Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Zobacz oferty

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Kultowy, długotrwały podkład Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 zapewnia świeży i naturalny wygląd przez aż 15 godzin, bez względu na pogodę i twoją aktywność.

Podkład Estee Lauder Double Wear nie zmienia koloru (nie oksyduje), nie spływa z twarzy, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Sprawia, że gładka cera, którą widzisz rano po zrobieniu makijażu, pozostaje z tobą przez cały dzień.

Podkład Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 zapewnia średnie krycie, które można zwiększać w zależności od ilości nakładanych warstw i daje naturalne, półmatowe wykończenie. Jest bezzapachowy, beztłuszczowy, niekomedogenny, więc nie zapycha porów.

o przedłużonej trwałości, kryjące, ujednolicające, matujące
z pompką
fluidy
Cera
dojrzała, normalna, sucha

Na większe okazje

Po przeanalizowaniu opinii postanowiłam sięgnąć po podkład Estee Lauder i nie zawiodłam się. Po „ wybłaganiu” w Sephorze o określenie mojego idealnego odcienia kupiłam taniej na necie (hehe) i nie zawiodłam się. Formuła jest gęsta, mała ilość wystarczy do pokrycia większej powierzchni. Puder zastyga i trzyma się w miejscu przez cała noc. Nie potrzeba ponownej aplikacji, ewentualnie użycia bibułek matujących. Wystarcza na bardzo dużo aplikacji. Warty swojej ceny .

Najlepszy

Miałam dwa opakowania tego produktu. Kupując go byłam źle nastawiona ale naprawdę działa cuda na twarzy. Pięknie wtapia się w skórę ślicznie wyglądai najważniejsze nie waży się. Skóra po nim jest nawilżona i daje dobre krycie. Za to cena jest duża ale da się przeboleć żeby go mieć naprawdę polecam każdej dziewczynie.

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Trwałość: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 3

mieszane uczucia

Czytałam masę pozytywnych komentarzy, zwłaszcza takich, że to "ulubiony podkład panien młodych", a że szukałam czegoś, co będzie dobrze wyglądać na zdjęciach to poszłam po próbkę. Po przetestowaniu w świetle dziennym wyglądał bardzo fajnie, trochę sucho na początku, więc już nie pudrowałam, ale podobał mi się efekt. Więc kupiłam podkład w kolorze 1C0. Jako podkład na dzień sprawdza się w sumie fajnie (chociaż ten kolor bardziej na zimę dla mnie niż na lato), dobrze kryje, ale... kupiłam go raczej z myślą o wieczornych wyjściach/imprezach, zdjęciach i tutaj niestety zawodzi. Z jednej strony jasne trzyma się dobrze, ale we fleszu robi trupią twarz (jestem blada, ale to naprawdę wygląda trupio). A ponieważ na co dzień jednak wolę lżejszy makijaż (najlepiej kremy BB/CC) to pewnie już nie kupię ponownie. Wykorzystać pewnie wykorzystam na jakieś ważniejsze wydarzenia w świetle dziennym, bo efekt jest ładny. Rozczarowanie wynika raczej z oczekiwań jakie miałam wobec podkładu. Mam cerę mieszaną (sucha z przetłuszczającą się strefą T), młodą, bez wielu niedoskonałości.

• Opakowanie: 4

Idealny - trwały, łatwy w aplikacji, dopasowuje się do skóry

Zakochałam się od pierwszego użycia! Bardzo dobrze się go rozprowadza, sunie po twarzy idelanie dopasowując się do skóry (mam odcień desert beige) nie robi plam ani efektu maski. Krycie idelane, lekko satynowe. Bardzo dobrze kryje ciebie pod oczami jeszcze przed nałożeniem korektora, zakrywa małe niedoskonałości. Poziom krycia dla mnie średni, nie za mocno nie za lekki, choć zazwyczaj używam lżejszych podkładów.

Dobrze nakłada się go zarówno palcami jak i gąbeczką, ja jednak zawsze zaczynam od nałożenia go palcami a ew wykończenia uzupełniam gąbeczką.

Trwałość na medal, trzyma na się twarzy cały dzień, nie ściera się, wygląda tak samo jak po nałożeniu. Czasem muszę się delikatnie przypudrować, ale to kwestia mojej cery, która ma skłonności do przetłuszczania

Średnio odpowiada mi opakowania i aplikacja bezpośrednio z butelki. Może kiedyś dokupie pompkę.

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

Świetny na każdą okazję

Przy mojej dojrzałej i wrażliwej cerze okazał się strzałem w dziesiątkę. Wydajny, nie zapychał porów i co najważniejsze nie podkreślał zmarszczek. Testowałam go w różnych warunkach i o różnych porach, od kilkugodzinnych dyżurów w pracy, po wieczorne spotkania i za żadnym razem się nie zawiodłam.

Wizażanki najczęściej polecają:

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Trwałość: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 5

Trwałym bym go nie nazwała

Generalnie mało podkładów dobrze trzyma się na mojej skórze. Dlatego postanowiłam wypróbować ten. I owszem, ma idealny kolor i bardzo ładnie wygląda na skórze. Dość dobrze kryje niedoskonałości. Ma ładne eleganckie opakowanie, choć mnie generalnie nabieranie tą szpatułką trochę drażni. Do tego zapach jest dość przyjemny i dobrze się nakłada. Niestety według mnie wcale nie jest taki trwały jak piszą. Wręcz przeciwnie, utrzymuje się tyle samo, co podkłady z niższej półki. Ja nie jestem nim zachwycona pod względem trwałości i choć lubię tę firmę, to ten produkt zupełnie nie jest wart swojej ceny.

• Stosunek jakości do ceny: 4

Podkład na wielkie wyjścia

Produkt na wyjątkowe okazję
Niby spoko niby są achy i ochy
Ale czy warto wydać tyle kasy na produkt który nie zawiera w komplecie pompki i która trzeba sobie dokupić?! Ja wiem ze jest kultowy i swoje musi kosztować ale jeśli już się decyduje na taki zakup to zdecydowanie oczekiwałabym pompki w komplecie
Druga sprawa że na każdej cerze wygląda zupełnie inaczej skusiłam się bo moja koleżanka go polecała u niej wyglądał on bardzo dobrze u mnie już troszkę gorzej ale faktycznie jest trwały choć zdecydowanie na codzienne stosowanie nie polecam
Produkt wydajny
Drogi
Opakowanie zdecydowanie powinno zawierać pompkę

Podkład Estee Lauder

Super podkład idealnie pokrywa wszystkie przebarwienia i niedoskonałości.
Niesamowita trwałość po całym dniu w pracy wciąż wygląda perfekcyjnie w nienaruszonym stanie.
Idealnie wygląda, gdy cera jest odpowiednio przygotowana przed jego nałożeniem. Peeling plus nawilżenie to klucz do sukcesu w drodze po idealnie wyglądający podkład na twarzy.

Idealny na większe wyjścia

To jest mój podkład imprezowy :D Na codzień jest on dla mnie zbyt ciężki, ale kiedy potrzebuję czegoś, co przetrwa całą noc bez poprawek - to jest właśnie to. Krycie idealne, zastyga, nie wchodzi w zmarszczki mimiczne, wygląda na skórze bardzo ładnie, aczkolwiek widać, że ma się na sobie dosyć ciężki podkład. Utrzymuje się spokojnie kilkanaście godzin, nie wyświeca się więc nie ma konieczności przypudrowania po jakimś czasie. Jeśli chodzi o odcienie, to jest ich tak dużo, że każdy znajdzie coś idealnego dla siebie, ale w tym celu polecam przejść się do sephory czy douglasa, żeby sobie ten odcień dobrać, bo przez internet może być to ciężkie. Zdecydowanym minusem tego podkładu jest opakowanie - mimo, że bardzo ładne i eleganckie to jednak dosyć niewygodne, bo nie ma pompki, aczkolwiek można sobie tą pompkę dokupić, jeśli komuś ciężko się tak używa. Minusem może być tez cena, wiadomo - jest to drogi podkład, ale jest warty swojej ceny.

Podkład Estee Lauder

Podkład Estee Lauder to mój must have na zimę. Używam już 4 opakowanie i na pewno nie będzie ono ostatnie. Jest bardzo wytrzymały i co najważniejsze nie brudzi ubrań tak jak inne fluidy. Łatwo się go rozprowadza, w miarę szybko zastyga i po 10/15 minutach wtapia się w twarz przyjmując naturalny efekt wyrównanego kolorytu :)

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Estee Lauder - Podkład

Szukałam bardzo długo idealnego podkładu i ten sprawdził się rewelacyjnie. Jest długotrwały, pięknie matowi cerę, zakrywa piegi i nie doskonałości, które są na twarzy! Po prostu nie zastąpiony!

• Opakowanie: 5

najlepszy do zadań specjalnych!

ulubiony- pieknie kryje, nie przesusza, ładne odcienie, mega trwałość- jest nie do zdarcia, wyglada na twarzy naturalnie :) wystarczy nalozyc cienka warstwa za pomoca gabeczki :) polecam!