Gosh, Prime`n Set, Primer & Mattifying Setting Powder Two in One `Classic` (Baza i puder matujący 2 w 1)

Prime`n set Primer & Mattifying Setting Powder to doskonałe rozwiązanie dla Pań, które cenią sobie innowacyjne wielofunkcyjne formuły, wysoką jakość produktu, skuteczność działania oraz przestrzeń w kosmetyczce.
Puder transparentny 2w1 łączy w sobie działanie bazy - wizualnie minimalizuje widoczność porów, zmarszczek, zaczerwienień i niedoskonałości oraz produktu utrwalającego makijaż. Jedwabista, drobno mielona tekstura zapewnia nieskazitelne, gładkie, matowe i naturalne wykończenie, bez efektu maski, nawet przy kilku warstwach produktu.
Sposób użycia:
- jako baza - stosuj bezpośrednio na skórę, a na koniec użyj pudru mineralnego lub prasowanego
- jako puder utrwalająco-matujący - aplikuj na podkład w płynie lub mineralny.
Kolor transparentny. Oparty na mączce ryżowej. Nieperfumowany, wegański.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Oryza Sativa Powder. Silica. Mica. Boron, Nitride. Dimethicone. Capryloyl Glycine. Magnesium, Stearate. Potassium Succinate. Cellulose. Zinc Stearate

Dobry puder na codzień

Puder sprawdza się przy mocno świecącej się skórze, przy szybkim przetłuszczaniu. Używam go od kilku miesięcy (nie codziennie) i przyznam że wydajność jest bardzo dobra. Dobrze matuje, rozprowadzany pędzlem łatwo się aplikuje, należy uważać jednak aby nie nakładać go odrazu po nałożeniu podkładu ponieważ nałożony na mocno wilgotny podkład bieli skórę. Dobrze sprawdza się również pod oczy,nie zbiera się w zmarszczkach.
Nie stosowałam go jako bazę, ponieważ moją bazą jest krem matujący.

super

Świetny puder, kupiłam go na promocji 1+1 (aby coś dobrać). Używam go najczęściej jako puder matujący na fluid ale zdarza się że zamaist fluidu żywam puder mineralny wtedy najpierw jako baza idzie. Dzięki temu puder mineralny dłużej się utrzymuje, równomiernie się rozprowadza oraz nie wchodzi w zagłębienia. Stosowany jako puder matujący przede wszystkim bardzo dobrze wykańcza makijaż matowym wykończeniem. Po mimo białego koloru nie bieli twarz. Utrwala makijaż i dzięki niemu dłużej się trzyma

Dobry

Zaskoczyło mnie to, że puder ma spełniać dwie funkcje, bazy pod podkład oraz jego wykończenie.
Na początek zabrałam się za wykończenie. Fajnie matowa twarz, bardzo miła w dotyku. Na mojej mieszanej cerze po paru godzinach widać było produkt na strefie T jakby "zwarzony" ( próby z wieloma podkladami).
Natomiast trochę miałam obawy przed użyciem pudru jako bazy. Ale użyłam i stwierdzam, że w tej roli sprawdza się lepiej. I znów zachwyt miłą w dotyku buźką. Po paru godzinach jest ok. Wiadomo trzeba zrobić poprawki na problematycznych miejscach, ale to już robię innym produktem.
Lepiej sobie radzi w roli bazy niż pudru do wykończenia makijażu.

Dobry produkt

Stosowałam ten produkt na podkład. Puder zapewnia matowe, naturalne wykończenie makijażu. Pomimo tego ze jest biały to twarzy nie bieli. Skora staje się po nim gładka w dotyku. Ma wygodne opakowanie z sitkiem co zapobiega wysypywaniu się zbyt dużej ilości produktu.

Używam tego produktu od: sierpień 2014
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie zuzyte

bardzo polecam!

Najlepszy puder jaki miałam okazję używać!

Same plusy:

+ doskonale matuje i pozostawia skórę niesamowicie gładką i przyjemną w dotyku
+bez zapachu
+ transparentny, nie bieli i sprawia, że wygląda się promiennie i naturalnie, nie tworzy maski, nie podkreśla zmarszczek
+nie wysusza skóry (a mam bardzo suchą)
+przedłuża \'życie\' makijażu, dzięki niemu trzyma się w ciągu dnia naprawdę świetnie
+nie uczula - jako, że jestem alergikiem to dla mnie bardzo ważne, nic po nim nie swędzi

Nigdy nie stosuje podkładu, więc dla mnie jest to świetny sposób na wykończenie makijażu, smaruję tylko twarz kremem, korektor pod oczy, a następnie używam tego pudru i daje to naprawde dobry efekt, ponieważ wyrównuje wszelkie przebarwienia i niedoskonałości, a przy tym zupełnie go nie widać na skórze. Położony pod cienie sprawia, że się nie rozpływają. Korektor pod oczami też trzyma się długo. Zdecydowanie dłużej niż przy innych pudrach, które stosowałam.

i jeszcze plus za wygodne opakowanie, wysypujemy go wtedy kiedy my chcemy i taką ilość jaką chcemy, a nie tak jak w niektórych, gdzie \'dziurki\' wewnatrz opakowania są stale otwarte - te można zamykać.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: rozpoczynam