Acnerose, Day Cream (Krem na trądzik różowaty na dzień)

Acnerose, Day Cream (Krem na trądzik różowaty na dzień)

Krem Acnerose to kompozycja składników niezbędnych do walki z trądzikiem różowatym. Krem pomaga pozbyć się niedoskonałości, niweluje zmiany trądzikowe, a dzięki ekstraktowi z kasztanowca silnie nawilża i wzmacnia skórę zwiększając jej elastyczność. W składzie znaleźć można również ekstrakt z liści zielonej herbaty – dzięki niemu skóra zyskuje dodatkową barierę ochronną. Najwyższej jakości naturalne substancje aktywne zawarte w tym kremie to gwarancja na szybkie zwycięstwo z trądzikiem różowatym.

przyjemne nawilżenie :)

moja cera po stosowaniu różnych specyfików na różowaty strasznie się przesuszyła - pozbyłam się zaczerwienień i nabawiłam suchych, nieestetycznie wyglądających skórek. Krem uratował mi twarz, dodatkowo jej nie podrażnił ani nie zapchał. Jest idealny do wrażliwej cery .

Warty polecenia

Trądzik różowaty to coś na mojej skórze, czego niesamowicie nie cierpię. Właśnie dlatego zależało mi na znalezieniu naprawdę dobrego kremu, który mógłby mi w tym pomóc. Acnerose okazał się strzałem w 10!
Dzięki niemu w końcu mam gładką skórę, która nie schodzi. Dzięki niemu skóra jest nawilżona i miękka. Naprawdę polecam.
Cena jest nieco wysoka, ale szczerze mówiąc za to, co daje mi ten krem, mogłabym dać dużo więcej.

świetnie koi

Nie znam kremu, ktory tak dobrze 'uspokoiłby" moją skórę jak ten. Mam cerę z trądzikiem różowatym, skłonną do podrażnień więc potrzebuję jakiegoś ochronnego preparatu. Ten krem fajnie nawilża i nadaje sie pod makijaz. Podkład się pod nim nie waży i łatwo go rozprowadzić. Zamówilam niedawno kolejne opakowanie ale chyba skuszę się potem na cały zestaw :)

polecam

Naprawdę dobry...
Nie spodziewałam się , że zadziała i że nie będzie mnie po nim szczypać twarz. Ale się miło zaskoczyłam i dawno nie miałam takiej nawilżonej , miekkiej skory. Samo opakowanie jest zwykłe i bez szału ale w środku jest naprawde dobry krem. Szkoda ze nie mozna wyleczyc do konca rozowatego ale cieszę się , że coraz więcej jest skutecznych maści i kremów. Teraz zamówię pozostałe kremy z serii i zobaczymy czy też będa takie dobre.

Warto!

Testuję ten krem już od dwóch tygodni i jestem zadowolona, bo moja skóra wygląda świeżo i wiem, że jest dobrze odżywiona dzięki bogatemu składowi :) A co ważne, mam mniej wyprysków i moja twarz nie wygląda jak wielki burak.

Rewelka

Bardzo przyjemny i naturalny kremik. Zwróciłam na niego uwagę, bo ma naturalne składniki: bisabolol, który działa antybakteryjnie, ekstrakty z lukrecji i ruszczyka kolczastego, olej z glistnika i ekstrakt z kasztanowca. Jest dobrym dopełnieniem do kuracji. Łagodzi podrażnienia i dobrze nawilża skórę. Poznikały mi rumienie, więc połowa kuracji za mną dzięki temu kremowi.