NeoNail, Revital Base Fiber (Baza wzmacniająca paznokcie)

NeoNail, Revital Base Fiber (Baza wzmacniająca paznokcie)

Pojemność 7,2 ml

Revital Base Fiber to wzmacniająca baza, której włókna nylonowe oplatają całą płytkę paznokcia, wypełniają ją i pozostawiają mocną, jak nigdy! Wypróbuj Revital Base Fiber i zadbaj o kondycję swoich paznokci już na 1 etapie tworzenia manicure!
Zawarte w bazie włókna nylonowe, witamina E oraz wapń tworzą na płytce ochronną tarczę, która z jednej strony chroni je przed złamaniem i wnika w mikropęknięcia, a z drugiej daje wyjątkową trwałość i odporność stylizacji!
Dzięki innowacyjnej formule baza ta sprawdzi się nawet dla kruchej i łamliwej płytki paznokcia.
Revital Base Fiber ma gęstą konsystencję i idealnie nadaje się do przedłużenia paznokci nawet do ok. 7 mm.
Jej delikatny, różowy odcień daje paznokciom piękny, pożądany, naturalny efekt.

Używam od kilku miesięcy i jestem mega zadowolona!

Używam od kilku miesięcy i jestem mega zadowolona!

+ ładny i naturalny odcień,
+ trwałość i jakość, ta baza jest niezniszczalna,
+ odpowiednia gęstość, łatwo się aplikuje bazę,
+ do łamliwych paznokci, jak znalazł, jeśli używa się regularnie, to naprawdę widać różnicę.

To jedna z lepszych baz, jakich do tej pory używałam, w bardzo przystępnej cenie.

Baza wzmacniająca

Jak tylko zobaczyłam tą nowość u neonail to wiedziałam, że muszę ją wypróbować, jestem w 100% zadowolona. Baza jest gęsta, widać drobinki włókien. Daje paznokciom wspaniale wzmocnienie, dlatego szczególnie dla osób ze słabą płytką się nadaje, bo ja dodatkowo odżywi, w składzie ma witaminy także. Robiłam nią już kilka przedłużeń i spisuje się bardzo dobrze, nic nie pęka, nie kruszy się, na pewno będę jej w przyszłości używać.

Wzmacnia paznokcie

Używam bazy od kilku miesięcy i muszę się zgodzić z tym, co o niej wcześniej przeczytałam - wzmacnia paznokcie. Moje zazwyczaj są dość łamliwe, teraz odkąd korzystam z tej bazy zauważyłam poprawę. Dobrze sprawdza się przy przedłużaniu paznokci o kilka milimetrów. Jestem też zadowolona z trwałości bazy, teraz noszę ją 2,5 tygodnia, a wszystko jest ok, nic mi nie odchodzi od paznokci.

+ wzmacnia paznokcie
+ trwałość
+ cena

Rewelacja

Mimo swojej gęstości bardzo łatwa w nakładaniu.
Poręczny pojemnik, fajny pędzelek.
Idealne rozwiązanie dla łamliwych paznokci, świetnie się nadaje do przedłużania.
Bardzo dobrze się trzyma, spełnia wszystkie obietnice producenta.
Przy tym wydajna.
Stosunek jakości do ceny bardzo odpowiedni.

Idealna do łamliwych paznokci

W produkcie bardzo spodobała mi się gęstość, z łatwością można dokładnie ją nałożyć i wykonać krzywą C. Bez problemu wyszło mi przedłużanie, choć nie mam jeszcze takiej wprawy to jednak wyszło świetnie. Zapach ma średni ale nie przeszkadza bardzo. Zwłaszcza że po utwardzeniu już go nie czuć. Jest wytrzymały i idealnie nadaje się dla osób, które posiadają łamliwe paznokcie. Nic nie odchodzi ani nie odpryskuje. Jedyne co muszę poprawiać to odrost ???? po kilku użyciach zauważyłam poprawę stanu płytki paznokcia.

Łatwy w użytkowaniu i polecam nawet dla początkujących osób. Warty swojej ceny, zwłaszcza że już dwa razy kupiłam go na promocji.

Gęsta i łatwa w obsłudze

Gęsta baza, widać w niej drobinki nylonu, jest prawie przezroczysta. Super dla dziewczyn ze słaba, łamliwą płytką. Nakładanie nie sprawia żadnego problemu, można nałożyć ją bez zalewania skórek. Używam jej zawsze jak robię mani mojej siostrze, która ma super łamliwe paznokcie i nawet z hybrydą zdarzało jej się że pękały. Odkąd tej bazy używamy to jest rewelka, paznokcie są dobrze zabezpieczone, nawet z przedłużeniem nic się nie dzieje, łatwo nią nadbudować także paznokieć i uzyskać ładną krzywą C.

Super wzmocnienie

Wykańczam właśnie jedną buteleczkę. Jestem z niej zadowolona, jest gęsta i super łatwa w nakładaniu, można na niej robić nawet dłuższe przedłużenia. Kolor jest raczej przezroczysty, widać gołym okiem nylonowe włókna. Odporna na odkształcanie się pod wpływem temperatury, przedłużone paznokcie są super mocne, myślę że to zasługa tych włókien. Moja siostra ma bardzo kruche paznokcie i właśnie tej bazy używam jak robię jej przedłużenia, aby się nie niszczyły.

Wzmocnienie

Świetna do przedłużania paznokci

Do przedłużania płytki paznokcia ta baza jest rewelacyjna! Ja przedłużam o ok. 4-5 mm, tyle mi w zupełności wystarcza. Nie są jej straszne łamliwe paznokcie, w dodatku bardzo dobrze je wzmacnia, niestety z tym zawsze miałam największy problem. Nosiłam ponad 2 tygodnie i trzymała się nieźle, nic nie odchodziło od paznokci. Dobra do używania pod żel budujący.

Bez efektu wow

Robię hybrydy od dłuższego czasu, dlatego moje paznokcie potrzebują wzmocnienia, dodatkowej pielęgnacji. Do zakupu akurat tej bazy namówiła mnie ekspedientka, sama wybrałabym bazę proteinową 6w1. Niestety baza paznokci nie wzmacnia, mam wręcz wrażenie, że są jeszcze bardziej zniszczone. Faktycznie jest trochę twardsza od przeciętnej bazy, ale to tyle. Na dodatek po ponad tygodniu schodzi całymi płatami z paznokcia. Czytałam, że baza proteinowa ma ten sam problem. Nie jestem zachwycona tym produktem.

Wzmacnia paznokcie

Używam tej bazy do przedłużania płytki i muszę przyznać, że naprawdę dobrze wzmacnia paznokcie. Mam łamliwe paznokcie, ale do takich też można ją stosować. Dobry do stosowania pod żel budujący. Nie miałam problemu z usunięciem bazy, uzupełniałam też kilka razy odrost. Konsystencja super, a do tego wygodny pędzelek, dzięki któremu dobrze nakłada się bazę.