Soraya, Ideal Beauty, Lekki krem - esencja na dzień do cery mieszanej

Soraya, Ideal Beauty, Lekki krem - esencja na dzień do cery mieszanej

Kremy-Esencje Soraya Ideal Beauty to produkty, które dają efekt wypoczętej, pełnej blasku skóry już od pierwszego użycia. Odżywcze formuły Kremów- -Esencji wygładzają i delikatnie rozświetlają skórę, zapewniając idealna pielęgnację pod makijaż. Nasz Krem-Esencja o lekkiej konsystencji dla cery mieszanej daje szybki efekt wypoczętej, pełnej blasku skóry.
Efekty widoczne już od pierwszego użycia:
• rozświetla cerę
• poprawia wygląd skóry
Efekty regularnego stosowania*:
• cera jest bardziej wypoczęta i wygląda promiennie
• skóra staje się miękka, wygładzona i nawilżona
• dzień po dniu cera wygląda lepiej
*4 tygodnie

w słoiczku
Wiek
30+

Genialny

Produkt zapakowany jest w estetycznie wykonany różowy kartonik. Otwierając ukazuje nam się szklany, przeźroczysty słoiczek z białą zakrętką.
Krem jest koloru jasnoróżowego i posiada małe, błyszczące drobinki. Bardzo przyjemnie pachnie różą. W konsystencji widać, że jest to bardzo lekki krem tak jak opisuje to producent.
Jeśli chodzi o stosowanie to łatwo się rozprowadza, dosyć szybko się wchłania, więc nie potrzebujemy zbyt dużo czasu, aby zacząć makijaż.
Po nałożeniu krem rzeczywiście delikatnie rozświetla cerę, nawilża i wygładza. Błyszczące drobinki nie są widoczne na skórze. Dodatkowo delikatnie matuje twarz, co prawda na krótko, ale jest :) Po dłuższym stosowaniu produkt odświeża, dodaje blasku naszej skórze i poprawia jej wygląd. Czyli wszystko to co napisał producent faktycznie się sprawdza. Jest to również dobry krem pod makijaż. Produkt kosztuje 20 zł i posiadamy 50ml kremu do twarzy.
Moim zdaniem jest to świetny produkt, który się sprawdza. Używałam go nawet latem bez żadnego makijażu i również sprawdził się świetnie. Ogólnie mówiąc jeden produkt, a dużo różnych możliwości :)

Jestem na nie

Zużyłam cały słoiczek i muszę przyznać, że bez rewelacji. Moja skóra jest raczej normalna z tendencją do przetłuszczania się. Ten krem jest jak inne drogeryjne kremy. U mnie nie zrobił nic. Nie nawilzyl, ani nie odżywil skóry. Czułam się tak jakbym go wcale nie używała. Ale duży plus za zapach, bo jest bardzo ładny.

Lekkość zamknięta w słoiczku

Krem jest bardzo lekki i delikatny, co w przypadku mojej mieszanej cery wypada na plus. Bardzo lubię stosować go pod makijaż. Nie obciąża cery i nawilża buzię, przez co staje się ona bardziej promienna.

Soraya, Ideal Beauty

Krem kupiłam w jakiejś promocji za kilka złotych, więc nie oczekiwałam cudów. Jednak muszę przyznać, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Ma lekką, przyjemną konsystencję i deliktny, nienachalny zapach. Na skórze nie zostawia tłustego filtra, szybko się wchłania, a skóra po nim jest delikatnie nawilżona i gładka w dotyku. W moim przypadku idealnie nadaje się jako baza pod makijaż. Skóra w ciągu dnia nie błyszczy się, a nałożony na niego makijaż nie "roluje się" nieestetycznie.

Jest dobrą alternatywą dla droższych kremów o podobnym działaniu i z pewnością będę do niego wracać w przyszłości :)

Soraya, Ideal Beauty

Dla mnie jest to jeden z wielu drogeryjnych kremów. Wykorzystałam cały słoiczek, ale pozostaje mi on obojętny.... Nie nawilżył mojej skóry tak jak tego oczekuję...

Cudny

Prawdziwe cudeńko, ma naprawdę wiele plusów. Zaczynając od atrakcyjnej ceny, a kończąc na wygodnym, eleganckim opakowaniu.
A co w środku? Lekki, delikatny krem w pięknym odcieniu delikatnego różu, ktory fantastycznie rozprowadza się na skórze, pachnąc przy tym po prostu obłędnie. Krem zawiera małe, błyszczące drobinki, dzięki czemu skóra pięknie się mieni i wygląda po aplikacji naprawdę dobrze. Przy nakladaniu kremu na skórę, odczuwam prawdziwe orzeźwienie. Krem nie podrażnia, idealnie nadaje się pod makijaż. Przyjemny w użyciu kosmetyk, który naprawdę polecam.

Cudeńko :-)

#soraya - Ideal Beauty krem-esencja do cery mieszanej
✅ Zapach perfumowany, nawet przyjemny
✅ Konsystencja jak w opisie trochę krem trochę esencja
✅ Kolor cienisty z złotymi drobinkami (!)
✅ Wbrew pozorom świetnie nawilża cerę
✅ Matuje, lecz tak zdrowo
✅ Skóra jest miękka i gładka
✅ Mój ideał pod makijaż, nie miałam chyba lepszego kremu, idealna baza!!!!! ✅ Nie uczula i nie podrażnia
✅ Rozświetla skórę
✅ Koi zaczerwienienia (sama jestem w szoku)
✅ Cena niska
✅ Wydajność ok
Często używałam tego kremu solo kiedy jechałam do pobliskiej pizzerii po sałatkę czy na zakupy weekendowe. Nie mam cery w dobrej kondycji, ale ten krem dawał mi poczucie bezpieczeństwa. :-D Wiem to dziwne...

Średni

Na samym początku użytkowania krem mnie zachwycił. Wszystko mi w nim odpowiadało: i konsystencja, i zapach, i działanie i piękny słoiczek. Zachwyt trwał gdzieś do połowy opakowania bo wtedy coś zmieniłam w pielęgnacji i krem zwyczajnie przestał się dobrze wchłaniać i współgrać z moją cerą. Nie wiem czy to płyn micelarny czy jakieś serum? nie umiałam do tego dojść... i tak to co najbardziej mnie zachwycało czyli lśnienie jakie gwarantował które dawało iluzję zdrowej świetlistej cery zamieniło się w rolowanie się białej warstwy w okolicach żuchwy. próbowałam sobie z tym radzić brać mniej produktu, ale zwyczajnie z czasem straciłam do niego serce. Rano jestem strasznie zaspana i poirytowana. Nie mam czasu na zabawy z wymagającymi kremikami. Potrzebuję mieć pewniaka który nie robi mi takich niespodzianek. Nie mam czasu i cierpliwości na kombinowanie, zmywanie i nakładanie ponownie. Ale wypróbować warto bo ja byłam nim zachwycona przez jakiś czas...

Całkiem dobry :)

Krem stosowałam już dawno, więc napiszę tyle ile pamiętam: )
Krem jest przeznaczony do cery mieszanej (moja niby taka jest tyle, że bardzo słabo się przetluszcza w strefie T).
Pudrowo-różowy krem z błyszczacymi drobinkami zamknięty jest w szklanym, ładnym słoiczku. Ma bardzo ładny delikatny różany zapach.
Produkt jest bardzo lekki i szybko się wchłania.
Rozświetla jak baza rozświetlająca dzięki tym malutkim, dobrze zmielonym drobinkom. Po nałożeniu podkładu tego efektu prawie nie widać.
Dobrze nawilża i jest wydajny.
Cena w miarę przyzwoita.
Produkt nie spowodował pogorszenia stanu mojej cery.
Krem napewno pięknie będzie się prezentował na półce czy toaletce: )

Naprawde fajny

Polecila mi ten krem kolezanka wiec po jrh dobrej.opinii muuuusialam sprobowac I ciesze sie ze tak.zrobilam. krem ma super lekka konsytencje czyli taka jak lubie, szybko sie wchlania, pachnie rozami.I zawiera drobinki. Najwazniejszt jest jednak.efekt, z racji mieszanej cery to wlaanie takiego kosmetyku szukalam, matowi czolo I nos a przy okazji nawilza, po miesiacu stosowania skora znacznie polepszyla swoj wyglad. Polecam.go zatem dalej
A I spokojnie moze nadawac sie jako.baza pod make up

dobry krem w niskiej cenie

Krem ma lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza i wchłania, współpracuje z produktami do makijażu i ładnie je utrzymuje. Ma przyjemny, różany zapach. Obawiałam się trochę rozświetlających drobinek, które są w produkcie, ale na skórze były one mało widoczne. Co do nawilżenia - nie mam zastrzeżeń, natomiast jak na krem do skóry mieszanej, efekt matujący jest chyba zbyt krótki (u mnie było to ok. 3 godzin, potem zaczynałam się świecić). Ogólnie lubię ten krem, uważam że w swojej grupie cenowej jest bardzo dobry. Wg. mnie zasługuje na 4,5 gwiazdki, ale ponieważ nie ma tu połówek, daję mu 5 gwiazdek.

zawiodłam się

Zakupiłam krem przez to, ze miał super opinie. Mimo tego, zę jest lekki to moja cera bardzo sie po nim świeci. nie nawilża tak jakbym tego oczekiwała. Oczekiwałam efektu WOW. Niestety muszę szukać dalej tego jednego jedynego :)