KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 31% osób
    Karo1988
    19 maja 2008 o 23:20
    5 / 5
    Zaskórniki i kaszka żegnajcie!
    Nie miałam jakiś wielkich problemów z trądzikiem, ale od dobrych kilku lat męczyłam się z zaskórnikami i uciążliwie wracającą kaszką na czole:( Wydaje mi się, że próbowałam wszystkiego, żeby się ich pozbyć, a najbardziej zależało mi na tych zaskórnikach:( Kosmetyki - tańsze, droższe, apteczne, dermatologiczne, leki, różne zabiegi, kwasy, nawet brałam hormony na to paskudztwo!! Zresztą nie pamiętam już nawet, co jeszcze. Ale nic nie pomagało na długo:( Myślałam już nawet o laserze... I tak zbierając się, żeby tego dokonać, kupiłam całą serię Pharmaceris T, jako zwyczajną pielęgnację. Nie liczyłam na cuda. I tu spotkała mnie niesamowita niespodzianka:) Ponieważ sprawdziłam już na sobie, że całą serię należy stosować razem (poza kremem kojącym, którego jeszcze nie wypróbowałam, bo nie miałam takiej potrzeby) i raczej cały czas, wpisuję tą samą recenzję do wszystkich kosmetyków Pharmaceris T, które wypróbowałam. A dokładnie jest tak: - dzięki żelowi intensywnie złuszczającemu (który nie złuszcza w bardzo widoczny sposób, więc nie ma, się czego bać:)) wyleczyłam kaszkę na czole (która zniknęła po ok. 2 tygodniach i od 4 miesięcy już nie wróciła!!) i nie wychodzą mi już w ogóle żadne pryszcze!! A zawsze mniej więcej 2 w tygodniu mi się robiły:/ I do tego zmniejszyły mi się pory, teraz są już "takie malutkie":) A to naprawdę osiągnięcie:) - dzięki kremowi na dzień wyrównałam nawilżenie skóry (która w zimie bardzo mi się wysuszała. Tak, moje ulubione - skóra świeci się, jak nie wiem, co i schodzi płatami:/), ale też przetłuszczanie:) Po nałożeniu mam totalnie matową skórę. W południe zawsze przypudrowuję twarz, ale na to, to nic nigdy nie potrafiło zadziałać. Jednak jest to lekkie świecenie i gdybym kiedyś zapomniała kosmetyczki, nic by się nie stało. I jeszcze co do kremu, to na początku "czułam go" na skórze. Mam nadzieję, że rozumiecie, o co mi chodzi. Specjalnie mi to nie przeszkadzało, ale jednak... Ale po jakimś czasie się przyzwyczaiłam:) I nawet nie wiem, kiedy?? Więc teraz już nic mi w nim nie przeszkadza:) - dzięki piance czuję, że moja skóra jest porządnie oczyszczona. Zmywam nią też make-up, również oczy i jest niesamowita, bo w nie nie szczypie:) Łatwo się zmywa i jest taka przyjemna, że już nie mam zamiaru wracać do żeli;) - i tonik, dzięki któremu, myślę, pozbyłam się zaskórników. Używam go tylko na noc, ale przemywam nim też dekolt i ani tu, ani tu nie widać żadnych ciemniejszych punkcików:) Jasne, moje pory nie zniknęły całkowicie, ale są pozamykane i czyste:) Powiedzmy, że raz w miesiącu pozbędę się paru zaskórników (których wcale nie widać, ale mnie zawsze ręce swierzbią:/), ale gdybym tego nie zrobiła, to i tak nikt by nie zauważył, że cokolwiek mam. I jako królik doświadczalny z zamiłowania, wypróbowałam również każdy z kosmetyków z osobna, z produktami innych firm i efekty zanikają. Dlatego jeżeli chcecie być takie szczęśliwe, jak ja, proponuję stosowanie całej serii razem. Do tego wszystko, poza pianką, jest bardzo wydajne, więc koszty posiadania pięknej cery wydają się śmiesznie małe:) :) I jeżeli jesteście tak samo niecierpliwe, jak ja, i same czyścicie swoje zaskórniki, spróbujcie powstrzymać się od tego przez jakieś 2 tygodnie, a w tym czasie wypróbować tą serię. Efekty są powalające!! Potem praktycznie nie ma, co wyciskać:) Używam tego produktu od:4 miesięcy Ilość zużytych opakowań:2

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    patrycja358
    25 czerwca 2014 o 18:00
    2 / 5
    Nie dla mnie
    Mam skórę trądzikową i do takiej jest przeznaczony ten tonik. Niestety wysusza mi skórę, wcześniej używałam tonik eucerin i nie miałam takiego problemu. Ten nie nadaję się do mojej skóry. Na plus: cena ładny zapach Używam tego produktu od: 2 tygodni Ilość zużytych opakowań: 1/4 z 200ml
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Vivianes
    22 lipca 2014 o 19:48
    1 / 5
    Dno totalne
    Kupiłam tonik za 23, może 24 zł. Majątek to nie jest, ale wiadomo, że lepiej mieć te pieniądze, niż nie mieć. Zaznaczę od razu, że jestem posiadaczką cery mieszanej tzn: bardzo tłustej na nosie, czole i brodzie i bardzo suchej na policzkach. Zacznę od tego, że tonik podrażnił moje policzki. Po użyciu przez parę godzin były bardzo czerwone. Tonik miał usuwać i łagodzić wypryski, no a niestety tego nie robił. Miał także usuwać makijaż. To chyba jakiś żart. Musiałabym nim chyba trzeć oczy z godzinę, żeby starł tusz, nie mówiąc już o kredce. Przejdźmy jednak do konkretów: PLUSY: * ładny zapach * wydajność MINUSY: * podrażnia * brak efektów * wygórowana cena + 24 zł poszło w błoto * nie łagodzi wyprysków * nie zmywa makijażu Ogólnie, to jestem rozczarowana i nie sądzę, żebym kiedykolwiek sięgnęła po ten tonik. Chyba, że byłaby jakaś apokalipsa, a w drogeriach nie byłoby nic innego :) Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: jedno, niecałe

Christmas Pudding
    8 marca 2014 o 1:09
    5 / 5
    Mój ulubiony
    Mój ulubiony tonik, czasem dla odmiany kupuję inne, ale zawsze wracam do tego. Dobrze tonizuje, nie wysusza, nie podrażnia, ma przyjemny, świeży zapach. Cera jest gładka. Używam tego produktu od: lat Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

CzarnaMamba1907
    8 stycznia 2014 o 9:52
    2 / 5
    Nic specjalnego
    Kupiłam ten tonik w miejskiej aptece na szybko. Raz, nie było tam wyboru, dwa-tonik z wszystkim tam dostępnych był najtańszy. I tak było dość drogi jak na tonik ponieważ zapłaciłam za niego 26,80 zł! Niestety tonik jest bardzo przeciętny. Moja cera jest mieszana, a obecnie przeżywam wysyp grudek i pojedynczych wyprysków na czole i brodzie. Ogólnie moja strefa T, szczególnie nos, bardzo szybko i bardzo się przetłuszcza. Nie obejdzie się bez poprawek makijażu lub odświeżenia twarzy (pozbycia się sebum) w ciągu dnia. Tonik wystarczył mi na niecałe 2 miesiące stosowania. Używałam go conajmniej dwa razy dziennie. TOnik nie podrażniał skóry, nie śmierdził alkoholem, nie szczypał, nie ściągał skóry. Działał na skórę wręcz bardzo delikatnie i lekko ją oczyszczał. Niestety to lekko to było dla mnie za mało. Niestety maska nic znacząco w kondycji mojej twarzy nie zmieniła. Dalej mi towarzyszą pojedyncze wypryski i bolące zaskórniki, twarz nadal się przetłuszcza. Podsumowując: nie polecam tego kosmetyku ponieważ jest drogi, mało wydajny i jego działanie jest bardzo słabe, wręcz żadne. Na rynku jest wiele lepszych i tańszych toników Używam tego produktu od: prawie 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: 1 całe