NeoNail, Revital Base Fiber (Baza wzmacniająca paznokcie)

NeoNail, Revital Base Fiber (Baza wzmacniająca paznokcie)

vanitysklep.pl
11879 opinii
vanitysklep.pl
Średnia ocena: 4.79/5

Pojemność 7,2 ml

Revital Base Fiber to wzmacniająca baza, której włókna nylonowe oplatają całą płytkę paznokcia, wypełniają ją i pozostawiają mocną, jak nigdy! Wypróbuj Revital Base Fiber i zadbaj o kondycję swoich paznokci już na 1 etapie tworzenia manicure!
Zawarte w bazie włókna nylonowe, witamina E oraz wapń tworzą na płytce ochronną tarczę, która z jednej strony chroni je przed złamaniem i wnika w mikropęknięcia, a z drugiej daje wyjątkową trwałość i odporność stylizacji!
Dzięki innowacyjnej formule baza ta sprawdzi się nawet dla kruchej i łamliwej płytki paznokcia.
Revital Base Fiber ma gęstą konsystencję i idealnie nadaje się do przedłużenia paznokci nawet do ok. 7 mm.
Jej delikatny, różowy odcień daje paznokciom piękny, pożądany, naturalny efekt.

lakiery hybrydowe, lakiery podkładowe
ochronne, przedłużające trwałość lakieru, odżywcze

Świetna baza wzacniająca

Odkąd robię sobie paznokcie hybrydowe, szukam baz wzmacniających, żeby moje paznokcie nie były osłabione.
Ta baza jest jedną z lepszych jakie używałam pod hybrydę. Co najważniejsze, wzmacnia paznokcie, ale też zauważyłam, że przedłuża trwałość lakieru. Wydajna, wystarczyła mi na długi czas. Na pewno będę do niej wracać.

Świetny

Baza jest naprawdę wspaniała, ale na początek muszę zaznaczyć, że nie używam jej do przedłużania paznokci. Stosuję ją jako bazę po lakier lub trzy cienkie warstwy dla mlecznego koloru.
Jako baza pod zwykłą hybrydę sprawdza się znakomicie - trzy tygodnie bez odklejania od płytki a przy ściąganiu koloru ułatwia sprawę i lakier schodzi bez większego wysiłku.
Jako lakier nakładam samą, bez dodatkowej bazy, trzy cieniutkie warstwy a na to top. Idealnie się nadaje do tzw. milk nails - piękny, mleczny manicure o chłodnym odcieniu. Wygląda bardzo schludnie aż do momentu do ściągnięcia.
Co do aplikacji, rzeczywiście trzeba się nauczyć, ale ja przy drugim podejściu opanowałam sprawę, a nie jestem wybitnie uzdolniona.
Jestem bardzo zadowolona i na pewno kupię inne kolory.

Super baza.

Baza jest dość gęsta, trzeba się nauczyć nią się posługiwać. Można nią ładnie nadbudować, przedłużyć i wzmocnić paznokcie. Baza na w sobie krótki pędzelek, którym się dobrze pracuje. Sprawdza się super gdy trzeba wzmocnić płytkę paznokcia. Po użyciu tej bazy nic nie odchodzi, nie odpryskuje. Baza jest trwała. Jest super jako typowa baza pod kolor, przedłuża trwałości manicure. Warto przetestować bo na prawdę super działa, polecam.

Jest super

Dla mnie super rozwiązanie, chociaż jako laik miałam spory problem przez bardzo gęstą konsystencje. Baza nadaje się do przedłużania paznokci, stad potrzeba kleistej konsystencji jednak pierwsze podejścia są dość trudne :) Generalnie bardzo fajna sprawa. Kupie ponownie.

Kupiony w: U konsultantki

Rozczarowana

Więc... Mam bardzo trudne paznokcie ale może to dobrze bo jestem bardzo obiektywna i otwarta... Miałam już inna bazę tej firmy i się nie sprawdziła. .. 6w1...MYŚLAŁAM wtedy że to moje paznokcie... Dość niezwykłe... Nic się na nich nie trzyma...ZWYKŁE lakiery o super trwałości 1 dzień przerwania oczywiście na super bazach i odżywkach (nie ma znaczenia).. Stosowałam bazę hybrydową Sunone 4w1pod różne lakiery hybrudowe ( dobrych firm) .. pod nią oczywiście odtłuszczanie i primer kwasowy... trwałość manikiur góra 6-7 dni...
Więc używając NEONAIL baza witaminowa miałam nadzieję że więcej przetrwa bo cena 3 razy wysza... Trwałość 6-7 dni... Czyli tak samo długo...wiec jak mam płacić ok. 10 zł a 30 zł i robić manikiur co 7 dni... To wybieram ten tańszy...

Działa!

Super produkt, żałuje tylko, że tak późno się na niego zdecydowałam. Zawsze miałam mega cienkie i rozdwajające się paznokcie, przez co też „przyczepność” hybrydy była gorsza. Odkąd nakładam najpierw bazę, paznokcie trzymają się nawet miesiąc bez żadnych niespodzianek. Są grubsze i o wiele lepiej prezentuje się na nich kolor. Również po nałożeniu bazy kolor lepiej się rozprowadza i jest znacznie bardziej intensywny. Bardzo polecam.

Jedyny

Uwielbiam tą bazę. Tylko baza z serii fiber utrzymuje się na moich cienkich i miękkich paznokciach. Ma nieduży pędzelek i jest odpowiednio gęsta. Można nią leciutko przedłużyć pazurek albo naprawić uszkodzenie. Można nadlać kształt paznokcia (samopoziomuje się). Jest dobra dla nowicjuszek oraz osób bardziej doświadczonych. Manicure dzięki niej trzyma się do 3 tygodni!!

Bardzo ja lubię

Bazę kupiłam z polecenia ekspedientki i sprawdziła się.
Jest to dość gesty produkt, trzeba troszkę go się nauczyć. Moje pierwsze odczucia były mieszana, ale jak doszłam do wprawy, uznałam ją za genialny produkt. Można nią ładnie nadbudować, przedłużyć i wzmocnić paznokcie. Pędzelek jest krótki, dobrze się nim pracuje, latwo rozprowadza produkt. Ja próbowałam nią przedłużyć paznokcie i udało się. Tylko mam takie odczucie, ze przez pierwsze 24 h jest taka miększe, jakby elestyczna, nie wiem jak to opisać, jakby potrzebowała czasu, jak dla bezpieczeństwa przedłużone paznokcie nią utrawrdzalam dwa razy przez to. Jeżeli chodzi o stosowanie ją na własną płytkę, tylko dla wzmocnienia jest super. Sprawdza się idealnie. Nie zauważyłam, zeby coś odchodziło, odpryskiwało czy podchodziło powietrze. Baza jest naprawdę trwała. Ja przy wzmocnieniu daje dwie cieniutkie warstwy i ona tworzy taki efekt ombro fencha na górę daje top z tej samej firmy ze złotymi drobinkami top głów Gold i wychodzi bardzo ladny ślubniaczek. Sprawdza się super też jako typowa baza pod kolor, przedłuża trwałości manicure. Zalać nią skórki to trzeba mieć nie lada zdolności, nawet dla początkujących. Warto przetestować bo naprawdę spełnia swoje obietnice.

Kupiony w: U konsultantki

Revital base fiber

Jestem bardzo zadowolona z produktu.Baza rzeczywiście swietnie wzmacnia i dzieki niej nie ma problemu z łamaniem paznokci.Na pewno kupie ponownie Bo zdecydowanie lepiej sobie radzi niż zwykłe bazy.

Nie uczula - wzmacnia

Bazę kupiłam trochę przypadkiem - testowałam nowe rozwiązania po bazie Indigo.
Indigo < Neonail
Baza kosztuje ok.30 zł - przyzwoicie.
Jest dość gęsta, dzięki czemu nie zalewamy skórek.
Trzyma się dłużej, dlatego wygrywa.
Nie uczuliła mnie przez jakieś 2 lata (maluję regularnie) - tamta też nie uczula :)
Opakowanie - ja tych słoiczków nie rozumiem, zawsze mi się trochę zalewają, mimo, że dbam i stawiam w pionie :D

Lubię tą bazę gdyż można ją mieć ja " solo " na paznokciach i dzięki temu mamy ładny naturalny look paznokcia wzmacniający przy okazji działanie. Albo można ja użyć pod jasne kolory lakierów hybrydowych . Baza jest gęsta,wydajna,dobrze i łatwo się ja nakłada na pazurki. Do tego jest w ładnym naturalnym odcieniu . Fajna

Przedłużanie super proste

Przedłużanie paznokci tą bazą jest super proste, nie rozpływa się, można łatwo stworzyć krzywą C. Na pewno pracuje się nią trochę inaczej niż zwykłymi bazami, bo jest gęsta ale po odrobinie ćwiczeń nie sprawiało mi to trudności. Tym bardziej, że pędzelek przy tych bazach jest krótki i zbity, łatwo nim rozprowadzić bazę, przyznam że z początku nie wiedziałam czy się sprawdzi ale bardzo go polubiłam. Poza tym to dobre rozwiązanie aby pędzelek był dopasowany do konsystencji. Paznokcie przedłużone tą bazą pozostają elastyczne, jednak nadal odporne na odpryski czy wpływ ciepłej wody. Ja mam już drugie opakowanie i na pewno nie ostatnie.