Inglot, HD Sculpting Powder (Puder HD do modelowania twarzy)

Inglot, HD Sculpting Powder (Puder HD do modelowania twarzy)

Pojemność 5.5 g
Cena PLN 34.00

Kolekcja pudrów do modelowania twarzy HD INGLOT to wszystko czego potrzebujesz by nadać makijażowi idealne wykończenie, podkreślając atuty twarzy.
Zapewnia nieskazitelny wygląd skóry w każdej sytuacji. Lekka, satynowa formuła wzbogacona pyłkiem diamentowym naturalnie rozświetla twarz, maskuje drobne niedoskonałości. Delikatne kolory ożywiają i zapewniają efekt idealnie gładkiej skóry. Puder HD w prasowanej postaci zmieści się w każdej torebce i pozwoli w szybki i skuteczny sposób poprawić makijaż w ciągu dnia przywracając skórze nieskazitelny i pełen świeżości wygląd. Doskonałe podczas sesji fotograficznych i filmowych w najwyższej technologii cyfrowej. Również niezastąpiony element codziennego makijażu. Dostępne w pięciu odcieniach wkłady do palet Freedom System lub do puderniczki.

pudrowe

Kupiony w: Drogeria internetowa

Topkaa

Bronzer to prawdziwa perełka wśród produktów do makijażu. Jego formuła jest niezwykle satysfakcjonująca – produkt nie kruszy się, co znacznie ułatwia jego aplikację i sprawia, że jest bardziej wydajny.

Jedną z największych zalet bronzera jest jego zdolność do nadawania naturalnego efektu. Po nałożeniu, skóra wygląda zdrowo i promiennie, a konturowanie twarzy staje się bardzo proste. Bronzer doskonale modeluje twarz, pozwalając na subtelne podkreślenie jej kształtów bez ryzyka przerysowania. Co istotne, nie tworzy plam, co jest szczególnie ważne dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem lub mają mniej doświadczenia. Dzięki temu nawet początkujący użytkownicy mogą cieszyć się profesjonalnym efektem. Aplikacja bronzera jest łatwa i przyjemna – produkt dobrze się rozprowadza, super się z nim pracuje. Dzięki temu można go nałożyć zarówno delikatnie, jak i bardziej intensywnie, w zależności od potrzeb i preferencji.

Bardzo dobry

Dotychczas nie modelowałam twarzy bronzerem, dopóki nie otrzymałam w gratisie do dużych zakupów bronzera. Na początku trzymałam go na dystans, ale obecnie nie wychodzę z domu. Po pierwsze, paleta kolorów jest na tyle obszerna, że można dobrać bronzer do każdej karnacji - moja jest bardzo jasna z widocznymi żyłkami i naczynkami. Po drugie, przy nakładaniu produkt dobrze się rozciera, nie smuży i nie plami. Nawet takie świeżaki jak ja nie zrobią sobie krzywdy. Bronzer jest bardzo wydajny, bezzapachowy, nie osypuje się, dobrze się utrzymuje i daje efekt lekkiego wymodelowania. Da się go nabudowywać.

Kupiony w: W hipermarkecie

Ulubieniec wszechczasów

Idealny kolor do konturowania

Nie zliczę ile wykorzystałam już wymiennych opakowań w paletce Freedom tego kosmetyku.

Jest dość lotny (pyli się) co wpływa niestety na jego wydajność

Chłodno- neutralny kolor, bezpieczny stopień napigmentowania i konsystencja (jakby miękka, satynowa), łatwe blendowanie rekompensują mi absolutnie wszystko.

Zakup wkładu oczywiście wiąże się z zakupem paletki, w innym wypadku kosmetyk może ulec szybkiemu zniszczeniu, ale to już kwestia indywidualna.

Super

Kolejna rewelacja
Kolory super każdy z jadzie coś dla siebie
Utrzymują siw cały dzień
Nie zapychają ani nie uczulają
Patrząc na moje opinie stwierdzam ze tylko inglot mógłby istnieć dla mnie od cieni po rozswietlacze itd
Przeszłam przez wszystkie marki kosmetyczne i serio. Inglot jest cudowny too faced , Mac, Dior , lancome, smashbox, Douglasowe i sephorowskie „hity„ Nie wiem ile youtuberki biorą za te ohy i ahy ALE przykre ze większość z nich Kłamie nas swoimi recenzjami

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Są przyjemne w noszeniu, nie są zbyt suche, nie czuć ich na skórze.

(Puder HD do modelowania twarzy od Inglot są one dostępne tylko jako wkłady do palet Freedom System, kupując je musimy się więc liczyć z dodatkowym wydatkiem- kupnem palety.
HD Sculpting Powder zakupiłan numer 505, jeden pojedynczy na próbę bez palety.
Numer 505 ma chłodny odcień idealnie nadający się do konturowania i średnią pigmentację, dzięki czemu trudno jest zrobić sobie nim plamy. Daje naturalny efekt cienia na skórze, dobrze się rozciera i jest trwały.

Konsystencja jest kremowo sucha, ale o miękkiej, przyjemnej konsystencji. Ich sporą wadą jest to, że bardzo pylą- tracimy więc sporo produktu, który ucieka nam w powietrze.
Są przyjemne w noszeniu, nie są zbyt suche, nie czuć ich na skórze.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Kupiony w: U konsultantki

Odcien 504

Mam jasna cere w chlodnym tonie. Odcien jest zbyt jasny, nie odznaczal sie na twarzy, nie dalo sie go nadbudowac, zeby jakos go wzmocnic mieszalam go z cieniem do powiek. Kiedy kupowalam odcien to byl to jedyny ktory nie byl w cieplym tonie. Trwalosc natomiast jest dobra, utrzymywal sie caly dzien na twarzy.

Kupiony w: U konsultantki

Idealny odcień do konturowania

Uwielbiam ten najbardziej popularny odcień di konturowania wybierany przez większość.
Nakładany w sposób delikatny, pozostawia przepiękny cień, na którym właśnie nam zależy.
Pięknie się rozprowadza i łączy z podkładami,nawet nakładany na mokro.
Jest niewiarygodnie wydajny. Przy codziennym używaniu wystarcza na prawie rok użytkowania.

Chłodny ale nie przesadnie

Mam odcień 505 i kupiłam z recenzji jako "idealny". No i tak jest :)

Puder ma taką dosyć delikatną konsystencje ale trochę się pyli, ale to chyba jego jedyna wada.
Na pędzel nakłada się go bez problemu i tak samo proces aplikacji jest rewelacyjny. Bardzo dobrze się go rozciera i nie da się nim zrobić sobie krzywdy, ewentualnie jak za dużo się go nałoży to może dawać zbyt mocny efekt, ale wciąż nie robi plam.

Odcień 505 jest taki bardziej chłodny ale też nie skrajnie, więc bym powiedziała, że dosyć uniwersalny.

Ja jestem zakochana w tym jak się blenduje, jak wygląda, i jak się nim pracuje.

Hicior

Jesli chodzi o bronzery i pudry do modelowania twarzy - jest to jeden z moich hitow. Ma fajny, chlodny odcien - idelany dla slowianek. Dobrze sie trzyma, nie ma pomaranczowego odcienia. Jest bardzo wydajny, uzywalam jednego opakowania do codziennego makijazu okolo roku.

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Fajny bronzer tylko kolor nie ten

Posiadam odcień 502.pomogła mi to dobrać Pani ekspedientka.
Niestety odcień jest dla mnie troszkę za ciepły, chociaż na twarzy prezentuje się ładnie.
Jednak zależało mi na kolorze którego mogę używać również do brazowienia nie tylko do konturowania.
Bronzer genialnie wygląda w załamaniu na powiece.
Trochę się osypuje , ma fajną konsystencję nie jest do końca "suchy".
Łatwo się nim pracuje, nie robi plam.
Można stopniować efekt.
Wytrzymuje spokojnie cały dzień.
Dobrze współpracuje z innymi kosmetykami.
Myślę że w przyszłości skuszę się na inne kolory.

Ja, uwielbiam go...

Kupując Inglot HD Sculpting Powder nie wiedziałam, że będzie jednym z moich ulubionych, tuż po My Secret Face'n'body Bronzing Powder i Sephora Bronzer Powder. Mając taką trójkę, nie muszę sięgać po wysokopółkowe bronzery :)
Puder umieściłam w kasetce magnetycznej, która ma nowoczesny design oraz ciekawą grafikę.
Pięknie prezentuje się na skórze przez cały dzień. Twarz otulona tym pudrem nie wygląda sztucznie, ale naturalnie i subtelnie. Jest na tyle delikatny, że na pewno nie można z nim przesadzić robiąc sobie krzywdę. To bardzo ważne podczas aplikacji pudru typu bronzer :)
Jest to bardzo wydajny produkt, który bardzo długo się utrzymuje.
Zmywając makijaż na koniec dnia, jestem zawsze pozytywnie zaskoczona.

Kupiony w: W serwisie aukcyjnym

Kultowy

Przez bardzo długi czas słyszałam, że Inglot 505 to idealny bronzer. Faktycznie, jest naprawdę świetny.
Puder ma delikatnie pudrową konsystencję. Bardzo łatwo nakłada się na pędzel i szybciutko rozciera. Jego pigmentacja jest bardzo dobra, idealnie wyważona. No, może dla kogoś, kto rozpoczyna zabawę z tego rodzaju kosmetykami, może trochę sprawiać problemów. Jednak kolor (505) jest bardzo uniwersalny i nawet odrobinę przesadzony nie wygląda karykaturalnie.