Indigo Nails Lab, Aqua Gel (Lakier do zdobień)

Indigo Nails Lab, Aqua Gel (Lakier do zdobień)

Aqua Gel to produkt, który pozwoli stworzyć na paznokciach efektowne dzieła sztuki. Produkt łączy się z lakierami hybrydowymi, dzięki czemu daje nieograniczone możliwości na niezwykły manicure

indigo lakiery hybrydowe

Idealna gęstość czyli totalnie nie sprawia problemu z nałożeniem. Trzyma się bez zarzutów przez 2tyg. bo tyle średnio noszę. Kolory są idealnie odzwierciedlone na opakowaniach

Lakier do zdobień Indigo

Lakier do paznokci marki indigo, to produkt niesamowity, który pozwala na paznokciach wykonać niesamowite zdobienia, dzięki specjalnemu pędzelkowi i konsystencji lakieru. Lakier jest trwały. Nadaje się zarówno do pomalowania jak i do zdobień. Konsystencja średniogęsta. Cena około 30 zł. Zakupiłam przez internet.

OK

Kolor bardzo ładny, delikatny i dobrze prezentuje się na paznokciach. Lakier trzyma się całkiem dobrze, nosiłam 1,5 tygodnia i wszystko wyglądało ok. Wygodny pędzelek, zdobienie robi się bardzo szybko. Cena też ok.

Szybki i łatwy w obsłudze żel do zdobień. Sprawdza się idealnie, na proste i bardziej skomplikowane wzory. Nie lubię marnować czasu, a dzięki aqua gel'u mogę zrobić to szybko i pęknie.
Konsystencja jest idealna i łatwa do nałożenia. Nie widzę żadnych wad produktu :)

Jak z płótna

Pozwala uzyskać piękny, artystycznie wyglądający efekt. Nie miałam z tym produktem problemów w połączeniu z jakimkolwiek kolorowym lakierem. Efekty są naprawdę piękne i przyciągają wzrok swoją unikalnością. Klientki zawsze wychodziły zadowolone :)

Samo użycie jest proste i szybkie, nie powinno być problemem nawet dla początkującej osoby. Jest bardzo wydajny, nie trzeba używać go dużo, żeby uzyskać ładny efekt, dlatego opakowanie wystarcza na sporo aplikacji.

Piękna baza do bardziej artystycznych kreacji

Idealna baza pod bardziej artystyczne kreacje. Zgodnie z obietnicami producenta baza nadaje kreacji akwarelowy wygląd. Całość wygląda wyjątkowo w połączeniu z ładną kreacją. Takie paznokcie wymagają na pewno troszkę więcej pracy, ale warto. Baza sama w sobie również jest okej, choć wiadomo, że jej głównym magnesem jest akwarelowy efekt.

Wykorzystała: kilka próbek

Odkrycie

Aqua Gel to moje odkrycie i polecam ten produkt wszystkiem, którzy chcą w prosty sposób wyczarować naprawdę efektowne zdobienia na paznokciach swoich lub klientek. Na początku bałam się, że nie poradzę sobie z moimi ulubionymi zdobieniami typu marmurki albo snake skin, ale agua gel tak ułatwia zadanie, że mam wrażenie, że każdy, nawet początkujący sobie poradzi :) Kto wypróbuje ten już nigdy się z tym produktem nie rozstanie :)

extra nowość

do niedawna nie wiedziałam że jest takie ułatwienie dla zdobień akwarelowych :) wystarczy tylko kropelka aqua gel żeby powstały cudowne piękności! Żel bardzo wygodny w użyciu, można znaleźć mnóstwo tutoriali na ten temat i co najważniejsze produkt bardzo trwały :)

piękne zdobienia to jest to

Nigdy nie miałam czasu na wykonywanie żmudnych zdobień a z pomocą przyszedł ten kosmetyk! WoooW! Szybki, ekspresowy, genialny a co najważniejsze profesjonalny efekt. Polecam zarówno początkującym stylistkom jak i tym które już długo siedzą w branży :)

polecam

Bardzo fajny produkt dla kreatywnych stylistek. Dzięki aqua można w prosty sposób wykonać cudne zdobienia. Ja im dłużej na nim pracuje, tym bardziej się zakochuje. Stylizacje wyglądają jak wykonane akwarelami.

Cud miód

Dla mnie rewelacja. Dzięki aqua gel można mieć ekspresowe (i mega efektowne!) zdobienie. Zdobienia pięknie rozpływają się na tafli paznokcia. No i co jest świetne, że nie trzeba dokupywać do niego specjalnych kolorów tylko można nakładać bazę na każdy kolorek.

Świetny produkt!

Jako stylistka nie zawsze mam czas aby wykonać skomplikowane wzory przy typowych salonowych stylizacjach i tutaj z pomocą przychodzi Aqua Gel :) Zakochałam się w pięknych dmuchawcach i innych efektownych zdobieniach jakie można nim stworzyć w zaledwie kilka minut i do tego świetnie się bawić! ;)