Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Odżywki do włosów

Vianek Seria Niebieska, Nawilżająca odżywka do włosów 

2,8 na 523 opinie
flame2 hity!
30% kupi ponownie

Porównaj ceny

Hebe
Vianek
31,99  zł
cocolita.pl
Vianek Nawilżająca Odżywka do Włosów 300ml
32,00  zł

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
2,8 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 30% osób
Nasi użytkownicy zostawili 23 opinii dla tego produktu. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótkie podsumowanie na ich podstawie:

  • 9 maja 2023 o 19:43
    Kiepska dla moich włosów
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Zachęcona pozytywnymi opiniami marki Vianek, kupiłam jakiś czas temu odżywkę tej marki. Niestety, ta odżywka nie sprawdza się na moich włosach. Po pierwsze, ma bardzo rzadka lejąca konsystencję, co powoduje że nie trzyma się na włosach. Po drugie, ma brzydki, przemysłowy zapach, który potem utrzymuje się na włosach. Po trzecie, nawet po bardzo dokładnym spłukaniu mam wrażenie że ta odżywka nadal jest na moich włosach. Czuć że są obciążone, nie są gładsze ani miększe ani błyszczące. Dla mnie zdecydowanie nie.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 27 lutego 2023 o 0:59
    Miękkie i gładkie w dotyku włosy
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Mam włosy falowane, (skręt określiłabym na 2 a/b), niefarbowane, dość grube i gęste, średniopory w kierunku wysokoporów. Choć moje włosy nie puszą się jakoś bardzo, tak czasem zdążą się, że nie układają się tak jak powinny. Jest to moja pierwsza typowo nawilżająca odżywka do włosów i wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Opakowanie to biała tuba z pompką. Grafika etykiety nawiązuje do motywów przewodnich serii kosmetyków Vianka, wersja nawilżająca charakteryzuje się niebieskimi elementami. Opakowanie jest przyjemne w użytkowaniu jednak wydobycie końcówki produktu staje się uciążliwe, dlatego zwykle wybieram odżywki w opakowaniach z zakrętką. Niemniej z samą pompką nic się nie działo, nie pluje kosmetykiem, nie zacina się i wydobywa odpowiednią ilość produktu. Konsystencja tej odżywki jest dość rzadka, przypomina bardziej emulsje. Ma biały kolor z wyraźną perłową poświatą. Jeśli chodzi o zapach to jest on dla mnie praktycznie niewyczuwalny. Co ciekawe podczas aplikacji na skórze dłoni i włosach pozostaje delikatny oleisty film. Ze względu na to, że mam dość długie włosy muszę nałożyć większą ilość produktu, przez co nie jest on bardzo wydajny. Jednak używam tej odżywki co około trzecie - czwarte mycie włosów więc wystarczyła mi na dość spory okres czasu. Jeśli chodzi o działanie to zauważyłam, że już w trakcie mycia włosów, jak i po umyciu stały się one znacznie bardziej gładkie, miękkie i delikatne. Jednocześnie są odpowiednio dociążone, przez co nie puszą się tak bardzo, czego obawiałam się po odżywce nawilżającej. Nie wpłynęła w żaden sposób na skręt włosa - nie spowodowała, że bardziej się kręciły lub prostowały. Nie zauważyłam aby przez toą odżywkę włosy szybciej się przetłuszczały lub były w gorszej kondycji. Wręcz przeciwnie całkiem ją polubiłam i myślę, że jeszcze do niej wrócę. Bardzo ważną dla mnie kwestię stanowi skład produktu. W tym przypadku jest on całkowicie naturalny co jest dla mnie kluczowe podczas wyboru kosmetyku. Co więcej, Vanek jest polską firmą więc myślę, że warto wspierać rodzimy biznes.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Natura
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 18 maja 2022 o 21:56
    Troszkę mnie rozczarowała
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Odżywka znajduje się w wygodnym opakowaniu z pompką, nie źle pachnie i ma świetny skład. Konsystencja jest rzadka. Potrzebowałam nieco więcej produktu do moich długich włosów. Niestety po wysuszeniu nie byłam zadowolona. Moje włosy były jakby pokryte jakimś filmem, stały się szorstkie, sztywne oraz elektryzowały się. Lepsze efekty uzyskałam nakładając naprawdę niewielką ilość produktu. Uniknęłam uczucia oblepienia, włosy były gładkie i błyszczące jednak wciąż łatwo się elektryzowały. Produkt nie ułatwia rozczesywania. Osobiście nie jestem zadowolona z działania odżywki na moich rozjaśnianych włosach. Uważam, że o wiele lepsze efekty można osiągnąć używając tańszych produktów.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    11 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 18 maja 2021 o 18:16
    U mnie totalny niewypał :(
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Miałam wobec niej spore nadzieje, a tu jednak klapa :( Używałam jej po keratynowym prostowaniu, bo pani w drogerii poleciła mi ją ze względu na dobry skład, brak silikonów czy alkoholi. Może i u niej efekt był świetny, ale nie u mnie. Gdy jej używałam miałam włosy wysokoporowate, zniszczone, suche. Keratyna bardzo szybko wypłukiwała się z moich włosów, a one wyglądały z każdym myciem coraz gorzej. Mam wrażenie, że odżywka nie robiła z nimi nic. Próbowałam używać jej na różne sposoby, jednak nigdy nie miałam po niej choćby trochę widocznego efektu. Ogromny plus za butelkę z pompką, bo to bardzo wygodne. Tym bardziej, że odżywka jest bardzo wodnista i perłowa, lekka. Ładny był też zapach. Jednak minusy przeważają. Kondycyjnie nie dała mi niestety nic. Nie było żadnych efektów. Włosów nie dało się rozczesać, mnóstwo ich połamałam. Włosy po niej dziwnie się elektryzowały i niesamowicie puszyły, jak nigdy. Wyglądały tragicznie, totalne siano. Zaś po umyciu zostawiała na rękach i na włosach taki tłusty, dla mnie nieprzyjemny film. Cały czas czuć go było na włosach. Wydawało mi się też, że szybciej przetłuszczały mi się po niej włosy. Z perspektywy czasu wiem, że była to najgorsza odżywka jaką miałam okazję zużyć. A proszę, mi wierzyć, że w międzyczasie miałam ich naprawdę wiele. Cena tej jest dość wysoka, jak za takie działanie i pojemność. Szczerze mówiąc, wolę kupić chociażby maski/odżywki z Isany czy Kallosa, zapłacić mniej, a włosy mieć w lepszej kondycji.
    Zalety:
    • Wygodne opakowanie z pompką
    • Ładny zapach
    • Lekka perłowa konsystencja
    • Naturalny skład
    • Polska marka
    Wady:
    • Nie robi z moimi włosami nic
    • Plącze, puszy, elektryzuje włosy
    • Nie dało się rozczesać włosów
    • Włosy wyglądały gorzej niż przed użyciem
    • Zostawia nieprzyjemny film na włosach i rękach, czuć go przy odrobinie wilgoci
    • Wysoka cena, przy tak słabym działaniu
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • besska
    besska
    5 / 5
    13 maja 2020 o 19:34
    Jest ok
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Lekka, przyjemna odżywka dla włosów mało wymagających. Dla moich prostych średnio/niskoporowatych jest bardzo ok. Włosy dobrze się rozczesują, nie plączą, nie są obciążone. Nie ma szału ale jest solidnie.
    Zalety:
    • zapach
    • opakowanie z pompką
    • włosy łatwo się rozczesują
    Wady:
    • brak, na razie nie widzę
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.