Acnerose, Day Cream (Krem na trądzik różowaty na dzień)

Acnerose, Day Cream (Krem na trądzik różowaty na dzień)

Krem Acnerose to kompozycja składników niezbędnych do walki z trądzikiem różowatym. Krem pomaga pozbyć się niedoskonałości, niweluje zmiany trądzikowe, a dzięki ekstraktowi z kasztanowca silnie nawilża i wzmacnia skórę zwiększając jej elastyczność. W składzie znaleźć można również ekstrakt z liści zielonej herbaty – dzięki niemu skóra zyskuje dodatkową barierę ochronną. Najwyższej jakości naturalne substancje aktywne zawarte w tym kremie to gwarancja na szybkie zwycięstwo z trądzikiem różowatym.

Krem na dzień

ten krem jest w odróżnieniu od pasty bardziej balsamowy i czuć że jest on bardziej na bazie wody co na dzień jest super. Nie obciąża skóry, nosi się w ciągu dnia dobrze. Skóra wygląda dobrze a przy kilku miesiącach stosowania i rumień się zmniejsza. Pachnie dość intensywnie ale nie jakoś nachalnie. Ładny zapach. Słoik plastykowy, wydajność ok. Fajnie że dołączone jest dodatkowe zabezpieczenie do kremu by się nie wylał z opakowania. Kolor ma dość ciemnobeżowy ale kolor na skórze zanika. Mi sią acnserose podoba bo jest wydajne i są zmiany. Kupione w aptece zawiszy więc dermatologicznie bardzo OK.

płynny krem na dzień

trochę na początku się zdziwiłam bo nie oczekiwałam czegoś płynnego. jest to dość wodnisty krem co jest dobrze, bo jednak pod podkładem się nic nie dzieje. dobrze się wchłania co dla mnie jest sporym plusem. zwłaszcza, ze jeszcze nakładam na niego krem z filtrem. z innych rzeczy to kolor jest lekko kawowy i zapach słodki jak cała reszta słoików. samo opakowanie ma jeszcze dodatkową zatyczkę czy osłonkę (nie wiem jak to nazwać) by krem się nie rozlał. zdecydowanie bardziej mi się podoba koncepcja czegoś tak lekkiego co nie przeszkadza w użyciu w ciągu norm normalnego, pracowniczego dnia. w ciągu dnia się nie wyświecam się jakoś mocno, bo jest tam lukrecja i ekstrakt z liści herbaty zielonej która trzymają skórę w ryzach. po czasie używania tego kremu widze że naczynka są mniej widoczne i rumień tak się tez nie pojawia. trądzik też się nie pogorszył, a właśnie wyciszył.

Polubiłam

Jak w temacie. Polubiłam sie z tym kremem na twarz. Jest delikatny, dobrze nawilża i co najważniejsze robi to co obiecuje. Czyli zmniejsza zaczerwienienie twarzy, zmniejsza objawy trądziku rózowatego. Mam wrazenie, ze skóra jest również bardziej odżywiona oraz wzmocniona. Lepiej reaguje na negatywne warunki srodowiska zewnętrznego. Nie czerwieni się tak mocno, jak wyjdę z gorącego pomieszczenia na zimne. Polecam.

Krem na rumień

Co mogę powiedzieć? No jest to dość dziwna formuła do smarowania się, ale ogólnie dobre dziwactwo. Nie wygląda to po otworzeniu jakoś zachęcająco bo taki żel brązowy jest w środku trochę. No ogólnie fanką wyglądu nie jestem, ale zapach i działanie juz jak najbardziej ok. Obecnie 3 miesiąc smarowania się nim + pastą na noc i w gruncie rzeczy to jestem zadowolona. Brakujue mi jedynie tego by czymś wyjmować ten żelik, bo jednak paluchem to tak średnio, ale poza tym? Dobrze się nosi, nie podrażnia, nie swedzi, pachnie super, nie ma problemów z podkładami i pudrami i tak dalej. Rumień lekko blednie i chyba mniejszy jest, ale to dopiero początek,.

masa kajmakowa na rumień

dziwne stworzenie jeżeli chodzi o konsystencję bo nie spodziewałam się jakiś ohów i ahów, ale polubiłam go, a nie jestem zbytnio za żelowymi konsystencjami kremów, a tutaj się to sprawdza. jest to krem, ale nie typowy tłusty i mazisty? wydaje mi się bardziej wodnisty i żelowy, co pomaga w jego rozsmarowaniu i wchłonięciu. ogólnie nie trzyma zbyt wiele nakładać kremu by cała twarz była wysmarowana. opakowanie sloiczku poręczne i wygodne, ale jak za każdym razem będę czepiała się tego że nie ma żadnej szpatułki małej do wyciagania kremu (po prostu nie lubię wyciągać kosmetyku palcami), bo jednak jak już jest naturalny to wolę nie psuć go bakteriami z rąk ^^. słoiczek 30 ml skończyłam po ok. 5 miesiącach smarowania twarzy 2 razy dziennie, ale no właśnie nie brałam zbyt duzo produktu. co do działania to skóra w czasie lata dobrze się przy nich trzyma, pachnie super słodko i czuć pomarańczę albo skórkę jej + może orzechy??? z takich rzeczy które widzę w działaniu to nawilżenie i zmatowienie skóry, zmniejszenie zaczerwienień i trądziku. w sumie jeżeli chodzi o kosmetyk to jest rejczel na TAK bo jest to jeden z niewielu kremów, które da się nosić i leczyć jednocześnie w czasie wakacji gdzie jest gorąco i nid ci nie spływa, makijaż się nie waży.

na prawdę fajny!

Gdy już całkowicie traciłam nadzieje na pozbycie się trądziku rożowatego przypadkowo w internecie trafiłam na to CUDO! Krem ma ładny zapach, jest delikatny, lekki, dobrze się rozprowadza, ale najważniejsze jest to, że po kilku miesiacach stosowania pozbyłam się dzięki niemu i jego kompanom problemu.

- nawilża
- matowi skórę
- reguluje wydzielanie sebum
- przyśpiesza gojenie się zmian
- baaardzo dobry skład

Generalnie na prawdę polecam ;) przy cerze naczynkowej, z trądzikiem różowatym, sprawdzi się super

ulubieniec

Krem Acnerose jest zdecydowanie moim ulubiencem jesli chodzi o kremy do cery wrażliwej/naczynkowej/z trądzikiem różowatym. Zużyłam już kilka opakowań i moge śmialo napisac, ze szybko się z nim nie rozstanę ;D

jeśli chodzi o plusy
- nawilża
- ładnie matowi
- reguluje wytwarzanie sebum
- dobrze sobie radzi ze zmianami po tradziku różowatym
- fajny, naturalny zapach
- naturalny skład
- konsystencja lekka, jakby żelowa
- spoko pod makijaż, ale dosc dlugo sie wchłania

jeśli chodzi o minusy to tutaj jakis szczególnych uwag nie mam oprócz opakowania. Jakos do mnie nie przemawia, jest plastikowe, zwykłe, z naklejoną naklejka. No i cena mogła by być niższa. Poza tym sie polubilismy.

cud miód

Produktów acnerose używam już napraaawdę od dłuższego czasu, chociaż na chwilę obecną mój problem został zażegnany. A przecież używanie dobrych, naturalnych kosmetyków, jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Krem jest moim zdecydowanym pielęgnacyjnym ulubieńcem. Jest zbawienny, gdy używa się mocnych preparatów które zawierają chociażby kwas azelainowy. Krem bardzo dobrze nawilża, łagodzi podrażnienia, nie zapycha. U mnie też dobrze się sprawdził pod makijaż - nie rolował się ani nic z tych rzeczy.

Zapach ma neutralny - lekko ziołowy, delikatny. Mi nie przeszkadza. Konsystencja bardzo przyjemna, treściwa, łatwo się wchłania. Do samego opakowania też nie mam zastrzeżeń chociaż moje ekologiczne serduszko wolałoby szklaną jego wersję :P

Ogólnie oceniam na 5. Na pewno jeszcze do niego wrócę :P