Lisap, Ultimate Plus, Maschera (Maska do włosów)

Lisap, Ultimate Plus, Maschera (Maska do włosów)

Lisap Ultimate Plus Maschera dyscyplinuje włosy i wzmacnia kapilarną strukturę włosa wnikając w nią i wypełniając wszelkie ubytki. Włosy są gładkie i idealnie proste. Keratyna, olejek makadamia, ceramidy A2 - to substancje, dzięki którym maska wzmacnia, nawilża, odbudowuje i wygładza włosy.
Sposób użycia maski Nałożyć maskę na mokre włosy i wmasować. Rozczesać i pozostawić przez kilka minut. Dokładnie spłukać.

do włosów farbowanych, do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, regenerujące, wzmacniające, wygładzające
w słoiku

Zdecydowanie nie dla moich włosów

Dostałam tę maskę w prezencie, razem z szamponem i odżywką w spray'u z tej samej linii.
Psikacza używam już od dłuższego czasu i ubóstwiam go dosłownie za wszystko, dlatego uznałam, że maska będzie podobnym hitem. Nic bardziej mylnego. Dla moich włosów jest bardzo obciążająca, chociaż używam jej naprawdę mało i tylko na końcówki. Jednak za każdym razem po użyciu i wysuszeniu włosów natychmiast mam ochotę ponownie włożyć głowę pod wodę i ją porządnie zmyć.
Maska dociąża moje włosy, ale niestety nie w ten pozytywny sposób - mam wrażenie, że robi z nich oklapnięte kluchy.
Także ja na tym produkcie się zawiodłam.

Mało znana - a szkoda. Pięknie wygładza, mój HIT!

Koło tej maski czaiłam się jakiś rok zanim kupiłam. Przy każdej wizycie w mojej ulubionej hurtowni fryzjerskiej polecała mi ją obsługa.
W końcu jak wykończyłam zapasy moich odżywek emolientowych skusiłam się na ten produkt...i dlaczego tak długo zwlekałam?! Whyyyy!?
Ta maska zostanie ze mną na długo. Ma w składzie mój ukochany olej makadamia, który sprawdza się u mnie zawsze!
Moje włosy są raczej niesforne, ciężko się rozczesują i lekko falują - takie nie za ładne średniopory jednym słowem.
Ta maska potrafi okiełznać moje włosy i nie obciąża ich. Przy czym jest to bardzo mocny emolient według mnie - myślę, że używanie jej co mycie to za dużo. Ja używam jej średnio co 3 mycie i jest idealnie.
Włosy są miękkie, wygładzone, ujarzmione. Znacznie ułatwia mi rozczesywanie włosów na mokro.
Zapach też bardzo ładny i przyjemny, ale nie za mocny.
Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy na pewno na więcej niż rok przy stosowaniu na długich włosach.
Oceniam tę maskę jako bardzo dobry, profesjonalny produkt fryzjerski.

Mój hit!

Po zabiegu trwałego prostowania włosów kosmetykami Lisap Ultimate,postanowiłam kupić produkty do pielęgnacji z tej samej serii.
Maska Lisap Ultimate okazała się strzałem w dziesiątkę! Po jej użyciu moje włosy są gładkie, miękkie i błyszczące,po prostu idealne :)
Maska jest bardzo wydajna,łatwo rozprowadza się na włosach i przepięknie pachnie. Szczerze polecam!