Laboratorium Kosmetyczne AVA, Aktywator Młodości, Hydranov, Epidermalny kwas hialuronowy

Średnia ocena: 3.54/5

Średnia ocena: 0.00/5

Cena PLN 19.50

Działa 3 razy szybciej niż kwas hialuronowy - 1 dzień stosowania aktywatora - 14 dni stosowania kwasu hialuronowego.
Hydranov - 3-krotnie szybciej i wydajniej zwiększa poziom nawilżenia niż czysty kwas hialuronowy. Otrzymywany jest z czerwonej Algi Fucellaria Lumbrilicalis. Aktywuje syntezę epidermalnego kwasu hialuronowego w skórze. Działając na wszystkie jej warstwy stymuluje produkcję ceramidów, odżywia i wzmacnia szczelność naskórka, wypełnia zmarszczki od wewnątrz. Zaawansowany technologicznie koncentrat wiąże cząsteczki wody również na powierzchni skóry, zwiększając poziom nawilżenia już po 4 godzinach od pojedynczej aplikacji. Skóra odzyskuje elastyczność, jędrność i gładkość, zdrowy i młody wygląd. Przeznaczony dla każdej cery wymagającej nawilżenia, regeneracji, z oznakami starzenia się. Sposób użycia: Kilka kropli koncentratu nanieś na umytą i osuszoną skórę twarzy i szyi delikatnie wklepując. Okrężnymi ruchami wykonaj masaż. Stosuj rano i wieczorem samodzielnie lub pod ulubiony krem.

koncentraty i esencje
młoda
Filtry
SPF 15 – 30
nawilżające, przeciwzmarszczkowe, regenerujące
z pompką
lekkie

Duże nawilzenie

Kosmetyk zamknięty jest w brązowej buteleczce z pipetą mieszczącej 30 ml produktu. Opakowanie jest wygodne w użyciu, można zużyć serum do ostatniej kropli.
Kosmetyk jest bezzapachowy co działa na plus. Konsystencja jest dość rzadka, oleista. Mimo tego kosmetyk latwo się rozprowadza i szybko wchlania. Nie roluje się, nie wyświeca, nie zapycha.
Efekty widać już po kilku dniach stosowania. Może nie uważam go za "aktywator mlodoci" ale na pewno mocno nawilżył moją skórę. Odbudował też moją mocno zaburzoną barierę hydrolipidową.
Jest jest zbyt wydajny natomiast cena również nie należy do wygórowanych jak za takie nawilżenie.

Jedno z ulubionych

Bardzo przyjemne serum, które idealnie sprawdza się nałożone nie tylko pod krem, ale także samodzielnie. Śmiało można je nakładać pod makijaż, nic się nie roluje i nie odkleja. Mam cerę mieszaną i serum świetnie sprawdza się aplikowane na całą twarz - nie wzmaga przetłuszczania w tłustej strefie T, a na suchych policzkach i pod oczami przynosi ulgę wyczuwalnym nawilżeniem.
Skóra jest elastyczna, gładka, ładnie, zdrowo wygląda. Polecam każdej osobie, która ma problem z szarą cerą wymagającą nawilżenia.
Zdecydowanie efekty widzę szybciej niż przy innych produktach tego typu.

Ava, Aktywator Młodości, Hydranov, Epidermalny kwas hialuronowy

Serum z kwasem hialuronowym z Avy jest poprawnym serum, ale nie zauważyłam efektu wow. Stosowałam je wieczorem pod krem nawilżający. Produkt jest przezroczystym, bezzapachowym serum. Szybko się wchłania. Nie miałam problemów przy dozowaniu go pipetą. Cena jest atrakcyjna, a produkt jest łatwo dostępny. Nie zapychał ani nie podrażniał moje skóry (cera mieszana ze skłonnością do wyprysków). Nie wiem czy kupię je ponownie.

Cudowne serum

To moja 2 buteleczka. Uwielbiam te serum w końcu moja cera jest nawilżona i odżywiona. Wystarczy niewiele kropel by rozprowadzić produkt na twarz. Kupiłam na promocji w hebe. Serum nadaje się do użytku rano jak i wieczorem. Rano idealnie pod makijaż wieczorem cudowne do pielęgnacji.

Nie odmłodza, ale super nawilża

Serum kupiłam z polecenia koleżanki, nie odmłodniałam, ale buzia jest super nawilżona.
Serum znajduje się w brązowej szklanej buteleczce o pojemności 30 ml. Produkt aplikujemy przy pomocy pipety. Pipeta średnio nabiera serum, ale nie jest najgorzej. Konsystencja wodno olejowa. Serum jest przezroczyste. Serum leciutko się rozprowadza, szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy. Nie posiada żadnego zapachu. Fajny produkt pod makijaż, nie powoduje rolowania, spokojnie można używać bez obawy, że makijaż będzie za chwilę się wyświecał biorąc pod uwagę, że ma lekko oleista formułę, czy że podkład nie będzie współpracował. Ja zrezygnowałam z używania kremów nawilżających od kiedy używam tego serum, bo nie widzę potrzeby. Produkt bardzo dobrze nawilża skórę. Nie podrażnia skóry ani okolicy oczu, nie zapycha. Nie zauważyłam żeby miał jakiś zbawienny wpływ na moje zmarszczki, czy żeby cerze odjął lat, ale za nawilżenie przymknę na to oko. Buzia jest przyjemna w dotyku, gładsza. Efekt lepszego nawilżenie jest zauważalny już po pierwszym tygodniu stosowania. Ja włączyłam to serum w pielęgnacje pod koniec stosowania produktów z kwasami a początkiem używania produktu z retinolem i zadział naprawdę tylko na plus. Skóra jest w lepszej kondycji, wygląda zdrowiej. Produktu wystarczyło mi na 3 tyg z malutkim haczykiem. Do tego cena nie jest wygórowana.

Aktywator raczej nawilżenia!

Aktywator kupiłam na promocji. Stosuję go 2x dziennie, więc jest dla mnie wydajny.
Jak dla mnie to przyjazny produkt w atrakcyjnej cenie, dający dobre nawilżenie skóry.
Serum Aktywator Młodości zamknięty w szklanej, ciemnej buteleczce z pipetą. Jednak wolałabym pompkę, bo przy tak gęstej i żelowej konsystencji ciężko jest go nabierać i dozować za pomocą pipety. Serum jest bezzapachowe łatwo się aplikuje na skórę, bezproblemowo się rozprowadza no i tym samym natychmiast się wchłania. Nie obciąża i nie zapycha skóry. Jak dla mnie niepowoduje zapychania ani żadnych podrażnień.
Stosowałam dwa razy dziennie - rano pod krem i makijaż oraz wieczorem po demakijażu. Świetnie nawilża skórę, sprawia że jest ona miękka i przyjemna w dotyku.
ygląda na zadbaną, zdrową i promienną. P

Raczej średniak

Serum stosuję na dzień, pod krem. Miałam do niego dwa podejścia. Nie zauważyłam spektakularnych efektów. Bez kremu nawilżającego nie robi nic szczególnego.

Mocno średnie serum

Od pewnego czasu szukam czegoś mocno nawilżającego na dzień, pod krem. Skusiłam się na niego ze względu na cenę i tym, że marka ma dobre opinie. Niestety ale nie polubiliśmy się. Skóra była nawilżona ale tylko przez moment. Pod koniec dnia czułam, że skóra jest sucha. Być może lepiej by sobie poradziła na cerze normalnej. Podsumowując, dla mnie jest za słabe.

Brak działania

Stosowałam do tej pory "czyste" kwasy hialuronowe z internetowych sklepów z półproduktami i byłam zachwycona ich działaniem. Kiedy natknęłam się na to serum stwierdziłam, że w sumie biorąc pod uwagę cenę przesyłki w sklepie internetowym wyjdę na to samo co kupując to serum.
Serum nakładam na zwilżoną cerę, pod krem. To serum momentalnie wysycha i muszę się spieszyć z nałożeniem kremu. Po kwasie hialuronowym moja cera jest zawsze "pulchna" i nawilżona, po tym serum natomiast tego efektu kompletnie nie widzę.

Meeeeh

Nie jestem przekonana co do działania tego serum. Jako posiadaczka cery suchej i wrażliwej oczekiwałam od niego nawilżenia oraz uczucia jędrnej skóry. A co otrzymałam? Skórę ściągniętą bardziej niż zazwyczaj. Zaznaczam, że przed użyciem serum stosuje tonik połączony z esencją, ponieważ serum potrzebuje podkładu aby odpowiednio zadziałać.
Mając porównanie do serum z marki dermofuture jestem niestety na nie, to serum nie robi nic ze skórą oprócz uczucia nadmiernie suchej jak wiór skóry.

Glicerynowe nic

Przykro mi ale produkt się raczej nie broni. Pod świetną nazwą otrzymujemy żelowy powierzchowny nawilżacz, oraz wspaniały opis działania preparatu. Natomiast działanie to jest w sumie żadne no poza miłym chwilowym uczuciem wody na skórze. Po zużyciu 3 buteleczek preparatu stwierdzam że nie poprawił mi nawilżenia ani nie wpłynął w żaden pozytywny sposób na stan mojej cery. Jest to tani produkt i niestety nie będzie moim odkryciem kosmetycznym. Można sobie darować.

spodziewałam się lepszego nawilżenia

Epidermalny kwas hialuronowy od Ava kupiłam znając wybitnie nawilżające zalety kwasu hialuronowego. Dla skóry 60 plus nawilżenia nigdy nie za dużo. Kwas hialuronowy ma znakomite zdolności wiązania cząsteczek wody, a niestety z wiekiem jego ilość w skórze maleje.

Wklepywałam w twarz rano i wieczorem, na to olejek i krem. Nie wydarzyło się nic złego, ale i nic dobrego. Nie zauważyłam żadnego spektakularnego zwiększenia poziomu nawilżenia skóry w porównaniu do nawilżenia osiąganego moją zwyczajną pielęgnacją.

Nie wykluczam, że dla osób, które stosują jedynie kremy dodanie kwasu może być to pożyteczne. Żałuję, że moja skóra nie odpowiedziała na ten kosmetyk bardziej entuzjastycznie. Nie wiem jaką zdolność ma ta forma kwasu w docieraniu do głębszych warstw skóry, ale efektów brak.

Niemniej kwas nie podrażnia. Widziałam jakieś recenzje, gdzie ktoś spodziewał się podrażnienia "bo to kwas". Kwas hialuronowy nie ma żadnych "kwasowych" podrażniających efektów.