Giorgio Armani, Si White EDP

Giorgio Armani, Si White EDP

`Si White` marki Giorgio Armani, to nowe, wydane w 2014 roku perfumy dla kobiet z kategorii szyprowo-owocowych.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: syrop z czarnej porzeczki
nuta serca: róża, frezja
nuta bazy: wanilia, paczula, nuty drzewne, ambroksan

Cudowne

Zapach szyprowo-owocowy. Bardzo wyrazisty, trwały, intrygujący. Bardzo go lubię, pozostawia tzw. ogon. Wiele osób pyta mnie, co to za piękny zapach. Polecam, cena trochę wysoka, ale WARTO.

zwiewna słodycz

Si white ma piękny flakon-mleczna biel złamana złotymi dodatkami. Proste a eleganckie :)
Zapach otwiera się dość cierpką czerwoną porzeczką -spodziwałam się od razu uderzenia słodyczy jak w klasyku tu jest jednak lekko kwaśno i musująco. Do głosu szybko dochodzi znany z orginału akord róży w połączeniu z porzeczką zaczyna pachnieć różaną konfiturą , frezja próbuje się przebić ale róża szybko pokazuje jej kto tutaj rządzi.
Najpiękniejsza jest jednak baza ciepłe aż lekko syczące drewno doprawione porządnie wanilią-taką głęboką i nieco toporną podobną do aromatu świeżej laski wanilii. Paczula wraz z ambroksanem dodają stonowanej słodkości.
Zapach bardzo elegancki , dla kobiety świadomej swojej zmysłowości. Trzyma się blisko skóry otula ale jednocześnie nutka drzewa z frezją daje leciutkiego kopa energetycznego.
Projekcja 10 godzin. :)