Garnier, Płyn micelarny z olejkiem arganowym

Średnia ocena: 4.60/5

Morele.net
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Płyn micelarny Garniera z olejkiem arganowym, który usuwa trwały i wodoodporny makijaż, będąc jednocześnie delikatnym dla każdego typu skóry. Dwufazowa formuła z olejkiem arganowym usuwa każdy rodzaj makijażu oraz odżywia i koi skórę. Przeznaczony do każdego rodzaju cery.

Nie dla każdego

Dostałam ten płyn w prezencie. Normalnie nigdy bym go nie kupiła, bo nie przepadam za płynami z olejkami, ale przetestowałam, co było błędem...Produkt faktycznie dobrze usuwa makijaż, nawet ten wodoodporny. Nie drażni w oczy, zapach również ma delikatny. Niestety około 3 tygodnie po rozpoczęciu opakowania moja twarz pokryła się setkami zaskórników, które po kolei zamieniaja się w stany zapalne, zostawiajac nieestetyczne blizny. Jestem w 99% pewna, że to wina tego produktu, bo była to jedyna nowość w mojej pielęgnacji. Dlatego też nie polecam, jeśli ktoś ma skłonności do wyprysków :( Chyba że tylko do zmywania oczu.

ulubiuiny

Płyn micelarny z olejkiem arganowym to jest cudo. nie podrażnia mi skóry, nie wysypuje mnie, dobrze zmywa skórę z zanieczyszczeń. Starcza na długo, nie trzeba aplikować dużo produktu. Dobrze radzi sobie z wodoodpornym płynem. zostaiwwa skórę delikatną i nawilżoną, bez podrażnień, nie trzeba mocno trzeć

Dobry wybor

Przez rok próbowałam używać naturalnych płynów, różnych olejków do demakijażu jednak marzyłam tylko żeby wrócić do tego. Żaden inny kosmetyk tak dobrze i szybko nie usuwał mojego makijażu jednocześnie nie podrażniając moich wrażliwych oczu i skóry. Płyn bardzo dobrze zmywa makijaż dodatkowo po demakijażu skóra jest gładka w dodytku

polecam

Płyn micelarny świetnie mi się sprawdził. Nie wysuszył skóry, pozostawia lekko tłusty film, dobrze radzi sobie z wodoodpornym makijażem. Produkt jesat wydajny i godny uwagi

Uwielbiam

Ten płyn to hit, zmywam nim tusz wodoodporny i nie szukam już innego.
Płyn podczas demakijażu nie tworzy na oczach filmu oraz nie szczypie w oczy, a to dla mnie bardzo ważne. Stosowałam płyny dwufazowe i ten jest najlepszy. Polecam.

Przyzwoity płyn

Jak na płyn micelarny fajnie zmywa makijaż. Jest to płyn dwufazowy tego typu produkty mi się lepiej sprawdzają, nie muszę trzeć oczu żeby je domyć. Produkt pozostawia film na skórze, ale dla mnie to nie problem, bo płyny micelarny trxrbs zmywać z twarzy więc nie widzę problemu. Ważniejszy jest dla mnie komfort zmywania.

Hit w demakijażu

Płyn dwufazowy od Garniera okazał się hitem w demakijażu kosmetyków wodoodpornych. Produkt nie zapycha (a mam do tego ogromne skłonności, nie mogę np. wciąż znaleźć kremu, który by mnie nie zapchał). Płyn ślicznie pachnie, delikatnie, kosmetycznie i może lekko kwiatowo. Po użyciu nie pozostają żadne resztki makijażu na twarzy i czuć lekki film. Jest to zdecydowanie mój ulubieniec jeżeli chodzi o płyny micelarne dostępne w tym momencie na rynku. Bez wahania mogę oznaczyć go jako mój HIT :)

Najlepszy

Płyn w dużym, wydajnym oraz wygodnym opakowaniu. Ma bardzo delikatny zapach. Świetnie zmywa makijaż, również wodoodporny. Nie wysusza skóry ani nie podrażnia twarzy i oczu. Cera po zastosowaniu zostaje nawilżona. Dostępny w większości drogeri.

W porządku

Płyn spełnia swoje zadanie, dobrze zmywa makijaż. Nie podrażnia, nic nie szczypie w oczy. Duża butelka sprawia, że wystarcza na długo, jest bardzo wydajny. Jedyna wada to, że zostawia lekko tłustą warstwę :(

Piękny zapach, ale przede wszystkim dobrze radzi sobie podczas demakijażu.

Na wstępie zaznaczę, że moja cera jest mieszana, 30+. Strefa T wręcz kocha się świecić za to policzki lubią przesuszać i bądź tu człowieku mądry... Trądziku nie doświadczyłam, ale rozszerzone i zablokowane pory, zaskórniki już tak, czasem wyskoczy jakiś nieprzyjaciel. Ze względu na typ mojej cery dwufazowe płyny micelarne, z resztą jak i inne produkty, omijałam szerokim łukiem. Bałam się ich negatywnego wpływu, ale za sprawą siostry dałam się namówić na wypróbowanie i nie żałuję, że był to akurat ten Garnier.

Opakowanie to plastikowa butelka o pojemności 400 ml. Jest ona przeźroczysta dzięki czemu możemy w łatwo kontrolować ubywanie kosmetyku. Zamknięcie to typowo nie za duży koreczek z zatrzaskiem, który dobrze chroni przed wylaniem. Otwór jest delikatnie wypukły, a jego wielkość w sam raz, aby wygodnie, bezproblemowo dozować odpowiednią ilość płynu. Szata graficzna typowa dla tej serii płynów, minimalistyczna że złotymi wstawkami, nie zdobi szczególnie półki. W górnej części etykiety nazwa marki oraz jej logo, a poniżej nazwa produktu z głównymi cechami produktu. Zapach jest mocno wyczuwalny, dla mnie bardzo przyjemny. Płyn micelarny jest dwufazowy - górna warstwa olejkowata o żółto-złotej barwie wyraźnie oddziela się od tej bezbarwnej. Standardowo ma konsystencję płynną. Wydajność tej butli jest na dobrym poziomie - zanim zużyłam całe opakowanie minęło około 5 miesięcy.

Płynu używałam zazwyczaj codziennie jako pierwszy krok demakijażu i wieczornej pielęgnacji. Służył mi do wstępnego demakijażu, potem poprawiałam żelem. Nasączałam nim wacik i przemywałam całą twarz z czego przy zmywaniu oczu przytrzymywałam go trochę dłużej by tusz mógł się lepiej i szybciej rozpuścić. Ogólnie z jego działania byłam bardzo zadowolona. Skóra po nim nie lepiła się, była dobrze oczyszczona, odświeżona, a przede wszystkim płyn nie pozostawiał po sobie tłustej warstwy czego obawiałam się najbardziej. Twarz była za to gładka w dotyku, pozostawała przyjemnie matowa bez nadmiaru sebum, nie czułam nieprzyjemnego napięcia skóry czy przesuszenia. Makijaż znikał z twarzy bezproblemowo, dość szybko i łatwo rozpuszczał tusz, przy czym muszę zaznaczyć, że nie używam wodoodpornych kosmetyków i nakładam 1 niezbyt grubą warstwę podkładu. Co ważne płyn nie spowodował nieprzyjemnych skutków ubocznych - nie zapchał, nie podrażnił ani nie uczulił mnie, chociaż muszę przyznać, że takie reakcje rzadko u mnie występują.

Super

Jeden z lepszych płynów micelarnych jaki miałam. Duża butelka starcza na conajmniej 3 miesiące, Nie przesusza skóry, świetnie radzi sobie z wodoodpornymi tuszami - nie szczypie w oczy !

Jeden z najlepszych płynów mineralnych, które używałam

Po raz pierwszy natknęłam się na niego przypadkiem. Do kupna zachęciło mnie jego opakowanie,a dokładnie byłam zaciekawiona olejkiem arganowym znajdującym się w nim. Okazało się, że to był dla mnie idealny wybór. Od tamtego czasu zużyłam już kilka opakowań tego produktu. Płyn ten nie podrażnia mojej skóry ani nie pozostawia zaczerwienionej. Świetnie domywa makijaż. Jest to z pewnością pozycja do której często wracam.

1942