Garnier, Płyn micelarny z olejkiem arganowym

Garnier, Płyn micelarny z olejkiem arganowym

Cena PLN 20.99

Płyn micelarny Garniera z olejkiem arganowym, który usuwa trwały i wodoodporny makijaż, będąc jednocześnie delikatnym dla każdego typu skóry. Dwufazowa formuła z olejkiem arganowym usuwa każdy rodzaj makijażu oraz odżywia i koi skórę. Przeznaczony do każdego rodzaju cery.

demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
sucha, tłusta, normalna
oczyszczające, odświeżające
dwufazowa, bez alkoholu, bez parabenów
płyn

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Moim zdaniem produkt jest godny polecenia. Główną jego zaletą jest to, że bardzo dobrze zmywa makijaż. Radzi sobie z tym lepiej niż inne płyny micelarne. Bardzo przyjemnie pachnie. Pozostawia skórę odżywioną i nawilżoną. Mimo, że moja cera jest mieszana i ma skłonności do powstawania niedoskonałości, nie zauważyłam, aby płyn micelarny Garnier powodował powstawanie niedoskonałości.
Do minusów zaliczyłabym to, że trzeba każdorazowo wstrząsnąć buteleczką przed nałożeniem produktu na wacik. Trzeba to zrobić aby zmieszać ze sobą 2 warstwy produktu.
Płyn micelarny z olejkiem pozostawia na skórze delikatną warstwę olejku. Dla niektórych może być to minus, a dla innych zaleta.
Do tej pory w codziennej wieczornej pielęgnacji cery stosowałam 3 produkty: płyn micelarny, żel oczyszczający i krem nawilżający. Podczas testowania tego produktu używałam tylko jego, a to w zupełności wystarczało mojej skórze.

Poleciłabym ten produkt szczególnie dziewczynom, które mają skłonności do przesuszania się skóry.

PŁYN MICELARNY

jESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z PŁYNU JEST DELIKATY I CUDOWNIE NAWILŻA ELEGANCKO SCHODZI MAKIJAŻ BEZ PROBLEMOWY POLECAM WSZYSTKO KOBITKOM CO MAJA PROBLEM Z DOMYCIEM CAŁO DNIOWEGO MAKIJAŻU

Doskonała dokładność

Płyn micelarny jest rewelacyjny. To pierwszy kosmetyk, który w sposób delikatny i bardzo dokładny zmywa cały makijaż. Przeszkody nie stanowi nawet make-up wodoodporny czy trwały. Jestem pozytywnie zaskoczona!

Super!!!

Bardzo fajny płyn jeden z lepszych ,które do tej pory używałam i na stałe zagości w mojej toaletce.Ma bardzo przyjemny zapach i konsystencję,skóra jest bardzzo dobrze nawilżona a połączenie póżniej z kremem nawilżającym daje bardzo fajny efekt nawilżonej skóry .Jak dla mnie sprawdził się w 100%,jestem mega zadowolona z testowania gorąco polecam wszystkim:)

Nie ma lepszego

Płyn Micelarny Garnier z olejkiem arganowym stał się moim ulubieńcem, ponieważ ma przyjemny zapach, dokładnie zmywa wodoodporny makijaż, a przy tym jest bardzo delikatny. To dla mnie bardzo ważne, ponieważ mam słabe rzęsy ze skłonnością do wypadania, szczególnie przy demakijażu oczu. Garnier działa bardzo subtelnie, a zarazem skutecznie. Dodam do tego, że jest baaaardzo wydajny.

Płyn micelarny

Bardzo dobry płyn, który nie podrażnia oczu, skóry, zmywa doskonale podkład i wodoodporny tusz, kredkę, słowem, demakijaż zajmuje mi teraz o wiele mniej czasu. Pozostawia na buzi taką fajną warstewkę ochronną, skóra jest miękka, nawilżona i rozświetlona. Zakochałam się w tym płynie do tego stopnia, że wyrzuciłam swój płyn którego używałam do tej pory.

Godny polecenia

Płyn sprawdził się jako micelarny :)
Plusy:
- nie podrażnia,
-przyjemny zapach,
-wydajny,
-w dobrej cenie;

Minusy:
-niestety nie radzi sobie z podkładem na twarzy za co odejmuje pół gwiazdki;

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Doskonale zmywa ayeliner w żelu!

Uwielbiałam już wszystkie wcześniejsze wersje płynu micelarnego Garnier i szczerze to myślałam, że nie może być nic lepszego, jednak ten płyn z olejem arganowym zmienił opinię. Rewelacyjnie domywa wszelkie eyelinery, szczególnie te wodoodporne tłuste w żelu. Nie potrzeba tak długo odczekiwać z przyłożonym wacikiem, jak w przypadku tradycyjnej wersji, czyli bez olejku. Płyn rewelacyjnie rozpuszcza u mnie tusz, kremowy podkład, mocne utleniające usta pomadki. Jedyny minus, to czasem może podrażnić, jednak ja mam bardzo wrażliwe oczy. Szczerze polecam!

Fajny kosmetyk

Produkt jest miły w stosowaniu. Ma przyjemny zapach. Nie pozostawia przesuszonej skóry. Kosmetyk jest wydajny. Bardzo dobrze radzi sobie ze zmywaniem kosmetyków wodoodpornych. Polecam

Cudo w płynie

Jestem bardzo zadowolona z płynu idealnie usuwa makijaż wodoodporny również.Skóra po zastosowaniu jest bardzo delikatna i dodatkowo bardzo ładnie pachnie.Same plusy polecam każdemu u mnie napewno zagości na zawsze.

Pozytywne zaskoczenie / odświeżenie recenzji

Płyn Micelarny Garniera z olejkiem arganowym jest idealny dla mojej mieszanej cery.
Zapach płynu bardzo mi się podoba i cieszy moje zmysły.
Płyn jest delikatny dla skóry, nie podrażnia, nie szczypie w oczy. Śmiało mogę stwierdzić, że zostawia cerę gładką/nawilżoną. Nie muszę już tak szybko sięgać po krem. Zazwyczaj po oczyszczaniu buźki czułam ściągnięcie skóry i już nie mogłam się doczekać chociaż minimalnej dawki nawilżenia.
Do tej pory używałam innych płynów micelarnych + płyn 2-fazowy do demakijażu oczu.
Garnier z olejkiem arganowym jest jak połączenie tych dwóch produktów.
Świetnie radzi sobie z usuwaniem codziennych zanieczyszczeń jak i z makijażem wodoodpornym.

Jak najbardziej polecam! Teraz mam jeden płyn micelarny, który radzi sobie ze wszystkim :)

Aktualizacja 24.01.2018 Od czasu zamieszczenia recenzji moja opinia się nie zmieniła. Zużyłam wiele opakowań tylko na jakiś czas poszedł w odstawkę, ponieważ lubię testować nowości. Miło było wrócić do płyny micelarnego Garnier ponieważ uważam, że jest to jeden z lepszych produktów tego typu jakie miałam. Świetny w demakijażu a przytrzymany dłużej na powiece zmywa nawet wodoodporny tusz. Nie pozostawia lepkiej warstwy a buźka jest gotowa do dalszej pielęgnacji. Szczerze polecam przetestować <3

Skuteczny i delikatny

Płyn spisał się bardzo dobrze zarówno do zmywania dziennego jak i wieczorowego makijażu. Moja skóra reaguje na płyny micelarne wysuszeniem, a po użyciu tego produktu nie czułam ściągnięcia i dyskomfortu. Dokładnie domywa makijaż a przy tym jest delikatny i pięknie pachnie. Nie podrażnił mojej wrażliwej skóry. Używanie go to prawdziwa przyjemność.