Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Janssen Cosmetics, Trend Edition, Detox Cream (Krem wspierający system detoksykacji i redukujący oznaki starzenia się skóry)

Janssen Cosmetics, Trend Edition, Detox Cream (Krem wspierający system detoksykacji i redukujący oznaki starzenia się skóry)

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Pojemność 50 ml
Cena 128,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Wysoce efektywny krem wspierający system detoksykacji i redukujący oznaki starzenia się skóry. Zmęczona i blada cera jest często objawem stresu i działania niekorzystnych warunków środowiskowych. Detox Cream wspiera mechanizmy detoksykacji skóry, zapewniając jej zupełnie nowe bodźce. Wysoce skuteczne substancje czynne stymulują naturalne systemy detoksykacji komórek i zapobiegają oksydacyjnemu uszkodzeniu komórek. Wysoka zawartość lipidów (31%) sprawia, że krem stanowi idealną pielęgnację dla skóry suchej, pozostawiając ją gładką i młodzieńczo świeżą.
Detox Cream zawiera dwie innowacyjne substancje czynne: wyciąg z drożdży, bogaty w polisacharydy α-glukan* i wysoce aktywny peptyd z miąższu awokado. Obie substancje widocznie wspierają aktywność komórkową, podczas procesu detoksykacji skóry. Mieszanka witaminy C i E stosowana jest w celu inaktywacji wolnych rodników i ochrony komórek skóry przed utlenianiem. Detox Cream pielęgnuje skórę, pozostawiając ją wyraźnie gładszą, nawet po krótkim okresie stosowania. Cera nabiera świeżości i witalności, przebarwienia i plamy starcze są zredukowane, a struktura skóry ujednolicona.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 3 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: jedna próbka

Jakiś żart?

Alkohol w składzie kremu za 150zł? I ocena (do tej pory) 5/5 na wizazu? Nie pierwszy raz spotykam się z tym, że kremy o tragicznym składzie spotykają się z zachwytem w tym serwisie. Do tego liczne alergeny- nie polecam tego kremu.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Świetny!

Krem stosuję na noc - mimo bogatszej konsystencji szybko się wchłania. Bardzo dobrze pielęgnuje skórę - moja poszarzała i wymęczona cera nabrała blasku, odżywienia i po prostu o wiele lepiej wygląda! :) Jest jakby "uspokojona" i wyraźnie wygładzona. Już nie wyglądam jak po tygodniu w szpitalu ;) Czyli generalnie rzecz ujmując krem robi po prostu to, co do niego należy ;) Dodatkowym plusem jest jego wydajność. Serdecznie polecam osobom ze "zmęczoną" cerą. Efekty są widoczne już po kilku dniach stosowania :)

Używam tego produktu od: ponad dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  33
  produktów

  162
  recenzji

  485
  pochwał

  10,00

 2. 2

  9
  produktów

  28
  recenzji

  831
  pochwał

  9,31

 3. 3

  19
  produktów

  25
  recenzji

  739
  pochwał

  8,34

Zobacz cały ranking