L`Oreal Paris, Nutri - Gold Olejkowy Rytuał, Olejek do twarzy do cery suchej

L`Oreal Paris, Nutri - Gold Olejkowy Rytuał, Olejek do twarzy do cery suchej

Sprawdź ceny produktu

zobacz więcej zwiń

Z upływem czasu skórze skłonnej do wysuszania może brakować składników odżywczych, istotnych do zachowania jej zdrowego wyglądu. Laboratoria L`Oreal Paris wyselekcjonowały 8 regenerujących olejków (róża, pomarańcza, lawenda, gernium, jaśmin, majeranek, rozmaryn, marakuja) znanych ze swych właściwości przeciwutleniających i przywracających skórze witalność, by w połączeniu z odżywczym olejkiem z jojoby podarować Twojej skórze nowy, wyrafinowany wymiar pielęgnacji. Jego aromatyczny zapach daje uczucie zmysłowej przyjemności i doskonale odpręża.

z pompką
olejek
<50ml
olejki

Super!

Mam cerę suchą ze skłonnością do niedoskonałości. Olejek nakładam tylko na noc. Ma formułę która bardzo mi odpowiada- bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na twarzy.
Kupiłam go na promocji w jednej z drogerii, w domu po przeanalizowaniu składu miałam pewne obawy. Mimo, że w składzie na pierwszym miejscu znajduje trójgliceryd kaprylowo - kaprynowy, który może powodować powstawanie zaskórników - w przypadku mojej skóry nic takiego nie miało miejsca. Sprawdził się świetnie, zapewnił odpowiednie nawilżenie - czyli to na czym najbardziej mi zależało. Zapach w porządku, bez szału. Aplikacja produktu poprzez pipetkę jest dla mnie hitem, możemy dokładnie odmierzyć ilość produktu, którą chcemy nałożyć na twarz ( dzięki czemu produkt jest wydajny), a dodatkowo jest bardzo higieniczna. Na pewno kupię ponownie!

skusiłam sie

Dobry olejek, po calym dniu noszenia makijazu daje ukojenie twarzy. Nakładanie go na ztonizowana twarz bylo najprzyjemniejsza czescia dnia. Szybko sie wchłania, nie pozostawia tłustego filmu na twarzy. Jest tak przyjemnie komfortowy, ze az nie wiem jak to opisac. Oprócz tego jest bardzo wydajnym kosmetykiem. Pieknie pachnie.

Fantastyczny!

Jak dla mnie, jest to absolutnie ulubiony kosmetyk do twarzy, bez którego nie wyobrażam sobie mojej pielęgnacji. Ma konsystencję suchego olejku, więc nie tłuści wszystkiego dookoła, bardzo przyjemny zapach i genialny skład. Ale najważniejsze jest jego działanie - po jego użyciu na noc (na dzień raczej nie używam), rano skóra jest bardziej wypoczęta, promienna i bardzo miękka w dotyku. Świetnie radzi sobie nawet z najbardziej suchymi skórkami, kolor skóry jest wygładzony, a skóra bardziej napięta. Do tego jest bardzo wydajny, na pokrycie całej twarzy i szyi zużywam kilka kropli. Totalny ulubieniec, nie wyobrażam sobie już pielęgnacji bez niego.

Olejek cud

Pierwszy raz zdecydowalam sie na testowanie olejku. Po probach tysiaca kremow do twarzy to wlasnie dopiero ten olejek przywrocil stan mojej cery na wlasciwe tory. Mam cere mieszana na ktorej lubia pojawiac sie niedoskonalosci, lecz olejek duzo zmienil. Przetestowalam olejek ponad miesiac i moje wnioski sa takie: skora wyglada na swieza, rozwietlona i promienna, wypryski znikly (pojawily sie male na czas okresu ale to hormony wiadomo), suche skorki na nosie znikly a byly moja zmora, pory wyraznie sa zwezone. Do tej pory stosujac olejek mam najlepsze efekty, ktore bardzo mnie ciesza. Stosujac nawet najlepszy krem czy olejek trzeba pamietac o odpowiednim nawodnieniu oraz diecie, ktora ma ogromny wplywa na nasza cere. Ja do tego odstawilam czekolade i wreszcie nie wstydze sie swojej cery!! Olejek kupilam w rossmanie w promocji i nie zaluje, czasem trzeba wyprobowac wiele by znalesc ten najlepszy,zdecydowanie polecam!
'

Kuriozum

Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej. Kuriozum polega na tym, że olejek wysuszył mi skórę. Buzia piekła i była zaczerwieniona po użyciu olejku. Musiałam odstawić po kilku szansach, ktore mu dałam.

Bardzo na tak!

Zacznę od tego, że olejek ma naprawdę dobry skład, bo to dla mnie bardzo kluczowe w produktach do twarzy. W kwestii działania również zasługuje na pochwałę - nałożony wieczorem na skórę sprawia, że rano budzę się z miękką i dobrze odżywioną cerą. Nie zapycha, nie podrażnia. Wchłania się całkiem przyzwoicie, choć pod makijaż raczej się nie nadaje.

Przyjemność w słonecznej buteleczce

Olejki stanowią pokaźną kolekcję w pielęgnacji mojej skóry, lubię je używać i najczęściej łącze je z innymi kosmetykami pielęgnacyjnymi. Nutri - Gold zakupiłam w zestawie z kremem na dzień i na noc z tej samej serii i jestem zachwycona jego działaniem.

Wygodne i eleganckie opakowanie z przeźroczysto-żółtego szkła w formie prostokątnej buteleczki zaopatrzonej w plastikową pipetę dozującą, która idealnie odmierza małe kropelki. Bardzo higieniczny sposób aplikacji, ponieważ zawartość opakowania nie ma styczności z naszymi paluszkami. Produkt możemy aplikować bezpośrednio na twarz.
Konsystencja tłustawa, ale bardziej przypominająca suchy olejek , w słonecznym żółtym kolorze. Zapach przyjemny, ale przeciętny, nie wyczuwam dominujących nut jednego olejku, dla mnie mieszanka nie do określenia. Nie przeszkadza mi ale wolałabym coś bardziej świeżego.

Po aplikacji olejek bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy. Zachowuje się jak suchy olejek i jest bardzo komfortowy w użyciu. Skóra po jego zastosowaniu jest gładka, miękka i delikatna w dotyku.
Nabiera promiennego i zdrowego wyglądu, jest dobrze nawilżona i odżywiona.
Nie powoduj przetłuszczania czy błyszczenia się cery, a makijaż nałożony po jego zastosowaniu nie spływa, ale utrzymuje się w nienagannym stanie przez długi czas. Spokojnie może zastąpić kosmetyk pielęgnacyjny taki jak krem czy serum.

Rewelacyjny do mieszania z innymi kosmetykami, ja dodaję go do kremów, balsamów, odżywek do włosów, płynów do demakijażu, łatwo się z nimi łączy i nie powoduje ich warzenia się, a dodatkowo wzmacnia ich działanie odżywcze i nawilżające.

Mimo małej pojemności bo tylko 30 ml ,mega wydajny, bo do użycia potrzebujemy zaledwie kilku kropelek.

Super olejek

Super olejek zwłaszcza do bardzo napiętej i przesuszonej skory, ma lekka konsystencje jak na olejek. Szybko się wchłania i dobrze nawilża a do tego zostawia skóra miękka i promienna.

Cudowność

Zawsze sceptycznie podchodziłam do olejków do twarzy, ponieważ mam cerę mieszaną, która ma tendencję do zapychania. Olejek kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami i się nie zawiodłam.
Olejek ma fajny aplikator, pipetę którą precyzyjnie można nałożyć produkt bezpośrednio na twarz.
Olejek lekko się rozprowadza na twarzy, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.
Stosuję go od kilku dni, ale już widać pierwsze efekty - skóra jest bardziej promienna, zmniejszyły się przebarwienia potrądzikowe. Od zawsze miałam problem z zaczerwienionym nosem, dzięki temu olejkowi problem zniknął.
Jego regularna cena jest dość wysoka, ale teraz jest na promocji w Rossmannie.

To jest cud!

Ten olejek kupiłam przypadkiem, była akurat na niego promocja, a ja chciałam wypróbować taki kosmetyk, bo jeszcze nigdy w życiu żadnego nie używałam.
Nie spodziewałam się niczego, no może większego nawilżenia, więc podeszłam do testu bez żadnych wymagań. Bałam się jedynie o zapachnie tłustą formułą i więcej niedoskonałości na mojej twarzy, ale postanowiłam zaryzykować
Jakie wielkie było moje zdziwienie, kiedy po dwóch dniach używania (tylko na noc) zauważyłam, że przebarwienia na mojej skórze zaczęły blaknąć. Po dwóch tygodniach nie było już po nich śladu! Były to przeprawienia spowodowane trądzikiem i walczyłam z nimi rożnymi sposobami, włączając w to wizyty u wielu specjalistów (na niewiele się to zdało). Tymczasem ten olejek stał się moim wybawieniem, kolor mojej skóry jest ujednolicony, a przebarwienia znikają z dnia na dzień. Dodatkowo nie pojawiają się nowe wypryski! Sama skóra jest miękka w dotyku i nawilżona. Nie bardziej niż po kremie, który stosowałam kiedyś, ale nie jest też wysuszona
Olejek jest jedynie mało wydajny, jedno opakowanie wystarcza mi na miesiąc. Może ma to związek z tym, że nakładam na twarz całą "strzykawkę", ale taka właśnie ilość jest dla mnie najlepsza.
Jeśli macie problemy z wypryskami, czy przebarwieniami to bierzcie go w ciemno! Naprawdę polecam!

Nie chce się kończyć

Olejek testuję już dłuuuugo, bo jest niezwykle wydajny, a ja wykorzystuję zaledwie kilka kropli na całą twarz. Olejek ślicznie odżywia skórę, nie zapycha i robi to, co ma robić - upiększa. Jest to szczególnie ważne dla suchej cery, która często sprawia wrażenie zmęczonej i szarej. Mimo, że nie jest szczególnie nawilżający, wywołuje uczucie komfortu na ściągniętej skórze.
Produkt ma ode mnie ogromnego plusa za to, że wchłania się błyskawicznie, więc wieczorem można szybko nałożyć bogaty krem, a rado podkład, który na takiej bazie wygląda na rozświetlony (nawet, jeżeli taki nie jest).
Na uwagę zasługuje też piękny, luksusowy zapach olejku oraz zgrabne opakowanie z płynnym złotem w środku.

jestem na nie

Testuję olejek już od dłuższego czasu, dawałam mu wiele szans jednak żadnej z nich nie wykorzystał ;) nie widzę żadnych spektakularnych zmian po tym olejku, nie nawilża, tak jak obiecuje. Co tu się dużo rozpisywać, ja nie zauwazyłam żadnych zmian w mojej cerze po stosowaniu tego olejku.
Jedyny plus to stosowanie go pod makijaż, wtedy podkład ładnie się rozprowadza i ładnie wygląda. Dobrze się też go dozuje, dzięki pipecie. Fajna formuła olejku suchego, ładnie pachnie.
Ma swoje plusy, ale moim zdaniem powinien on spełniać swoje podstawowe cele, tzn. nawilżanie.