Inglot, HD Sculpting Powder (Puder HD do modelowania twarzy)

Inglot, HD Sculpting Powder (Puder HD do modelowania twarzy)

Pojemność 5,5 g

Kolekcja pudrów do modelowania twarzy HD INGLOT to wszystko czego potrzebujesz by nadać makijażowi idealne wykończenie, podkreślając atuty twarzy.
Zapewnia nieskazitelny wygląd skóry w każdej sytuacji. Lekka, satynowa formuła wzbogacona pyłkiem diamentowym naturalnie rozświetla twarz, maskuje drobne niedoskonałości. Delikatne kolory ożywiają i zapewniają efekt idealnie gładkiej skóry. Puder HD w prasowanej postaci zmieści się w każdej torebce i pozwoli w szybki i skuteczny sposób poprawić makijaż w ciągu dnia przywracając skórze nieskazitelny i pełen świeżości wygląd. Doskonałe podczas sesji fotograficznych i filmowych w najwyższej technologii cyfrowej. Również niezastąpiony element codziennego makijażu. Dostępne w pięciu odcieniach wkłady do palet Freedom System lub do puderniczki.

pudrowe

Fajny bronzer tylko kolor nie ten

Posiadam odcień 502.pomogła mi to dobrać Pani ekspedientka.
Niestety odcień jest dla mnie troszkę za ciepły, chociaż na twarzy prezentuje się ładnie.
Jednak zależało mi na kolorze którego mogę używać również do brazowienia nie tylko do konturowania.
Bronzer genialnie wygląda w załamaniu na powiece.
Trochę się osypuje , ma fajną konsystencję nie jest do końca "suchy".
Łatwo się nim pracuje, nie robi plam.
Można stopniować efekt.
Wytrzymuje spokojnie cały dzień.
Dobrze współpracuje z innymi kosmetykami.
Myślę że w przyszłości skuszę się na inne kolory.

Ja, uwielbiam go...

Kupując Inglot HD Sculpting Powder nie wiedziałam, że będzie jednym z moich ulubionych, tuż po My Secret Face'n'body Bronzing Powder i Sephora Bronzer Powder. Mając taką trójkę, nie muszę sięgać po wysokopółkowe bronzery :)
Puder umieściłam w kasetce magnetycznej, która ma nowoczesny design oraz ciekawą grafikę.
Pięknie prezentuje się na skórze przez cały dzień. Twarz otulona tym pudrem nie wygląda sztucznie, ale naturalnie i subtelnie. Jest na tyle delikatny, że na pewno nie można z nim przesadzić robiąc sobie krzywdę. To bardzo ważne podczas aplikacji pudru typu bronzer :)
Jest to bardzo wydajny produkt, który bardzo długo się utrzymuje.
Zmywając makijaż na koniec dnia, jestem zawsze pozytywnie zaskoczona.

Kultowy

Przez bardzo długi czas słyszałam, że Inglot 505 to idealny bronzer. Faktycznie, jest naprawdę świetny.
Puder ma delikatnie pudrową konsystencję. Bardzo łatwo nakłada się na pędzel i szybciutko rozciera. Jego pigmentacja jest bardzo dobra, idealnie wyważona. No, może dla kogoś, kto rozpoczyna zabawę z tego rodzaju kosmetykami, może trochę sprawiać problemów. Jednak kolor (505) jest bardzo uniwersalny i nawet odrobinę przesadzony nie wygląda karykaturalnie.

505 to poezja :)

Jestem bardzo blada ale kolor 505 sprawdził się u mnie rewelacyjnie do konturowania. Jako, że posiadam chłodno - neutralne tony, ten bronzer wpadający w fioletowe podtony bardzo mi podpasował. Produkt jest dobrze napigmentowany i wystarczy delikatne dotknięcie pędzla. Jest przez to dosyć wydajny. Niewprawiona ręka może nim zrobić plamy lub za dużo nałożyć. Może się także nie sprawdzić przy bardzo ciepłych karynacjach.

Świetny

Od dawna jestem fanką Inglota, w zasadzie całą kolorówkę mam z tej firmy. Bronzer kupiłam przy okazji uzupełniania kasetki, generalnie nie korzystałam i nie korzystam z tego rodzaju produktu często. Jednak ten bronzer jest łatwy w aplikacji, daje naturalny efekt i nie robi plam na twarzy. Wiem, że to bardzo indywidualna kwestia i pewnie na każdą twarz reaguje inaczej, jednak ja jestem z niego zadowolona. Pani "doradczyni" w Inglocie dobrała mi kolor idealnie współgrający z moją karnacją, dzięki czemu nie jest razisty i daje ładny efekt.

odcień 505

Posiadam odcień 505. Jest on chłodny i idealnie sprawdza się do nadania konturu twarzy.
Produkt jest bardzo drobno zmielony i zwarty w formie kamienia.
Puder, poza chłodną barwą, charakteryzuje się również wysoką pigmentacją. Jest to ogromny plus, ponieważ wystarczy tylko kilka ruchów pędzlem dla wymarzonego efektu. Przekłada się to również na dużą wydajność produktu. Trzeba jednak uważać, by nie nałożyć go zbyt dużo, bo wtedy może nam powstać siny efekt.
Produkt nie robi plam. Łatwo się go aplikuje.
Dobra dostępność, Cena adekwatna do jakości.
Polecam!

Bardzo fajny

Używam koloru 505. Idealny kolor do konturowania, sprawdza się na mojej jasnej cerze idealnie. Nałożony lekką ręką ( dobra pigmentacja) tworzy cudowny cień na policzku. Utrzymuje się długo,dobrze współgra z podkładami i pudrami sypkimi jakie używam. Cena też jak najbardziej przystępna.

odcienie 505 i 508 to połączenie idealne

bardzo fajne pudry modelujące. Mam zestaw 2 odcieni - 505 chłodniejszy do mocniejszego konturowania i 508 cieplejszy do opalania twarzy. Bardzo fajne połączenie, te obydwa odcienie dobrze się uzupełniają. Uwielbiam odcień 505 za jego chłód, jest idealny dla mnie, potrafi zrobić "dołek" pod kością policzkową i to jest mój ulubiony efekt :) Przy zbyt dużej koncentracji produktu wygląda na siny, dlatego trzeba uważać, ale przy racjonalnym i stopniowym dozowaniu jest super

Hit!

Wydajność: całkiem spora, mam od roku i dopiero widać dno, a używam prawie codziennie.
Trwałość: aż do demakijażu, nie ściera się plamami.
Stosunek jakości do ceny: kupując z opakowaniem wychodzi sporo, ale potem można tylko uzupełniać środek.
Opakowanie: dodatkowo płatne, ale solidne.
Mój kolor to: 505 - idealny, chłodny odcień do konturowania, dosyć ciemny.

jestem zaskoczona :)

Kupiłam ten puder tak z przypadku i nie miałam jakiś dużych oczekiwań bo zazwyczaj używałam bronzera i to mi wystarczyło, ale to był bląd :) jestem zachwycona produktem ;) Mam kafelek z numerkiem 505 , nadaje on piękny kolor przy mojej dość jasnej karnacji. Na pewno skusze się na jakiś inny odcień ;)

Może być

Oceniam odcień 514, który pomogła mi dobrać bardzo miła Pani w sklepie firmowym Inglota w Białymstoku. Nie planowałam tego zakupu, ale nie żałuję. Od dłuższego czasu chciałam wypróbować jakiś bronzer Inglota. Kolor jest chłodny, idealny do konturowania bladej cery. Co trzeba mu przyznać to to, że łatwo się nakłada i rozciera. Nie można zrobić sobie nim krzywdy i nie zapycha porów.
Niestety kolor nie jest zbyt intensywny i blednie w ciągu dnia. Czasem nawet znika. Znika też szybko z opakowania, więc nie jest turbo wydajny. Używałam go 5 miesięcy i zużyłam ponad połowę.
Cena pudru nie jest zaporowa i fajnie, że można to włożyć do kasetki Inglota.

Ulubiony bronzer

Jest to mój ulubiony bronzer do zadań specjalnych. Wesele? Impreza? Ważne wydarzenie w pracy? Wszystkiemu sprosta :)
Występuje w pięknych odcieniach, także każdy znajdzie coś dla siebie - jestem tego pewna.
Jes trwały, pięknie rozprowadza się na buzi, nie robi plan. Do tego wydajny i - jak na taką super jakość - w baaardzo niskiej cenie.