L`Oreal Paris, Nutri - Gold, Olejkowy rytuał, Odżywczy krem - olejek

L`Oreal Paris, Nutri - Gold, Olejkowy rytuał, Odżywczy krem - olejek

Jedwabisty krem - olejek natychmiast nawilża i odżywia nie pozostawiając tłustej i klejęcej warstwy na skórze. Skóra odzyskuje poczucie komfortu. Dzień po dniu poprawia się wygląd skóry, a oznaki zmęczenia stają się mniej widoczne. Twarz wygląda na wypoczętą. Skóra odzyskuje witalność.

na dzień
nawilżające
w słoiczku
Struktura
bogate
krem
50 – 100ml

Fajny

Krem ma gęstą i zbitą konsystencję. Idealnie nadaje się na zimę, ponieważ bardzo dobrze nawilży i zabezpieczy skórę przed mrozem. Poza tym ma ładny, miodowy(?) zapach i dosyć szybko się wchłania. Polecam

Cudownie odżywia i jeszcze do tego odpręża - TEN zapach jest cudowny <3

Z serią Nutri Gold zaprzyjaźniłam się dość dawno, po raz pierwszy w 2015 roku, jeszcze pod nazwą Nutri Gold Terapia odżywcza - wówczas słoiczek był złoty, cieniowany, jednak moim zdaniem, obecna wersja to dokładnie ten sam produkt - nie odnotowałam właściwie żadnej różnicy, prócz lekkiej modyfikacji designu.
Krem odżywczy to coś, co moja skóra lubi najbardziej - niestety, jest sucha, wrażliwa, ze skłonnością do alergii no i z AZS w bonusie - cóż, takie geny na loterii wygrałam ;). Jakie są więc moje wrażenia po tym bardzo znanym produkcie tej marki? Jak najbardziej na plus - do tego stopnia, że nie wyobrażam sobie, by mogło go zabraknąć w mojej łazience.

Nutri Gold od L'Oreal od początku do końca sprawia dobre wrażenie i sprawuje się na medal. Eleganckie opakowanie - złoty słoiczek, masywne szkło, porządna zakrętka- skrywa w sobie prawdziwy eliksir piękności - budyniowy, gęsty krem, bardzo zbity i gęsty, a jednocześnie nietłusty. Zapach to coś wspaniałego, słodki, intensywny i bardzo kobiecy - relaksuje mnie jak żaden inny, kojarzy mi się z perfumami - cudeńko. Produkt jest wydajny, dzięki zbitej konsystencji - wystarcza naprawdę odrobina, by nakremować twarz, szyję oraz dekolt.
Jeden słoiczek wystarcza spokojnie na 3 miesiące codziennego stosowania, tak więc w tej sytuacji jego cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości.

Działanie tego produktu mnie zdumiewa. Ten masełkowaty, pachnący krem nie pozostawia żadnej tłustej czy lepkiej warstwy. Jest okluzyjny film, ale to normalne - nie ma natomiast nieestetycznego błysku, uczucia zalepienia skóry czy uczucia ciężkości. Mamy za to bardzo miękką, wygładzoną i promienną skórę i poprawionym kolorycie - i to jest zauważalne od razu po aplikacji.
Znika nieprzyjemne napięcie oraz swędzenie skóry, zaś przy regularnym stosowaniu znikają suche skórki/placki/szorstkość/ziemistość.

Doskonale nadaje się pod makijaż - czekam kilka minut, aż skóra dobrze go przyjmie, nakładam bazę i całą resztę tak, jak zwykle. Nie tylko nie warzy kolorówki, a jeszcze przedłuża jej trwałość i efektowne wykończenie - podkład wygląda znacznie lepiej, bardziej świetlisto i świeżo, ponadto trzyma się dłużej i po prostu lepiej.
Przy wieczornym demakijażu widzę efektywność tej olejkowej pielęgnacji - moja buzia nie jest zmęczona i podrażniona, wygląda po prostu pięknie!
Jako, że jest to krem odżywczy, używam go na noc lub na dzień i na noc w chłodniejsze pory roku - dobrze zabezpiecza skórę przed niską temperaturą i wiatrem.

Używam go albo z serum hialuronowym albo z serum olejkowym L'Oreal i wówczas widzę najlepsze efekty. Ma odżywiać skórę i to robi. Co przez to rozumiem? Skóra odżywiona=nawilżona, gładka, bez widocznych podrażnień, suchości, zaczerwienień, o zdrowym kolorycie. Po prostu piękna i zadbana, promienna - taka, jaka powinna być zdrowa skóra 26-latki, którą jestem :).
Warto dodać, iż krem mimo wysokiego naperfumowania nie uczula, nawet w okolicy oczu - ogromny plus, lubię, gdy pielęgnacja pachnie, a nie zawsze mogę sobie na tego typu produkty pozwolić. Nie zatyka również porów, nawet nakładany codziennie.

Podsumowując: to bardzo dobry krem odżywczy, który w widoczny sposób poprawia kondycję skóry, dba o nią i chroni. Nie, nie wyprasuje zmarszczek, nie cofnie nam metryki, nie zatrze naturalnych objawów starzenia - ale naprawdę pomoże, co zaowocuje piękniejszym wyglądem i na pewno wywoła cudowny uśmiech na twarzy :). Serdecznie polecam, warto!

Nawilżenie i odżywienie w eleganckim opakowaniu.

Krem zakupiłam w zestawie wraz z olejkiem i kremem na noc, wszystkie trzy
produkty przypadły mi do gustu, a ich działanie oceniam bardzo wysoko i na
pewno skorzystam z nich jeszcze nie jeden raz.

Jak przystało na Loreala krem umiejscowiony został w szklanym masywnym
a zarazem eleganckim słoiczku w kolorze przeźroczysto-żółtym z widoczną
wewnątrz zawartością. Estetyczna i minimalistyczna szata graficzna ,
oraz nakrętka w złotym kolorze z logo producenta. Otrzymujemy go w
zafoliowanym, tekturowym kartoniku , utrzymanym w tonacji złota, zawierającym
wszelkie niezbędne informacje na temat składu, działania i sposobu stosowania.

Konsystencja gęsta, kremowa, w jasnobeżowym, budyniowym kolorze, mimo zawartości sporej ilości olejków nie jest ona tłusta ani ciężka.
Zapach dość specyficzny, mocny, słodki , miodowo-kwiatowy z wyczuwalnymi zawartymi w nim olejkami a w szczególności nutami olejku lawendowego i rozmarynowego.

Krem łatwo rozprowadza się i szybko wchłania , nie pozostawiając tłustej ani lepkiej warstwy. Skóra po zastosowaniu jest rewelacyjnie nawilżona, wygładzona, miękka i przyjemna w dotyku, dobrze odżywiona, rozświetlona , ale bez zbędnego błyszczenia. Już po chwili można nakładać makijaż , bez obawy że coś się nam zwarzy czy zroluje. Z czasem stosowania cera nabiera blasku, wygląda na zdrową i wypoczętą. Ładnie wyrównuje się jej koloryt a plamy i przebarwienia tracą na intensywności. Skóra zyskuje na sprężystości i elastyczności. Pomimo treściwej konsystencji nie powoduje zapychania cery, nie uczula i nie podrażnia.

Bardzo wydajny , ja stosuje już kolejne opakowanie, ale przeciętnie wystarcza na około 3 miesięczną kurację, przy stosowaniu na twarz , szyję i dekolt.

Mimo tego że w swoim składzie oprócz wielu dobroczynnych olejków zawiera również parafinę i silikony, moja cera bardzo go lubi, a stan skóry po jego użyciu bardzo mi odpowiada, więc chętnie do niego powracam.

Olejkowe odżywienie

Kupiłam kolejne opakowanie tego kremu ponieważ sprawdza się u mnie rewelacyjnie :)
Krem jest zamknięty w szklanym opakowaniu, ktoro pieknie się prezentuje.
Krem ma mocny zapach przypomina trochę zapach miodu taki dosyć słodki.
Produkt jest bardzo tresciwy i gesty. Szybko się wchłania i nie pozostawia ustnego filmu. Skors po jego użyciu jest naprawdę odżywiona. W sam raz krem na zimę

Bardzo fajny kremik

Krem ten dostałam kiedyś w prezencie. Stosuję go już kilka tygodni i jestem bardzo zadowolona.

Krem kupujemy w solidnym, szklanym słoiczku, ze złotą nakrętką. Charakteryzuje się jasno żółtym kolorem, bardzo ładnym zapachem oraz gęstą, aksamitną konsystencją.

Krem, ze względu na jego bogatą formułę stosuję głównie na noc. Bardzo fajnie się rozprowadza po skórze i szybko wchłania. Lubię nakładać pod niego mocno nawilżające sera lub esencje. Fajnie zamyka całe to dobrodziejstwo w skórze. Muszę również przyznać, że jest mega wydajny. Już niewielka ilość wystarczy na pokrycie całej twarzy. Myślę, że gdybym nie stosowała go również na szyję i dekolt, to starczyłby mi na dobre pół roku.
Nie lubię nakładać go na dzień, ponieważ moim zdaniem jest za ciężki pod makijaż.

Przy regularnym stosowaniu, moja sucha skóra stała się świetnie odżywiona, gładka i promienna. Często można go dorwać w promocji, więc bardzo polecam wypróbować.

Mój hit

Tel krem to jest coś cudownego ! Skóra po nim jest dobrze nawilżona, miekka, gładka, odżywiona. Krem ma aksamitna konsystencję. Szybko się wchłania i jest wydajny
Używam go już kilka miesięcy i niewiele go ubyło.

Mój KWC

Najlepszy krem, jaki miałam, a przetestowałam ich bardzo wiele.
Dla mnie jest doskonały, ponieważ: dobrze nawilża, nie zapycha, nie podrażnia, jest bardzo wydajny, przez co cena nie jest zawyżona, ma cudne, złote drobinki, które pięknie rozświetlają twarz, doskonale odżywia, ma dobry skład, jest łatwo dostępny i sprawdza się przez cały rok - w lato, przy upałach używam go po prostu mniej oraz na dzień i na noc, a w zimę jednak potrzebuję mocniejszego nawilżenia, ale tylko w nocy, więc ten krem nadal z powodzeniem stosuję na dzień. Bardzo polecam dla wszystkich niezdecydowanych!

fajny

bardzo fajny odżywczy krem - oejek
rozświetla i dodaje blasku skórze,
daje efekt delikatnej opalenizny;
nawilża
sprawia ze skora jest wyraźnie odzywiona i lepiej wygląda
polecam

Krem Paris

Krem stosowałam na noc, łagodzi oznaki zmęczenia i przepracowania. Pięknie pachnie , przyciągające opakowanie. Stosunkowo dobre nawilżenie skóry. Nie nadawał sie jako krem pod makijaż .

L'Oreal Paris

Już po kilku użyciach moja cera stała się bardziej odżywiona i widocznie nabrała blasku i promieni. Lekka konsystencja sprawia, że krem się przyjemnie rozprowadza a delikatny zapach rozpieszcza zmysły. Krem nie podrażnia skóry i nie uczula.

Trafiony krem

Po zastosowaniu tego kremu, cera moja stała się odżywiona, promieni sta i dobrze nawilżona. Krem nie nadaje się pod makijaż ja stosuje go tylko na noc, przyjemna konsystencja dobrze się rozprowadza i przyjemny zapach a co najważniejsze nie podrażnia skóry bardzo dobry krem.

Cudo!

Najlepszy krem!
Faktycznie odżywia i nawilża,
Posiada w sobie świecące drobinki.
Nie nadaje się jednak pod makijaż lub wyjście z domu, gdyż skóra bardzo się świeci - mieszanka kremu i olejku.

Posiada bardzo eleganckie opakowanie, jednak przy resztówce jest bardzo trudno wykorzystać krem.