W7, Hollywood Bronze & Glow (Zestaw do konturowania twarzy)

W7, Hollywood Bronze & Glow (Zestaw do konturowania twarzy)

W7 Hollywood Bronze & Glow to zestaw do konturowania twarzy. Zawiera bronzer, który pozwala stworzyć wygląd skóry lekko muśniętej słońcem oraz rozświetlacz nadający promienny blask.
Kosmetyki można stosować na całą twarz, bądź na wybrane partie, do konturowania. Lśniące, złote mikrodrobinki pięknie rozjaśniają i ożywiają cerę.
Całość W7 Hollywood Bronze & Glow umieszczono w solidnym, plastikowym opakowaniu z wbudowanym małym lusterkiem.

pudrowe

Rozświetlacz lepszy od bronzera

Zużyłam ten produkt w 100%, jak zwykle ponieważ nigdy nie marnuje kosmetyków. Moje wrażenia odnośnie rozświetlacza są bardzo pozytywne, kolor jest śliczny szampański, ładnie prezentuje się na skórze, jest trwały. Odcień sprawdzi się przy większości karnacji, być może dla mocno opalonych osób będzie wyglądał zbyt jasno. Błysk jaki zapewnia produkt jest widoczny, ale wyważony, idealny do makijaży dziennych, nie jest nachalny. Bronzer nieco mniej przypadł mi do gustu, w opakowaniu widoczne są drobinki, po aplikacji na twarz nie są one mocno zauważalne. Dla mnie jednak jest to na minus, ponieważ preferuję matowe bronzery. Kolor też nie zrobił na mnie szału, do jasnej karnacji średnio mi pasował, dopiero jak byłam muśnięta słońcem to lepiej ten odcień się prezentował. Kosmetyki są wydajne, ich pojemność jest stosunkowo duża. Małe lustereczko w środku to raczej forma nieprzydatnego gadżetu. Produkty dobrze się rozcierają, opakowanie chociaż plastikowe jest trwałe. Szkoda, że ten produkt jest w duecie, ponieważ rozświetlacz kupiłabym ponownie, ale z powodu bronzera w zestawie nie wiem czy zdecyduję się na ten zakup.

Rozświetlacz świetny!

Kupiłam ten produkt, bo akurat był na promocji. Typowa baba ;) Nie zawiodłam się, jeżeli chodzi o rozświetlacz! Robi bardzo ładny efekt na buzi, który utrzymuje się cały dzień! Natomiast bronzer niekoniecznie mi przypadł do gustu. Dla mnie powinien on być matowy, a niestety jest z brokatem.

Perełka za grosze

Uwielbiam ten duet - niestety nie mogę go już nigdzie znaleźć :(

W wygodnym opakowaniu z mini-lusterkiem mamy produkt z bardzo dobrym rozświetlaczem, i jeszcze lepszym bronzerem.

Bronzer - delikatny, bez efektu sztuczności, pięknie podkreśla/konturuje, nie da się z nim przesadzić, dozuje odpowiednią ilość. Delikatne drobinki pięknie rozpraszają światło, nie wchodzi w pory, trzyma się cały dzień - dobry również, gdy ktoś dopiero uczy się konturowania i nie chce uzyskać śmiesznego, przesadzonego efektu. Bronzer jest bezpieczny i skuteczny.

Rozświetlacz - delikatny, neutralny kolor dla słowianek, nareszcie bez dodatku różu, więc wygląda naturalnie i uzyskamy z nim efekt zdrowo rozświetlonej skóry. Delikatne drobinki nie są nachalne, kości policzkowe wyglądają wyraźniej i ładniej.

Produkt bardzo wydajny, jest ze mną od lat. Opakowanie stabilne - nic się nie kruszy. Podłużne lusterko zawsze przydatne ;)

Perełka za grosze, polecam!

Całkiem sympatyczny zestaw

Bardzo lubię rozświetlacz, ale bronzer też daje radę. Bronzer mógłby być nieco większy niż rozświetlacz, bo szybciej się zużywa. Fajne, ciepłe odcienie, opakowanie jest solidne i świetna cena.
Mam też uzasadnione podejrzenie, że bronzer niestety może nieco zapychać skórę, ale moja cera jest na to bardzo podatna.

Najlepszy

Od wielu wielu lat jestem mu wierna. Odcień bronzera jest dla mnie idealny, rozświetlacz zresztą też, taki akurat w ciepłym odcieniu jak lubię. Wokół mnie wszystkie kobiety już go używają :)

Bronzerki

Są to jedne z lepszych brobzerów za niższą cenę których używałam do tej pory. Za tą cenę naprawdę warto je zakupić, są trwałe i przyjemne w nakładaniu, opakowanie jest dobrze wykonane, nie niszczy się przy wielokrotnym otwieraniu. Bronzerki, nie ścierają się ani nie rozmazują i są wydajne.

powstaje pytanie, kto był pierwszy, jajko czy kura;)

Bronzer marzenie dla nietypowej tonacji jasnej, a zarazem ciepłej, tak jak ja. Ogólnie z doborem kolorów dla mnie jest trudno. ŻADNE bronzery się u mnie nie sprawdzają, systematycznie obrażam się na te kosmetyki, by po jakimś czasie wrócić do poszukiwań. W większości jednak te bronzery dla mnie są zbyt ciemne, albo pomarańczowe. Już wydawało mi się, że nie znajdę tego właściwego bronzera nigdy. Co najlepsze, wiele osób ma ten sam problem, a koncerny kosmetyczne nie wychodzą nam naprzeciw.
W7 zrobił dla nas wyjątek.
Nie wiem jak oni to zrobili, ale znaleźli kolor dla mnie. Jestem pozytywnie zaskoczona wspaniałą kolorystyką tego skromnego zestawu, no i podoba mi się niska cena, w dodatku skorzystałam z promocji.
Paletka składa się z bronzera i rozświetlacza. Brąz, a właściwie taki ciemniejszy nude, jest idealny dla mnie. To taka jaśniutka i ciepła tonacja, no cóż, kocham ten bronzer.
Rozświetlacz też piękny, jasny nude, nie ma w nim nic z brokatowych koszmarków, "nie wali po oczach", brak widocznych drobin, a jeśli już, nie ma mowy o brokatem ociekających groteskowych wpadkach, jakich widzę dużo, również u mnie samej. Tym razem było inaczej, lepiej. Ciepła tonacja sprawiła, że wyglądam naturalnie i nie wyglądam jak obrażona królowa śniegu w środku lata.

Konsystencja tego pudru (rozświetlacz+ bronzer) jest przemiła, miękka, plastyczna, kosmetyk przyjemnie aplikuje się na skórę, na pewno wiele z nas narzekała na suche, toporne pudry, których nie da się łagodnie omieść pędzlem, tu jest inaczej- pudry idealnie się nakładają i można mówić o ładnym zblendowaniu , które gwarantuje miłe dla oka efekty.

Szata graficzna... ten duet wygląda jak highlighter z bronzerem Charlotte Tilbury (Filmstar Bronze & Glow Face Sculpt & Highlight i tak dalej, a w końcu Filmstar ma do Hollywood niedaleko). Nie wiem kto był pierwszy, ale chyba nie była to Tilbury;) W7 tworzy od kilku lat.
W każdym razie pudry, zarówno W7, jak i CT, są podobne, generalnie to dwa przylegające do siebie prostokąciki z wygrawerowanymi promieniami słonecznymi, Tilbury ma na tym zestawie również coś takiego, więc powstaje pytanie kto był pierwszy jajko czy kura;) Kosmetyki tych dwu firm są do siebie bardzo podobne. Mam ogromny szacunek do osoby Charlotte Tilbury. Dlatego więc mam nadzieję, że niesamowite wręcz podobieństwo tych dwu paletek to dzieło przypadku;)

W7 powoli zostało wycofane z Drogerii Natura, ale widziałam niektóre paletki tej firmy jakiś czas temu w maju w Hebe, jeśli będą również Hollywoody, na pewno kupię.

Używałam, lubiłam ..nie mam mu nic do zarzucenia..:)

Wiem,że to tańższa wersja super drogiego produktu, na który raczej sobie nie pozwolę..;) Jak pewnie zreszta większość.
Nie przeszkadza mi zupełnie to,że ktoś robi coś podobnego do drogich rzeczy w wersji tańższej ..Jeśli coś się sprawdza to czemu tego nie podpatrzeć i zrobic coś podobnego..? coś co będzie mogła używać zdecydowana większość kobiet na tym globie..;)
Tak jest w tym przypadku. Pudełeczko plastikowe, ale w eleganckim koloerze..do końca wytryzmało..nic nie pękło.. W pudełeczku było lusterko (czego nei ma często w droższych kosmetykach ze średniej półki)
A rozświetlacz i ten bronzer to dla mnie bajka..Super ppomysłem było to umieszczenie tych dóch kometryków w jednym dzięikuję za ten pomysł CHT...:) oba stosowałąm.. oba się sprawdzały ..efekt dla mnie była bardzo dobry..pięknie można było wymodelować i rozświetliić twarz tym produktem..U mnie się trzymał cały dzień..Mam cerę raczej w kierunku suchej i dojrzałą... Odcienie oba mi odpowiadały ..Lekko złote rozświetlenie i taki przyjemny brąz ..bez pomarańczowego koloru..idealny do konturu..
Jak spotkam ponownie ..na pewno kupię

W7,Hollywood Bronze&Glow

Nigdy jeszcze nie miałam chyba tak złej paleki z bronzerem i roświetlaczem jak ta, porażka. Bronzer słabo napigmentowany.Trzeba mocno trzeć aby coś wydostać.Rozświetlacz trochę lepszy, niby sie błyszczy ale oczekiwałam czegoś więcej. Rozświetlacz jak by ginął po pewnym czasie.Opakowanie trudne do otworzenia.Małe lusterko.Tragedia

Mój ulubieniec

Mój ulubieniec od 3 opakowań :)
To jest mój idealny produkt do konturowania twarzy. Bronzer nie jest czerwony czy fioletowy. Co prawda ma on w sobie małe złote drobinki - jednak na mojej twarzy one giną. Co do rozświetlacza - nie znalazłam piękniejszego (można budować efekt tafli)
Oba produkty są bardzo dopasowane - użyte oba na twarzy wyglądają na prawdę pięknie.
Kończę 3 opakowanie tego produktu i nadal jestem nim zachwycona - nie mam potrzeby szukania czegoś innego.

drugi już prawie zdenkowany a to o czymś świadczy!

Bardzo fajny produkt. Niedrogi. Wcześniej dostępny w Naturze, ale teraz już chyba tylko na kosmetykach z ameryki. Bronzer nie daje efektu cegły. Nakładam go pędzlem kabuki, tak jak pokazywał jeden facet z filmiku na wizażu, by stworzyć efekt skóry muśniętej słońcem, miękki cień. I w tej roli sprawdza się super, jest tak jak bym chciała :) co do highlightera: jest w kolorze szampańskim, w sztucznym, łazienkowym świetle na ręku wtapia się w kolor skóry. Na policzku, w duecie z różem bourjois stworzył ładny, naturalny efekt. Nie wiem dlaczego wcześniej tego efektu nie widziałam.Myślę, że na następny wyjazd nie będę brała i tej paletki i Mary Lou Manizer, bo ten brązer + ten highlighter pięknie odświeżają cerę.

Dobry produkt za dobrą cenę.

To duo będzie idealne dla osób dysponujących skromniejszym budżetem.
Bronzer będzie dobry do ocieplenia twarzy, do konturowania raczej się nie nadaje, bo ma zbyt ciepły odcień i drobinki.
Rozświetlacz ma neutralny kolor, który będzie pasował do większości typów urody i makijaży.
Zachęcająca cena kusi żeby spróbować. Polecam. Niczym nie ustępuje drogim produktom.