Clarins, Huile Lotus [Face Treatment Oil] (Olejek do twarzy do cery tłustej i mieszanej)

Olejek do twarzy Clarins, Huile Lotus z czystych ekstraktów roślinnych. Normalizuje wydzielanie sebum, ujednolica strukturę i koloryt cery. Olejki eteryczne z rozmarynu, geranium i lotosu zawarte w oleju Clarins Clarins, Huile Lotus działają na pory ściągająco i wyrównująco. Olejek z orzechów laskowych zabezpiecza skórę przed przesuszeniem oraz powstawaniem zmarszczek. Idealny dla cery mieszanej.

Cera

• Nelumbo Nucifera,
  • anthemisnobilis,
  • salvia sclareae

Jest fajny

Od dłuższego czasu moda na cudowne mieszanki olejków jest hitem .
No cóż się dziwić, jest moc.

Jeden z trzech jakie wypuścił na rynek producent wpadł w moje łapki.
Olejek z lotosu, rozmarynu, geranium na bazie oleju z orzecha laskowego.

Przy częstym używaniu dość dobrze nawilża, delikatnie ściąga rozszerzone pory.

Posiadam skórę bardzo tłustą, więc olej z orzecha pozostawiał film na mojej buzi.
Zapach fajny ziolowy nie nachalny.
Opakowanie szklana buteleczka z pipetką.

Disc dobry olejek, może kiedyś kupię ponownie miałam 3 opakowania.
W obecnej chwili rynek jest wręcz zalany różnorakimi cudownymi olejkami więc warto testować też inne.

Perełka do której zawsze wracam

Uwielbiam testować nowe kosmetyki, lecz mam kilka perełek, do których zawsze wracam - jak do tego olejku.

Działa tak, jak obiecuje producent:
+ normalizuje skore
+ ściąga pory
+ cera po nim jest miękka ukojona i złagodzona
+ natłuszcza i nawilża
+ pachnie bosko
+ opakowanie wygodne i eleganckie

Polecam to cudeńko aby poczuć się jak w spa, a dodatkowo naprawdę zadbać o skore :)

Jak dla mnie jeden z nielicznych kosmetyków naturalnych, który faktycznie działa.
Starcza na pol roku codziennego używania, cena wiec szybko się zwraca.

Polecam!

nie za tą cenę...

Nie powala. Ot zwykły olejek. Wcisneła mi go wręcz do rak Pani z znanej perfumerii..
,,Ma Pani bardzo przesuszoną skórę mimo iż jest mieszana, niezadbaną i potrzebującą tego olejku !" i jak tu nie wziąć?
Nie obudziłam się z nową skóra, nie stało się zupełnie nic.. Po miesiącu stosowania nie widzę żadnych efektów. I stosowany solo i na wilgotną skórę, i pod krem i w żadnej innej werji mnie nie zachwyca.

HIT !

Dostalam probke tego produktu, bylo to jedynie 10 ml - pomyslalam sobie super to mi starczy na dwa uzycia. Jak sie zdziwilam kiedy starczylo mi to na 2 tygodnie przy codziennym stosowaniu.

Kiedy nalozylam ten product wieczorem rano obudzilam sie z nowa skora - nie zartuje. Moja skora jest okropna - pryszcze, wagry, naczynka, zaczerwienienie, rozszerzeone pory. duze wydzielanie sebum. Ten product zmniejszyl opisane wyzej problemy o 80%. Na poczatku myslalam ze jedyna wada jest cena ale jesli wezmiemy pod uwage wydajnosc tego produktu to naprawde nie jest ona az wysoka. Napewno bede uzywac tego produktu przez wiele kolejnych lat. :)

Polecam wszystkim ten olejek ale najpierw radze poprosic o probke produktu I sobie postosowac przez jakis czas.

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo dobry, ale końcowa ocena cztery.

Przy okazji zakupów w esklepie producenta otrzymałam w prezencie 2ml(x2) buteleczkę tego cuda. Sądziłam, że taka pojemność wystarczy na kilkukrotne użycie, tymczasem kilka dni rozrosło się do dwóch tygodni. Wydajność oceniłabym więc na szóstkę. Oryginalna buteleczka zawiera w sobie 30ml produktu, więc wystarczy na całą wieczność, a jeszcze jak podpasuje to już naprawdę miodzio. Warto dodać, że sklep Clarins " w trosce o klienta" oferuje wiele rabatów a do każdego zamówienia możliwość wyboru 3 miniatur produktów z oferty. Ten olejek także. Ja skorzystałam.

Olejek posiada intensywny, długo utrzymujący się zapach w klimacie miodowo- lawendowym. Nie każdemu się spodoba, ale też i z czasem można się przyzwyczaić.
Jego konsystencja jest rzadka, wodnista. Skład krótki, a w nim olej z orzechów laskowych. lotosu, rozmarynu, geranium.

Zadaniem kosmetyku jest nawilżenie, ujednolicenie kolorytu skóry, pielęgnacja przeciwzmarszczkowa, przy jednoczesnym działaniu wyrównującym i ściągającym pory skóry.

I faktycznie, kosmetyk jest lekki, nie zapycha skóry, a dzięki zawartości olejku z rozmarynu, geranium (działają ściągająco, antyseptycznie, przyśpieszają gojenie ran) wykwity skórne szybko zostają złagodzone, spacyfikowane. Chowają się w kąt niemalże tak szybko jak po przejściu z pałami białych krwinek (oglądaliście Było sobie życie?)

Co prawda nie jest to typowy olejek przeciw pryszczom, bowiem przeznaczony jest do cery tłustej i normalnej, czyli pielęgnuje w taki sposób, żeby nie zaszkodzić, "nie zapchać" a zadziałać odmładzająco.
I faktycznie to robi.
Zmiękcza skórę, nadaje jej ładnego kolorytu, koi podrażnienia, dodaje wigoru, odmładza, jednocześnie wspomaga gojenie i działa antyseptycznie.
Mimo wielu zalet, pozostawia na skórze delikatnie tłusty film, który nie wchłania się całkowicie, ale nie jest też szczególnie uciążliwy.

Reasumując to porządny kosmetyk, z dobrym składem o lekkiej konsystencji, bardzo wydajny i skuteczny. Cena wysoka, ale przy tak dużej wydajności, znośna. Zapach ładny, ziołowy, relaksujący, ale mimo wszystko zbyt intensywny, długotrwały i nie każdy się z nim polubi. Warto przy zakupach wybrać próbkę z gratisie i sprawdzić osobiście, czy pasuje czy nie. 2 tygodnie używania to naprawdę sporo. Mnie z racji otrzymanych dwóch buteleczek produktu , olejek wystarczył na dłużej choć pomiędzy seriami skorzystałam z przerwy. Nie warto przesadzać.

Mój numer 1

Olejek jest szklanej buteleczce z wygodną pipetką. Ma ładne opakowanie wiec cieszy oko stojąc na półeczce.
Olejek ma przepiękny zapach.
Najlepiej go rozprowadzać gdy skóra jest jeszcze wilgodna, bardzo dobrze i dość szybko się wchłania.
Co do skuteczności juz po 3 tygodniach moja cera była rozjasniona, pory zamkniete i miała mniej sebum używałam go codziennie wieczorem przez poltora miesiąca teraz używam Go tylko po zrobieniu pilingu i po maseczkach jest idealny po takich zabiegach. Mam go juz pół roku a on nadal sie nie skończył wiec jest mega wydajny przy używaniu czterech kropelek.
Mimo to ze jego cena jest dosc wysoka to moim zdaniem jest tego wart. Napewno to nie bedzie ostatnie moje opakowanie tego olejku.

Bardzo dobrze radzi sobie z moją cerą

Niesamowicie wydajny, pięknie pachnie, koi moją cerę i przy tym nie zapycha. Aplikuję go (tak jak mówi instrukcja) na lekko zwilżoną i oczyszczoną twarz w ilości dwóch kropelek i zostawiam do wchłonięcia. To wystarczy na całą twarz i szyję. Nie polecam aplikować bezpośrednio na suchą cerę lub w większej ilości, bo może wtedy zapychać!
Podsumowując: pewniak, do którego jeszcze zapewne wrócę. W międzyczasie poszukam też jednak czegoś tańszego :)

Mój pierwszy krok w pielęgnacji olejkami

To mój pierwszy olejek. Kupiłam pod wpływem recenzji. Mam cerę tłustą, olejek doskonale wchłaniał się w skórę, bez tłustej warstwy. Zero wysypu lub niespodzianek. Cera odżywiona, nawilżona i zrelaksowana. Zapach bardzo ok, naturalny. Nie uczulił mnie. Mega wydajny! Na dzień dobry odlałam10 ml w lipcu 2017 przyjaciółce i mam go do dziś. Teraz przejdę do minusów, niestety nie uregulował wydzielania sebum, nie zmniejszył porów. Na dobrą sprawę zrobił nic, ani nie polepszył stanu cery ale też go nie pogorszył. Może za jakiś czas kupię ponownie.

TAK I NIE

Do tego produktu mam dystans, spowodował rewolucję na mojej twarzy- w postaci krostek, podskórnego wysypu. Spodziewałam się takiej reakcji, bo mam wrażliwą cerę, miałam ochotę go wyrzucić, ale dałam mu drugą szansę po dwóch miesiącach.. zrehabilitował się. Nie wiem dlaczego, może zmieniła się moja skóra, być może była już lepiej przygotowana na taką dawkę olejku. Skóra po przebudzeniu- rewelacja! Delikatna, nawilżona, niedoskonałości zostały złagodzone. Faktycznie ściąga pory, w tym jest mistrzem, miałam je bardzo widoczne w okolicach nosa, były już oczyszczone, ale nadal widoczne- przez kolejne 3 dni stosowania regularnie się zamykały. Normalizuje? Tego nie wiem, mam skórę suchą. Pozostałe zapewnienia producenta jak najbardziej. Pomimo jego dobrego działania używam go nie więcej niż 2-3 razy w tygodniu lub gdy go potrzebuję, jest to silna jak dla mojej skóry pielęgnacja i wolałabym nie wrócić do efektu, który wydarzył się za pierwszym razem.

Ulubiony

Olejek poleciła mi Pani w perfumerii - kupiłam, choć nie spodziewałam się po nim wiele.

Po aplikacji olejku na noc, rano obudziłam się z nową skórą!

Wyglądała zdrowo, świeżo i łagodnie.
Zapach olejku przepiękny!

Polecam, szkoda tylko, że cena jest spora...

Nie, nie, nie.

Bardzo wiele spodziewałam się po tym produkcie i niesamowicie się zawiodłam. Zacznę od plusów, by niestety smutnym akcentem podsumować moją recenzję.
Olejek ma przyjemny, lekko ziołowy zapach, który znacznie uprzyjemnia aplikację oraz piękne, estetyczne i higieniczne opakowanie z pipetką. Tutaj kończą się plusy. Miałam nadzieję, że ten produkt nawilży moją ekstremalnie mieszaną skórę w kierunku tłustej i pomoże wyrównać jej teksturę. Nic z tych rzeczy, stało się na odwrót. Olejek tak pogorszył stan mojej cery, że niestety nie obyło się bez kilkumiesięcznej terapii silnymi lekami na wypryski na receptę od dermatologa. Moje policzki i cały obszar czoła pokryte były bolesnymi, ropnymi wypryskami. Nie mogłam spojrzeć w lustro. Poza tą krzywdą, jaką produkt wyrządził mojej cerze, zamiast zbalansować wydzielanie sebum, skóra ociekała tłuszczem.. Zdecydowanie i stanowczo mogę stwierdzić, że przeżyłam największy kosmetyczny zawód w swoim życiu. Żaden produkt tak bardzo mi nie zaszkodził na dłuższą metę. Być może sprawdzi się u innych posiadaczek cer tłustych i mieszanych, jednak ostrzegam drogie Panie, że jeśli macie problem z zapychaniem, ten olejek może narobić znacznie więcej szkody niż pożytku.

Genialny

Posiadam ten kosmetyk i dość często stosuję go ponieważ uważam że jest on idealnym kosmetykiem który bardzo intensywnie nawilża skórę. Lubię stosować ten olejek ponieważ ma on bardzo przyjemny zapach i dość przyjemną konsystencję dzięki której również dobrze rozprowadza się na skórze, najlepiej jak jeszcze jest zwilżona wodą i przy tym nie obciąża jej. Efektem regularnego stosowania tego kosmetyku jest zdrowsza i promienna skóra. Produkt wart swojej ceny