Kosmetyki - opinie i recenzje

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 110

5 / 5

O mamo, ale to pachnie!

Kto zna tę serię, ten wie, że zapachy ma obłędne, ale papaja... bije na głowę wszystkie inne - jest po prostu obłędna! Maska przede wszystkim ekspresowo wygładza włosy i sprawia, że wyglądają na zdrowe i pełne blasku. Nie ma mowy o odstających kosmykach, a włosy mają tak pożądaną przez włosomaniaczki "taflę". Jest to bardzo dobry kosmetyk w niskiej cenie, który zapewnia efekty lepsze od profesjonalnych, drogich produktow. Zdecydowanie warto po nią sięgnąć, jeśli szukacie czegoś, co naprawdę działa :)

Przejdź do recenzji
rena442

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 110

4 / 5

Przyzwoity filtr

Z całej serii ten krem odpowiada mi najmniej, choć dalej trzeba przyznać, że jest bardzo przyzwoity - po prostu cała seria jest mega udana :D. Krem nie bieli i nie zapycha, co dla mnie było najważniejszym testem, bo mnóstwo filtrów powoduje u mnie wysyp, a bielenie jest powszechne. Tutaj na szczęście tego nie ma. Dokładam go w ciągu dnia wg potrzeb, nawet na makijaż i sprawdza się dobrze. Plus za szybciutkie wchłanianie i fajne, poręczne opakowanie. Z chęcią wykończę buteleczkę, którą mam, bo jest to naprawdę przyzwoity filtr :)

Przejdź do recenzji