Garnier, Płyn micelarny z olejkiem arganowym

Średnia ocena: 4.89/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.93/5

REKLAMA

Płyn micelarny Garniera z olejkiem arganowym, który usuwa trwały i wodoodporny makijaż, będąc jednocześnie delikatnym dla każdego typu skóry. Dwufazowa formuła z olejkiem arganowym usuwa każdy rodzaj makijażu oraz odżywia i koi skórę. Przeznaczony do każdego rodzaju cery.

same plusy

Płyn ten jak dla mnie ma same plusy.
Doskonale usuwa resztki makijażu.
Płyn nie podrażnia i nie wysusza.
Ma bardzo przyjemny zapach, który umila demakijaż.
Pozostawia skórę miękką, nawilżoną i oczyszczoną.

Naprawdę fajny

Płyn micelarny z olejkiem Garniera kupilam tak naprawdę przez przypadek. Byłam w drogerii i przypomniało mi się w ostatniej chwili ze potrzebuję czegos do demakijażu a ze mialam malo czasu i akurat ten produkt rzucil mi sie w oczy jako promocja to kupilam:)
Nie żałuję :)
Sam zapach produktu juz zaprasza do użycia. Jest wyczuwalny ale nienachalny. Bardzo na plus jest również wydajnosc produktu. Nie trzeba aplikować go duzo zeby wykonał robotę.
Płyn dobrze radzi sobie z oczyszczaniem. Na demakijaz oczu potrzeba chwilę dłużej niż na resztę twarzy ale i tu daje rade. Po wszystkim na twarzy zostaje taki aksamitny ledwie wyczuwalny film olejowy, ale po chwili znika zostawiając buzię czystą i nawilżoną a nie "skrzypiącą" i ściągniętą. To wrażenie chyba najbardziej mnie urzekło:)

Jednak dwufazowe nie są dla mnie...

Odkąd pamiętam używam płynu micelarnego od Garnier, tego w różowej wersji, od czasu do czasu na chwilę odstawiam, żeby przetestować coś innego. Tak było i tym razem, mój ulubiony się skończył więc kupiłam tym razem ten dwufazowy. Niestety moim zdaniem radzi sobie z makijażem dużo gorzej niż jego różowa wersja, nawet z tym wodoodpornym, tu jest największy problem bo kiedy chce zmyć tusz wodoodporny nie dość że muszę bardzo dlugo trzymac wacik na oku to i tak trzeba trzec zeby tuszu sie pozbyc a to bardzo podrażnia mi oczy. Płyn zostawia na twarzy tłustą warstwę, przez co czuje jakbym miała brudną skórę, nie cierpię takiego uczucia więc od razu muszę umyć twarz żelem, codziennie używam i płynu micelarnego i żelu, żeby porządnie oczyścić twarz, no ale ten chwilowy dyskomfort dla mnie jest nie do przeskoczenia. Ja nie polecam, może dla osób z bardzo suchą skórą taki efekt będzie przyjemny, dla mnie absolutnie nie jest, tym bardziej że nie domywa makijażu, więc po co się męczyć.

Rozpuszczanie nim jakiegokolwiek tuszu do rzęs to katorga.

Nie najlepiej radzi sobie ze zmywaniem zwykłego makijażu, a co dopiero wodoodpornego.
Nierzadko trzeba wspomagać się poprzez tarcie wacikiem, co znacząco obniża komfort, prowadząc do podrażnień i pieczenia skóry.
Dwufazowe płyny micelarne mają do siebie to, że zostawiają na twarzy nieprzyjemną oleistą warstwę, która mnie osobiście drażni i daje poczucie "nieświeżości".

Co to to nie

Jaka jest moja cera:
Mieszana, wrażliwa z tendencja do przetłuszczania się strefy T. Niedoskonałości pojawiają się sporadycznie i szybko znikają.

Czego oczekuje od produktu:
Dobrego oczyszczenia tuszu z rzęs bez zbędnego tarcia, pocierania wacikiem. Najczęściej makijaż usuwam olejkiem, jednak, kiedy mam pomalowane same oczy używał płynu micelarnego.

Opakowanie produktu:
Plastikowe, przezroczyste. Bez pompki.

Jaki jest:
Dwufazowy płyn nie poradził sobie z oczyszczeniem tuszu z rzęs. Demakijaż był utrudniony i mało komfortowy. Musiałam trzeć wacikiem nieco mocniej, aby cokolwiek usunął. Dodatkowo pozostawiał na oczach tłusty film. Nie zdołałam zużyć i po wielu próbach odpuściłam.

Co producent obiecuje:
Pierwszy płyn micelarny Garniera z olejkiem arganowym, który skutecznie usuwa trwały i wodoodporny makijaż, będąc jednocześnie delikatnym dla każdego typu skóry. Dwufazowa formuła z olejkiem arganowym idealnie usuwa każdy rodzaj makijażu oraz odżywia i koi skórę

Jak stosowałam/używałam:
Wtedy kiedy potrzebowałam demakijażu, czyli zazwyczaj wieczorem.

Czy jestem zadowolona:
Nie, płyn w połowie nie spełnił moich oczekiwań.

Cena:
400 ml – 26,99 zł

Dostępność:
Bardzo dobra - stacjonarnie i online

Nie jest idealny

Jestem posiadaczką cery mieszanej i wrażliwej. Wciąż poszukuje idealnego płynu do demakijażu, takiego który będzie skutecznie usuwał demakijaż, jednocześnie nie szczypiąc w oczy i nie powodując podrażnień.

Płyn micelarny z olejkiem arganowym od Garniera nie spełnił moich oczekiwań. Faktycznie usuwa makijaż, jednak jeśli chodzi o makijaż wodoodporny to jednak jest z tym większy problem. Muszę mocno pocierać oczy, co powoduje bardzo duże pieczenie i podrażnienia wokół powiek.

Wspaniały ale nie dla mnie ;(

Jestem w szoku, że na półce drogerii można zaleźć takie cudeńko. Od lat nie kupuje już kosmetyków typu Garnier, ale długo szukałam dobrego, łagodnego płynu do zmywania oczu i nie znalazłam go wśród droższych produktów więc opinie skłoniły mnie do zakupu tego właśnie niedrogiego cuda.

Przede wszystkim płyn urzekł mnie swoim przepięknym, mocnym, herbacianym zapachem. Zdecydowanie umila on cały rytuał demakijażu i uzależnia :)
Po drugie płyn bardzo szybko i skutecznie zmywa makijaż oczu (zawsze trzymam nasączony płatek jakąś minutę na oku) a przy tym naprawdę w 100% koi i pozostawia uczucie świeżości. Jeszcze nigdy nie miałam tak dokładnie domytych rzęs z tuszu a przy tym niepodrażnionych oczu!

Następnie zaczęłam go używać do reszty twarzy i tu też sprawdził się świetnie. Oczywiście taką tłustą, olejową konsystencję trzeba lubić bo jest specyficzna i pozostawia na twarzy tłustą warstewkę. Dlatego z powodzeniem może zastąpić 1 etap oczyszczania OCM. Oczywiście później należy użyć produktu do mycia twarzy :)
Płyn nie podrażnia i nie wysusza skóry. Nie powoduje też powstawania niespodzianek. Buzia po użyciu jest wręcz nawilżona i promienna.

Dlaczego jest więc nie dla mnie?
Jako osoba z workami/obrzękami pod oczami po wieczornym demakijażu rano wstaję spuchnięta. Niestety żaden olejek użyty przeze mnie w okolicy oczu się nie sprawdza i tu jest tak samo. Liczyłam na cud, że możę jednak będzie dobrze ale niestety. Nie mniej jednak płyn Garniera polecam każdemu, kto nie ma tej uciążliwej przypadłości. Jest to jeden z najlepszych produktów do demakijażu jaki używałam, a już na pewno najlepszy z drogerii i w tej kategorii cenowej.

Najlepszy z płynów micelarny od Garnier

Jest to ulepszona wersja kultowego płynu micelarny, dla mnie zdecydowanie lepsza. Wygodne opakowanie, delikatny i przyjemny zapach i przyjemna formuła. Produkt bardzo dobrze radzi sobie z moim codziennym makijażem, jeśli chodzi o tusz to wymaga chwilowego przytrzymania na oczach, jednak nie podrażnia ich. Cena relatywna.

Idealny do mocnego makijażu

Płyn dostępny jest w wielu drogeriach i przystępnej cenie. Przezroczysta butelka, dobre i mocne zamknięcie przed wyciekaniem, do wyboru dwie pojemności. Formuła dwufazowa, z olejkiem arganowym. Nie każdemu może przypaść do gustu, ale przy mocnym lub wodoodpornym makijażu poradzi sobie bezbłędnie. Jest delikatny, nie podrażnia skóry i całkiem wydajny. Idealny dla skóry suchej, ale sprawdzi się również do każdej innej. Wersja jest wegańska i to kolejny plus. To moje kolejne opakowanie.

Złoty strzał :)

Garnier płyn micelarny z olejkiem arganowym to dla mnie rewelacyjny kosmetyk do oczyszczania i demakijażu twarzy. Płyn ten super zmywa makijaż wodoodporny i zwykły. Przed użyciem należy wstrząsnąć butelką ponieważ jest dwufazowy. Na opakowaniu pisze że ma nietłustą formułę i rozumiem to tak że na twarzy nie powinno pozostawać tłustej warstwy co się kompletnie nie zgadza. Płyn ten nie podrażnia oczu a jeżeli są jakieś zadrapania na twarzy to nic nie piecze. Zawarty w nim olej arganowy i jego składniki aktywne wspomagają wygładzanie zmarszczek, zapobiegają powstawaniu nowych a także poprawiają elastyczność skóry. Dodatkowo szybko odżywia skórę, nawilża ją i regeneruje a także chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Nic tylko brać ????????????????

I tak i nie

Płyn micelarny od Garnier kupiłam bo uznałam, że będzie dobry do zmycia makijażu, jeszcze dodatkowo posiadał nalepkę " rekomendowany przez Maybelline" hehe.. no i kupiłam.
Chwalę produkt bo ma ładny słodkawy zapach Jednak nie jest on nachalny. Dodatkowo zauważyłam, że skóra wygląda po nim bardziej promienie i jest jak by lepiej nawilżona. Co do makijażu, radzi sobie dobrze z pomadką, podkładem i cała resztą twarzy, jednak zmycie kredki, linera i tuszu do rzęs jest uciążliwe. Muszę nasączyć wacik i przyłożyć do oczu i potrzymać go z 3 min to w tedy dopiero zaczyna zmywać i rozpuszczać tusz ( nie używam wodoodpornego) trochę to wkurza bo producent obiecuję że jego produkt usuwa nawet wodoodporny makijaż.

Świetny

Szukałam płynu, który dokładnie oczyści moja twarz z makijażu. Dlatego po opiniach na wizażu padło na tego gagatka. Produkt znajduje się w plastikowym opakowaniu. Jest dwufazowy, na dole znajduje się płyn micelarny, a u góry olej. Po wstrząśnięciu bardzo dobrze się mieszają. Płyn nakładam na wacik, a następnie zmywam nim makijaż. Płyn zostawia tłustą warstwę, która w przypadku mojej skóry wymaga zmycia(mieszaną), jednak po jej zmyciu uczucie to znika. Płyn bardzo dobrze zmywa makijaż, nawilża skórę. Nie powodując przy tym zapchania. Polecam z czystym sumieniem