Sylveco, Wygładzający peeling do twarzy

Sylveco, Wygładzający peeling do twarzy

Hypoalergiczny peeling z korundem, stworzony na bazie oleju palmowego, przeznaczony do oczyszczania skóry suchej, dojrzałej, zmęczonej, wymagającej odnowy. Drobinki ścierające są mocne, ale w połączeniu z delikatną formułą, skutecznie złuszczają martwy naskórek, nie wywołując podrażnień. Peeling zawiera także cenny olej słonecznikowy, który działa przeciwrodnikowo, opóźniając efekty starzenia. Systematycznie stosowany zwiększa wchłanianie substancji aktywnych, ujednolica koloryt, a dzięki pobudzeniu mikrokrążenia zwiększa odżywienie skóry i jej szybszą odnowę.

Wiele zalet, drobne wady

Kupiłam ten peeling na cocolicie, za około 18 zł, podczas trwania na niej promocji – 25% na tą i inne marki.
Peeling ten jest zamknięty w słoiczku. Ma on pojemność 75 ml. Jego konsystencja na początku była twarda, ale potem zrobiła się normalna. Jest on hypoalergiczny, przeznaczony do skóry suchej, dojrzałej, zmęczonej, wymagającej odnowy. Ma on właściwości wygładzające. Zapach jest naturalny, ale ja go nie lubię (przypomina mi on zapach cytrynowych tabletek na gardło). Jest on dosyć wydajny i mnie nie podrażnia . Ma on w sobie małe, ale twarde drobinki, które doskonałe peelingują. Ja długo szukałam dobrze złuszczającego peelingu i wreszcie go znalazłam. Mógłby być on trochę tańszy, ale za jego działanie jestem w stanie tyle zapłacić.
Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z tego peelingu. Nie zamienię go na żaden inny, (chyba że to będzie jego druga, bodajże zielona wersja). Ma on świetne działanie, wiele zalet, drobne wady.
+Wygładza
+Jest hypoalergiczny
+Jest naturalny
+Wydajny
-Zapach
-Cena (ale w porównaniu do działania, przestaje ona grać większą rolę)

Gładziutka twarz.

Mając cerę mieszaną ten peeling dobrze mi się sprawdził, fajnie nawilżał i oczyszczał. Skóra po nim była gładziutka i miękka jednak trochę mi przeszkadzało, że pozostawiał tłusty film. Świetnie złuszcza naskórek, nie podrażnia oraz nie ma uczucia ściągniętej skóry. Peeling posiada dość mocne drobinki ale w połączeniu z tłustą konsystencją jest w sam raz. Jest bardzo wydajny.Lubię go także za jego subtelny zapach.

Bardzo dobry peeling

Podeszłam do niego sceptycznie, bo nie w tubce, bo gęsty, dziwnie wygląda (jak smalec). Pomyliłam się srogo. Peeling jest świetny! Niewidoczne drobinki peelingujące mimo, iż początkowo niewyczuwalne - są niezłymi zdzierakami. maź jest gęsta, całość dobrze trzyma się na skórze, nie osypuje się. Nie wysusza skóry, gdyż w składzie (bardzo dobrym) są substancje nawilżające (nie zapychające). Efekt ścierania naskórka jest wyczuwalny pod palcami i widoczny - rozświetlenie, ożywienie. Peeling idealny do cer mieszanych jak moja. Wydajność - opakowanie wystarcza na ok 10 zabiegów. Zapach werbeny - cudny.

Peeling -mój Hit

Peeling jest bardzo dobry. Delikatny a zarazem bardzo dobrze złuszcza naskórek. Stosuje go również do peelingu ust. Bardzo mocno nawilża skórę. Jest mocno wydajny. Stosowany raz w tygodniu spowoduje, że cera będzie gładka i odżywiona. Nie zapycha, a niestety zdarzało mi się to przy innych pellingach.
Zamknięty w pudełku, które łatwo się odkręca oraz można produkt wykorzystać do końca.

Polecam każdemu

Nie planowałam go specjalnie. Wpadł w moje ręce przypadkowo. Jest świetny. Wygładzenie daje mojej cerze takie jakie oczekiwałam. A dodatkowo nie wysusza tylko nawilża. Dla osób z tłusta cerą nadaje się idealnie. Cera nie jest po im przetłuszczona. Do cery mieszanej też pasuje.

Lubię

Bardzo dobry peeling, posiada malutkie drobinki które świetnie usuwają martwy naskórek, nie podrażnia. Po zmyciu na skórze pozostaje jakby oleista warstwa która daje nawilżenie i ukojenie, bardzo ładnie pachnie. Stosuję 2 razy w tygodniu, dzięki temu skóra twarzy jest ładnie wygładzona i dobrze przyjmuję maski, esencje i wszelką pielęgnację. Polecam.

NOPE

Korund - świetny pomysł, nareszcie porządne drobinki zamiast resztek po drylowaniu wiśni
Komedogenny wosk pszczeli - ekh

Peeling dostałam w prezencie od koleżanki i pełna nadziei użyłam praktycznie od razu. Zmywanie go jest bardzo męczące, pozostawia po sobie tłusty, wosko-podobny film, a wręcz warstwę, która nie pozwala skórze oddychać.
Stany zapalne zaskórników zaczęły się pojawiać w kolejnych dniach. Zrobiłam jeszcze dwa podejścia. Rezultat bez zmian.

Zawiedziono postanowiłam zużyć go jako peeling łydek. Niespodzianka! Stan zapalny mieszków włosowych pojawił się na łydkach...

Zdecydowanie nie polecam.

Najlepszy

Kupiłam ten peeling na cocolicie, za około 18 zł, podczas trwania na niej promocji - 25% na tą i inne (np. Vianek) marki. Jego głównymi składnikami są werbena, korund oraz słonecznik zwyczajny.

+Wygładza
+Jest hypoalergiczny
+Jest naturalny
+Wydajny
-Zapach
-Cena (ale w porównaniu do działania, przestaje ona grać większą rolę)

Tłuściochom mówię NIE!

Peeling kupiłam ze względu na jego niby działanie wygładzające, którego zanadto nie zauważyłam :/
Konsystencja peelingu jest bardzo gęsta. W trakcie aplikacji zaczyna się małe piekiełko, gdyż mam wrażenie jakbym nakładała sobie na twarz smalec ;) Najgorsze jest to, że ten dość tłusty film jest nie do zmycia i pozostaje na twarzy. To nie jest przyjemne uczucie i czar wtedy pryska...
Produkt nie podrażnił mojej cery, lekko wygładził i nawet usunął suche skórki. Działanie jest zatem pozytywne i nic nie mogę mu zarzucić.

Bomba

Kolejny cudownie działający peeling Sylveco. Doskonale sprawdza się na skórze suchej. Peeling ten praktycznie nie posiada zapachu. Jest bardzo wydajny. Świetnie oczyszcza skórę, ale w bardzo delikatny sposób, pozostawiając na niej delikatną powłokę. Nie podrażnia skóry. Polecam ten produkt w 100%

Bardzo ciekawy

Peeling zamknięty jest w takim metalowym słoiczku czasem jak za mocno go zakręcę to ciężko go otworzyć. Zapach bardzo mi się podoba jest bardzo orzeźwiający i cytrusowy. Produkt ma bardzo gęstą i tłustą konsystencję z widocznymi sporymi granulkami na powierzchni. Podczas masażu skóry rozpuszczają się i czuć jakby takie mikro ziarenka. Kosmetyk dobrze się spłukuje i pozostawia na skórze tłusty film.Nie utrzymuje się ona na skórze długo ale nie powoduje on u mnie żadnego dyskomfortu. Skóra w dotyku jest bardzo miękka i dobrze wygładzona, Peeling świetnie nawilża skórę i wyraźnie ją odżywia.Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i na pewno skuszę się na niego ponownie.

Bardzo tłusty ale nie jest zły

Peelingi, zarówno do twarzy jak i ciała stosuje regualrnie. Lubię jak są dość mocne, i dają widoczne efekty. Te do twarzy wolę drobnoziarniste, ale też bardzo mocne.
Dłuższą chwilę wahałam się w sklepie, który peeling wybrać. Marka ma dwa rodzaje, obie są z korundem, ale pozostałe składniki nieco się różnią. Ponieważ po lecie mam jednak trochę przesuszoną skórę, wybrałam ten wygładzający.
Ten peeling ma jako składnik ścierający korund, który znam ze jego mocnych właściwości peelingujących. Do tego werbena, którą uwielbiam za zapach oraz słonecznik zwyczajny, który dobrze natłuszcza skórę. Skład wydawał mi się bardzo w porządku, zresztą mam do marki zaufanie.

Opakowanie to wygodny słoiczek, zakręcany na zakrętkę, osobiście lubię bardzo takie opakowania w przypadku peelingów. Pozwala to zarówno wygodnie dozować sobie produkt, jak i uniknąć trudności z wydobyciem kosmetyku, kiedy produkt się kończy.

Zapach jest piękny, faktycznie czuć zarówno werbenę, która daje świeży, cytrusowy zapach ale słoneczki też się przebija.

Konsystecja jest bardzo zbita i bardzo tłusta. Pierwsze wrażenie nie należało do najlepszych, ponieważ miałam wrażenie jakbym się myła tłuszczem. Drobinki korundu są bardzo dobrze wyczuwalne i zdecydowanie czuć oczyszczanie i złuszczanie, ale z pewnością nie jest to dobry peeling na lato, kiedy za oknem mamy ponad 30 stopni. Moim zdaniem nie jest to też dobry peeling dla osób z cerą mieszaną. Oleje, które są w składzie (palmowy, słonecznikowy, laurowy), bardzo mocno odżywiają i wygładzają skórę, natomiast korund dość mocno złuszcza. Dlatego powinien się dobrze sprawdzić u tych, co maja cerę suchą i bardzo suchą z widocznymi skórkami. Wrócę do niego zimą, kiedy moja cera będzie bardzo wysuszona i spragniona odżywczej, olejkowej pielęgnacji. Póki co ten peeling może nie jest zły, ale z pewnością jest zbyt treściwy dla mojej skóry. Uważam, że nie jest to wina peelingu, a źle dobranego kosmetyku, do potrzeb skóry.
Jedyną uwagę jako mam, to brak informacji o tym na opakowaniu. Producent powinien wyraźnie zaznaczyć jakiego rodzaju jest to produkt. Informacja, że jest wygładzający jest dla mnie mało czytelna.