Dermika, Ukojenie, Maseczka multiwitaminowa do cery wrażliwej i bardzo wrażliwej (nowa wersja)

Ukojenie - maseczka multiwitaminowa, bardzo łagodna, o szybkim działaniu, na twarz i szyję. Stanowi szybką pomoc dla skóry o zwiększonej wrażliwości i skłonnej do alergii. Zawiera kompleks łagodzący podrażnienia: pantenol, alantoinę, kwas glicyretynowy, wyciąg z aloesu i witaminy: A, C, E i F. Działa kojąco, odżywczo, nawilżająco, łagodzi zaczerwienienia i inne objawy podrażnień. Regeneruje naskórek, co poprawia jego odporność na czynniki zewnętrzne. Cera błyskawicznie nabiera świeżości i blasku, staje się miękka i jedwabiście gładka. Maseczka jest bezzapachowa, by zminimalizować ryzyko podrażnień.

Świetny produkt

Jestem ogromną fanką różnego rodzaju maseczek szczególnie tych zamkniętych w jednorazowych opakowaniach. Chyba jak każda kobieta lubię się zrelaksować i stworzyć we własnej łazience prywatne SPA :D Nałożyć maseczkę i relaksować się w gorącej kąpieli. Dlatego też podczas ostatnich zakupów w Hebe dorzuciłam do koszyka dwie saszetki "Ukojenia" od Dermiki skuszona przede wszystkim promocyjną ceną (3,3 zł/opakowanie), jak również obietnicą poprawy kolorytu cery- a na tym ostatnio bardzo mi zależy.

Produkt zamknięty jest w klasycznej saszetce o pojemności 10 ml. Jest ona bardzo wydajna i dla mnie saszetka wystarczyła spokojnie na dwie aplikacje. Maseczka ma przyjemną, kremową konsystencję. Nakładałam ją na skórę twarzy i szyi i pozostawiałam do wchłonięcie- na około pół godziny. Ładnie utrzymuje się na buźce, nie spływa. Ma bardzo delikatny, ledwo wyczuwalny, przyjemny zapach.

Po zastosowaniu skóra staje się miękka, elastyczna, przyjemna w dotyku i mocno nawilżona. Efekt utrzymuje się około 2-3 dni dlatego stosowałam ją dwa razy w tygodniu. Po czterech użyciach maseczki zauważyłam że, tak jak obiecywał producent podrażnienia są znacznie złagodzone, zaczerwienienia mniej widoczne a koloryt skóry delikatnie wyrównany.

Produkt ma dosyć przyjazny skład, nie jest nafaszerowany składnikami zapachowymi, dzięki czemu nie uczula, ani nie podrażnia skóry.

Efekt jej działania bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, dlatego z pewnością jeszcze nie raz po nią sięgnę.

Używa produktu od: próbka

Łagodna, mojej twarzy godna.

Maseczka znajduje się w typowej jednorazowej saszetce o pomarańczowo-czerwonej szacie graficznej.
W środku znajdziemy kremową maseczkę o odpowiedniej konsystencji: nie za gęstej i nie za rzadkiej. Zapach przyjemny, choć nie narzucający się.
Porcja w saszetce jest obfita: wystarczy na całą twarz, szyję, dekolt i jeszcze zostaje odrobina w zakamarkach.
Maseczka nie spływa z twarzy. Po upłynięciu 20 minut większa część z niej wchłonęła się (dotyczy skóry dojrzałej i suchej).
Po jej użyciu skóra jest przyjemnie miękka, dobrze nawilżona, odżywiona i miła w dotyku. Nie wiem czy koi, gdyż chwilowo nie mam problemu z podrażnieniami.
Całkiem przyzwoity produkt, naszej rodzimej marki.
Polecam.

bardzo dobra

To jest kosmetyk, do którego podchodzę bardzo praktycznie. Lubię maseczki, które pomogą stworzyć Spa w domowym zaciszu, a w trakcie ich noszenia kładę się zrelaksowana i otulona ich zapachem. Jednak najczęściej trafiam na maseczki, które nawet fajnie działają, ale nie tak dobrze jak ta. Tutaj jednak producent uniknął dodawania składników zapachowych, co jest zrozumiałe i wręcz oczekiwane, ponieważ minimalizuje to ryzyko wystąpienia podrażnienia, a kosmetyk przeznaczony jest do cery wrażliwej. Nie będzie więc tutaj efektów zapachowych, które oderwą mnie od spraw codziennych. Ale wiecie co? Totalnie mi to nie przeszkadza, bo bardziej zależy mi na działaniu na skórę niż na zmysł węchu.
Mimo że staram się jak najlepiej dbać o moją odwodnioną i podatną przez to na podrażnienie skórę i używam kosmetyków do twarzy z ostrożnością, to jednak zdarza mi się czasami popełnić jakiś błąd. Mam dobry krem (nawet nie jeden), używam też produktów regenerujących, wydawałoby się, że nic więcej mi nie trzeba. Ale dodatkowa porcja nawilżenia i ukojenia zawsze jest mile widziane, więc chętnie sięgam po tę maseczkę bo wśród miliardów maseczek, które zalewają rynek, czy to drogeryjny czy apteczny, tak dobrej dla mojej skóry nie spotkałam.
Zapakowana jest w saszetkę, w której mieści się porcja na dwa użycia. Informacje na opakowaniu są czytelne i jasne. Otwieranie nie stanowi problemu ponieważ z obu stron u góry znajdują się niewielkie wgłębienia, które wyznaczają linię, w miejscu której przerwie się i udostępni swoje wnętrze.
Maseczka posiada gęstą, kremową konsystencję w białym kolorze, i, jak już wspomniałam, bez zapachu. Aplikacja jest przyjemna, od razu po nałożeniu czuć ukojenie i ulgę. Kosmetyk nie spływa z twarzy, więc w trakcie działania mogę zajmować się innymi sprawami. A dokładnie wchodzę pod prysznic.
Nakładam maseczkę grubszą warstwą z czego większa część się wchłania. Po ok. 15, 20 minutach masuję skórę i rozprowadzam tę część, która się nie wchłonęła i czekam jeszcze kilka minut. W tym czasie moja skóra jeszcze wypija odrobinę kosmetyku. Nadmiar usuwam wacikiem, ale nie płuczę skóry wodą. Daję jeszcze skórze trochę czasu, a następnie nakładam swój ulubiony krem (albo masełko – ostatnio mam słabość do maseł z mango, kakaowego i waniliowego). Maseczka absolutnie nie stanowi dla mnie przeszkody, by nałożyć na tak przygotowaną skórę warstwy innego kosmetyku. Moja skóra się odwadnia i wolę nie ryzykować utraty wilgotności, więc zamykam tę wilgoć sprawdzonym kosmetykiem, który jeszcze dostarcza dodatkowej porcji nawilżenia.
Efektem zastosowania maseczki jest skóra nawilżona, odżywiona i zregenerowana, a wszelkie podrażnienia są natychmiastowo ukojone. Cera jest miękka i gładka w dotyku. Jednym słowem, obietnice producent spełnia w każdym punkcie.
Ponadto kosmetyk nie powoduje u mnie wzmożonego wydzielania sebum, nie przetłuszcza i nie zatyka porów, a co za tym idzie nie pojawiają się na skórze przykre niespodzianki.
Chętnie sięgam po tą maseczka dla dobra swojej skóry wspomagając swoją pielęgnacje.

Witaminowa bomba

Ukojenie Dermiki jest maseczką gęstą i jak dla mnie idealną na noc. Podczas krótszej niż nocna aplikacji nie wchłania się całkowicie a mam skórę która inne maseczki o tej pojemności pochłania w 100%, może jeszcze za wyjątkiem różanej Satysfakcji Dermiki . Dobrze nawilża i ujędrnia.

Rewelacyjna!

Maseczka po którą sięgnęłam tak po prostu okazała się niesamowita. Po jej zastosowaniu moja cera prze 2 dni wyglądała po prostu rewelacyjnie. Wspaniale nawilżyła, rozjaśniła i ujednoliciła moją cerę. Dzięki niej moja twarz wyglądała promiennie i pięknie. Pięknie pachnie, łatwa w aplikacji i wydajna. Polecam i zawsze mam jej zapas w kosmetykach!

Fajna

Kupiłam tę maseczkę na promocji w Hebe wraz z kilkoma innymi. Ta okazała się być najbardziej łagodna dla mojej cery. Bez zapachu, bez wściekłego różu (ostatnio taka maseczka zrobiła mi na twarzy pogrom). Opakowanie rzeczywiście starcza spokojnie na 2 użycia. Po 15 minutach skóra jest ukojona i miękka w dotyku. Nie wystąpiło: szczypanie, pieczenie, efekt świnki Pepy, a to zdarza mi się przy maseczkach.

Podoba mi się. :)

Dermika maseczka multiwitaminowa ukojenie dla cery wrażliwej i skłonnej do alergii, czyli idealna dla mnie. Bardzo delikatna o kremowej konsystencji. Bez barwinków, bez zapachu. Należy nałożyć ją na 10-15 minut na twarz i dekolt, poczekać aż się wchłonie a resztę zmyć zwilżonym wacikiem. Moja skóra po tej masce była naprawdę bardzo przyjemna w dotyku, koloryt został nieco wyrównany. Na drugi dzień twarz wygląda naprawdę promiennie i zdrowo. Kosmetyk zadziałał na skórę normalizująco.

Bardzo dobry produkt.

Maseczka w formie nieporęcznej saszetki.Moja zmora ;) Opakowanie rzeczywiście wystarczy spokojnie na 2 aplikacje.

Zapach - okropny, chemiczny, dość przykry. Największa wada tego produktu ;)

Działanie - maseczka koi, uspokaja cerę. nałożona po zbyt długiej ekspozycji na słońce doskonale radzi sobie z zaczerwienieniem. Po zmyciu skóra pzostaje przyjemna w dotyku i wręcz bije blaskiem. Super!

Kocham, kocham, kocham

Uwielbiam tę maseczkę. Kupuję kilkanaście saszetek, kiedykolwiek przyjeżdżam na urlop do Polski. Jeśli kiedykolwiek przestaną ją produkować, to chyba się zapłaczę.
Mam cerę bardzo wrażliwą, zwłaszcza wokół ust. Bardzo źle reaguje nawet na delikatne płyny kojące. Ta maseczka to jak na razie jedyna rzecz, która uspokaja moją skórę. Po każdorazowym nałożeniu skóra robi się jakby pulchna, elastyczna, mniej reagująca zaognieniem.
Saszetka jest niestety mało poręczna: jedno opakowanie spokojnie wystarczy na 2 aplikacje na skórę twarzy, szyi i dekoltu - naprawdę nie potrzeba wielkiej ilości, by odczuć efekty. Zwykle więc napoczętą saszetkę szczelnie zamykam klamerką i przechowuję w lodówce. Moim zdaniem producent mógłby podzielić tę saszetkę na dwie mniejsze, tak jak robi to z niektórymi peelingami np. Bielenda.
Zapach jest słaby, ale dość przyjemny. Maseczka dość mocno tłuści, dlatego nakładam ją na noc, na 20-30 minut przed pójściem spać. To, co się nie wchłonie, zbieram wacikiem. Rano moja cera jest wypoczęta, świeża, promienna i wyrównana.

Zdecydowanie polecam.

Bardzo dobra:)

W zasadzie mało znam produkty Dermiki, kiedyś kupowałam jej częściej, ale ostatnio jakby mniej. Na tę maseczkę skusiłam się, bo akurat była w promocji ( 3 zł) w jednym z supermarketów i nie zawiodłam się:)
Maseczka ma lekką, trochę leistą konsystencję, biały kolorek i typowy dla maseczek Dermiki dziwny zapach ( jakby zbożowy?). Rozprowadza się bez problemu, ładnie otula twarz, już podczas aplikacji czułam jej kojące działanie. Nie zapycha, nie zakleja:)
Po 20 minutach trzymania i zmyciu twarz zrobiła się zdecydowanie gładsza, cera bardziej zwarta i jędrna. Plus za świetne nawilżanie- maseczka jakby nasyca twarz wodą, do tego swietnie łagodzi zaczerwienienia- u mnie zrobiły się bledsze. Jedyny minus to niewygodna, podłużna saszetka- ciężko wydobyć kosmetyk z dna. A że maseczka spokojnie starcza na dwie aplikacje, producent mógł zrobić dwupak po 5 ml ( jak inni producenci).
Ale reasumując- bardzo dobry produkt, polecam:)

Ilość zużytych opakowań: 1 cała saszetka ( starczyło na 2 razy).