Neboa, Hydration & Smoothness, Hair Mask (Naturalna maska do włosów `Nawilżenie i wygładzenie`)

Cena PLN 29.99

Naturalna maska do włosów `Nawilżenie i wygładzenie` bogata w drogocenny olej z czarnuszki formuła maski, intensywnie regeneruje, wygładza i dyscyplinuje włosy. Kwas hialuronowy nawilża i odbudowuje mikrostrukturę powierzchni włosów, nadając im blask i zwiększając ich odporność na uszkodzenia. Wyciąg z liści neem (miodla indyjska), drzewa o właściwościach adaptogennych, niweluje plątanie i puszenie się włosów. Olej z pestek dyni zapewnia włosom miękkość i elastyczność. Prowitamina B5 zamyka łuski włosowe, optycznie pogrubia włosy i zmniejsza skłonność do rozdwajania się końcówek.

Zawiera 96% składników pochodzenia naturalnego.

regenerujące, wzmacniające, wygładzające, nawilżające
w słoiku
>250ml
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów normalnych

Ratunek do włosów

Maska jest genialna, skusiłam się na nią na promocji. Na prawdę genialnie działa na puszące się włosy, wygładza, dociąża. Zapach jest subtelny, produkt wydajny. Nie ma do czego się przyczepić.

Polecam!

Mam włosy średnioporowate ze skłonnością do puszenia, a ta maska poradziła sobie z nimi nadzwyczaj dobrze.

Maska dogłębnie nawilżyła i odżywiła moje włosy ,które po niej wyglądały na mocno wygładzone ,po puchu nie było nawet śladu.

Plusem produktu jest jego naturalny, wegański skład. Sama marka wspiera oczyszczanie mórz i oceanów.

Ta 300ml maska ma świetną wydajność.

Wygładza puszące się włosy

Maskę kupiłam wraz z szamponem z tej serii. Oba produkty mnie zachwyciły - choć nie od razu, lecz po jakimś czasie używania. To informacja dla tych, którzy gotowi są zrazić się po pierwszym nieudanym podejściu. Oba kosmetyki w widoczny sposób poprawiły kondycję moich włosów, nawilżyły, wygładziły - a przy tym nie podrażniły, co mi się zdarza w przypadku kosmetyków naturalnych.
Maska jest gęsta i treściwa, taka jak lubię. I choć stosuję maski zamiast odżywek, nie ma mowy o przeciążeniu włosów.
Zawiera składniki, które moje puszące się, wysokoporowate włosy bardzo lubią - olej z czarnuszki, kwas hialuronowy, olej z pestek dyni. Dodatkowo zawiera wyciąg z liści neem (miodli indyjskiej) i prowitaminę B5.
Zapach ma przyjemny, opakowanie bardzo wygodne. Plusem jest pojemność, tak wielkie opakowanie wystarczy na długo, zwłaszcza, że gęsta konsystencja maski też wpływa na jej wydajność. Za taką pojemność cena jest bardzo atrakcyjna, zwłaszcza, że można ją kupić w promocji.

Rewelacyjny produkt

Kupiłam ją z ciekawości na jakieś promce i bardzo mile się zaskoczyłam. Maska ma typową dla masek kremową , dosyć gęstą konsystencję , bardzo łatwo się ją nakłada oraz spłukuje , nie pozostawia włosów tłustych . Maska bardzo dobrze nawilża i wygładza włosy , przez ciągłe prostowanie i farbowanie moje włosy były szorstkie w dotyku i bardzo się puszące oraz niestety bardzo zniszczone przez co wyglądały bardzo źle. Od kiedy zaczęłam stosowac ten produkt włosy widocznie się zregenerowały , są bardzo lśniące i gładkie a w dotyku delikatne i miękkie , po umyciu włosy z łatwością się rozczesują i wyglądają po prostu rewelacyjnie . Maska zamknięta jest w opakowanie w formie słoiczka przez co aplikacja jest bardzo wygodna oraz można bardzo łatwo wykorzystać całość produktu . Dla mnie jest to rewelacyjna maska i ciągle do niej wracam , myślę że jest warta zakupu i uwagi.

• Zgodność z opisem producenta: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 4

nie rozumiem zachwytu

Nie rozumiem zachwytów nad tą maską, używam jej od miesiąca i tak naprawdę to używam bo szkoda mi ją wyrzucić ale tak to bym ją już dawno odstawiła. Włosy mam farbowane wysokoporowate, suche na końcach.

Z obietnic producenta wynika, że ta maska powinna być nawilżająco-wygładzająca i jeśli chodzi o wygładzenie to rzeczywiście mogę się zgodzić włosy mi się mniej puszą i nie mam tych takich odstających fruwających wszędzie małych włosów. Jednak jeśli chodzi o właściwośći nawilżające to zauważyłam 0 nawilżenia dosłownie po 1 użyciu solo bez nałożenia dodatkowo czegoś innego moje włosy wyglądały strasznie matowo i były wręcz takie tępe w dotyku dopiero po 2 użyciu i domknięciu tej maski czymś emolientowym było lekko lepiej.

Nie mam problemów z plątaniem się włosów i rozczesywaniem a po tej masce jak użyłam jej solo niestety miałam taki problem. Nie wiem czy to od tej maski ale używam głównie jej ostanio i płukanki octowej co ileś myć i zauważyłam dobre domnkięcie łuski włosa i zmniejszenie rozdwajania się końcówek.

Trochę mam takie love i hate z tą maską bo podoba mi się to wygładzenie ale z 2 strony brak nawilżenia boli jeszcze bardziej.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

• Opakowanie: 5

polecenie koleżanki, które zostanie ze mną na dłużej

Maska została mi polecona przez koleżankę, nie miałam wobec niej zbyt dużych oczekiwań, ale jestem miło zaskoczona. Maska w przyjemny sposób nawilża włosy i wpływa na ich kondycję, z przyjemnością ponownie kupię ten produkt! Polecam!

Sprawdza

Urzywam 4 opakowanie ,produkt pasuje idealnie do moich wlosow wysokoporowatych .
Stosuje przy każdym myciu na 5 minut przy olejowaniu raz w rtgodbiu zostawiane na pół godziny. Polecam całą serię

• Opakowanie: 4

WOW, mój ulubieniec!

Fantastyczna maska z drogerii. Miałam przyjemność otrzymać ją w prezencie od klienta. Spoiler: okazała się tak dobra, że po zdenkowaniu poleciałam do Rosska i kupiłam kolejne opakowanie!

Działanie: nawilża, wygładza włosy - robi to co obiecuje producent :) Farbuję włosy i często je stylizuję suszarką - maska naprawdę pomaga w okiełznaniu kosmyków. Są zadbane i zaopiekowane.

Zapach: ultra przyjemny. Czuć olejek z czarnuszki, który osobiście bardzo lubię. Wydaje się dość ekskluzywny i dość wyszukany.

Konsystencja: gęsta, treściwa, przyjemna. Nie spływa z włosów, ale łatwo się spłukuje. Dzięki temu jest bardzo wydajna.

Opakowanie: wygodny słoiczek, dzięki któremu można z łatwością wykorzystać produkt do końca. Może nie powala mnie specjalnie szata graficzna, ale patrząc na to, że koniec końców -to kosmetyk drogeryjny, mogę to wybaczyć ;p

Cena: SUPER, szczególnie na promocjach.

Używałam naprawdę wielu masek do włosów, zarówno tych z wysokiej półki, profesjonalnych jak i tanioszków sprzedawanych w litrowych słoikach.
Ta maska nie odbiega niczym (poza opakowaniem i ceną) od wysokopółkowych odpowiedników.

Gdybym otrzymała ją w przeźroczystym opakowaniu do testów i tylko na podstawie jej działania, zapachu i konsystencji miałabym stwierdzić jaka może być jej cena - w życiu nie powiedziałabym, że to produkt do kupienia za 20 kilka złotych.

Znalazłam swojego ulubieńca z drogerii :)

• Zgodność z opisem producenta: 2
  • Zapach: 2
  • Opakowanie: 4

Niestety to nie to

Zachęcona pozytywnymi opiniami i promocją w Rossmanie sięgnęłam po tą maskę, która.. nie robi zupełnie nic z moimi włosami. Mam włosy cienkie, wysuszone po rozjaśnianiu, potrzebujące sporego nawilżenia. I na to też liczyłam.. Jeśli chodzi o maskę to jej konsystencja jest dość rzadka - wolę bardziej treściwe produkty. Zapach podchodzący pod ziołowe nuty - niestety mnie nie zachwycił, wręcz był dla mnie drażniący. Cena jest w sam raz w stosunku do wydajności produktu, który starcza na długo. Jednego jestem pewna - nie jest to produkt dla mnie, nie daje on żadnych efektów na moich włosach, z pewnością nie odczuwam, że włosy są w jakimś stopniu nawilżone. Zużyje do końca żeby nie marnować produktu, ale nie kupię go więcej.

Kupiony w: Drogeria Hebe

Maska

Super produkt .Używam od niedawna jednak jestem zachwycona ta maską, która ujarzmiła moje włosy które są po rozjaśnianiu. Od razu widać że włosy wyglądają na zdrowsze,nawilżone i dają się rozczesać bez szarpania. Oczywiście duży plus za naturalne składniki. Polecam.

Świetna maska

Maska super radzi sobie z moimi średnioporowatymi włosami. Wygładza, eliminuje puszenie, a także zapobiega plątaniu. Włosy po użyciu tej maski pachną nawet na drugi dzień. Dodatkowym atutem jest jej wydajność. Mam ją ponad miesiąc, używam 2 razy w tygodniu, a w opakowaniu nadal połowa produktu.

• Zapach: 2
  • Opakowanie: 5

Fajna maska na suche włosy

Podoba mi się działanie tej maski na moich średnio/wysokoporowanych włosach. Łatwo się rozprowadza, wygładza, dociąża włosy bez przeciążania ich. Łatwo można z nią przesadzić, wtedy rzeczywiście robi się trochę puch (choć są tu też emolienty z tego co widzę). Zdarzyło mi się nawet użyć jej jako odżywki bez spłukiwania na wyjeździe i nie mam zastrzeżeń. Wygodne opakowanie, przystępna cena - jestem zadowolona.

Nie podoba mi się jedynie jej zapach. Dla mnie jest zbyt intensywny, "chemiczny" i mało przyjemny. Na szczęście szybko się ulatnia i nie czuć go na włosach w ciągu dnia. Jestem w stanie przeboleć tę niedogodność w trakcie mycia ;)