Zobacz oferty

Średnia ocena: 2.59/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcejzwiń

Emporio Armani Lei marki Giorgio Armani to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Emporio Armani Lei został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutami głowy są ananas, lima, tuberoza, mandarynka, gruszka i bergamotka; nutami serca są korzeń irysa, jaśmin, heliotrop i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, Żywica bursztynowa, piżmo, wanilia, cedr i migdał.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: ananas, limonka, tuberoza, mandarynka, gruszka, bergamotka
nuta serca: irys, jaśmin, heliotrop peruwiański, konwalia
nuta bazy: drzewo sandałowca, fasola tonka, ambra, piżmo, wanilia, drzewo cedrowe

59% jesień/zima 41% wiosna/lato

Używa produktu od: próbka

Ależ one są piękne!

To był tylko test, ale zauroczył moje serce! Piękny, nieoczywisty, momentami dziwak. Woń jedyna w swoim rodzaju, nie można go porównać z żadnym innym zapachem.
Trwałość 8/9h skóra, na ubraniu czuć na drugi dzień.
Polecam testy przed zakupem - nie polecam pod wpływem impulsu.
Lubię takie dziwne, troche zbzikowane zapachy.
W mojej opini dla zdecydowanej babeczki która wie czego chce, bo ten zapach zwraca na sienbie uwagę.
5+.

Rewelacja

Najpiękniejsze perfumy jakie miałam! Zapach początkowo kojarzy się z męskim, jednak na ciele zmienia się w subtelny, uwodzicielski, kobiecy, słodkawy. Długo się utrzymuje, szczególnie na ubraniach. Często można dostać w promocyjnej cenie w drogeriach internetowych. Dodaje pewności siebie niezależnie od dnia czy pory roku. Ponadto flakonik jest cudny, poręczny i wygodny w użytkowaniu. Świetnie wygląda na toaletce.

Giorgio Armani Emporio

To jest mój hit, uwielbiam ten zapach używam od bardzo dawna i jak narazie mi się nie znudził nie zamierzam zamienić na nic innego. Świeży przyciągający uwagę innych warto wypróbować polecam

Codzienniak

Typowy,szybki spray do pracy. Ładny i lekki. Nie mam wow efektu, że znajomi będą pytać co to za zapach. Dobry do pracy, ponieważ jest lekko mydlany i "bezpieczny". Delikatny i słodki.
Mało eleganckie opakowanie, które wygląda jak dezodorant, ale spełnia funkcję szybkiego użycia.
Solidne, złote opakowanie z logo na dole.
Pachnie podobnie do wielu tańszych perfum i ma słabą trwałość, ale miło sobie myśleć "och wypsikałam się Armanim" :) często mam pod perfum migreny, a tu mogę śmiało sie wypsikac cała i nic mi nie jest, także polecam.

Robi wrażenie

Moim zdaniem cudowny perfum. Kobiecy, zmysłowy a zarazem delikatny. Opowiem taką krótką historię. Byłam na praktykach jakiś czas temu i popsikałam się przed wyjściem tym zapachem. Po ponad 5 godzinach usłyszałam od dojrzałego mężczyzny pochwałę i pytanie "Co to za piękny, kobiecy perfum". Jak dla mnie to mój hit wśród wszystkich perfumów!!!!

Wygodne w użyciu, dobre na podróż

Lubię te perfumy przede wszystkim ze względu na zapach, który mi odpowiada. Cenię je również za opakowanie, które idealnie się sprawdza podczas podróży, nie muszę się martwić, że potłukę flakon ;)

Okropieństwo

Te perfumy, po zachwytach recenzentem kupiłam i ja w wersji tester. Trzy podejścia do tego zapachu i trzy porażki. Nie do końca rozumiem te wszystkie ochy i achy. Dla mnie ten zapach jest nie do zniesienia, płaski mdły jak lakier do włosów albo stary puder. Trwałość taka sobie, tu akurat to plus :)

Giorgio Armani, Emporio Lei / Elle /She /Ella EDP

Kiedy nie wiem jak pachnie dany produkt zawsze czytam skład perfum, tu było tak samo: kocham jaśmin, wanilię w perfumach,, tu jeszcze pokazały się nuty owocowe:ananas,mandarynka, gruszka. do tego kwiat konwalii które przywołują wiosnę i maj. Po takim opisie zamówiłam je w ciemno, nie znając zapachu i zakochałam się :) , przecudowny waniliowo owocowy, niebanalny, z klasą, trzymający się blisko skóry, pudrowy - tak pachnie na mnie. Uwielbiam go :)

coś pięknego

Nie wiem jak to się stało, że przez ponad 20 lat nie miałam pojęcia, że Armani wypuścił tak piękny zapach. Kupiłam go zupełnie w ciemno, na zagranicznej bezcłówce. Ten zapach jest piękny, czysty, jasny. To faktycznie perfumy orientalno-waniliowe, ale w zupełnie innym stylu niż dzisiejsze ciężkie perfumowe ulepy. Nie umiem opisywać zapachów, albo mi się coś podoba, albo nie i tutaj była to miłość od pierwszego powąchania. Zapach słodko-wytrawny, idealnie wyważony. Trwałość także bardzo ok.

Najpiekniejsze...

Mialam już wiele perfum. Rozne nuty zapachowe ale te.. te sa tak kobiece takie tajemnicze piekne. Nie sa plaskie sa seksowne czuje sie w nich jak boginii..
Sa ciezsze ale nie przytlaczaja.
Sa bardzo kobiece.

Miłość na lata!

Tak się wydarzyło, że od kilku lat mam dostęp do wielu zapachów z górnej pólki cenowej i wiele miłości w tej kwestii, ale do tego zapachu zawsze wiernie wracam i mogę śmiało powiedzieć, że jest moim ideałem. Zapach jest ciężki do opisania, ale posiada tak niezwykłą głębie, że wręcz się nim zaciągam i rozkoszuję. Pomimo głębokich doznań moim zdaniem zapach jest lekki, bardzo zmyslowy, elegancki, ale jest w nim też coś uniwersalnego jeżeli chodzi o okazje. Taki wyjątkowy, że pomimo swej niezwykłości wpasuje się zawsze i wszędzie. Czuję się w nim właśnie wyjątkowo - to jest to słowo. Gdyby był tańszy byłby ze mną caly czas :) Ubrania pieknie nim pachną nawet po kilku dniach. Lubię tez to, że nie jest zbyt popularny. Ludzie jednak zwracają zawsze uwagę, kiedy nim pachnę, ale może nie do każdego pasuje :) Mój nr 1 :) Sama nie wiem dlaczego. Buteleczkę polubiłam z czasem. Ale miłość jest ślepa ;)

Używa produktu od: próbka

Zapowiadał się nieźle

W Internecie kupiłam próbki kilku perfum, w tym Armani She. Po pierwszym psiknięciu zapach bardzo mi się spodobał. Niestety po jakimś czasie zaczelam czuc nuty, ktòre wprawily mnie w niezadowolenie.