Lovely, Gold Highlighter (Złoty rozświetlacz do twarzy)

Lovely, Gold Highlighter (Złoty rozświetlacz do twarzy)

Średnia ocena: 4.61/5

Rozświetlacz do twarzy Lovely Gold Highlighter o ciepłym odcieniu. Subtelnie rozjaśnia twarz. Ma złoty odcień, nie osypuje się, wytrzymuje na twarzy wiele godzin.

prasowane
hipoalergiczna

Produkt do którego wracam

Produkt w super cenie, na którym można tak naprawdę rozpoczynać swoją ścieżkę z makijażem. Nigdy nie zrobił mi krzywdy. Produkt do którego zawsze wracam, ponieważ swoją trwałością oraz tym jak prezentuje się na skórze jest niezastąpiony. Dzięki niemu można uzyskać ciepłe tony świeżej, rozświetlonej skóry. Dostępny w wielu drogeriach na rynku.

Tani i dobry ;)

Skusiłam się na niego, bo był mega tani ;P Jakie było moje zaskoczenie jak go nałożyłam na twarz! Piękny, ciepły odcień złotka idealnie wpasował się w mój makijaż. Zostawia delikatne drobinki i wygląda na prawdę bardzo świetliście i nawet luksusowo. Fajny na imprezy ;) Pokusiłam się też, żeby nałożyć go jako cień do powiek i też świetnie się sprawdza. Mega wydajny!

Jakość w niskiej cenie

Świetna jakość w naprawdę niskiej cenie, to właśnie ten rozświetlacz w jednym zdaniu.
Rozświetlacz tworzy piękną taflę w ciepłym odcieniu, który z moją cerą tworzy super efekt. Bardzo dobrze się go rozprowadza, jest wydajny. To bardzo trwały produkt, przez cały dzień wyglada obłędnie.
Malutkie opakowanie jest idealne do tego typu produktu, ja używam go tylko na luk kupidyna, oprawę oczu i kości policzkowe i wystarcza naprawdę na długo.

Lubię go!

Budżetowy produkt, który spełnił moje oczekiwania!
Pięknie się mieni, nie zostawia plam na skórze. Wygląda bardzo naturalnie oraz nie zsypuje się. Jest trwały, a także bardzo wydajny :)
Jak dla mnie bomba! Polecam :)

Bardzo dobry i tani

Uwielbiam rozświetlacz lovely w wersji gold. Pięknie rozświetla skórę iwygląda tak samo dobrze przez cały dzień. Świetnie łączy się z podkładami, nie tworzy plam. Cena jest przystępna produkt łatwo dostępny w drogeriach .

Piękna tafla

Ten rozświetlacz pozostawia piękną złocistą taflę na skórze. Jest słabo napigmentowany z widocznymi drobinami. Dzięki tej pigmentacji tafla wygląda naturalnie i subtelnie. Dla mnie idealny produkt na co dzień. Utrzymuje się bardzo długo. I jest wydajny. Malutkie zastrzeżenie mam tylko do opakowania, które nie jest do końca ekonomiczne. Nie mogłam wydobyć z niego części produktu.

Ulubieniec

Rozświetlacz kupiłam przy okazji zakupów na makijaż studniówkowy. Szukałam budżetowego produktu, który spełni moje oczekiwania. I je spełnił. A za taką cenę nawet przewyższył. Rożswietlacz po nałożeniu na skórę daje piękny efekt złotego pyłku mieniącego się nawet w najsłabszym świetle. Kolor rozświetlacza jest złoty więc nie umknie wzrokowi kogokolwiek. Pięknie się mieni po nałożeniu, które nie sprawia żadnego problemu ponieważ produkt nakłada się równomiernie na skórę i nie zostawia plam na skórze, które są mniej czy bardziej pokryte rozświetlaczem. Sam produkt jest wydajny bo po jednym machnięciu pędzla po tafli brokatowej masy jesteśmy w stanie wykończyć makijaż. Produkt wywarł na mnie niemały szok, bo przy tak niskiej cenie stwarza lepszy efekt niż niejeden droższy rozświetlacz. Samo opakowanie jest czymś ciekawym, bo nie jest to pudełeczko z klapką jak przy większości tego typów produktów, lecz zakręcany ,,słoiczek" dzięki czemu mamy pewność, że opakowanie nie ulegnie zniszczeniu przy częstszym używaniu.

Świetny rozświetlacz

Za cenę, w której można go kupić jest naprawdę niesamowity. Zostawia piękną taflę, która wygląda naturalnie i nie sypie się po całej twarzy. Zdecydowanie polecam.

Hmm..

Dobry rozświetlacz drogeryjny, w ciepłym odcieniu, ale dla mnie jednak zbyt złoty.. Tani, dostępny, prosty w aplikacji, nie ma szans zrobić sobie krzywdy. Więc osobom poszukującym typowego złotego, ciepłego odcienia szczerze polecam. Ja jednak wolę te szampańskie, neutralne tony.

Niedrogi, a efektowny

Trafiłam kiedyś na dużą promocję w Rossmanie i zdecydowałam się na ten produkt, ponieważ miał pozytywne opinie na wizaz.pl. Nie miałam dużych wymagań do tego kosmetyku. To był mój pierwszy rozświetlacz i pozostał ze mną już na zawsze. Po pierwsze kosmetyk jest bardzo wydajny, ładnie wygląda na skórze, ciężko jest z nim przesadzić, ładnie można zbudować rozświetlenie na wybranych partiach twarzy. Podczas lata używam również tego kosmetyku do rozświetlania dekoltu. Zużyłam już kilka opakowań, nic się z nim nie stało. Polecam to osobom, które zaczynają swoją przygodę z makijażem, jak i bardziej zaawansowanym.

Tragedia

Rozświetlacz kupiłam na promocji zachęcona pozytywnymi opiniami. Niestety chyba mam jakiś trefny egzemplarz. Nie robi na mojej twarzy nic, czy nakładam go pędzlem, palcami, pacynką, prosto z opakowania. Nie rozumiem zachwytu nad tym produktem.

Idealny na co dzień

Kupiłam ten rozświetlacz kiedyś na promocji w rossmannie za około 8 zł. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na jego temat, dlatego stwierdziłam, że go wezmę. Zwłaszcza, że nie kosztował bardzo dużo. Pierwsze wrażenie było raczej słabe, lecz im dłużej go używałam, tym bardziej go zaczęłam lubić. Na twarzy daje bardzo ładny błysk. Raczej subtelny, lecz z widocznymi drobinami. Myślę, że idealny na co dzień. Da się w nim zakochać, naprawdę. Do tego nie pozostawia plam koloru, a samą błyszczącą poświatę, co zdecydowanie idzie na plus. Utrzymuje się bardzo długo. I jedyne, co bym w nim zmieniła, to opakowanie, ponieważ gdy produkt mi się kończył, to ciężko pędzlem było dotrzeć w zakamarki. Ale jest to pierwszy rozświetlacz, który w swoim życiu zużyłam, co na pewno dobrze o nim świadczy.