Semilac, Fiber Base (Baza do lakierów hybrydowych)

Semilac, Fiber Base (Baza do lakierów hybrydowych)

Semilac Fiber Base – mocna baza hybrydowa z włóknami nylonowymi do zadań specjalnych. Można nałożyć ją bezpośrednio na płytkę (jako bazę), a także jako warstwę budującą i przedłużającą paznokieć – do 1 cm.

Semilac Fiber Base może być zastosowana jako baza pod manicure żelowy.

Baza fibrowa Semilac została wzbogacona o włókna nylonowe wzmacniające manicure. Baza jest elastyczna, a po utwardzeniu w lampie mocna i twarda, co czyni ją idealnym wsparciem dla kruchych paznokci.

Właściwości samopoziomujące Semilac Fiber Base pozwalają na wypełnienie nierówności i wymodelowanie płytki, a włókna nylonowe na rekonstrukcję paznokcia.

Do zadań specjalnych!

Dla mnie produkt do zadań specjalnych! Uratował moje miękkie paznokcie! Przez to, że zawiera włókna nylonowe super je utwardza i sprawia, że są odporne na uszkodzenia. Dodatkowym atutem jest to, że można nią nadbudować i przedłużyć paznokcie. Kolor mleczny - moim zdaniem również piękny. Fajnie podbija neonowe kolory. Na pewno kupię kolejną buteleczkę!

Cudo wśród baz

Zakochałam się w tej bazie od pierwszego użycia!
Jest gęsta przez co się nie rozlewa i łatwo nakłada a przedłużone nią paznokcie są mocne i trwałe. Biały kolor podbija kolor nałożonej na nią hybrydy przez co stylizacja jest wyraźniejsza.

Gęsta baza o mlecznym kolorze. Dobrze sprawdzi się pod jaśniejsze i neonowe odcienie lakierów. Dzięki jej konsystencji można również nadbudować oraz przedłużyć płytkę paznokcia.

Bardzo dobra baza

Mam tę bazę i Care Base. Obie są świetne, bo trzymają się mojej słabej płytki, przy której wiele baz nie dawało rady i odchodziły od brzegów. Wytrzymuje 3 tygodnie bez problemu.

Wykorzystała: kilka próbek

Super

To chyba jedna z lepszych baz jakie kiedykolwiek miałam, jest bardzo wydajna, wygodna. Uwielbiam tez jej piękny mleczny kolor. Na pewno kupię nie jedno opakowanie.

Super!

Jestem zachwycona działaniem tej bazy.
Przecudownie sprawdza się przy pastelach, jak i neonach wydobywając ich cały potencjał.
Dodatkowo wzmacnia paznokieć i utrzymuje w nienagannym stanie manicure nawet do 3 tygodni!
Sprawdzi się przy naprawdę wymagających i kruchych paznokciach :)

Bardzo dobra baza

Bardzo dobra baza o dość gęstej konsystencji. Trwała. Spokojnie wytrzymuje 3 tygodnie i nic nie odchodzi, ani się nie kruszy. Dłużej nie sprawdzałam, bo przeszkadza mi odrost, chociaż paznokcie rosną mi bardzo powoli. Piękny kolor. Czasami noszę ją bez lakieru hybrydowego. Wtedy nakładam na nią zwykły lakier bezbarwny. Nie żółknie i wygląda cały czas dobrze.

Najlepsza

Bazy używam już parę lat i nie znam lepszej a kilka testowałam. Dzięki swojej gęstości zapewnia twardy, nie do złamania paznokieć, hybrydę utrzymująca się nawet do miesiąca i ze względu na mleczny odcień super wzmocnienie pastelowych kolorów (zresztą nie tylko)! Poza tym ma w sobie włókna nylonowe które dobrze wpływają na słabą płytkę, wzmacniają ją i pielęgnują. Polecam z całego serca :)

Baza na słabe paznokcie

Mam bardzo słabe i łamliwe paznokcie, które po zdjęciu hybrydy łamią się natychmiastowo. Dodatkowo inne bazy nie wzmacniały odpowiednio, ani nie trzymały się zbyt długo na mojej płytce paznokcia.
Szukałam bazy typu hard i zależało mi na jak najszybszym zakupie. Zobaczyłam Fiber Base na półce w Rossmanie, przeczytałam szybko czy nadaje się do lekkiego przedłużania i kupiłam :)
Nie żałuję, baza jest bardzo mocna, ma ładny mleczno-biały kolor. Jedyny minus według mnie to jej konsystencja, która jest bardzo gęsta, ale dla innych może być to plus. Baza nadaje się pod lakiery hybrydowe jak i pod żel, jej uniwersalność to duża zaleta.
Produkt nie ma oszałamiająco niskiej ceny, ale uważam, że za taką dobrą bazę można zapłacić więcej - w szczególności, że wystarcza ona na długo :)

Świetna baza

Jest rewelacyjna!!!
Od kiedy zamieniłam dotychczas używaną bazę na Fiber Base od Semilaca, moje paznokcie są dużo twardsze i manicure utrzymuje się o wiele dłużej.
Fajna, dość gęsta konsystencja, jak dla mnie łatwo się z nią pracuje i nic nie spływa, szybko się utwardza.
Dla mnie dużym plusem jest to, że ma taki mleczny kolor, ponieważ kolor który nakładam później jest głęboki i taki intensywny.
Opakowanie i pędzelek standardowe :)

Bardzo polecam!

Rewelacyjna! :-)

Tradycyjna baza jest bardzo dobra, za to ta jest świetna! Długo utrzymuje się na paznokciu, jest bardzo gęsta, dzięki czemu jest łatwa w aplikacji i fajnie się z nią pracuje. Jest bardzo wydajna, a paznokcie stają się dzięki niej bardzo mocne.

Produkt idealny.

Ja: Mam paznokcie głęboko osadzone, dość grube z tendencją do rozdwajania się i łamania po bokach. Noszę hybrydę jak i naturalne lakiery na paznokciach. Co jakiś czas daje swoim paznokciom odpocząć i serwuje im różne kuracje odbudowujące i regenerujące. Lubię testować nowe marki lakierów hybrydowych choć najwięcej w swojej kolekcji mam lakierów firmy Neonail i Kabos.

Oczekiwania: Dobre utwardzenie paznokci, współpraca z różnymi markami lakierów, brak odprysków.

Opakowanie: Standardowe jak na markę przystało. Srebrne, solidne, ze srebrną nakrętką. Nie można przez nie kontrolować zużycia produktu. W środku poręczny pędzelek, dobrze wyprofilowany. U góry numer i nazwa produktu, z tyłu butelki najważniejsze informacje jak data przydatności.

Wrażenia: Po otwarciu dość mocny, nieprzyjemny i drażniący zapach. Trzeba się do niego przyzwyczaić. Ma mleczny kolor i jest bardzo gęsta. Odpowiednia do nadbudowywania, dobrze utwardza naturalną płytkę. Sprawdzi się przy długich paznokciach, zregeneruje i utwardzi płytkę dzięki nylonowym włóknom. Przez swoją gęstość może się nią trudno operować więc nie każdemu przypadnie do gustu. Manicure utrzymuje się bez problemu od 2 do 3 tygodni, baza dobrze współpracuje z lakierami innych marek. Nic nie odpryskuje, nie schodzi płatami. Podczas nakładania nie spływa, nie zalewa skórek, dobrze się poziomuje, choć trzeba do tego cierpliwości. Bez problemu można ją zastosować samodzielnie jak i z kolorem. W obydwóch przypadkach będzie się dobrze prezentować. Doskonale się nadaje pod pyłki, brokaty czy kolory neonowe. Wszelkiego rodzaju jasne kolory jak żółty, nawet ten słabo napigmentowany będzie się wybijał na tej bazie bez prześwitów. Baza jest bardzo wydajna, jedno opakowanie przy regularnym użytkowaniu starczyło mi na ponad pół roku. Cena wysoka, ale w moim odczuciu adekwatna do jakości produktu. Myślę, że wrócę jeszcze po tą bazę.