Physiogel, Hypoallergenic, Codzienne nawilżanie, Krem intensywny do skóry bardzo suchej i wrażliwej

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.90/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Krem Stiefel Physiogel Hypoallergenic intensywnie nawilża bardzo suchą skórę. Sprawia, ze skóra jest mniej wrażliwa. Wzmacnia i odbudowuje barierę skórną - działanie potwierdzone klinicznie. Krem Stiefel Physiogel Hypoallergenic jest bez konserwantów, barwników, substancji zapachowych.

Super produkt!

Krem dla mnie wprost idealny! Poleciła mi go pani dermatolog pare lat temu. Próbowałam wielu innych produktów, ale jednak zawsze wracam do physiogelu. Polecam w 100% jeżeli chodzi o sucha cere

Bardzo polecam!

Gdy pond miesiąc temu rozpoczynałam intensywną terapie preparatem epiduo musiałam zaopatrzyć się w krem, który chociaż częściowo zregeneruje moją zniszczoną, schodzącą, suchą skórę. Zakupiłam ten krem i ciężko mi sobie wyobrazić żeby cokolwiek sprawdziło się lepiej.
Stosuję go od miesiąca codziennie, stan mojej skóry jest naprawdę dobry jak na zaistniałe okoliczności. Ku mojemu zdziwieniu, niewiele go od tego czasu ubyło, a smaruje się nim nawet 2 razy dziennie !
Tak więc przy wszelkich terapiach antytrądzikowych jest to zbawienie. Skóra jest gładka, miękka, przyjemna w dotyku. Preparat absolutnie nie zapycha, co jest dla mnie podstawą w wyborze kremu.

Nie doceniałam go, a jest świetny!

Krem podkradałam swojemu mężczyznie jakie to było wielkie zdziwienie gdy zaczęłam go stosować razem z nim. Moja skóra stała się wyraźnie gładsza i nawilżona. Zwyczajnie nie mogłam przestać dotykać swojej twarzy. Mimo gliceryny w składzie krem nie zapchał mnie. Krem nie posiada żadnego zapachu-jak dla mnie bomba. Używalam go także jako baza pod makijaż i tu także sprawdził się rewelacyjnie! Myślę, że warto go wypróbować zwłaszcza jeśli macie suchą skórę.

Rewelacyjny krem nawilżający

Zaczęłam stosować ten krem w momencie, kiedy moja skóra była strasznie sucha, po złapaniu uczulenia na podkład. Nie spodziewałam się jednak, że ten krem stanie się moim ulubieńcem i to w bardzo krótkim czasie (po około dwóch tygodniach).

Krem znajduje się w tubce z zatrzaskiem, dlatego łatwo dozować sobie potrzebną ilość produktu. Wielkim plusem jest wydajność tego kremu, bo już niewielka ilość kremu jest w stanie pokryć całą twarz. Produkt jest w kolorze białym, nie ma zapachu i co ważne jest hipoalergiczny. Po użyciu nie występuje uczucie tłustego filmu na twarzy.

Jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że trafiłam na ten produkt. Wiem, że pozostanie ze mną na dłużej!

Bardzo dobry

Dla mojej skory krem jest rewelacyjny. Idealnie sprawdza sie o kazdej porze roku. Bez problemu mozna po aplikacji zrobic makijaz. Krem bardzo dobrze nawilza i daje uczucie ukojenia. Jest to najlepszy krem dermatologiczny jaki stosowalam,a pare juz ich bylo. Dla mnie numer jeden :)

Niezbędnik!

To zdecydowanie mój wybawca. Radzi sobie w ekstremalnych przypadkach takich jak kuracja przeciwtrądzikowa. Nadaje się jako baza pod makijaż, trzeba jednak chwilę odczekać. Nie podrażnia, nie ma intensywnego zapachu , co dla mnie jest ogromnym plusem. Polecam!

Skuteczny krem nawilżający

Zużyłam 2 opakowania tego kremu i sama nie wiem czemu odstąpiłam od zakupu kolejnego opakowania. Chyba tylko z powodu testowania nowości, poszukiwania kolejnych hitów. Bo bez wątpienia jest to hit pielęgnacyjny. W wyniku jego używania stwierdzam, iż potwierdzają się obietnice producenta, które brzmią: "Szybko przynosi ulgę bardzo suchej skórze;
zapewnia długotrwałe nawilżenie chroniąc przed nawracającym przesuszeniem skóry;
sprawia, że skóra jest miękka, gładsza i widocznie zdrowsza" - tak to prawda, spróbujcie, a się same przekonacie.

Nie za bardzo

Byłam pewna, że to jest krem dla mnie (skóra wrażliwa i sucha), ale niestety. Po pierwsze co chyba najbardziej zaskakuje to fakt, że moja skóra nie była wcale nawilżona. Owszem, czułam na niej warstwę kremu, skóra się nawet w sposób widoczny świeciła, ale po czasie wracało uczucie suchości. Po drugie przynajmniej u mnie zdecydowanie nie nadawał się pod makijaż, który w krótkim czasie ze mnie spływał, nie mówiąc o tym, że dosłownie po kilku dniach prób takiego stosowania wysypało mnie wypryskami. Wobec tego stosowałam go na noc, ale rano wciąż moja skóra była przetłuszczona, a nie nawilżona.
Uczciwie przyznam, że liczyłam na zdecydowanie skuteczniejsze działanie, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę.
W kwestiach technicznych nie mam mu nic do zarzucenia - zapach praktycznie niewyczuwalny, konsystencja bardzo przyjemna, krem jest bardzo wydajny. Nie uczulił mnie.

Dla bardzo suchej skóry

Kupiłam go zachęcona opiniami, w związku z moją suchą skórą twarzy. Nie zawiodłam się. Kosztował mnie ok 50zł (za 100ml) w aptece, więc niemało, lecz doprowadził moją cerę do dobrego stanu. Zostawia na twarzy "film" ochronny, pod którym mam wrażenie, że moja skóra odpoczywa. Niestety nie nadaje się pod makijaż, jest zbyt tłusty w konsystencji. Zastanawiam się, czy kupię go ponownie, bo obecnie nie mam już takich problemów.

Całkiem dobry

Poradził sobie z mocno przesuszoną cerą, nawet ze schodzącą skórą z czoła i nosa. Jest bardzo tłusty i twarz po nim się świeci jeszcze długo, tak więc pod makijaż się nie nadaje kompletnie. Na noc- jak najbardziej.
Po skończeniu pierwszego opakowania rezygnowałam z niego, bo jak dla mnie jest zbyt ciężki, tłusty, no i nie należy do najtańszych kremów, jednak swoje zadanie spełnił.

Najlepszy krem nawilżający

Ten krem wybawił moją skórę! Moja cera jest sucha, wrażliwa, skłonna do zaczerwienień, jednak z tym kremem wcale tego nie odczuwam. Działa jak lek, jak opatrunek na buźkę :)

Krem został mi polecony przez znajomą.. Kupno tego kremu przy tej cenie wydawało się przerażające...ale miałam osiągnąć świetne nawilżenie.. Niestety krem mi tego nie dał.
Nie wiem, czy mnie zapychał gdyż w tamtym czasie miałam spore problemy z trądzikiem bez niego. Na pewno nie zmniejszał ilości i częstotliwości wyprysków.
Wsmarowywałam go dokładnie i dłuższą chwilę, niestety nic...Skóra reagowała jak na standardowy średni krem.
Za tę cenę mogłam spodziewać się czegoś z góry lepszego. Zawiodłam się.
(Mam cerę mieszaną, skłonną do przesuszeń i zapychania. Łatwo ulega podrażnieniom)