Zobacz oferty

cocolita.pl
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Kultowy, długotrwały podkład Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 zapewnia świeży i naturalny wygląd przez aż 15 godzin, bez względu na pogodę i twoją aktywność.

Podkład Estee Lauder Double Wear nie zmienia koloru (nie oksyduje), nie spływa z twarzy, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Sprawia, że gładka cera, którą widzisz rano po zrobieniu makijażu, pozostaje z tobą przez cały dzień.

Podkład Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 zapewnia średnie krycie, które można zwiększać w zależności od ilości nakładanych warstw i daje naturalne, półmatowe wykończenie. Jest bezzapachowy, beztłuszczowy, niekomedogenny, więc nie zapycha porów.

Na duże wyjścia idealny

Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy). Na duże wyjścia idealny. Świetny na wesela, bale i przyjęcia. Na co dzień raczej nie do mojej cery. Bardzo dobrze kryje i matuje. Łatwo dobrać kolor.

Ulubieniec.

Mam cerę mieszaną - przetłuszczającą się w strefie T i suchą na policzkach. W związku z tym wizażanki, które również mają taką bądź podobną skórę wiedzą, jak ciężko dobrać dobry fluid mimo odpowiedniej pielęgnacji.
Ten podkład jest moim ulubionym od kilku lat. Używam go na co dzień jak i na większe wyjścia. Utrzymuje się bardzo dobrze na twarzy przez cały dzień - nie tworzy "efektu ciastka" i nie podkreśla suchych skórek, nie spływa z nosa gdzie akurat u mnie w ciągu dnia wytwarza się najwięcej sebum.
Nakładam go palcami, tak rozprowadza mi się go najlepiej. Ładnie się wtedy stapia z cerą. Trzeba jednak robić to sprawnie, ponieważ szybko zastyga.
Po kilku godzinach zaczyna się delikatnie wyświecać i trzeba go przypudrować.
Spotkałam się z wieloma ocenami pod względem tego, że jest za ciężki na co dzień. Jednak dla mnie jest ok. Nie czuję, żeby mnie mocno obciążał i nie mam po jego użytkowaniu problemów z cerą.
Na kolejny plus są także dla mnie dostępne odcienie. Mam żółte tony skóry, także odcienie double wear bardzo mi pasują, praktycznie nie odcinają się od koloru szyi.
Mam jednak wrażenie, że podkłady które kupiłam ostatnio są inne niż te, które wypróbowałam po raz pierwszy kilka lat temu. Te wcześniejsze zapewniały "tępy" mat, który bardzo lubiłam. Nie świeciłam się po nich praktycznie w ogóle. Te, które mam obecnie dość szybko się wyświecają i wymagają przypudrowania. Kupuję je zawsze w douglasie, żeby mieć pewność, że mam oryginał. Nie orientowałam się czy zmieniano skład. Być może wprowadzono jakąś nową formułę przez którą właściwości podkładu się nieco zmieniły.
Nie odpowiada mi w nim również to, że na zdjęciach z fleszem tworzy "efekt ducha" (ghost-face). Nie dało nic utrwalanie makijażu kolorowymi pudrami w kamieniu, efekt zawsze ten sam. Kiedy mam wyjście, gdzie wiem, że będą robione duże ilości zdjęć staram się uratować sytuację mocniejszym konturem.

Średni

Zakupiłam podkład skuszona promocją, niestety nie zachwycił.
Jak na podkład za taką cenę oraz tyle pozytywnych opinii, oczekiwałam od niego bardzo dużo. Podkład szybko się wyświeca, ma rzadką konsystencję oraz lekkie/średnie krycie. Raczej na większe wyjścia, przy codziennym stosowaniu zaczął zapychać. Nie kupię ponownie.

mieszane odczucia

produkt jest kultowy i wiele razy miałam z nim do czynienia.
Za każdym razem mam takie same odczucia, którymi się chętnie podzielę.
Przede wszystkim jest to moim zdaniem produkt, który można używać sporadycznie, na tzw. ,, wielkie wyjścia''. Pięknie kryje wszelkie niedoskonałości. Niestety podkład zapycha pory, tworzy na buzi ,,maskę'' i skóra nie oddycha. Za każdym razem, po kilku godzinach jego noszenia i demakijażu, wyskakują mi różne niedoskonałości na twarzy, które muszę później korygować innym podkładem/korektorem aby nie potęgować efektu.

Uwielbiam go

Podkład testowałam kiedy miałam dyżury w pracy 24h. Oczywiście wiem, że tyle nosić makijażu nie wolno, jednak nigdy nie wiem, ile razy będę wstawać na nocną interwencję, dlatego nie zmywam makijażu.
Podkład nałożony o 6 rano, trzymaj się do godziny 6 rano dnia następnego naprawdę rewelacyjnie.

Nie powiem, skóra zaczyna się świecić po kilkunastu godzinach, jednak nie jest to tak mocno wyrażone jak przy innych podkładach i spowodowane jest zapewne moją tłustą skórą. Troszkę pudru i sprawa załatwiona.

Podkład jest w wielu różnych kolorach, można dobrać dla siebie odpowiedni z łatwością, ja mieszam dwa kolory.

Łatwo się nakłada, nie roluje się, nie ciemnieje.

A co najważniejsze oprócz trwałości - podkład nie wygląda sztucznie, nie tworzy efektu maski, nie "rzuca się" w oczy. Ja jestem zachwycona :)

Super podkład na dłuuuuuuuuugie dni!

Podkładu używam tylko do zadań specjalnych: wesela, imprezy, ważne długie dni i jest to mój hit jeżeli chodzi o krycie i trwałość. Natomiast są to sporadyczne daty, bo na dłuższą metę podkład jest za ciężki. Po nałożeniu na twarz podkładu nawet w najmniejszych ilościach skóra jest zmatowiona, a wszystkie niedoskonałości ukryte, ale jak dla mnie jest mocno wyczuwalny na skórze czego nie lubię. Zazwyczaj też mieszam go z innymi „lżejszymi” produktami dla zmniejszenia efektu wyczuwalności. Mam cerę trądzikową i wiele przebarwień na twarzy, dlatego krycie tego podkładu jest dla mnie czymś cudownym i za to dostaje wyższą notę - bo jak do tej pory lepszego nie znalazłam pod tym względem. Dużym minusem jest opakowanie bez pompki, kilka razy dokupywałam, ale pompka dedykowana do tego podkładu szybko się niszczyła i dałam sobie z tym spokój. Uważam, że jak za cenę podkładu ta pompka powinna w nim być.

Cudo

Podkład Estee Lauder jest już po raz kolejny zamawiany przeze mnie. Nigdy się na nim nie zawiodłam, zachowuje się doskonale w każdej nawet ekstremalnej sytuacji, a kolor dopasowuje się do skóry, która wygląda przez to zawsze świeżo bez przesytu. Polecam go nawet najbardziej wymagającym osobom

Niezniszczalny podkład

Jaka jest moja cera:
Mieszana z tendencją do przetłuszczania się strefy T. Niedoskonałości pojawiają się sporadycznie i szybko znikają. Na skórze widoczne są zaczerwienienia i rozszerzone pory.

Czego oczekuje od produktu:
W tym przypadku zależy mi na dobrym kryciu i trwałości.

Opakowanie produktu:
Zgrabne, szklane opakowanie bez pompki.

Jaki jest:
Niezniszczalny. Podkład posiada dość lejącą konsystencję, którą należy w szybki sposób rozprowadzić bo też dość szybko zastyga, przez co "bawienie" się z nim na twarzy nie jest korzystne. Aplikuje go zawsze zwilżoną gąbeczką ale przyznam, że mój pierwszy raz nie był satysfakcjonujący ale za drugim razem już wiedziałam jak się nim obsługiwać. Szybko załapałam jak go rozprowadzić i efekt jest rewelacyjny! Pełne krycie i wygładzenie cery sprawia, że twarz wygląda nieco sztucznie, dlatego tutaj ważna jest ilość produktu i całe wykończenie makijażu. Osobiście uważam, że z podkładem trzeba dobrze się obchodzić a efekt końcowy będzie rewelacyjny. Podkład jest bardzo trwały, właściwie nie znam tak niezniszczalnego podkładu. Na co dzień go nie używałam, wyłącznie na większe wyjścia kiedy potrzebowałam trwałości nawet w najgorętszych warunkach. Podkład nałożony w południe wytrzyma cała noc bez poprawek ewentualnie ściągniecie nadmiaru sebum chusteczką może pomóc. Sama nie wierzyłam własnym oczom ale patrząc nad ranem w lustro byłam pełna podziwu i podkład nigdy mnie nie zawiódł.

Co producent obiecuje:
Podkład do makijażu, który utrzymuje się na skórze do 24 godzin. Podkład zapewnia nieskazitelny wygląd przez cały dzień. Ten bezproblemowy, długotrwały podkład do twarzy zachowuje świeżość i wygląda naturalnie pomimo upału, wilgoci i wzmożonej aktywności. Nie odbija się.

-- ZGADZAM SIĘ W 100%.

30 ml około 200 zł
15 ml około 100 zł

Dostępność
Bardzo dobra

Super trwały i doskonale kryje

Podkład ma doskonałą pigmentację. Świetnie kryje wszelkie niedoskonałości. Nie ściera się. Nie oksyduje. Jest super trwały. Świetny na większe wyjścia. Daje ładny efekt jednolitej cery. Dla mnie małą wadą jest to, że jest dość gęsty i bardzo szybko zastyga. Trzeba go szybko nakładać.

Niezastąpiony na wieczorne wyjścia

Top jeden na długie wieczorne wyjścia. Na co dzień jest dla mnie troszeczkę za ciężki, ale wieczór..,. zrobi z Ciebie gwiazdę. Bardzo dobrze i mocno kryje. Matuje i nie ściera się.

Cudo za prawie 200 zł

Podklad zakupiłam dość dawno temu, więc miałam okazję przetestować go naprawdę dobrze.
Podkład nie jest ani za gesty, ani za rzadki. Krycie ma takie średnie plus. Trwałość za to... Marzenie :) Tak trwałego podkładu, który wytrzymałby absolutnie wszystko, każdą pogodę, tańce, hulańce i swawole, to ja nie spotkałam. Jedyne ELDW daje rade. Gorąco polecam :)

Jest ok

W połączeniu z innym, bardziej lekkim produktem, jest w porządku.
Dobrze się miesza z innymi produktami zapewniając dobre krycie.
Solo niestety zbyt cięzki.