Lancome, Nutrix, Royal Body Lotion (Lotion odżywiający do ciała)

Lancome Nutrix Royal Body Lotion stworzony na bazie kompleksu z mleczka pszczelego, przeznaczony jest do skóry suchej i bardzo suchej. Odbudowuje i odżywia skórę uszkodzoną przesuszeniem, wygładza, pobudza naturalną produkcję lipidów. Lancome Nutrix Royal Body Lotion chroni skórę przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych.

lotion
balsamy
regenerujące, nawilżające
z pompką, w butelce
sucha, odwodniona

Cudowny zapach i dobre nawilżenie

Od dawna chciałam spróbować tego balsamu, ale cena odstraszała (chociaż obecnie kupuje go za 140 zł/400 ml więc nie ma tragedii). Pewnego dnia zapytałam koleżanki czym tak pięknie pachnie i okazało się, że właśnie tym balsamem. Spróbowałam i przepadłam.
To najpiękniejszy zapach kremu jaki z jakim kiedykolwiek miałam do cyznienia. Spokojnie zastąpi perfumy - co latem brzmi jak idealny plan.
Bardzo dobrze nawilża, a dodatkowo zostawia na skórze delikatny blask/poświatę. Nie są to żadne drobinki rzucające się w oczy, ale skóra po prostu się błyszczy i od razu wygląda na zdrowszą.
Nie podrażnia.
Gorąco polecam, dla mnie warty każdych pieniędzy.

Dostępny również w słoiczku w postaci gęstego kremu (dla skóry ultra suchej), ale nie mam pojecia czy pachnie tak samo, więc póki co się nie skusiłam.

Dobrze nawilża skórę

Bardzo dobrze nawilża skórę, nawet bardzo przesuszoną. Stosuje go również jako balsam do opalania i nigdy nie schodzi mi skóra. Dobry także do twarzy. Skóra jest nawilżona ale nie tłusta. Najlepszy balsam jaki miałam.

bardzo dobry

Mam duże opakowanie 400 ml z pompką - to był dobry zakup (bywa w promocjach w internetowych sklepach).
Opakowanie - bardzo solidne, wygodne i naprawdę ładne.
Sam kosmetyk ma zapach zielonej herbaty i delikatnych kwiatów, przyjemny, intensywny, "kosmetykowy". Balsam jest gęsty, świetnie nawilża i wygładza, szczególnie skórę na nogach mocno wysuszoną słońcem. Nie zostawia lepkiej czy tłustej warstwy i mimo że dość szybko się wchłania, nawilżenie jest długotrwałe, nie tylko doraźne. Skuteczny, wydajny, dobry kosmetyk - naprawdę robi to, co obiecuje producent.
Kosmetyk niemal idealny. Minusy: skład (niekoniecznie ideał - jest tam nawet adnotacja by nie używać na skórę twarzy) i dość wysoka cena.
Używałam już balsamu do ciała idealnego - innej firmy, ze świetnym składem, pięknym zapachem i niższą ceną, dałabym Lancome 4,5 gwiazdki, jednak to jest dobry, skuteczny kosmetyk, więc 4 to za mało, a 5 trochę na wyrost...
Daję 5 - trochę na wyrost - z adnotacją do składu i ceny.

WART SWOJEJ CENY

Kremik rewelacyjny. Idealna konsystencja. Skóra wygląda na bardziej świetlistą a w dotyku mięciutka i delikatna. Po powrocie z wakacji miałam problem z łuszczącą się opalenizną. Próbowałam wszystkiego łącznie z oliwkami itp. Dopiero zastosowanie tego kremu zakończyło mój problem (bardzo denerwujący). Po trzech może czterech razach skóra wygląda wspaniale. Polecam, bo produkt jest tego wart. Może tylko ta cena... Ale cóż czasami warto zainwestować troszkę więcej a efekt będzie dużo fajniejszy. POLECAM

Intensywne nawilżenie

Balsam świetnie sprawdził się przy mojej, bardzo suchej skórze. Już po pierwszym użyciu skóra staje się bardzo nawilżona, odżywiona, aksamitna jak jedwab. Mój numer jeden, zwłaszcza zimową porą, gdzie jednak prawidłowe nawilżenie skóry tonpodstawa. Piękny zapach. Lekka formuła. Nie pozostawia na skórze tłustej warstwy.

Lancome, Nutrix, Royal Body Lotion (Lotion odżywiający do ciała)

Bardzo trafny zakup jak na moją wybredną skórę, która jest przesuszona bardzo często. Lancome, Nutrix, Royal Body Lotion to wręcz luksusowy produkt przeznaczony do suchej, zmęczonej skóry. Po nałożeniu na skórę od razu czuć jak skóra zaczyna oddychać, staje się nawilżona i można powiedzieć, że czuć, że to cudo od pierwszego muśnięcia jak dba o naszą skórę. Jest bardzo wydajny a do tego przepięknie pachnie. Kiedy wybierasz ten produkt to dobrze się zastanów czy chcesz użyć również perfum bo w połączeniu z perfumami balsam traci swój urok gdyż zapach luksusu wręcz zanika a co gorsza miesza się z perfumami powodując często niezbyt ładną kompozycje zapachową. Polecam Lancome Nutrix Body Lotion z całego serca :)

Pozdrawiam cieplutko ????✌️
Kasia.

Znakomity!

Wspaniały odżywczy balsam, który idealnie odbudowuje barierę lipidową naskórka. Bardzo mocno odżywia, sprawia że skóra staje się aksamitnie gładka, a nawet bardziej jędrna i swietlista. Sucha, łuszcząca się i odwodniona skóra odzyskuje zdrowy wygląd w mgnieniu oka. Balsam przyjemnie się rozsmarowuje, ma zniewalająco piękny zapach, nie zawiera drobinek, nie roluje się, ma biały kolor i lekką, rzadką konsystencję. Wchłania się dość długo. Po nałożeniu skóra lekko się świeci. Jest zamknięty w solidnym, eleganckim opakowaniu z bardzo dobrze wykonaną automatyczna pompką, która wydobywa zawsze taką samą ilość produktu i nie brudzi zakrętki. Jestem z niego bardzo zadowolona, dlatego kupiłam kilka buteleczek na zapas ♡ Polecam każdemu, kto ma suchą skórę.

wart swojej ceny

Świetny balsam - mega odżywczy, ale nie obciążający skóry i nie pozostawiający tłustego filmu. Bardzo wydajny (wystarczył mi na prawie 3 miesiące codziennego stosowania). Pomimo ceny moim zdaniem warto.