Ol`Vita, Masło shea zimnotłoczone 100%

Ol`Vita, Masło shea zimnotłoczone 100%

Działanie masła shea marki Ol`Vita:
- Jest silnie nawilżające i regenerujące.
- Przyspiesza gojenie się drobnych ranek, dzięki czemu idealnie sprawdza się jako balsam po goleniu lub depilacji.
- Odżywia suche skórki i paznokcie.
- Wspomaga utrzymywanie wody w komórkach.
- Jest ratunkiem dla bardzo suchej i zniszczonej skóry.
- Skutecznie niweluje zrogowacenia na łokciach, kolanach, stopach oraz dłoniach.
- Sprawdza się w walce z łuszczycą, egzemą, oraz skórą atopową.
- Zwalcza stany zapalne, hamuje reakcje alergiczne, infekcje grzybicze i powstawanie obrzęków, oraz miejscowo rozluźnia mięśnie.
- Opóźnia procesy starzenia się skóry.
- Chroni przed powstawaniem rozstępów w okresie ciąży.
- Stosowane do masażu uelastycznia skórę, sprawia, że jest miękka i odżywiona.
- Idealny balsam do ust, który przez długi czas utrzymuje je głęboko nawilżone.
- Jest dobrze wchłanialne przez skórę, dzięki czemu nadaje się jako baza do maści leczniczych.
- Pomocne w walce z wypryskami. Nie zatyka porów, działa antybakteryjnie.
- Pielęgnuje nawet najbardziej wrażliwe miejsca, m.in okolice oczu.
- Odpowiednie również dla dzieci.
- Nie uczula.
- Stosowane jako maseczka do włosów sprawia, że są błyszczące i odżywione.
- Przeciwdziała przesuszaniu się końcówek.
- Zawiera naturalny filtr przeciwsłoneczny o faktorze ok 3-6.

Pochodzenie i otrzymywanie masła shea Ol`Vita:
Otrzymywany w wyniku tłoczenia na zimno orzechów drzewa z gatunku Masłosza Parka, występującego w Zachodniej Afryce. Większość surowca pochodzi z dzikich upraw znajdujących się na otwartych przestrzeniach sawanny. To bogate w składniki odżywcze drzewo zyskuje bowiem dojrzałość dopiero po 30-40 latach bytu.

50 – 100ml
Struktura
bogate
krem

Super nawilżenie i regeneracja

Z racji tego że jestem wielką fanką maseł shea to postanowiłam kupić kolejne do swojej kolekcji. Całkiem przez przypadek trafiłam na to masło shea będąc w sklepie zielarskim. Jest to produkt produkt przeznaczony dla każdego rodzaju skóry i można go stosować na całe ciało,łącznie z twarzą. Ja stosuję to masło również pod oczy i dzięki temu korektor nie wchodzi w zmarszczki , nie waży się i skóra pod oczami ładnie wygląda. Masło świetnie nawilża i regeneruje skórę. Stosuje je także do masażu twarzy. Zauważyłam również że moje drobne zmarszczki pod oczami i na czole jakby się zmniejszyły. Uwielbiam to masło shea bo ma dobroczynny wpływ na skórę i posiada w składzie witamy. Warto wypróbować ten produkt nie tylko ze względu na swoje właściwości ale również i cenę . Ja zapłaciłam 12 zł za 100 ml masła tak więc cena jest naprawdę niska za tyle produktu. Polecam

Niczego więcej nie potrzeba

To jest jedyne masło shea z jakim miałam doczynienia. Mimo, że jest to specyficzny produkt to w tym przypadku sprawdza się zasada mniej znaczy więcej. Trzeba go przechowywać w lodówce a przed nałożeniem na skórę musimy go ocieplić/rozgrzać w dłoniach, co może zająć trochę czasu. Zapach nie jest zbyt przyjemny ale w końcu to nie o niego tu chodzi. Produkt ma działać.. i to robi! Efekty na moich dłoniach, czy całym ciele są zauważalne już od pierwszego użycia a z każdym kolejnym efekt wygładzonej, nawilżonej skóry polepsza się i coraz bardziej mnie zaskakuje. Jestem pozytywnie zaskoczona i pewna, że pozostanę przy tym produkcie bardzo długo. Jakość przewyższa cenę i dodatkowo cieszy mnie świadomość, że nie nakładam na siebie chemikaliów.