Venus, Nawilżający sorbet do pielęgnacji skóry z cellulitem

Venus, Nawilżający sorbet do pielęgnacji skóry z cellulitem

Wnika w głąb tkanek działając bezpośrednio w miejscu powstawania. Zmniejsza efekt skórki pomarańczowej. Wspomaga redukcje cellulitu. Zapewnia długotrwałe nawilżenie. Wygładza nierówności i poprawia sprężystość skóry. Lekka przyjemna konsystencja i orzeźwiający zapach owoców.
Nadaje się do każdego rodzaju skóry.

owocowy jak sorbet

Bardzo fajny produkt. Ładnie pachnie, nie jakimś konkretnym owocem tylko fajną mieszanką. Przy nałożeniu grubszej warstwy daje efekt rozgrzewania ale jest on przyjemny. Ma konsystencję bardziej żelu niż kremu. Stosuję go na uda i brzuch. Bardzo dobrze nawilża skórę. Nie wiem czy da radę z cellulitem na zawsze ale na pewno skórę ujędrni i wygładzi. Jak dla mnie świetnie się sprawdzi po prostu jako balsam. Za taką cenę uważam, że warto.

Super!

Kupiłam ten kosmetyk (razem z wersją do skóry z rozstępami), ponieważ szukałam produktów, które poprawią wygląd mojej skóry przed latem. Regularnie ćwiczę, dlatego postanowiłam jeszcze dopomóc mojej skórze, by stała się gładka, napięta i wyglądała ładnie. Nie mogłam zdecydować się, na który sorbet postawić, więc wzięłam obie wersje. Tym bardziej, że tam gdzie je kupowałam koszt jednej sztuki to zawrotne 3,99zł!.
Nie mam co prawda cellulitu, jednak tj.wspomniałam - zależy mi na napięciu skóry, jej nawilżeniu i wygładzeniu. I do tych zadań sorbet Venus sprawdza się świetnie. Ma fajną, lekką konsystencję; ładny, owocowy zapach. Dobrze się wchłania. I działa! Stosuję te dwa sorbety naprzemiennie, więc nie jestem w 100% pewna, którego to zasługa, ale moja skóra na pośladkach, udach i brzuchu (bo tam je aplikuję) z dnia na dzień staje się jędrniejsza, gładsza, wygląda lepiej.
Na pewno jeszcze nie raz sięgnę po te sorbety, bo są super. Polecam!

Owocowy lecz rozgrzewający

Sorbet umieszczony jest w tubie o pojemności 200 ml. Ma bardzo przyjemny kolor i już samo to zwraca uwagę na ten produkt na sklepowej półce. Opakowanie odmyka się na zatrzask. Niestety mi po którymś użyciu spadło na ziemię i wieczko się oderwało. Ale nadal dało się wcisnąć. Dozownik mały, pozwala na wyciśnięcie tyle żelu ile potrzebujemy a resztę zasysa do środka.
Konsystencja sorbetu jest naprawdę lekka, niby w formie żelu ale tak leciutkiego, że niemal wyczuwa się wodnistą konsystencję pod palcami. Dzięki temu świetnie rozprowadza się na skórze i dość szybko wnika w jej głąb.
Kolor sorbetu półprzezroczysty, w barwie łososiowej.

Zapach sorbetu jest lekko owocowy, raczej orzeźwiający. Jednak to nie jest ta kategoria zapachu, po której nasze nosy robią duże wow :)

Co ciekawe, sorbet zawiera kapsaicynę (mój ulubiony składnik potraw), czyli wyciąg z papryczek chilli. Producent zastrzega na opakowaniu, że może powodować uczucie chwilowego pieczenia i zaczerwienienia. Produkt przeznaczony jest do smarowania brzucha, ud, pośladków. Nie byłabym sobą gdybym nie pocisnęła i nie wysmarowała się cała. W związku z powyższym zaczął mnie piec dekolt i piersi :) Skóra się zaczerwieniła, ale też zaraz to uczucie przeszło i pojawiło się miłe ciepełko. Uczucie znajome dla osób stosujących maści rozgrzewające.

Działania wielkiego i konkretnego w obrębie cellulitu nie zauważyłam. Może tym doświadczeniem mogłyby się podzielić osoby, które go mają. Ja stosowałam żel sumiennie po 2 razy w tygodniu w sumie od marca i dopiero tydzień temu go skończyłam. Muszę przyznać, że jest wydajny.
Skóra po posmarowaniu jest leciutko nawilżona (ale w końcu to nie balsam, tylko sorbet) i staje się lekko napięta. Fajne uczucie :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Cudów nie zrobi ale jest bardzo ok

Używałam przez ok miesiąc, raz czasem 2 razy dziennie. Bardzo przyjemny zapach ( trochę owocowy?) i żelowa konsystencja zdecydowanie na plus:) Po użyciu skóra była bardziej gładka i jędrna. Czy ujędrnia na dłużej nie jestem w stanie do końca określić. Nie mam problemów z dużym cellulitem, u mnie był ledwo widoczny a teraz zniknął całkiem. Podsumowując jeśli stosujemy sorbet razem z ćwiczeniami na pewno okazuje się pomocny:) Myślę że jeszcze do niego wrócę

Używam tego produktu od: 1 miesiaca