Nivea, Silk Mousse, Mus do mycia ciała pod prysznic z olejkiem migdałowym

Nivea, Silk Mousse, Mus do mycia ciała pod prysznic z olejkiem migdałowym

Jedwabisty mus do mycia ciała pod prysznic Creme Soft z olejkiem migdałowym. Dzięki idealnemu połączeniu ekstraktu drogocennego jedwabiu z niebiańsko miękkim musem sprawia uczucie gładkiej skóry, niczym otulonej jedwabiem.

bez parabenów
w tubie
w kostce
tłusta
nawilżające, relaksujące / aromaterapeutyczne
żele pod prysznic

Przyjemna konsystencja

Bardzo lubię produkty do mycia ciała o konsystencji musu/pianki, w ogóle o każdej nietypowej konsystencji! Jest to przyjemna odmiana i alternatywa dla tradycyjnego żelu pod prysznic.
Mus z Nivea ma bardzo przyjemny, delikatny zapach i wyczuwam w nim klasyczny zapach dla tej marki, co bardzo mi odpowiada.
Konsystencja jest strzałem w dziesiątkę, ponieważ umila czas pod prysznicem i sprawia, że ma się wrażenie delikatnie oczyszczonej i dopieszczonej skóry.
Produkt jest niestety mało wydajny, ale uważam, że raz na jakiś czas do niego powrócę.

Ciekawa opcja ale nie dla wrażliwej skóry

Musy do mycia pod prysznic to całkiem przyjemna forma którą niestety próbowałam tylko raz, ale to pod koniec napiszę dlaczego tak.
Mus pachnie bardzo ładnie i delikatnie. Jest to taka forma piankowa. I sama pompka w opakowaniu jest mocna i się nie zacina.
Mycie tym produktem to trochę wygoda ponieważ nie musimy używać gąbki, spieniać produktu itp więc szybko się aplikuje na skórę i szybko myje ciało. Taka fajna opcja gdzieś na wyjazd.
Oczyszcza lekko, bardziej według mnie odświeża niż oczyszcza i pozostawia na skórze przez jakiś czas delikatny zapach. Wbrew pozorom jest wydajne więc starczy na długo.
Mus wydawać mógłby się delikatny ale moją skórę niestety podrażniał bardziej niż tradycyjna forma żelowa. Zużyłam całe opakowanie bo jednak dużą przyjemność daje pianka do mycia no ale nie kupiłabym drugiego opakowania ze względu na podrażnienia.
Mam też wrażenie, że lekko wysuszył moją skórą, co jest dziwne- powinno być odwrotnie skoro w składzie jest olejek migdałowy a moja skóra z nim się bardzo lubi no ale jest jak jest.

Jeśli ktoś nie ma tak wrażliwej skóry jak ja to polecam, Bardzo fajna opcja, szybka i przyjemna.

Przyjemne oczyszczenie

Musy do ciała to fajny wynalazek. Zawsze zabieram je na siłownię, bo mam pewność, że się nie wyleją i nie zrobią mi w torbie armagedonu. Te od Nivea mają bardzo ładne zapachy i przyjemną konsystencję delikatnej pianki. Wersja jasnoniebieska ma subtelny i delikatny zapach kremu Nivea. Mus jest wydajny, łatwy w użyciu i pachnie pięknie. Jego cena nie jest zaporowa, Byłby moim hitem, ale ma jeden minus. Na dłuższą metę wysusza skórę. Mimo wszystko używam go raz na jakiś czas, bo ciężko się z nim rozstać.

Piękny zapach, przyjemna pielęgnacja

Pianka o bardzo przyjemnym zapachu i konsystencji musu która sprawia, że codzienna pielęgnacja to czysta przyjemność. Niestety produkt nie należy do wydajnych. Na plus:
- zapach,
- konsystencja "gładkiej" pianki,
- przyjemny w użytkowaniu,
-nie podrażnia.

Ulubieniec

Bardzo lubie ten mus do ciala! Przepiekny zapach, ktory dlugo utrzymywal sie na skorze i przede wszystkim nie wysuszal skory :) z checia kupie jeszcze inne zapachy.

Raczej nie

Mam bardzo mieszane uczucia co do tego musu. Rozprowadza się fajnie, zapach super. Pianka jednak bardzo szybko wchłania się w skórę, ale przez to trzeba go więcej użyć, by się dobrze nawilżyć.

Dziwny produkt

Nie przepadam za piankami do mycia ciała ale myślałam że ten pozytywnie mnie zaskoczy. Niestety tak się nie stało
Jedyne co mi się spodobało w tym produkcie to zapach. Typowy dla produktów NIVEA.

Niestety po użyciu tego produktu miałam wrażenie że się nie umyłam . To było bardzo dziwne uczucie.
Skóra była miękka i nawilżona ale nie podobało mi się to jak się czułam po aplikacji.

Bardzo niewydajny

Zapach przepiękny, opakowanie bardzo ciekawe, jednak starcza na bardzo krótko. W moim przypadku produkt wystarczył na dwa tygodnie regularnego stosowania. Za drogi interes, jednak jeśli by stosować go co jakiś czas, to jestem jak najbardziej na tak za taką formą przyjemności ;)
Naprawdę, stosowanie tego produktu, to istna przyjemność. Główną rolę odgrywa tu zapach, który jest dość intensywny, jednak nie dusi. Konsystencja produktu jest bardzo delikatna, jak przystało na piankę. Świetnie rozprowadza się na skórze i pozostawia ją miękką w dotyku. Nie pieni się jak tradycyjne żele pod prysznic, a szkoda, bo frajda byłaby pewnie jeszcze większa :p Z tego też powodu dozuję go bardzo dużo na jedno użycie.
Myślę, że kupię go ponownie, jednak na pewno nie do codziennego używania.

Delikatność

To słowo idealnie opisuję tą piankę. Mus delikatnie myję nasze ciało nie wysuszając przy tym skóry. Piękny zapach, typowy dla marki Nivea, sprawia że aplikacja jest bardzo przyjemna. Lubię ten kosmetyk zabierać ze sobą na siłownię, pozwala mi szybko odświeżyć skórę po treningu, dając przy tym uczucie komfortu. Zapach utrzymuje się na skórze jeszcze przez chwilę. Poręczne opakowanie ułatwia aplikację, a sam kosmetyk nie jest ciężki, dlatego pasuje mi do torby sportowej. Lubię do niego wracać.
W domu jednak wolę tradycyjny żel pod prysznic, ponieważ daje mi większe poczucie czystości.

Nivea

dobry kosmetyk do codziennej pielęgnacji..nie jest aż taki zły jeśli wysusza skórę to proponuje nanieść na skórę balsam mi nie wysusza bo używam po każdej kompieli balsam do ciała

Mój numer jeden!

Delikatność musu oraz przyjemny zapach ukoją zmysły chyba każdego:) Bardzo przyjemny w użyciu. Duży plus za konsystencje, przy pierwszym kontakcie ze skórą nie odczuwam nieprzyjemnego chłodu, który przeważnie towarzyszy innym balsamem czy żelom pod prysznic. Zostanie ze mną na długo:)

Porażka

Kupiłam mus z ciekawości, na szczęście w promocji. Jedyną jego zaletą jest ładny zapach. Odnoszę wrażenie, że nie zmywa brudu i co najważniejsze - koszmarnie wysusza skórę.