Saryna Key, Damage Repair, Treatment Shea Butter (Masło regeneracyjne do włosów)

Saryna Key Masło regeneracyjne jest polecane do włosów: suchych, uszkodzonych, rozdwajających się.
Formuła oparta o masło Shea naprawia i odżywia włosy od nasady, aż po same końce. Kompleks składników przywraca włosom naturalne piękno. Keratyna zapewnia miękkość, elastyczność i połysk, zmiękczając i wzmacniając włókna włosów. Efekt: elastyczne, zdrowe włosy, dobrze odżywione i lśniące ich struktury.

Hit hitów

Maska ma bardzo gesta konsystencje , pięknie pachnie i idealnie nawilza włosy. Jest super wydajna i warta każdej złotówki myślałam że nigdy nie znajdę maski ktora poradzi sobie z moimi farbowanymi od lata zniszczonymi włosami a jednak jest i ona:) Na dodatek zapach jest piękny i dlugo sie utrzymuje.

Uzależnienie..

Farbowanie pierwszych siwków;)WRRRR :),rozjasnianie refleksami..Hm..odpał nieprzemyslany -ombre-to wszystko złozyło sie na to, iz moje zadbane, długie włosy wołały o pomstę do nieba;)
Cud nastąpił ,gdy zaserwowałam im boskie trio.Szmpon,masło i olejek z lini regeneracyjnej.Spróbujcie i..uzaleznicie się od pierwszej aplikacji..Momentalnie włosy są miekkie,miałkie,lśniące,nawilzone i w dodatku pięknie pachną.Chce sie w nie wsadzac palce,gładzić ,dotykać,wąchać..Masło fantastycznie zmiękcza włos.Czasami zostawiam na noc,czasem wcieram na parę minut w końcówki..Wspaniały produkt.Unikalny skład zawarty w kosmetykach Saryna Key Professional jest liderem w kompleksowym dbaniu o jakość, połysk, miękkość i łatwość układania włosa. Z Saryna Key Professional wszystkie rodzaje włosów będą odżywione, a ich prawdziwe piękno zostanie wyeksponowane przez Magię masła Shea<3

Używam tego produktu od: 2 mcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze