrażliwość skóry oraz trądzik różowaty,
- lekki lotion matuje i nawilża,
- delikatny, transparentny odcień stapia się z każdym kolorytem cery (bez pozostawiania białej warstwy!),
- filtry mineralne zapewniają doskonałą ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym,
- idealny dla skóry wokół oczu,
- odpowiedni jako baza pod makijaż,
- w 100% bezzapachowy.

Oj nie tym razem

Krótko i na temat. Fajnie przemyślany produkt o bardzo fajnej konsystencji . Jest lekki , ma super kolor który nue zmienia koloru naszej cery ale daje jej takie coś ekstra. Cudownie bluruje i pozostawia cerę taka gładka i mięciutka.
Ma jednak ogromny minus który go dyskwalifikuje a mianowicie nie nawilża . Wiem to Light... ale jest tez Light w nawilżaniu . Uczucie ściągnięcia mało komfortowe .
Cery tluste powinny być zadowolone , mieszane i reszta raczej nie.
Gdyby nawilżał bul by to hit a tak wracam do mojego ulubieńca euceryn 50+ dry touch
Dodam ze wersja spf 50 tej marki tez mnie nie zachwyciła
Szkoda bo PCh ma świetne produkty w swojej ofercie

Lekki, barwiony krem z filtrem mineralnym

Zdecydowanie najprzyjemniejszy w użytkowaniu krem z filtrem mineralnym jakiego używałam. Ma lekką konsystencję, jest nietłusty, wręcz "wodnisty" w dotyku. Łatwo się rozprowadza, nie zostawia smug, nie bieli, nie roluje się. Nie wysuszał ani nie podrażniał mojej skóry. Przy skromnej aplikacji wysycha do matu, przy większej ilości pozostaje trochę klejący w dotyku, nawet po dłuższym czasie, ale wystarczy go przypudrować i jest ok. Krem jest barwiony, krycie jest prawie żadne, ale ładnie, delikatnie wyrównuje kolor skóry, jak krem tonujący lub bardzo lekki krem BB. Jest oparty na tlenku cynku (13%). Był dla mnie wybawieniem gdy miałam bardzo przesuszoną i podrażnioną skórę, która nie tolerowała kremów z filtrami chemicznymi. Teraz, kiedy doprowadziłam cerę do porządku i mam większy wybór kremów, raczej go ponownie nie kupię z kilku powodów. Po pierwsze jest dla mnie za ciemny - bezpośrednio z tubki krem jest jasny, ale po kilku minutach na skórze ciemnieje i jest ciemniejszy niż moja bardzo jasna karnacja. Po drugie jest dla mnie za drogi, aby go używać regularnie i w odpowiedniej ilości. I jako ostanie - preferuję kremy o wyższym SPF i w których mogę przynajmniej oszacować PPD.

Ochrona i kolor

Kupiłam latem.Ten krem jest barwiony,także mamy takie BB od Paulisi ;)Mnie służył jako ochrona i baza pod makijaż.Piekielnie wydajny.Wchłania się szybko,pozostawia wrażenie zadbanej,wypieszczonej cery:)Dobra,wysoka ochrona.Napisałam,ze nie wiem czy kupie ponownie,bo jest tyle kosmetyków P.Ch ,ze może zycia mi nie starczyć do wypróbowania;)