Dr Nona, Solaris, Balsam do ciała (nowa wersja)

Dr Nona, Solaris, Balsam do ciała (nowa wersja)

Balsam Solaris to wspaniały środek kosmetyczny, posiadający ochronno-profilaktyczne działanie oraz właściwości odżywiając o- regenerujące. Stosuje się jako środek profilaktyczny w słonecznych (i nie tylko) oparzeniach, przy nowotworach skóry wywołanych ultrafioletowym składnikiem promieni słonecznych; rozpuszcza blizny i niezłośliwe zmiany skóry (np. keratozy ). Wykorzystywany jest w leczeniu chorób skóry.
Wspaniała profilaktyka i leczenie uszkodzeń skóry wywołanych jonizującym promieniowaniem, np. po radioterapii w leczeniu chorób onkologicznych. Oprócz tego balsam ma następujące wskazania do stosowania: regeneracja krwi, przy bólach kości, mięśni, bólach głowy, migrenach, usuwa wolne rodniki, niszczy zmutowane komórki itd.
Balsam nakłada się na czystą skórę lub na porażone miejsce cienką warstwą i delikatnie rozciera się bez naciskania. Stosować raz dziennie.

krem
100 – 250ml
balsamy
w tubie

Rewelacyjny !

To zdecydowanie jeden z moich ulubionych produktów tej firmy. Produkt wielozadaniowy. Świetny jako balsam po opalaniu, po goleniu, przy drobnych skaleczeniach czy oparzeniach. Pierwsza pomoc przy zmianach łuszczycowych czy alergicznych na skórze. Świetnie się wchłania, przyspiesza gojenie się ran.Duże opakowanie, wystarcza na około pół roku, bardzo przyjemny zapach i konsystencja.

Dla mnie pierwsza pomoc

Niesamowity produkt, moje odkrycie ostatnich 2 lat. Jako kosmetyk nawilza nawet łuszczyca się skórę która mam na nogach. Mój mąż pobiera mi go jako balsam po goleniu bo ma niezwykle właściwości kojące , z tego samego powodu używam go zawsze po depilacji każdej części ciala. Świetny do stref intymnych, nawilza i lubrykuje bo jest niegroźny dla tych okolic-nie uczula. I jeszcze cis, to chyba lekokosmetyk, bo smarujac stłuczenia i oparzenia o wiele szybciej się goja- bardzo regeneruje skore. Jedyny minus to cena... ok 150 zl.. ale za to jest wydajny, mi wystarcza na pół roku. I myślę że każdy kto wypróbuję go do wymienionych przeze mnie sytuacji będzie go kupować cały czas.

Świetny i mega wydajny produkt do zadań specjalnych

Kupuję ten balsam regularnie i traktuję go jako pierwszą pomoc w skrajnych stanach przesuszenia. Stosuję na praktycznie każdą część ciała w tych momentach, kiedy moja skóra jest sucha, szorstka i piekąca (taki mam typ skóry), nakładam również na twarz, bez żadnych niechcianych skutków.
Balsam dobrze radzi sobie z nawilżeniem, ale też dłużej stosowany na rejony dotknięte cellulitem pomaga otrzymać przyjemne wrażenie poprawienia stanu skóry. Efekt estetyczny jest, jednak nie mam problemu na tyle dużego, by mówić o spektakularnej poprawie.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: Zużywam właśnie piąte opakowanie produktu.