KWC LogobyWIZAŻ logo
Palety do konturowania

Revolution Pro Revolution Pro x Nath Highlight & Contour Palette by Natalia Siwiec Paleta do konturowania

4,6 na 513 opinie

Kupi ponownie: 54% osób
  • 10 maja 2020 o 0:31
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Paletę do konturowania kupiłam w zestawie z paletka cieni. Nigdy nie kupowałam rozświetlacz ani bronzerów ale zdecydowałam się ze względu na niską cenę i cudowne cienie w zestawie. Preferuje matowienie twarzy jednakże zdecydowałam się na wypróbowanie tych perełek i się zakochałam. Jest naturalny delikatny efekt po zastosowaniu rozświetlacz i brazetu. Zakochałam się
    Zalety:
    • Wszystko
    7 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 20 kwietnia 2023 o 16:20
    Uniwersalna paleta, ale nie dla bladolicych
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Bardzo lubię uniwersalne palety, które zawierają wiele kosmetyków - bardzo przydają się w podróży. Z takim przeznaczeniem zakupiłam paletę do konturowania Revolution Pro x Nath. To naprawdę dobrej jakości paleta. Szkoda tylko, że dedykowana nieco ciemniejszym karnacjom. Jestem posiadaczką bardzo jasnej cery, a odcienie w palecie bardziej przypadną do gustu osobom o ciemniejszym kolorze skóry. Nie znaczy to jednak, że nie znalazłam na nią sposobu. W moim przypadku bardzo często najjaśniejsze odcienie z gam kolorystycznych drogeryjnych podkładów okazują się za ciemne. Mam takich podkładów co najmniej kilka i by je wykończyć, maluję się nimi na co dzień, ewentualnie czasem na wieczór, gdy w sztucznym świetle nie widać tak bardzo różnicy kolorystycznej między moją skórą a podkładem. I tutaj bardzo przydaje się ta paleta. Zawiera dwa funkcjonalne bronzery, matowy i rozświetlający, a więc dające dwa zupełnie różne efekty. Jest też róż - po nim chyba najbardziej widać, że to paleta dla ciemniejszych cer, bo jest bardziej brzoskwiniowy niż różowy. Jasnym karnacjom jednak bardziej pasują typowe różowe odcienie. Są tu także dwa piękne rozświetlacze - jeden wpadający z złoto, drugi bardziej szampański. Są genialne i nadają się także do bladych cer. Paletka zawiera też żółty (przypominający bananowy) puder, który nadaje się zarówno pod oczy, jak i do całej twarzy. Jakość wszystkich kosmetyków w palecie oceniam bardzo pozytywnie - z łatwością się nakładają i blendują, dzięki czemu dobrze poradzą sobie z nią także osoby początkujące. Gdyby nie odcienie nadające się bardziej dla ciemniejszych cer, ta paleta byłaby na pewno moją ulubioną wielofunkcyjną paletą. Na pewno ją wykończę, z produktami pracuje się świetnie i dają piękny efekt.
    Drogeria internetowa
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 18 stycznia 2019 o 0:58
    Paleta rozświetlaczy i bronzerów dla naturalnego efektu
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Raczej jestem osobą, która lubi maty - z tego względu nie lubię rozświetlaczy na sobie w ciągu dnia. Jednak po przetestowaniu tej palety w Rossmannie, zaskoczona jakością, kupiłam moja pierwsza paletę do konturowania i rozświetlania. Efekt jest świetny, bardzo naturalny i delikatny, w sam raz do dziennego dyskretnego makijażu. W palecie jest żółtawy puder pod oczy, matowy bronzer w ciepłym średniomocnym bronzie, rozświetlający ciepły bronzer, łososiowy rozświetlacz-róż i dwa rozświetlacze.
    Zalety:
    • pigmentacja bronzerów
    • naturalny efekt rozświetlaczy
    • efekt zdrowej cery z łososiowym różem
    • cena
    • magnetyczne opakowanie
    Wady:
    • maty pylą przy nabieraniu pędzlami
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 3 czerwca 2024 o 16:13
    Must-have dla miłośniczki konturowania
    Kupi ponownie:Tak
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Paleta do konturowania Revolution Pro x Nath, stworzona we współpracy z Natalią Siwiec, to prawdziwa perełka w mojej kolekcji kosmetyków. Od momentu, kiedy ją kupiłam, stała się nieodłącznym elementem mojej codziennej rutyny makijażowej.Wewnątrz palety znajdziemy doskonale dobrane odcienie do konturowania i rozświetlania twarzy. Każdy z nich jest znakomicie napigmentowany, co pozwala na budowanie intensywności koloru w zależności od potrzeb.Produkty świetnie się blendują, nie tworzą plam ani smug, co jest kluczowe przy konturowaniu twarzy. Zarówno początkujący, jak i doświadczeni użytkownicy będą zachwyceni łatwością, z jaką można uzyskać profesjonalny efekt.Paleta Revolution Pro x Nath wyróżnia się także imponującą trwałością. Makijaż utrzymuje się na twarzy przez cały dzień, bez konieczności poprawek. Nawet po wielu godzinach od aplikacji, kontury i rozświetlenie wyglądają świeżo i efektownie, co jest ogromnym atutem dla osób prowadzących intensywny tryb życia.Jednym z największych atutów tej palety jest jej uniwersalność. Odcienie są tak dobrane, że pasują do różnych typów karnacji, dzięki czemu każda osoba znajdzie coś dla siebie. Możliwość łączenia kolorów i eksperymentowania sprawia, że paleta jest niezwykle wszechstronna. Revolution Pro x Nath Highlight & Contour Palette by Natalia Siwiec to produkt, który spełnił wszystkie moje oczekiwania. Od eleganckiego opakowania, przez doskonałą jakość produktów, po ich trwałość i uniwersalność - wszystko to sprawia, że paleta ta jest absolutnym hitem. Gorąco polecam każdemu, kto marzy o perfekcyjnie wykonturowanej i rozświetlonej twarzy. To inwestycja, która z pewnością się opłaci!
    Zalety:
    • Trwałość
    • Dobre napigmentowanie
    • Łatwość blendowania
    • Ładne opakowanie
    • B.dobra jakość produktów
    • Wydajność
    Wady:
    • Brak lusterka
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 30 lipca 2023 o 19:11
    Fajna paletka na start
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Paleta do konturowania Nath od Revolution Pro to super produkt dla osob, ktore lubia miec caly zestaw do konturowania w jednym miejscu. Ale warto zaznaczyc, ze moze nie przypasc do gustu osobom o jasniejszej karnacji. No chyba, ze beda uzywac jej latem. Puder ma żółtawa pigmentacje, JEDNAK na skórze po nałożeniu praktycznie się wtapia i żółć jest ledwo widoczna. Nie mniej gdy ktoś ma całkowicie blady podkład, jest szansa ze żółć pudru będzie się wyróżniać. Bronzer ok dla większości osób, daje subtelny efekt i miło się z nim pracuje. W zestawie są dwa: matowy i ze świecącymi drobinkami nieco jaśniejszy. W paletce znajduje się także róż i dwa rozświetlacze. Zaletą jest że praktycznie wszystko może też posłuzyć jako cienie do oczu. Rozświetlacze totalnie skradły moje serce, nie są ani za mocne ani za delikatne. JEDNAK PONOWNIE, dla bladziochów mogą się nie sprawdzić. Tak samo róż, lekko czerwonawa pigmentacja, ale fajnie się go buduje. Ogólnie paletka mega, polecam na wyjazdy, gdy chcemy ograniczyć kosmetyki do minimum.
    Zalety:
    • Wszystko do konturowania w jednym miejscu
    • Dobrze się nakłada i buduje
    • Rozświetlacze są mega
    • Subtelny, nie przesadzony efekt
    Wady:
    • Może nie sprawdzić się u osób z bardzo jasną wręcz bladą karnacją
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Palety do konturowania