Yves Rocher, Couleurs Nature, Base SOS Resiste [SOS Strengthening Base Coat] (Wzmacniająca baza do paznokci (nowa wersja))

Cena PLN 24.90

Wzmacniająca baza do paznokci Yves rocher wygładza paznokcie, wzmacnia je, redukuje tendencję do rozdwajania się.
Sposób użycia: Rozprowadź bazę od podstawy paznokcia w kierunku jego końca. Kosmetyk może być stosowany samodzielnie lub jako warstwa podkładowa pod lakier kolorowy.

Bardzo dobry produkt zarówno jako baza pod lakier jak i odżywka wzmacniająca.

Wzmacniającą bazę do paznokci dwukrotnie znalazłam w kalendarzu adwentowym od Yves Rocher. Zaprzyjaźniłam się dość dobrze z tm produktem bo używam go już ponad rok z zadowalającym mnie efektem.

Opakowanie jest identyczne jak lakierów do paznokci od YR z różnicą w kolorze zakrętki bo w tym przypadku jest ona w białym kolorze. Buteleczka jest niewielka ma 5ml pojemności, przeźroczysta i widać przez jej ściany ilość i kolor bazy.

Produkt ma odpowiednią konsystencję , delikatnie lejącą, która dobrze rozprowadza się na płytce paznokcia, Zapach podobny do zapachu lakieru do paznokci, do przyjemnych nie należy ale tez nie jest jakoś upierdliwy, szybko się ulatnia.
Zastosowany pędzelek jest wygodny w w użyciu dzięki dużej elastyczności, po za tym jest szeroki w kształcie wachlarza i wystarczą dwa pociągnięcia by idealnie pokryć płytkę.

Wzmacniająca baza do paznokci w opakowaniu ma rzadko spotykany fioletowo transparentny kolor, jednak po nałożeniu na płytkę jest on niewidoczny, i nadaje wyłącznie połysk. Pierwsza zaaplikowana warstwa szybko zasycha, po nałożeniu drugiej trzeba odczekać kilka minut na jej całkowite wyschniecie.Produkt można stosować samoistnie , ale również pod lakier kolorowy , ja wyłącznie stosowałam ją pod kolor nakładając dwie warstwy.
Warstwa powstała na paznokciu po nałożeniu bazy SOS jest elastyczna i stanowi bardzo dobre zabezpieczenie paznokci , ładnie wygładza powierzchnię płytki i nadaje jej połysk i zdrowy wygląd. Chroni przed barwieniem i wżeraniem się lakieru kolorowego, ale również przed negatywnym wpływem np. wody.
U mnie stosowanie odżywki w 100 % wyeliminowało rozdwajanie się płytki. a paznokcie odzyskały ładny zdrowy odcień bieli.Przy systematycznym stosowaniu w bardzo krótkim czasie paznokcie staja się mocniejsze , twardsze i bardziej odporne na wszelkie urazy mechaniczne.
Baza jest wydajna , cena jak na takie działanie nie jest wygórowana.
Obecnie kończę drugie opakowanie, pozostała mi resztka bazy która jest już dość gęsta i ciężka w nakładaniu więc się rozglądam za nowym opakowaniem.

Przyjemne z pożytecznym

Kupiłam z ciekawości czy odżywka z yves rocher da sobie radę z moimi kruchymi paznokciami. Odżywka daje ładny połysk i naturalny, ładny wygląd paznokci. Efekt wzmocnienia niestety dosyć delikatnie odczuwalny.

Wzmacnia

Baza pięknie wzmacnia paznokcie. Pozostaje na nich długo bez nawet najmniejszych odprysków. Idealnie sprawdza się za równo jako baza pod lakier, jak i samodzielny produkt stosowany na płytkę paznokcia.

Polecam..

Wzmacniająca baza do paznokci spełnia swoje zadanie. Po aplikacji nadaje paznokciom połysk i pozostawia bezbarwny kolor. Lakier długo utrzymuje się na paznokciach, a już po kilku aplikacjach paznokcie są wyraźnie wzmocnione i nie łamią się. Szczerze polecam!

Całkiem dobry produkt

Mam wymagające paznokcie, które pomimo starannej i dobranej pielęgnacji często łamią się i kruszą pod wpływem codziennych czynności. Miałam już wiele odżywek przeróżnych marek, jednak nie miałam jeszcze żadnej z Yves Rocher. Kiedy dostałam tą bazę w prezencie od razu chętnie zaczęłam testy. To całkiem przyjemny w stosowaniu produkt, który przy regularnym stosowaniu poprawia stan paznokci.

OPAKOWANIE

Baza ma szklane opakowanie, pędzelek jest zbity i gęsty a włosie długie, łatwo sunie po paznokciach i szybko można nim nałożyć produkt. Opakowanie jest na tyle wygodne, że możemy zużyć kosmetyk do samego końca, wystarczy przechylić odpowiednio buteleczkę. Szata graficzna jest bardzo prosta – mamy tutaj jedynie napisy w białym kolorze. Opakowanie to mała, zgrabna buteleczka z białą nakrętką na której widnieją wgłębienia ułatwiające odkręcanie. Może nie wygląda jakoś rewelacyjnie, ale najważniejsza przecież jest zawartość.

BAZA

Produkt ma ciekawy, jasnofioletowy kolor, który od razu mnie zaintrygował. Musiałam sprawdzić jak będzie to wyglądało na paznokciach. Baza po nałożeniu wygląda jak bezbarwny lakier i sprawdzi się zarówno solo jak i stosowania jako baza pod lakier do paznokci, gdzie przedłuża jego trwałość, a jednocześnie pielęgnuje paznokcie. Jest dosyć rzadka, więc trzeba uważać, aby nie nabrać jej zbyt dużo. Schnie dość wolno, więc trzeba poświęcić chwilkę na to, aby mogła spokojnie wyschnąć. Po dłuższym czasie stosowania faktycznie paznokcie stają się bardziej odporne i twardsze. Nie łamią się już tak łatwo, mogę spokojnie je zapuścić do pożądanej długości. Różnica jest widoczna i odczuwalna po ok. 4 tygodniach stosowania. Ja stosuję ją przeważnie 2 razy w tygodniu, nie wiem czy efekt utrzyma się i jak długo po całkowitym odstawieniu odżywki, ale na pewno dam znać jak się skończy. Uważam, że jest to całkiem dobry produkt, mnie pomógł zawalczyć o piękne paznokcie. Cenowo nie jest to duży wydatek, dostępna jest online i stacjonarnie w salonach YR.

PLUSY:

+ wzmacnia paznokcie
+ pędzelek jest zbity i gęsty, szybko i łatwo aplikuje się nim produkt
+ odżywka jest wydajna
+ korzystna cenowo
+ można stosować ją solo i jako bazę pod lakier

MINUSY
- wolno zasycha
- opakowanie nie do końca mi się podoba (design)

Cudny! <3

Pomalowałam paznokcie tą bazą głównie po to, aby uchronić je przed odbarwianiem przez kolorowy lakier. A że dodatkowo moje paznokcie strasznie się rozdwajały i odchodziła mi cała płytka paznokcia to liczyłam na to, że się trochę wzmocnią i... zadziałało!
Plusy:
- wzmacnia paznokcie,
- zapobiega rozdwajaniu,
- chroni przed odbarwieniem,
- gęsta, wydajna konsystencja,
Minusy:
-cena,
-trochę zbyt gruby pędzelek, przez co nakładam za dużo i później bardzo długo wysycha :(

Oczekiwałam czegoś więcej

Produkt dostajemy w 5 ml, smukłej buteleczce. Wygląda ładnie, elegancko, nie zajmuje dużo miejsca. Na opakowaniu były najważniejsze informacje, ale... brakuje mi jej składu, a połowa tego, co producent zawarł, niestety się starła. Nie ma chociażby kodu kreskowego czy też kodu produktu. Trochę kiepsko, zważywszy na to, że bazę mam od sierpnia.

Bazę stosuję od sierpnia. Często jako bazę pod lakier, ale czasami solo. Zauważyłam, że szybko zaczyna gęstnieć i obecnie nie nakłada się jej na paznokieć tak przyjemnie, jak na początku. Więc może dobrze, że w buteleczce jest tylko 5 ml produktu.

Bazę wzmacniającą wykorzystuję głównie przed nałożeniem warstwy lakieru. Robię to w tym celu, aby kolor dłużej trzymał się na paznokciu oraz aby nie odbarwiał płytki (szczególnie, kiedy je maluje na ciemne barwy).

A jak baza działa? Zgodzę się z tym, że wzmacnia paznokieć. Są one twardsze i trudniej jest je złamać. Natomiast wygładzenia czy redukcji rozdwajania się paznokci nie zauważyłam. Szkoda, bo za taką cenę (jeśli mnie pamięć nie myli, 23 zł cena podstawowa za 5 ml produktu) oczekiwałam czegoś znacznie lepszego.

Podsumowując, baza świetnie się nada jako baza pod lakier - nie dość, że zapobiega odbarwieniu płytki, to także kolor się na paznokciu dłużej utrzymuje i paznokieć naprawdę twardnieje. Nic więcej niestety nie jest w stanie zrobić, więc zważywszy na cenę i wiedząc, że na rynku znajdę tańsze, lepiej działające produkty, więcej się na nią nie skuszę.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

odżywka

Szybko wysycha, jest bezbarwna na paznokciu.
Jeśli położymy na odżywkę lakier, to szybciej odpryskuje.
Nie zauważyłam znaczącej poprawy kondycji paznokcia po aplikacji.

Używam tego produktu od: sierpnia 2015
Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie

Bardzo fajna

Widzę, że nikt przede mną nie ocenił tego kosmetyku, no cóż. Będę pierwsza ;)

Bazę kupiłam spontanicznie, szczerze mówiąc załamana trochę wcześniejszymi bazami i odżywkami. Stwierdziłam, że wydam te 12 zł na lakier, zważywszy na to, że kolorowe lakiery mają rewelacyjne. No i to był strzał w dziesiątkę!

Krótkie plusy i minusy
+ dostępność, to też jest ważne, bo lubię kupić dobry kosmetyk i nie mieć problemu z ponownym jego kupnem
+ moje paznokcie stały się po niej twarde i w końcu nie rozdwajają się TO NAJWAŻNIEJSZE
+ pięknie się błyszczy
+ szybko schnie
+ cena (12 zł to nie jest dużo)

- wydajność, niestety mimo bardzo fajnego pędzelka, którym na raz można pokryć całą płytkę paznokcia baza jest średnio wydajna i za to odejmuję pół gwiazdki

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego