Pierre Rene, Hi-Tech Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Pierre Rene, Hi-Tech Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Hi-Tech Mascara marki Pierre René. Pogrubiająca maskara zwiększająca 3x objętość rzęs. Doskonale podkreśla włoski, dba o ich kondycje oraz chroni je przez cały dzień, przed atakiem zanieczyszczeń i czynników zewnętrznych. Formuła w swoim składzie zawiera kreatynę, lecytynę, olej jojoba, ekstrakt z lukrecji oraz akacji, jak również koktajl witamin. Innowacyjna, elastyczna szczoteczka umożliwia równomierną aplikację produktu, bez efektu sklejania i tworzenia nieestetycznych grudek.
Kosmetyk hipoalergiczny. Testowany okulistycznie. Dostępny w kolorze intensywnej czerni.

Tusz do rzęs

Ten tusz używałam około 4 lata temu i z tego co pamiętam to byłam z niego bardzo zadowolona. Szczoteczke z tej mascary używam do dzisiaj do rozczesywana. Pamiętam że ekspedientka w naturze mi go poleciła. Szczoteczka jest silikonowa, mega rozczesyje rzęsy. Ponownie nie kupiłam tej mascary ponieważ nie pogrubia rzęs a u mnie to podstawa

Bardzo lubię :)

Bardzo lubię ten tusz. Pogrubia rzęsy, nie skleja ich i nie robi szpecących grudek. Bardzo pasuje mi tutaj szczoteczka, gdyż bardzo ładnie rozdziela mi rzęski i dzięki temu mam ładny wachlarzyk a nie sklejone kupki rzęs. Produktu na szczoteczkę nabiera się odpowiednia ilość, dzięki czemu nie trzeba ciągle dokładać i dokładać i niepotrzebnie napowietrzać produkt. Jest to tusz, który spełnia swoje zadanie, może nie jest jakiś wybijający się na tle innych mascar, ja jednak polecam, bo bardzo mi przypadł do gustu :)

Jest dobrze :)

Nawet go lubię, a za co ? Za to, że dodaje objętości, nie skleja rzęs i na prawdę dobrze wygląda na moich rzęsach. Przez silikonową szczoteczkę jego aplikacja jest na prawdę łatwa i przyjemna. Wiadomo, że jeśli ktoś jest przyzwyczajony do tuszów z "górnej półki" to na ten nawet nie popatrzy. Ale ja go lubię nawet bardzo, ale niestety nie mogę już go nigdzie kupić.

Świetny

Dla mnie tusz, jest świetny, może dlatego, że moje rzęsy nie należą do lichych i na nich prezentuje się świetnie. Nie jest super pogrubiający, ale ładnie zaznacza ich objętość, pięknie wydłuża, daje naturalny efekt. Wodoodporny nie jest, ale korzystam z niego cały czas, dużo tańczę i jeszcze mi się nie rozmazał. Jak za tak niską cenę, dla mnie jest świetny. I nie tylko dla mnie- kilka znajomych jest również zadowolona.

Powrót z sentymentu

Kiedyś używałam tuszy tej firmy i naprawdę były świetne, koleżanki zawsze pytały czym się maluję - podobał się im efekt.
Będąc w Naturze natknęłam się na promocję tejże firmy i z sentymentu postanowiłam zakupić któryś z ich maskar padło na Hi - Tech . Wygodna Silikonowa szczoteczka, niska cena ok 11 zl - plusów byłoby na tyle. Tusz maił pogrubiać a raczej wydłuża , daje naturalny efekt , ładnie rozdziela ale niestety to nie to czego szukam. Trwałość - malując sie rano po kilku godzinach warto zajrzeć w lustro ponieważ tusz znika z rzęs i można nałożyć go ponownie ... osypuje się i łatwo rozmazuje . Jestem na Nie. I mówię nie sentymentom.

slabo

Kupiony na promocji, na szczęście. Uwielbiam silikonowe szczoteczki,ale zawiodłam sie Jest słaby,jedynie daje kolor.
Skleja rzęsy i wydaje się ich mniej, szybko zasycha i nie mogę ich rozdzielić, a o nakładaniu następnej warstwy nie ma mowy bo zaczyna sie kruszyć.
Łzy owodują plamy pod oczami.

Ok

Dostałam tą maskarę od mamy ponieważ dla niej była ona nie odpowiednia. Jako ,że mama ma delikatne i dość krótkie rzęsy maskara się nie sprawdzała pomimo silikonowej szczoteczki. Przy nakładaniu robiła plamy na powiekach i rzęsy nie wyglądały korzystnie. W moim przypadku spisuje się bardzo dobrze. Rzęsy są po niej ultra długie i pięknie rozczesane ( nie znoszę maskar ,które sklejają rzęski ) . Nie pozostawia grudek. Czerń jest na poziomie zadowalającym. Jak na maskarę za tak niską cene jest bardzo dobra.