United Colors of Benetton, Let`s Love EDT

United Colors of Benetton, Let`s Love EDT

Woda toaletowa United Colors of Benetton z 2012 roku.

Nuty zapachowe:
nuty głowy: bambus, ananas, konwalia
nuty serca: malina, passiflora, jaśmin gwieździsty
nuty bazy: drzewo kaszmirowe, piżmo i cedr.

wody toaletowe
owocowe, kwiatowe

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

• Flakon: 5

Jeden z letnich ulubieńców!

Kilka lat temu zakochałam się w tym zapachu od pierwszego powąchania. Od razu wiedziałam, że będzie to mój idealny zapach na lato. Od samego początku wyczuwalne są owocowe nuty, które otulają nasze ciało. Po jakimś czasie piżmowe wykończenie perfum sprawia, że czujemy się nie tylko dziewczęco, ale i kobieco zarazem. Piękny i prosty flakon, a do tego trwałość, która zawstydziłaby wiele innych zapachów. Gdyby jeszcze dostępność była lepsza...

• Flakon: 4

Let's love Benetton

Jak dla mnie ten zapach to hit.
Wszyscy znajomi pytają co to za zapach i ze pięknie pachne ;) zapach jest trochę słodki trochę świeży ale super kobiecy! Ale aktualnie nigdzie nie moge go znaleźć. Czy ktoś wie gdzie można go dostać lub ma na sprzedaz?

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 3

Nic nadzwyczajnego

Małą buteleczkę miałam ze sobą na urlopie na wyspie Kos. Całkiem przyjemnie się go używało, ale co do jakości niewiele dobrego mogę napisać. Zużyłam 30 ml w tydzień, bo trwałość to słaba strona tego zapachu. Skład jest raczej prosty i oklepany, jak każdy sezonowy zapaszek. Nie ma tu nic odkrywczego czy porywającego. Zapach z serii kupić, zużyć i zapomnieć.

• Flakon: 5

Zapach jak najbardziej dla mnie stworzony. Jest delikatnie słodki, nie jest na szczęscie ciężkim zapachem. Trwałośc jak dla mnie dobra. Odpowiedni na każdą porę i okazję. Cudeńko

Super na wiosne i lato :)

Kupiłam je dość dawno temu w bardzo fajnej promocji. Z miejsca, się zakochałam. Są idealne na wiosnę i lato, delikatne, lekko malinowe. Raczej świeże niż eleganckie, pasują do pracy, czy na jakieś neutralne okazje. Na randkę, czy do teatru użyłabym innych, jednak te są fajne na codzień. Nie są zbyt trwałe i dla mnie to ich jedyna wada.

Używam tego produktu od: pół roku temu