• AMBASADORKA KWC

  Katarzyna Jaworska
  Katarzyna Jaworska

  kasia489

  Katarzyna Jaworska

  Kasia dołączyła do naszej społeczności w 2011 roku. Tworzenie recenzji kosmetycznych w katalogu KWC relaksuje ją i daje ogromne poczucie satysfakcji z udzielania pomocy w doborze odpowiednich kosmetyków. Dla Kasi KWC to miejsce, w którym znajduje nie tylko ciekawe dla siebie treści, ale również czytając je może odpocząć i oderwać się od codziennego zgiełku oraz obowiązków. W swojej wizażowej karierze napisała aż 1146 recenzji i zebrała prawie 13,5tys. pochwał od innych użytkowników. Ponadto, na przestrzeni lat poznała wiele innych Wizażanek, zgłębiła ich potrzeby i dzięki temu czerpie z ich opinii masę wartościowych wskazówek! Każdego dnia aktywnie działa na rzecz KWC i robi to absolutnie najlepiej! To prawdziwa Ambasadorka KWC!

 • hit wizażanek 2024

  Mokosh Cosmetics, Pomarańcza z cynamonem, Brązujący balsam do ciała i twarzy

  Mokosh Cosmetics
  Średnia ocena:4,4
  Liczba hitów:47
 • INFLUENCERKA ROKU

  @karolina.zajas

  @karolina.zajas

  Jest kosmetologiem i uwielbia wszystko, co jest związane z dbaniem o skórę. Uczy, jak dobrać i stosować kosmetyki, by nasza cera była zdrowa i promienna. Wierzy, że każdy zasługuje na to, by czuć się dobrze we własnej skórze, dlatego z radością przekazuje porady, które pomagają osiągnąć ten cel. Na instagramie obserwuje ją aż 252tys. użytkowników!

 • INFLUENCERKA ROKU SKINCARE

  @istotacery

  @istotacery

  Od trzech lat prowadzi profil, na którym pokazuje swoje zmagania z trądzikiem. Stworzyła @istotę cery, bo wiele lat temu sama poszukiwała przestrzeni, w której uzyska wsparcie. Czuła się samotna w swoim problemie i niezrozumiana, a z wyidealizowanymi skórami w social mediach nie mogła się utożsamić. Zaczęła pokazywać, jak sobie radzi i NIE RADZI ;) z wypryskami, a ludzie z zaciekawieniem obserwują jej drogę.

 • INFLUENCERKA ROKU MAKEUP

  @veronikabialek

  @veronikabialek

  Od 10 lat pracuje jako makijażystka, gdzie nauczyła się przede wszystkim determinacji, kreatywności i swobodnego wyrażania siebie. Na swoim profilu tworzy tutoriale makijażowe, śledzi najnowsze trendy w świecie makijażu, testuje triki oraz pokazuje swoją codzienność od backstage'u. Jej celem jest przede wszystkim uczucie spełnienia w życiu oraz inspiracja innych.

 • INFLUENCERKA ROKU HAIRCARE

  @my_hair_tip

  @my_hair_tip

  MyHairTip ułatwia pielęgnację włosów, stawiając na praktykę i efekty. Poleca tanie i skuteczne produkty, jednocześnie inspirując pozytywną energią. Jej misją jest pomoc kobietom w odzyskaniu pewności siebie dzięki pięknym włosom.

 • INFLUENCERKA ROKU LIFESTYLE

  @gloriankaaa

  @gloriankaaa

  Jest inspiracją dla wielu kobiet, nie tylko za sprawą swojej przemiany wewnętrznej, którą przeszła kilka lat temu, ale i naturalności, którą zaraża inne kobiety. Jej energia, zamiłowanie do dobrego jedzenia i poczucie humoru są wyjątkowe w swoim rodzaju. Wraz z przyjaciółką rozwinęła również swój biznes e-commerce i wciąż daje przykład tego, że nigdy nie jest za późno, aby o siebie zawalczyć.