Dr.Organic, Organic Rose Otto, Facial Serum (Serum do twarzy z organicznym olejkiem różanym)

Delikatny, lekki olejek do pielęgnacji twarzy skomponowany z organicznego olejku różanego, olejku z dzikiej róży, oleju arganowego, olejku ze słodkich migdałów, olejku z nasion passiflory, oleju sojowego, oleju z nasion bawełny, oleju z otrąb ryżowych, olejku z nasion Limnathes, olejku jojoba, olejku z arniki, nagietka lekarskiego, witamin C i E oraz geranium i olejków eterycznych z goździków. Szybko wchłania się w komórki naskórka i błyskawicznie je nawilża, wsiąkając w nie głęboko i powodując, że skóra odzyskuje elastyczność i delikatność. Cenne i silnie odżywiające składniki olejku skutecznie niwelują zmarszczki i bruzdy. Pomagają dodatkowo nawodnić skórę i pozostawiają ją jedwabiście gładką i miękką.

Struktura
dojrzała
z pompką
50 – 100ml

pierwsze wrażenie

Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne, zapach bardzo intensywny ale można się przyzwyczaić. Serum kupiłam za 75zł, miałam obawy, czy nie będzie zbyt oleiste, ale całkiem fajnie wchłania się w skórę.Po jednym dniu stosowania, nie mogę jeszcze napisać nic obiektywnego. Oczekuję, że bardzo dobrze nawilży, odżywi moją buzię.