Garnier, Fructis, Goodbye Damage, All-in-one Leave-in 10 in 1 (Krem bez spłukiwania 10 w 1)

Zobacz oferty

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA
Cena PLN 25.00

Krem bez spłukiwania 10w1
Formuła zawiera ekstrakt z olejku z owoców amli, płynnych protein roślinnych białek z cytryny** i witaminy B3 i B6. Rezultat 10 w 1: Włosy stają się mocniejsze, gładsze, chronione przed temperaturą do 230°C* i uszkodzeniami.
Nieklejąca się, lekka formuła.
*Test instrumentalny: temperatura urządzenia do stylizacji na gorąco.
** Pochodna białka.
Dodatkowe informacje:
Opakowanie wykonane w 50% z plastiku z recyklingu.

Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wzmacniające, termoochronne
z pompką
>250ml

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

• Opakowanie: 5

Moj must-have w pielęgnacji włosów!

Stosuję ten krem jako odżywkę bez spłukiwania, jako dodatkowe odżywienie i zabezpieczenie włosów. Krem jest bardzo treściwy i wielofunkcyjny. Nie powoduje puszenia się włosów, dociąża je i odżywia. Ten produkt ma wiele zastosować.

Kupiony w: W hipermarkecie

Dobra odżywka bez dna :D

Niezwykle miłe zaskoczenie, bo nie spodziewałam się taniego, ładnie pachnącego, wydajnego i co najważniejsze - skutecznego produktu po tej marce. Z dozownika wygodnie się korzysta, może butelka nie jest najpiękniejsza i to jedyna wada przy tak długim korzystaniu z kremu. Używałam go zarówno jako obs czy jako maskę i zawsze sobie dobrze radził.

• Opakowanie: 5

Nie wyobrażam sobie bez niego pielęgnacji!

Odkąd kupiłam pierwsze opakowanie, codziennie ląduje na moich włosach jako ostatni etap pielęgnacji. Mam włosy z mocną tendencją do puszenia i plątania się, a ten krem pomaga mi okiełznać ten problem i radzi sobie z tym doskonale. Cudownie wygładza włosy i pozostawia bardzo przyjemny zapach. Po nałożeniu nie ma żądnego problemu z rozczesaniem nawet wilgotnych włosów.

Nakładam go na wilgotne włosy przed suszeniem, bo zawiera termoochronę, a później odrobinę na już wysuszone żeby jeszcze bardziej je wygładzić i efekt jest wspaniały!

Uratował także moje kilka lat temu rozjaśnione do platynowego blondu włosy, które okropnie mi wypadały, łamały się i były nieprzyjemnie suche niezależnie od tego jak bardzo dokładną pielęgnację robiłam wcześniej. Teraz już wiem, że brakowało im właśnie takiego produktu bez spłukiwania aby pielęgnował je przez długi czas od umycia włosów. Niesamowite jest też to, że naprawdę używam go codziennie, a jedno opakowanie wystarcza mi na prawie rok. Do tego duża dostępność w sklepach i dobra cena. No nic tylko brać :)

• Opakowanie: 5

Produkt, który chyba nigdy się nie kończy!

Odżywka bez spłukiwania ma piękny zapach, owocowy. Buteleczka jest estetyczna z wygodnym aplikatorem. Co najlepsze w tym produkcie to jego ogromna pojemność! Odżywka jest bardzo wydajna! Dlatego, że używamy jej mega mało. Mój ulubiony sposób na dociążone włosy to odrobinka odżywki na wilgotne włosy przed suszeniem lub nawet na suche włosy! (Tylko tutaj trzeba uważać z ilością). Odżywka fajnie wygładza oraz dyscyplinuje włosy. Cena również korzystna (szczególnie na promocji).
Polecam!:)

Kupiony w: W hipermarkecie

Bardzo polecam

Kosmetyk ten kupiłam w Biedronce za 16 zł.
Jak dla mnie jest to genialny produkt, który może służyć jako odżywka bez spłukiwania lub domknięcie pielęgnacji.
Zamknięty jest w plastikowym, pomarańczowym opakowaniu z wygodną pompką, która działa bez zarzutów, nie zacina się.
Pojemność to 400 ml. Jest wegański i przeznaczony dla włosów bardzo zniszczonych. Ja jednak myślę, że nie ma to znaczenia, gdyż osoba o włosach zdrowych też może używać tego produktu jako domknięcie pielęgnacji.

W swojej formule posada ekstrakt z olejku z amli
i i płynną keratyn roślinną, które wzmacniają włókna włosów, odbudowują i odżywiają zniszczone włosy
Producent zapewnia, że jest to kosmetyk 10 w 1:
-przywraca miękkość
- wzmacnia
-nadaje blask
- nie obciąża

Kremu tego używam czasami na wilgotne włosy- po myciu, następnie suszę włosy. LUB porcję kremu nakładam na wysuszone włosy.
Co jest ważne - nie daje on efektu obciążenia, tłustych włosów, dlatego bez obaw można go założyć na suche włosy.

Po użyciu tego kosmetyku moje włosy znacznie łatwiej się rozczesują, są miękkie w dotyku, wygładzone i lśniące. Nie powoduje sklejenia, posiada średnio gęstą konsystencję, którą bardzo łatwo aplikuje się na włosy.
Krem ten zabezpiecza włosy przed wysoką temperaturą.
Na ogromny plus jest zapach, który jest odświeżający- utrzymuje się cały dzień.
Myślę, że będzie on idealny dla posiadaczy różnych włosów. Nie da się z nim przesadzić.
Warto jeszcze wspomnieć, że 1 pompka to idealna porcja na całe włosy. Kosmetyk ten jest bardzo wydajny, tani i dostępny w drogeriach, jak i w supermarketach

Bardzo polecam ????

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Produkt jest THE BEST

Krem do włosów. GARNIER Fructis GOODBYE DAMANGE 10- in-1 to bardzo dobry,bardzo wydajny produkt.Krem do włosów zamknięty jest w butelce o pojemnosci 400 ml, z pompką do dozowania potrzebnej ilości produktu.Konsystencja jest gęsta ,plusem jest to ,że produktu nie trzeba spłukiwać. Krem do włosów pięknie wygładza włosy,dodając im blasku, ułatwia rozczesywanie. Dodatkowo produkt bardzo ładnie pachnie i zapach utrzymuje się przez długi czas. Wybrałam tło odpowiadające mojemu zadowoleniu z produktu: you make my smile:) Gorąco polecam wypróbować ten produkt na własnej skórze :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Wielorakie zastosowanie

Bardzo wydajny produkt na wykończenie pielęgnacji. Dobrze wygładza włosy bez obciążenia - radze dawkować w niewielkiej ilości. Dobrze rozczesuje się zarówno na mokrych jak i suchych wlosach. Przy moich przesuszonych końcówkach świetnie się sprawdził - trudno rozpoznać stan pierwotny. Konsystencja przypominająca balsam o słodkim owocowym zapachu. Przyjemny produkt.

Super

Ta odżywka spełnia wszystkie moje oczekiwania. Włosy po niej są mega mięciutkie, nawilżone i błyszczące
Stosowany na mokre czy na suche robi kawał dobrej roboty. Jest mega wystarczający. Polecam

• Zapach: 4
  • Opakowanie: 5

Dobrze się sprawdza jako odżywka bez spłukiwania

Garnier, Fructis, Goodbye Damage świetnie mi się sprawdził właśnie w formie odżywki bez spłukiwania. Jest bardzo wydajmy - duże opakowanie a sam produkt jest dość gęsty więc wystarczą dwie pompki aby pokryć całe włosy. Odżywka ładnie wygładza i nawilża włosy.

Samo opakowanie jest świetne - bardzo lubię gdy jest pompka ponieważ łatwiej jest dozować produkt.

Zapach jest przyjemny ale delikatny i raczej nie utrzymuje się na włosach długo.

Jednym słowem produkt jest warty uwagi - szczególnie że cena nie jest wysoka w stosunku do jakości i ilości.

• Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 5

Spełnił moje oczekowania, szybki sposób na piękne włosy

Mam włosy, kręcone, puszące się i przesuszone. Ten krem do włosów bardzo polubiłam, wystarczy mała ilość nałożona na mokre włosy. Ogromnym plusem jest, że tego produktu nie spółkujemy. Dobrze odżywia, wygładza, nie jest zbyt obciążający. Stosuje go kilka lat i ciągle do niego wracam.

Bardzo dobra.

Bardzo dobra odżywka bez spłukiwania. Ładnie dociążą włosy i je wygładza szczególnie że jestem posiadaczką puszących się włosów. Włosy są po niej lśniące. Bardzo ładny ma zapach i jest bardzo wydajna.

Świetne wygładzenie

Uwielbiam ten krem bez spłukiwania. Używam go zawsze przed suszeniem. Daje efekt super wygładzenia. Dodatkowo jest bardzo wydajny. Moje włosy lubią się puszyć, co sprawiało mi dużo kłopotów. Od kiedy używam tego kremu, zawsze mam piękne i gładkie włosy.