Kneipp, Aroma - Pflegeschaumbad Zeit für Träume (Aromatyczny płyn pielęgnujący do kąpieli)

Naturalny lawendowy olejek eteryczny i ekstrakt waniliowy roztaczają łagodnie harmonizujący aromat, który pobudza i nastraja do odprężającego snu. Natłuszczający olejek wiesiołkowy chroni skórę przed wysuszeniem.

Jeden z trzech ulubionych produktów do kąpieli

Uwielbiam pachnące kąpiele z kolorową wodą lub pianą, ten płyn obłędnie pachnie, zapach jest trwały a do tego produkt pięknie barwi wodę. Przetestowałam mnóstwo różnego rodzaju płynów/olejków do kąpieli i ten znajduje się w mojej ulubionej trójce, a to naprawdę wiele znaczy.

Tworzy pianę, która nie utrzymuje się, ale też nie tworzenie piany jest jego zdaniem, ma dawać relaksującą kąpiel dzięki zapachowi i kolorowi i to jak najbardziej robi.

Producent ostrzega przed zabrudzeniami spowodowanymi nierozcieńczonym płynem, z mojego doświadczenia łatwo je jednak usunąć z wanny czy płytek.

Świetny!

Zapach: najpierw pachnie ziołami, a za chwilę lawendowo.

Konsystencja: płynna, koloru granatowego. Piana jest biała, ale woda niebieska.

Opakowanie: plastikowa butelka, z nakrętką. Otwór jest dość duży, dlatego musimy uważać, by nie wlać zbyt dużo płynu.

Płyn nie barwi ciała, pięknie pachnie - zapach utrzymuje się w łazience jeszcze trochę po kąpieli.

Płyn nie wysusza skóry. Czy wycisza? Mnie każda kąpiel relaksuje i wycisza.

Jest wydajny.

Niemiecka jakość:)

Super gęsty, super pachnie, dobrze nawilża, odpręża i "robi" sztywną pianę, czego chcieć więcej?:)
Godny polecenia, jak większość produktów tej marki.

Świetnie relaksuje.

Płyn jest w niewielkiej atramentowej butelce. Początkowo nie widać ile produktu zostało już zużyte, dopiero po około zużyciu połowy butelki pojawia się widoczność w butelce.
Płyn bardzo przyjemnie i relaksująco pachnie, jak ekskluzywne perfumy.
Łatwo rozpuszcza się w wodzie, którą barwi na piękny, granatowy odcień.
Zapach jest bardzo relaksujący i przyjemny, płyn nie podrażnia skóry, nadaje się również do wanien z hydromasażem.
Butelka starcza na sześć razy, stosując nieco więcej niż nakrętka na wannę.
Po kąpieli ma się poczucie relaksu i uspokojenia, skóra nie jest wysuszona, jest delikatnie natłuszczona.
Produkt stosowany tak jak nakazuje producent - pod strumień wody nie plami wanny, łatwo się spłukuje, nie pozostawia osadów.
Należy jednak uważać jeżeli mamy z nim styczność bezpośrednią gdyż barwi palce i może zabarwiń ręczniki (na szczęście plamy wywabiają się bez problemu podczas zwykłego prania w pralce).
Jedna nakrętka wystacza nawet na dwuoosobową wannę.

Najcudowniejszy płyn do kąpieli na świecie!!

Płyn idealny - boski zapach do tego długotrwały, genialny kolor, piana długo się utrzymuje, nie przesusza, a wręcz nawilża skórę. Jedynie cena wysoka :(

przyjemny umilacz każdej kąpieli

Płyn prześlicznie pachnie, robi dużą pianę, nawilża skórę. Jest umilaczem każdej kąpieli, zapach się roznosi po całej łazience. Niesamowicie uspokaja i ja za każdym razem, gdy go wlewam do wanny i później leżę to... odpływam ;) jest tak miło i przyjemnie :)
Płyn barwi wodę na fioletowo i bez problemu się spłukuje.

uwielbiam....

Ten aromatyczny płyn naprawdę pozwala odprężyć się przed snem. Zawartość lawendy, wanilii oraz wiesiołka wyciszają skórę i zmysły. Kosmetyk oczyszcza, ale przy okazji nie wysusza. Jest przeznaczony do kąpieli, jednak ja używam pod prysznic (wylewam odrobinę na zwilżoną gąbkę). To co może nas zaskoczyć to kolor - intensywny granat (jak atrament). Kosmetyk na szczęście nie zabarwia skóry na ten kolor (gąbkę już tak). Warto uatrakcyjnić sobie wieczorną kąpiel lub prysznic tym płynem.

Lawendowe pole

Uwielbiam ten płyn!!! Nie ma nic lepszego po ciężkim dniu niż przygotawanie sobie kąpieli z tym cudem :) pachnie jak lawendowe pole, Narwi wodę na fioletowy kolor i naprawdę nie wiem jak to robi ale uspokaja i wycisza. Chwila z tym specyfikiem to dla mnie najlepszy relaks. Produkt bardzo wydajny, przepiękny zapach .

Dobry!

Jako fanka wszystkiego co tylko przeznaczone do kąpieli testuję dużo nowości i propozycji do nabycia w wielu sklepach od hipermarketów, po Rossmann/Hebe i sklepy internetowe. Ostatnio w Rossmannie rzuciły mi się w oczy produkty marki Kneipp i pomimo tego, że są stosunkowo drogie postanowiłam je potestować.

Na pierwszy ogień poszedł płyn do kąpieli, mający nas wyciszyć przed snem, działać relaksująco i uspokajająco. To zdecydowanie typ zapachów który mi odpowiada najbardziej. Płyn jest wydajny, ma konsystencję olejkową, dobrze nawilża skórę po kąpieli a pachnie naprawdę mocno i intensywnie. Zapach cudnie koi i pozwala się wyciszyć przed snem. Naprawdę warto!

Lubię, ale...

Uwielbiam lawendę, lubię wanilię. To połączenie nie mogło się nie udać. Udało się, bardzo! Dominująca nuta lawendy z aromatem wanilii naprawdę odpręża i działa pobudzająco na zmysły.
Jedna nakrętka płynu wlana pod strumień bieżącej wody tworzy morze puszystej piany, a przy okazji barwi wodę na fioletowo. Ale, ale... jeśli o tę pianę chodzi, to jest bardzo nietrwała. 5-7 minut i piany już nie ma. Wtedy latał drugą nakrętkę płynu. I tak, butla, z pozoru duża robi się niewydajna. A za 20 zł, które wydałam na ów płyn wolałabym wykąpać się w nim więcej, niż 4 razy.
Płyn nie przesusza skóry, nie zauważyłam też, aby specjalnie ją pielęgnował, ale nie tego oczekuję od płynu do kąpieli. Tego wariantu już raczej nie kupię, bo wiele jest jest zapachów, które chciałabym przetestować, ale do produktów Kneipp na pewno powrócę.
Plyn starczył mi na 6-7 kąpieli.

Jeden z ulubinych płynów

W wersji Na dobranoc mocniej wyczuwam słodkawą wanilię, lawenda jest delikatnym tłem. Zapach nie jest uciążliwy, czy mdły, powiedziałabym, że wręcz świeży. Wspaniale odpręża i przygotowuje do spokojnego snu. Barwi wodę na fioletowo-niebiesko. Bardzo lubię ten płyn.

Przyjemniaczek ;)

Granatowy jak atrament, pachnący jak jagódki z cukrem i szczyptą wanilii. Zaskakuje od pierwszej chwili, nie tylko efektami wizualnymi w postaci puszystej piany i koloru, również właściwościami pielęgnacyjnymi i ciepłym, rozleniwiającym zapachem. Lawendy tu nie wyczuwam, jedynie wspomniane jagody unurzane w słodkim syropie :) Niezbyt gęsty, ale wydajny. Niewielka ilość wystarczy, by ładnie się pienił i zabarwił kąpiel. Nie pozostawia śladów na wannie, za to wyraźnie zmiękcza wodę i lekko natłuszcza. Skóra po kąpieli jest odświeżona, pachnąca, ale nie ściągnięta.
Przyjemna receptura, przytulny zapach + delikatna pielęgnacja - jestem na TAK!