Nivea, Care 3 w 1, Lekki krem do twarzy na dzień SPF 15 `Promienna cera`

Nivea, Care 3 w 1, Lekki krem do twarzy na dzień SPF 15 `Promienna cera`

3w1 Lekki krem do twarzy Promienna Cera to intensywnie i długotrwale nawilżający krem o lekkiej konsystencji, który nie pozostawia na Twojej skórze uczucia lepkości! Wyjątkowa edycja limitowana wzbogacona została drogocennym ekstraktem z pereł, witaminą C oraz filtrami UVA/UVB (SPF 15) - dla pięknej cery bez przebarwień . Krem zawiera innowacyjną formułę z hydro-woskami, które rozpuszczają się bezpośrednio na powierzchni skóry, dzięki czemu krem idealnie się rozprowadza i bardzo szybko wchłania. Formuła 3w1 dostarczy twojej skórze jeszcze więcej korzyści:
1. 24h+ nawilżenia bez uczucia lepkości
2. Drogocenny ekstrakt z pereł i witamina C
3. SPF 15 dla pięknej skóry bez przebarwień
Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

Filtry
SPF <15
na dzień
mieszana, sucha, z przebarwieniami, normalna
rozświetlające, ochronne, na przebarwienia, nawilżające
oil – free / nietłusta
w słoiczku
lekkie
Wiek
20+

Rozczarowujący

Według zapewnień producenta po użyciu kremu Nivea Care 3w1 (obecnie 5w1) mamy mieć 24+ godziny nawilżenia, bez uczucia lepkości, zdrowo wyglądającą skórę pełną blasku, bez przebarwień i do tego ochronę SPF 15.
Nie odczułam, żeby po długotrwałym stosowaniu nawilżenie mojej skóry uległo poprawie, niestety odczucie lepkości jest, a do tego twarz po jego użyciu po czasie się wyświeca. Ponadto, niestety zapycha moją skórę twarzy. Co do ochrony SPF 15, pozostaje mi wierzyć, że działa.

Idealny delikatny krem z filtrem SPF

Kupiłam ten krem, gdy skończył mi się inny a że było lato szukałam kremu z filtrem SPF. To był strzał w 10, jestem z niego bardzo zadowolona.
Krem jest cudowny, Bardzo dobrze się go nakłada, szybko wchłania w skórę przez co nie obciąża skóry i skóra się nie świeci. Nadaje się do użycia jako sam krem, jak również jako podkład pod makijaż. Krem posiada lekką biała konsystencję o ładnym zapachu. Nie podrażnia skóry. Nawilża i odżywia skórę, dzięki temu wygląda promiennie. Jest wydajny i tani.

Krem na codzień

Od kilku miesięcy używam kremu Nivea z edycji Promienna Cera i jestem bardzo zadowolona, mimo, że firma ta ma swoich zagorzałych przeciwników, jak i wielkich miłośników. Ja jestem zdecydowanie częścią grupy drugiej. ♡

Jestem posiadaczką cery normalnej, bez skłonności do wytwarzania zbyt dużej ilości sebum czy tendencji do przesuszenia. Ze względu na to, iż krem posiada filtr, używam go rano. Krem ma lekką, białą konsystencję o przyjemnym zapachu. Łatwo rozprowadza się na twarzy. Nawilża i odżywia skórę w odpowiedni sposób. Dość szybko się wchłania i nie czuć go na twarzy. Nie tworzy nieprzyjemnego tłustego filmu. Nie bieli. Nie roluje się na nim podkład ani nie powoduje, że makijaż szybciej się wyświeca. Dlatego też świetnie nadaje się w moim przypadku jako baza pod makijaż. Nie zapycha. Nie uczula i nie podrażnia. Skóra wygląda po nim promiennie. Do tego jest tani i wydajny, a w składzie znajdziemy witaminę C.

Jak dla mnie, 5/5. :)

Rewelacyjny

Krem kupiłam jakiś czas temu podczas zakupów w hipermarkecie Biedronka.
Lubię produkty Firmy Nivea więc tym razem również nie zawahałam się aby wrzucić ten krem do koszyka .
Krem mieści się w opakowniu typu słoiczek.
Słoiczek posiada zakręcana nakrętkę.
Słoiczek o pojemności 100 ml.
Pod nakrętką znajdziemy zabezpieczenie które informuje nas że nikt wcześniej nie otwierał kremu .
Słoiczek w kolorystyce bieli oraz pomarańczowo brzoskwiniowym.
Napisy na etykiecie w kolorze granatowym białym brzoskwiniowym oraz błękitnym.
Napisy na opakowaniu czytelne, szczegółowe w języku polskim.
Krem w kolorze białym.
Krem o lekkiej jak chmurką konsystencji.
Krem o bardzo przyjemnym delikatnym zapachu.
Krem dobrze się nakłada.
Krem szybko się wchłania nie pozostawia tłustego filmu.
Krem idelanie nadaje się pod makijaż.
Podkład się na nim nie roluje a skóra się nie wyświęca.
Skóra po kremie jest odżywiona nawilżona I promienna.
Jest to Krem idelany .
Krem jest bardzo wydajny wystarczy odrobina by pokryć nim twarz.
Krem nie zapycha .
Widać poprawę stanu skóry.
Krem niweluje lekkie przebarwienia.
Krem posiada filtr uv a to wieki plus.
Polecam Krem warty uwagi .
Czy kupię jeszcze ten produkt?Myślę że jeszcze kiedyś do niego wrócę ale na rynku jest zbyt wiele produktów które bym chciała wypróbować.

Świetny, tani krem

Kupiłam z ciekawości w biedronce. Nie spodziewałam się, ze krem będzie taki dobry! Sucha skóra została natychmiast ukojona i nawilżona i rozświetlona. Cera wyglądała dużo zdrowiej. Dużym plusem jest szybka wchłanialnosc produktu. Bardzo przyjemny, letni zapach. Krem idealny po wakacjach na suchą skórę. :)

Nivea, Care 3 w 1, Lekki krem do twarzy na dzień SPF 15 "Promienna cera"

Nivea, Care 3 w 1, Lekki krem do twarzy na dzień SPF 15 to produkt, który spełnił moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i jego stosowania. Moja cera nabrała blasku i promiennego wygądu. Krem znajduje się w tradycyjnym opakowaniu, jego apliacja jest bardzo latwa i pięknie pachnie. Produkt bardzo szybko się wchłania i pozostawia na skórze przyjemne uczucie. Mam suchą i wrażliwą cerę. Dla mnie sprawdził się idealnie. Produkt wart polecenia. Na pewno kupię ponownie.

Lekko i świeżo

Kremik jest jak najbardziej godny polecenia. Fajna konsystencja, leciutka, nie zpychajaca. Błyskawicznie się wchłania, nie tworząc tłustych plam. Dla zabieganych idealne, można prawie od razu przystąpić do makijażu. Skóra jest, świeża, nawilżona i chroniona przez filtr SPF 15. W okresie letnim potrzebna będzie jednak wyższa ochrona.

Idealny pod makijaż

Krem jest lekki, nie obciaża, stisuję rano i wieczorem. Idealnie nadaje się jako baza pod makijaż. Mimo, że mam tlustą cerę, nie powoduje dodatkowego , szybszego wyświecania się. Lekka farmuła szybko się wchłania, rozświetla cerę.

Do codziennego stosowania

Bardzo fajny lekki krem, który nie obciąża skóry. Szybko się wchłania i delikatnie rozświetla skórę. Dobrze nawilża skórę, jest idealny na dzień pod makijaż, posiada filtr SPF 15.
Ma delikatny przyjemny zapach, który „ucieka” podczas aplikacji, ale to żadna wada.

Dobry nawilżający krem

Mam go od pewnego czasu, podczas pierwszych aplikacji nie przekonałam się do niego. Natomiast dałam mu szansę jesienią i muszę przyznać , że moja skóra go potrzebowała. Świetnie się wchłania, nawilża skórę , nie jest tłusty tak jak mogło by się wydawać po marce produktu , której kosmetyki są zazwyczaj dość ciężkie i tłuste. Co więcej zauważyłam, iż moje zmarszczki mimiczne choć znikome ale jednak wyrównały się i skóra jest ładnie napięta. Polecam ten produkt szczególnie jesienią i zimą , kiedy nie ma drażniącego słońca a skóra może wtedy otrzymać dawkę witaminy C .

Dobrze się nosi

Krem jest lekki na skórze. Bardzo dobrze się nosi na codzień, ponieważ całkowicie nie jest wyczuwalny. Nie pozostawia białego ani lepkiego filmu, więc twarz super wygląda. Krem dobrze się wchłania, więc sama aplikacja trwa kilka chwil.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Lekki krem od Nivea, który świetnie sprawdzi się na lato, aby nawilżyć, lekko rozpromienić cerę bez poczucia lepkości i co najważniejsze jest bezwonny.