NeoNail, Revital Base Fiber (Baza wzmacniająca paznokcie)

NeoNail, Revital Base Fiber (Baza wzmacniająca paznokcie)

Pojemność 7,2 ml

Revital Base Fiber to wzmacniająca baza, której włókna nylonowe oplatają całą płytkę paznokcia, wypełniają ją i pozostawiają mocną, jak nigdy! Wypróbuj Revital Base Fiber i zadbaj o kondycję swoich paznokci już na 1 etapie tworzenia manicure!
Zawarte w bazie włókna nylonowe, witamina E oraz wapń tworzą na płytce ochronną tarczę, która z jednej strony chroni je przed złamaniem i wnika w mikropęknięcia, a z drugiej daje wyjątkową trwałość i odporność stylizacji!
Dzięki innowacyjnej formule baza ta sprawdzi się nawet dla kruchej i łamliwej płytki paznokcia.
Revital Base Fiber ma gęstą konsystencję i idealnie nadaje się do przedłużenia paznokci nawet do ok. 7 mm.
Jej delikatny, różowy odcień daje paznokciom piękny, pożądany, naturalny efekt.

Wzmacnia i wydłua trwałość

Ta baza oprócz tego, że wzmacnia paznokcie to także bardzo fajnie wydłuża trwałość manicure. Dużo piszę na klawiaturze i było mi ciężko zapuścić paznokcie bo zaraz pękały, odkąd tę bazę stosuję do przedłużeń problem przestał mnie dotyczyć. Przedłużenia są super trwałe, łatwo zbudować ładny kształt paznokcia. Spiłowywanie także bez problemu.

Dla słabych paznokci

Bardzo dobrze mi się pracuje z tą bazą, jest gęsta, samopoziomuje się, łatwo nią zrobić przedłużenie. W zasadzie jest przezroczysta chociaż jak się przyjrzeć widać drobinki nylonowe. Zniknął mój problem z rozdwajającymi się paznokciami, są wyraźnie mocniejsze. Baza dobrze chroni paznokcie przed złamaniami i zwiększa przyczepność lakieru. Co do trwałości, tak jak przy innych bazach NeoNail które stosowałam, trzymają się spokojnie 3 tygodnie, zdarzało mi się nosić nawet dłużej.

Mega baza i dobrze się z nią pracuje

Mega baza, pracuje się z nią bardzo przyjemnie i super utwardza słabe paznokcie. Moje z natury rozdwajające się paznokcie podczas noszenia nie sprawiają żadnych problemów a wcale ich nie oszczędzam. Świetna rzecz do przedłużeń, jest samopoziomująca i da się nią stworzyć ładną krzywą C. Nie spływa na skórki i jest bardzo trwała jak na bazę z witaminami.

Nareszcie idealna baza!

W końcu trafiłam na idealna bazę. Paznokcie robię sama i tylko sobie już od kilku lat. Z małą przerwą kiedy to poszłam na łatwiznę i zaczęłam chodzić do stylistki. Testowałam różne bazy, zależało mi na lekkim nadbudowaniu naturalnej płytki, ponieważ jest bardzo cieniutka i łamliwa. I ta jest genialna, sama się poziomuje. Wystarczy odwrócić dłoń a baza sama robi całą robotę. Nie muszę nawet poprawiać nic pilnikiem, nie robią się dziury czy górki. Konsystencja dość gęsta. Nie przedłużam paznokci, jedynie nadbudowuje swoje naturalne. Nakładam ją na primer kwasowy, trzyma mur beton 4 tygodnie. Paznokcie twarde jak skała. Przy uzupełnianiu odrostu dość wydajna, jednak jeśli bym miała nadbudowywać paznokcie co 2/3 tygodnie od zera to niestety starcza na krótko. A co za tym idzie cenowo wychodzi dość drogo. Buteleczki mogły by być dostępne w większych pojemnościach. Zdecydowanie mój hit!

nie jestem zadowolona

Hybrydy robię już od kilku lat, wcześniej stosowałam standardową bazę i top z neonail i wszystko było super, lakier pięknie się trzymał. Baza jednak zaczęła mi się kończyć i musiałam uzupełnić zapasy. Ekspedientka poleciła mi bazę proteinową. Baz jest bardzo gęsta i czasem ciężko się rozprowadzała jednak to pikuś w porównaniu z tym, że odkleja się od paznokcia. Średnio po tygodni zaczynała się odklejać na brzegach i podważać, mogłam sobie ściągnąć cały lakier płatem. Doczytałam ze powinnam używać primera pod tą bazę - ekspedientka mnie o tym nie poinformowała. Zainwestowałam w primer, zabezpieczałam brzegi paznokcia tak jak jeszcze nigdy a lakier po tygodniu nadal się odkleja. Generalnie dla mnie produkt do kosza. Jestem zła bo wydałam pieniądze na bezużyteczny bubel. Teraz znów kupiłam zwykłą bazę i jest wszystko w porządku.

Godny następca bazy Indigo

W tym roku mija 5 lat, odkąd kupiłam swoją pierwszą lampę i sama zaczęłam robić sobie manicure hybrydowy. Przez moje dłonie przewinęły się właściwie tylko najpopularniejsze i ogólnodostępne marki - raczej nie kombinuję z markami no name, ani też nie ściągam żadnego cudactwa z Chin.
Moją pierwszą bazą był Semilac, który doszczętnie zrujnował mi paznokcie - baza była dla nich zbyt agresywna i zbyt mocno trzymała się paznokcia. Później przerzuciłam się na bazę proteinową z Indigo, z którą świetnie mi się współpracowało. Jako, że kobieta zmienna jest i mimo, że coś jest dla mnie dobre i działa, to oczywiście pojawia się chęć spróbowania czegoś innego - NeoNail ma w swojej kolekcji przeróżne bazy, które trochę przypominały mi Indigo, więc wzięłam wersję "Fiber".
Używam jej regularnie od ponad roku, więc myślę, że czas ją w końcu zrecenzować ;)

Świetna do słabych paznokci

Bardzo fajna baza, jest gęsta, prawie przezroczysta. Nie spływa na skórki i łatwo ją rozprowadzić równomiernie, nawet przy miękkiej, łamliwej płytce może być stosowana, bo wzmacnia i zabezpiecza przed pękaniem. Ładnie wyrównuje wszelkie niedoskonałości na płytce i się samopoziomuje. Na pewno to jedna z częściej używanych przeze mnie baz.

cudooowny produkt

Czytałam bardzo pozytywne recenzje na temat tej bazy.
Bardzo cieszę sie ze ja zakupilam, bo naprawde okazala sie hitem.
Trzeba ja utwardzac 120sek ale jak juz wyschnie to jest jak kamien. Świetnie przyjmuje kolejne produkty. Jest ona w 100%warta swojej ceny. Jest bardzo gesta, a przy tym dobrze sie naklada dzieki krotkiemu pędzelkowi-mega wydajność.

Dla mnie bomba, ale musisz to wiedzieć...

... Baza ta faktycznie działa świetnie na nasze paznokcie, nie łamią się tak łatwo, po zdjęciu hybrydy są ładne, nie widać na nich zniszczenia, płytka nie jest poszarpana. Lakier na tej bazie zdejmuje się jak masełko, wystarczy potrzymać ok 20 minut w acetonie ( na waciku,klipsie, czy w foli) i za jednym podważeniem możemy zdjąć cały lakier. Ta łatwość zdejmowania ma swój minus, lakiery na tej bazie nie trzymają się dłużej niż 2-2,5 tygodnia, bez szans, dodatkowo jeżeli ominiecie gdzieś wolny brzeg to po tygodniu na pewno lakier zacznie odchodzić. Ta baza lakier trzyma dobrze, ale przez swoją konsystencje i właściwości trochę gorzej trzyma się paznokcia, dla mnie to akurat plus bo nigdy nie chodzę w jednych paznokciach powyżej 2 tygodni, ponieważ lubie je zmieniać, więc nie sprawia mi to problemu. Poza tym nie mam jej nic więcej do zarzucenia :)

Bardzo gęsta

Baza jest gęsta, nie spływa na skórki, można ją na spokojnie rozprowadzić po płytce i formować, ładnie się poziomuje, nie ma smug czy śladów od pędzelka. Fajnie, że mając cienką, pękającą płytkę można sobie pozwolić na długie paznokcie, bo baza nadaje się do przedłużeń do 7 mm. Przy okazji zabezpiecza je przed uszkodzeniami. Z plusów także wydajność, wystarcza na bardzo długo, a manicure spokojnie wytrzymuje bez odprysków przez kilka tygodni.

Jedna z najlepszych jakie używałam

Ta baza jest po prostu rewelacyjna, chyba najlepsza jaką używałam
Ma Delikatny odcień różu, pięknie Pokrywa i wzmacnia paznokcie
Nadaje się również do przedłużania paznokci
Jest trwała, nie odpryskuje.
Równomiernie się rozprowadza nie tworząc pęcherzyków
Ładnie się prezentuje na płytce paznokcia

Jest w rozsądnej cenie i można ją dostać na każdym stoisku NeoNail

Również moje znajome ją polecają ponieważ jest łatwa w aplikacji mimo dość sporej gęstości i nie odchodzi
Można nią także nadbudować uszkodzony fragment paznokcia
Poza tym nie spływa z paznokcia co jest bardzo ważne przy bazie

Dobra do przedłużania

Baza ma bardzo gęstą konsystencję. Na naturalnej płytce jednak aplikacja jest dosyć łatwa, można ją rozprowadzić bardzo dokładnie. Nie zauważyłam, by paznokcie były po niej wzmocnione, jedynie może trochę szybciej pod nią rosną, choć może to tylko takie moje wrażenie. Jest bardzo mało wydajna, na końcu buteleczki już ciężko cokolwiek wydobyć.
Jeżeli chodzi o przedłużanie to bardzo dużym utrudnieniem jest to, że baza jest przezroczysta i czasem nie widać jej na formie. Przedłużenie trzyma mi się do 3 tygodni, ale bazę ciężko się utwardza i staje się miękka na długości.