Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Kultowy, długotrwały podkład Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 zapewnia świeży i naturalny wygląd przez aż 15 godzin, bez względu na pogodę i twoją aktywność.

Podkład Estee Lauder Double Wear nie zmienia koloru (nie oksyduje), nie spływa z twarzy, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Sprawia, że gładka cera, którą widzisz rano po zrobieniu makijażu, pozostaje z tobą przez cały dzień.

Podkład Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 zapewnia średnie krycie, które można zwiększać w zależności od ilości nakładanych warstw i daje naturalne, półmatowe wykończenie. Jest bezzapachowy, beztłuszczowy, niekomedogenny, więc nie zapycha porów.

Podkład do zadań specjalnych

Podkład idealny na duże wyjścia, jest trwały, nie ściera się i nie brudzi. Jest wydajny, nie tworzy efektu maski. Duży plus za krycie niedoskonałości. Nie zawiódł mnie na ważnych wyjściach, szaleństwa na parkiecie z nim nie straszne.

Na większe wyjścia jak najbardziej!

Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii oraz poleceń koleżanek postanowiłam kupić znany Double Wear. Podkładu używam na większe wyjścia, ponieważ jest zbyt ciężki, aby stosować go na co dzień, Świetnie kryje (chyba najlepiej spośród wszystkich podkładów, które miałam), trwałość znakomita (wytrzymał całe wesele w upalny dzień), po nałożeniu jest matowy i zastyga na twarzy (nakładam go gąbeczką w celu łatwiejszej aplikacji i równomiernego nałożenia), duża gama odcieni. Niestety trochę czuć go na twarzy, ale coś za coś. Dodam, że mam cerę tłustą. Mimo wszystko polecam go na większe wyjścia!

Idealny na większe wyjścia

Podkład mocno kryjący, idealny na imprezy okolicznościowe, większe wyjścia. Jest długotrwały, spokojnie wytrzyma kilka a nawet kilkanaście godzin. Uwaga-podkreśla suche skórki, wskazane użycie pod niego kremu nawilżającego.

Kocham, uwielbiam

Uwielbiam ten podkład. Pracuję na nim i jest rewelacyjny. Doskonale kryje, jest bardzo trwały. Rewelacja!!! Trzeba nauczyć się go nakładać, bo trzeba to robić szybko i sprawnie. Z racji tego, że jest to podkład zastygający nie możemy sobie pozwolić na powolne nakładanie, gdyż grozi to plamami itp.
Jedyny minus to brak pompki w zestawie. Za taką cenę pompka powinna być od razu dołączona do podkładu

Najlepszy podkład

Wypróbowałam wiele podkładów ale mimo zapewnień sprzedawców/producentów, żaden nie dorównuje Double Wear.
Rzadko znajduję produkty, które są dla mnie numerem jeden. Ale mimo wielu poszukiwań, nie znalazłam nic lepszego od tego podkładu.

Mam cerę naczyniową, mieszaną że skłonnościami do powierzchownego wuszuszenia. Dla mnie ten podkład jest w stanie przejść ze mną cały dzień bez dodatkowych poprawek, na które nie mam czasu. Nie ściera się, ma piękny kolor pasujący do Europejskiej cery, lekko się go nosi.
Jesli odpowiednio dbam o cerę twarzy to jej nawet nie obciąża, nie zapycha.
Jest trwały i mogę na nim zawsze polegać! ❤️ Nie wymaga żadnych dodatkowych specjalnych produktów. Świetnie trzyma się nawet bez utrwalacza. Nakładam go zawsze beauty blenderem I pozwala to uzyskać najlepszy efekt. Polecam bardzo????

Kosmetyk do zadań specjalnych

Jest to jedyny podkład, który na mojej problemowej cerze (tłustej, naczynkowej, ale też wymagającej nawilżenia) trzyma się cały dzień. Jeśli nałoży się go cienką warstwą świetnie kryje i nie obciąża cery.
Przez dłuższy czas używałam go codziennie i zdecydowałam, że jednak lepiej używać go zamiennie z innymi podkładami (lżejszymi na dzień) ponieważ daje lepsze efekty i nie szkodzi skórze. Przez dwa lata używałam go codziennie i po tym czasie zdecydowanie czuję potrzebę regeneracji skóry. Nic mi się nie pojawiło jednak poczułam, że cera wymaga mocniejszego nawilżenia i czegoś lżejszego na co dzień. Szkoda, że żaden inny podkład mu nie dorównuje i trzyma się krócej...

Gdyby nie cena

Bardzo dobry podkład na zimę. Długo się trzyma i daje naturalny efekt. Niestety cena jest moim zdaniem zbyt wysoka jak na walory produktu. Podobny efekt zapewniają tańsze podkłady np. Rimmel'a.

Najlepszy

Jest to podkład ktorego próbowalam zastapic wieloma innymi, i nie udalo się. Sprawdza sie w kazdej sytuacji i na kazdej cerze. Trzeba dobrze dobrac kolor zeby sobie krzywdy nie zrobic. Stosuje pod niego krem nawilzajacy, nie lubi sie z bazami (ciastkuje sie).

Wykorzystała: kilka próbek

Dobrze, że wzięłam próbkę

Długo zbierałam się do kupna tego podkładu, już kultowego. Odstraszała mnie cena, tyle się nasłyszałam, że maska, że ciastkuje się. Z drugiej strony to już kultowy produkt, który ma radzić sobie z każdym trądzikiem, przebarwieniami. Idealny do cery tłustej; długotrwały. Czyli teoretycznie idealny dla mnie. W końcu zdecydowałam się, pora wypróbować. Na szczęście zdecydowałam się wziąć próbkę, bo ogromnie bym żałowała wydanych pieniędzy. W salonie pani użyła skanera do odczytania koloru mojej skóry. Kolor 1N1 wydaje mi się ostatecznie odrobinę zbyt ciemny i różowy. Dostałam też primer matujący, który akurat jest moim hitem. Powracając do podkładu, to zaskoczyłam się. Jest naprawdę lekki i lejący. Krycie ma średnie i teoretycznie można go zbudować do mocnego, ale nie jeśli macie szerokie pory, bo szybko się wam zrobią "dziury". Jedna warstwa dobrze je przykrywa, a poza tym wygląda NIESAMOWICIE naturalnie, jakby nic nie było na twarzy. Przy dwóch pory są podkreślone i zaczyna się powoli budować maska. Sam podkład oczywiście sobie nie radzi z przebarwieniami, nawet starymi. Pod względem krycia można dostać o wiele lepsze produkty. Długotrwałość? Też średnio. Trwałość przeciętna przy mojej tłustej cerze. Próbowałam go z porefessional i primerem matującym estee lauder. Po 5-6 godzinach widać "glow", a pod wieczór już latarnia. Jednak to bym mogła jakoś wytrzymać (chociaż sama nie wiem... za tą cenę?), ale coś niesamowicie dziwnego dzieje się na mojej brodzie. Otóż nie na środku brody, a po bokach, podkład oddziela się i tworzy kropki. Poza tym, w całej okolicy brody i ust mam wrażenie, że przyczepia się do tekstury skóry i wybija puder na zewnątrz. Cieżko to określić, bo nie pamiętam żeby to kiedykolwiek mi się zdarzyło. Otóż wygląda to tak, jakby podkład na skórze stapiał się z sebum i skórą, ale wybijał na powierzchnię puder, mimo że przy nakładaniu wszystko było okej, a setting spray wszystko złączył w całość. Pozostawia to wrażenie skóry oprószonej cukrem pudrem. Co prawda to wszystko o czym powiedziałam da się łatwo rozblendować pędzelkiem, gąbeczką, czymś tam, ale kto chce chodzić po mieście i się martwić "TO JUŻ? TO JUŻ?" Najgorzej jeszcze jak blendowanie wyjdzie źle i rozwalimy sobie cały makijaż... Oczywiście linia uśmiechu i okolica nosa też się ściera... Tak poza tym, to reszta cery nawet w przybliżeniu wygląda naprawdę ładnie, naturalnie, zdrowo, a w oddaleniu nawet te wady o których wspomniałam nie są zbytnio widoczne. Problem w tym, że jak płacę 180zł za podkład, który nawet nie ma pompki i pewnie można ją dokupić za kolejne 20zł, to będę od niego wymagać sporo, szczególnie, że o wiele lepsze produkty można dostać w drogerii.

Trwałość na piątkę

Trwałość tego podkładu mnie za każdym razem zadziwia, nie ściera się, nie ciasteczkuje ani nie zmienia koloru podczas noszenia. Opakowanie jest bardzo wydajne, wystarcza na wiele miesięcy. Podkład wtapia się w skórę i chociaż mocno kryjący nie robi efektu maski.

zbyt mocny

Podkład testowałam od dłuższego czasu jednak za każdym razem czułam się jakbym nałożyła cement na twarz, podkład jest ewidentnie za mocny. Kryje dobrze, lecz kilka razy zdarzyło mi się, że po użyciu okropnie mnie wysypał.

Niezawodny dla całodniowego makijażu

Długo szukałam produktu, który kolorystycznie odpowiadać będzie mej karnacji, a zarazem ujarzmi nieco problematyczną strefę T i mniejsze, lub większe niedoskonałości. Wybrałam odcień 2N1 i w zasadzie - pasuje mi cały rok :-)
Podkład radzi sobie z zakryciem zaczerwienień, pękniętych naczynek i cieni pod oczami. Matowi skórę, więc nie jest potrzebny puder, chyba, że ktoś lubi podwójny efekt matowienia (nie wygląda to korzystnie, niestety).
Osoby z problematyczną strefą T, lub w ogóle cerą tłustą sugeruję przypudrowanie dopiero po kilku godzinach. No cóż, nawet ten podkład nie da nam stuprocentowej ochrony przed świeceniem.
Mimo to! Przypudrowanie tu i tam zajmuje chwilę i wygląda się ponownie nieskazitelnie.
Jak długo? Bardzo długo. 14 godzin na twarzy i w zasadzie nic nie naruszone. Mimo jedzenia, lekkiego potarcia nosem (chociaż przy katarze, radzi sobie nienajgorzej i nie trzeba po każdym użyciu chusteczki poprawiać mejkapu).

Pomimo wszechobecnych opinii o tynku, cemencie, szpachli (jak zwał, tak zwał) na twarzy, moim zdaniem, umiejętna aplikacja i kolejne kroki makijażu sprawią, iż będzie się wyglądało promiennie i zdrowo. Czy jest to ciężki podkład? Fakt, można z początku mieć mieszane odczucia, gdy zastyga na twarzy, natomiast mi ta 'druga skóra' odpowiada, bo dzięki niej po wielu godzinach wyglądam nadal idealnie, nie świecę się wszędzie, a me ubrania czy dłonie nie są brudne od lepkiej warstwy podkładu, bo ten, jak wcześniej wspomniałam, ładnie zastyga.

Demakijaż - standardowy.
Jakość skóry - bez zmian.

Nie polecam kupowania pompeczki do aplikacji, niestety cecha zastygania w tym wypadku jest wadą. Zapycha dziurkę.