Catrice, Prime And Fine, Professional Contouring Palette (Zestaw do konturowania twarzy)

Catrice zestaw do konturowania twarzy zawiera bronzer i rozświetlacz dający delikatny efekt. Produkt występuje w dwóch odcieniach: 010 Ashy Radiance i 020 Warm Harmony.

pudrowe

Wyjątkowo wydajny

Kupilam przypadkowo ten produkt szukając jakiegoś bronzera. Okazał się bardzo łatwy w użyciu. Używam go bardzo długo, nałozenie go zajmuje doslownie sekundy, jest idealnie napigmentowany.
Jasna strona nie ma u mnie zastosowania. Jako biały puder pod konturowanie nie jest dla mnie - ma drobinki, a jako rozświetlacz jest zbyt biały i malo odbija światła. Jest dobry pod brew.
Posiadam zestaw 010

calkiem spoko

Kosmetyk bez rewelacji. Kupilam go na promocji, ale w sumie to nie zaluje. Napigmentowanie dobre, fajnie sie rozprowdza. Odcien ja dla mnie akurat pasuje. jest ok.

Bez rewelacji

Zuzylam już wiele brazerow i rozswietlaczy także mam jakieś porównanie żeby ocenić ten zestaw. Jak dla mnie rozswietlacz to totalna porażka. Wcale nie rozświetla wręcz robi efekt tzw mąki. Brazer jest nawet w porządku, nie robi plam ale tez nie zachwyca. Na rynku istnieje wiele lepszych produktów niż ten także nie ma po co do niego wracać.

Z przypadku

Jako, że bardzo lubię markę Catrice, poszukując zestawu do konturowania, nie musialam się długo zastanawiać nad wyborem. Zestaw ten jest dla mnie super, świetnie sie rozprowadza na twarzy, a przedewszystkim łatwo. Idealne odcienie dla mojej cery. Jest też kolejny plus, długo utrzymuje sie efekt po jego nałożeniu ,nie ma potrzeby poprawiania makijazu w ciagu dnia. Polecam wszystkim ten produkt.

Lubie, lubie

Kupiłam na promocji w naturze i nie żałuję ALE nie kupiłabym w normalnej cenie. Poręczne, fajne opakowanie. Bronzera używam dosyć często ponieważ ładnie się wtapia, niestety rozswietlacz dla mnie jest zbyt delikatny.

Dla mnie hit

Ten produkt kupiłam zupełnie przez przypadek. Posiadam odcień 030 sunny sympathy.W eleganckim opakowaniu zamknięte są dwa, wspaniałej jakości produkty. Kolor bronzera jest raczej neutralny nie jest chłodny, ale nie daje też pomarańczy na twarzy, bardzo dobrze wygląda, można stopniować kolor i na pewno nie można zrobić sobie nim krzywdy. Rozświetlacz ma odcień szampańsko złoty, nie daje jednolitej tafli, ale ładne, delikatne rozświetlenie. Obydwa produkty współgrają z innymi produktami na twarzy, używam bardzo długo, a tylko w matowej części delikatnie widać denko.

Super produkt!

Szukając niedrogiego bronzera trafiłam na zestaw do konturowania od Catrice. Ucieszyłam się, bo w cenie ok. 20 zł mieszczą się bronzer z rozświetlaczem. Ciekawa produktu, przetestowałam go zaraz po zakupie. Świetnie przylega do skóry, bardzo łatwo się rozprowadza. Plusem jest również matowy, chłodny kolor, nie wpadający ani w szarości ani w pomarańcze. Nie pozostawia smug ani plam. Należy uważać przy nakładaniu, ponieważ bardzo łatwo się pyli. Ma świetną pigmentację, utrzymuje się na skórze przez cały dzień. Rozświetlacz również ma super kolor, bez złotych drobinek. Całość opakowana została w solidną kasetkę, a rozmiar umożliwia przemycenie kosmetyku w każdej torebce. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, jestem bardzo zadowolona z produktu.

Ekstra!

Fajne rozwiązanie 2w1 bronzer + rozświetlacz. Opakowanie solidne i poręczne. Idealne w podróży. Bronzer o chłodnym odcieniu idealny do mojego zimnego typu urody. Rozświetlacz nada się przy konturowaniu, jako cień do powiek; jak i do charakteryzacji. Bardzo wydajny. Cena fajna. Coś czego szukałam bardzo długo

Fajny zestaw

Posiadam paletkę w odcieniu Ashy Radiance.
Zacznę od początku - ładne opakowanie, dobra cena.

Naprawdę fajnie, że w takiej małej paletce można mieć bronzer, rozświetlacz, którym nie dość, że mogę nadać twarzy trójwymiarowości (po nałożeniu podkładu) to jeszcze przepięknie prezentuje się na powiece i są to też moje cienie.

Kupiłam ten zestaw, bo słyszałam, że bronzer jest genialny, rozświetlacz to podobna ta gorsza połówka... ;)
U mnie chyba na odwrót. Trochę zawiodłam się na bronzerze - niby kolor jest ładny, ale coś chyba nie pasuje mi w tonacji... koniec końców, z bronzera za ten kolor taki mały minus. Natomiast rozświetlacz totalnie mnie oczarował. Jest przepięknie subtelny, ale da się stopniować efekt, więc można dosyć mocno się rozświetlić ;) Aczkolwiek bardzo (bardzo) odpowiada mi efekt delikatnego rozjaśnienia, a nie nachalnego paska błysku.
I bronzer i rozświetlacz mają cudowną pudrową konsystencję, są fajnie napigmentowane (ale na plus, że nie można sobie nimi zrobić krzywdy). Paletka jest wydajna.

Używam, bo to zgrabny produkt, generalnie oprócz tego kolorku bronera, który może nie jest dla mnie "wow", to jednak nie jest też najgorszy, więc zużyję do końca :)

010, 020, 030

Jako, że nie od dziś jestem wielką fanką Cosnovy, to mimo essence'oholizmu czasem zaglądam do szafy Catrice.
Mam wszystkie kolory, Ashy Radiance nawet dwa opakowania, bo jeden już denkuję.
Warm Harmony na lato spoko, ale jest bardzo ciepły. Sunny Sympathy też, ale ma ciekawszy rozświetlacz.
Produkt ekstra, wydajny, nie rozmazuje się, nie robi plam, ale nie jest jakoś ekstremalnie napigmentowany - dla mnie ok.

Zużyć nie mogę

Kupiłam w tamte wakacje, gdy pojawia się słońce i za mocno przygrzewa.
Podoba mi się pomysł 2W1. Bronzer i tozswietlacz? No wakacyjny niezbędnik.
Opakowanie solidne i wygodne. Trwałość przyzwoita i pigmentacja na wysokim poziomie. Bronzer nie jest ani za ciepły ani za chłodny. Maluje się nim dobrze, i nie robi krzywdy. Rozświetlacz tez nie zostaje w tyle. Robi ładny efekt i delikatnie się mieni.
Zestaw przemyślany.
Mi - jak każdej babie - brakuje lusterka, bo o pędzlu trochę wstyd wspominać
Wydajnosc ekstra
Zdjęcie wrzucę rano , przy normalnym świetle

Dobry zestaw dla początkujących

Bronzer to cudo, z rozświetlaczem jest trochę gorzej... Ale i tak jest to mój ulubieniec. Sprawdza się w każdej stylizacji. Bronzer jest moim zdaniem dobrze na pigmentowany. Osoba początkująca na pewno nie zrobi sobie krzywdy z tym zestawem.