Ecocera, Matujący puder ryżowy Fixer

Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Puder ryżowy Fixer Ecocera jest przeznaczony do cery mieszanej, tłustej, ze skłonnością do trądziku ze względu na jego właściwości łagodzące. Ma długotrwałe działanie matujące, pochłania nadmiar sebum. Nie zawiera talku, nie zapycha porów, nie obciąża skóry.

Ecocera Matujący puder ryżowy ma sypką, bardzo lekką konsystencję - jest bardzo drobno zmielony. Biały kolor pudru po aplikacji staje się całkowicie transparentny, stapia się z kolorytem cery. Daje bardzo naturalny efekt wykończenia makijażu i świetnie go utrwala. Dobrze sprawdza się przy tak zwanym „bakingu”.

Matujący puder ryżowy Ecocera ma ładny różany zapach, jest bardzo wydajny (duże, proste, minimalistyczne opakowanie) i niedrogi. Nie zawiera parabenów, jest hypoalergiczny.

sypki
matujące
Krycie
lekkie

Skład jest w trakcie moderacji.

• Dimethylimidazolidinone Rice Starch, Magnesium Stearate, Phenoxyethanol, Parfum, Ethylhexylglycerin

Bardzo dobry

Puder ma przede wszystkim bardzo dobry skład. Jest wygodny w użyciu, nie śmierdzi i nie podrażnia. Nie wybiela, ale matuje i utrwala makijaż, jest to typowy fixer w pudrze, dość trwały. Ogólnie to mogę polecić zarówno na co dzień jak i na większe wyjścia.Jest bardzo uniwersalny i wydajny. Świetnie sprawdzał się niejednokrotnie przy utrwalaniu farb tłustych.

Póki co faworyt

Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, ze skłonnością do trądziku. Z pudru ekocery korzystam już od dobrych kilku lat i póki co nie znalazłam lepszego. Puder jest drobniutki, jak mąka, bardzo dobrze matuje i trzyma się cały dzień dość przyzwoicie. Jednak po 8 godzinach w pracy zaczyna mi się już tluścić skóra pod oczami i środek czoła. Puder nie zapycha, ładnie wyglada na twarzy ale trzeba uważać żeby z nim nie przesadzić. Na szczęście nie bieli, czego się trochę obawiałam. Dostępny w kilku drogeriach wiec na plus. Jest bardzo wydajny i dzięki temu ze jest wysypywany z pojemniczka to mamy gwarancje, że zużyjemy cały produkt a nie, że trzeba resztki wygrzebywać z brzegów jak to ma miejsce w kompaktach. Ogólnie dobry puder w dobrej cenie.

HIT!!

Najlepszy puder jaki miałam, bije na głowe inne, o wiele droższe marki.
Matuje na wiele godzin, jest transparentny, wydajny, nie niszczy efektu podkładu tylko go polepsza.

Dobra jakość w dobrej cenie

Uwielbiam ten puder, chociaż nie współpracuje on z wszystkimi podkładami i korektorami. Bardzo dobrze utrwala, dobrze nakłada się go gąbeczka, gorzej pędzlem ponieważ nabiera się go bardzo dużo, I przy otrzepywaniu jest wszędzie. Bardzo często jest w promocji, I wtedy zawsze kupuje po parę opakowań. Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny.

Niezastąpiony.

Odkryłam go kilka lat temu, do dnia dzisiejszego nie rozstaję się z nim. Parę lat temu kupiłam go ponieważ miałam tłustą cerę ze skłonnością do trądziku idealnie zmatowiona skóra przez kilka godzin. Nie wysusza nie robi tak zwanego ciasta, współgra z większością podkładów. Teraz moja skóra jest sucha jedynie lubi się zaświecić w strefie T do której również się nadaje. Cena jak za tak wydajny produkt to jakieś grosze. Uwielbiam. Oby więcej takich produktów.

Dobry puder

Produkt zakupiony w Hebe ,ten puder jest bardzo popularny uwielbiany od dawna jednak ja nie mogłam się do niego przekonać aż do czasu kiedy poleciła mi go koleżanka która zachwalała go pod niebiosa postanowiłam jednak dać jemu szansę , zamknięty w okrągłym przezroczystym opakowaniu zawiera dołączony w środku biały materiałowy puszek z rączką i napisem firmy ,puder ma biały kolor neutralny zapach jest bardzo drobno zmielony matowy , bezproblemowo się go aplikuje na twarz jednak trzeba uważać aby nie nałożyć go zbyt dużo bo może wybielić trochę twarz pięknie utrwala matuje wygładza zmiękcza skórę utrzymując dobrze zmatowiona na długi czas , naprawdę dobry puder jestem zadowolona polecam

Podkreśla suche skórki i zmarszczki

Ten puder to moja pierwsza styczność z tą marką. Jeśli mam być szczera to mam co do niego mieszane uczucia. Oczywiście jak to puder ryżowy daje daje on mocny efekt zmatowienia cery, co w okolicy pod okiem po jakimś czasie wygląda zbyt sucho i podkreśla zmarszczki. Co więcej podobna sytuacja była na brodzie, gdzie mam wypryski. Zaraz po aplikacji wszystko wygląda dosyć ładnie, jednakże już po 2h zakryte wcześniej niedoskonałości stają się widoczne, ponieważ puder podkreśla na nich wszystkie suche skórki. Mam wrażenie, że o wiele lepszy jest mimo wszystko Fixing Powder Wibo.

Opakowanie i produkt:
Opakowanie plastikowe o pojemności 15g, z siteczkiem w środku oraz aplikatorem w postaci małego puszka. Jak dla mnie puszek raczej nie potrzebny, wolę do tego typu czynności używać gąbeczki od podkładu - ale to juz kwestia upodobań. Mogłaby się znaleźć za to blokada, zapobiegająca wysypywaniu się pudru w nadmiarze. Tak wiem, że puszek częściowo spełnia tą rolę, ale ja osobiście nie preferuję tego typu rozwiązania. I jeszcze jedna rzecz, która nie będzie przeszkadzała wszystkim, ale mi osobiście przeszkadza to fakt, że nakrętka nie wchodzi od razu na swoje miejsce, tylko wkręca się krzywo, jakby pod skosem. Zazwyczaj jak mam więcej czasu to przymykam na to oko, jednakże kiedy się spieszę gdzieś to bywa to dosyć irytujące.

Aplikacja i działanie:
Pod oko puder aplikowałam mniejszym pędzelkiem, zaś na brodę i "strefę T" zawsze aplikuję go gąbeczką. I zarówno pod okiem jak i na brodzie makijaż po 2h wyglądał brzydko. Puder ten strasznie podkreśla suche skórki, wypryski oraz zmarszczki, nawet te których nie ma. Skóra pod okiem wygląda źle i dość staro. Muszę przyznać, że początkowo miałam wielkie oczekiwania, tym bardziej że po aplikacji prezentował się dosyć dobrze na skórze. Pomijając te podkreślone niedoskonałości, to puder ten ma dość silny efekt matujący, który utrzymuje się przez wiele godzin. Jak widać pod tym względem jest idealny do cery mieszanej i tłustej.

Dostępność i cena:
Stacjonarnie niestety nie dostaniemy do w Rossmannie, ale dostępny jest w sieci Hebe oraz Natura, gdzie jego cena regularna to ok. 27-28zł. Jego dostępność internetowa jest raczej wysoka. Znajdziemy go w wielu drogeriach a także aptekach internetowych, a jego cena regularna to zazwyczaj ok. 20zł.

Dobry

Mam skórę mieszaną z przetłuszczającą się strefą T. Lubię do niego wracać. Jednak nie używam go nigdy samodzielnie. Zawsze mieszam go z czymś lżejszym. Jest bardzo mocno matujący. Trzyma makijaż w ryzach przez 8 godzin bez problemu. Jednak przez to że tak mocno matowi potrafi na początku trochę brzydko wyglądać. Twarz jest taka aż pergaminowa. Gdy makijaż się ułoży to wygląda już ładnie. Nie bieli, jest kompletnie transparentny.

Przydatny

Trzeba nieco uważać aby nie przesadzić :) - używać z rozwagą, w małych ilościach. I jaki wydajny :)
Skład super.
Nie dość, że służy mi jako wykończenie to fajnie zasusza niedoskonałości jakie czasem się pokażą i się babrzą - a nawet kilka razy użyłam pudru jako suchego szamponu u nasady kiedy akurat mi się skończył, a trzeba było natychmiast wyjść (te osoby, którego mają do tego stopnia przetłuszczające się włosy, że mycie codziennie nie wystarcza wie o co chodzi :).
Generalnie polecam.
Cena też jest OK ;)

kiedyś mój hit

Puder z Ecocery był stałym elementem wyposażenia mojej kosmetyczki przez prawie 3 lata. Nawet jeśli w międzyczasie kupiłam inny produkt, to i tak do niego wracałam. Żaden inny produkt (z takiej półki cenowej) nie dawał tak długo utrzymującego się, matowego wykończenia. Brakowało mi trochę efektu wygładzenia.
Fakt, łatwo było zrobić sobie białe plamy na twarzy przy nieuważnym rozprowadzeniu, albo też nie z każdym podkładem dobrze się zgrywał, ale ogólnie nie narzekałam i nakładałam go na twarz każdego dnia.
Jakiś czas temu znów kupiłam inny puder ryżowy z tych polecanych na Wizażu i niestety moja miłość do ecocery się skończyła.
Dotarło do mnie, że powodował u mnie okresowo małe wysypki, przesuszał mi skórę i podkreślał suche skórki. Cera jest ogólnie w lepszej kondycji odkąd przestałam go używać.
Miałam go za ideał, dopóki nie znalazłam nowego. Więcej go nie kupię, ale nie mogę powiedzieć że jest zły.
Ten puder jest przyzwoity/dobry, za te pieniądze robi dobrą robotę.

Nowy ulubieniec

Nie byłam przekonana przez długi czas, ale w końcu się skusiłam i nie żałuję! To mój nowy ulubieniec. Pięknie matuje i utrwala podkład i korektor. Nie robi efektu maski i używa się go z przyjemnością. Jestem na tyle blada, że nie zauważyłam bielenia. Współgra z moimi kosmetykami i nie jest problematyczny.

Lubię do niego wracać

Kultowy produkt, którego używała już chyba większość dziewczyn, zagościł także w mojej kolekcji. Przez długi czas używałam go non stop- pokochałam go za efekt zmatowienia, który na mojej przetłuszczającej się skórze utrzymywał się bardzo długo. Opakowanie- standardowe dla produktów tego typu, pozwala na łatwe wydobycie pudru z słoiczka. Nadmiar można bez problemu strząsnąć do opakowania. Plus za to, że opakowanie jest przezroczyste- nie będzie zaskoczenia, że produkt się skończył. Bardzo lubię używać go na większe wyjścia, nakładam też gąbeczką pod oczy. Może wystąpić uczucie "ściągnięcia" skóry, ponieważ produkt ma dość kredową konsystencję- jednak dla mnie nie stanowi to problemu, patrząc na to, że twarz jest zmatowiona na prawdę długo. Trzeba też mieć na uwadze to, że produkt ma biały odcień- twarz na pewno będzie po nim bledsza. Ucieszyłoby mnie, jeśli producent dodałby do niego choć trochę pigmentu. Zapach jak dla mnie jest dość neutralny.
Produkt jest bardzo wydajny i zdecydowanie wart swojej ceny.