Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.90/5

LadyMakeup
Średnia ocena: 4.99/5

zobacz więcej ofertzwiń

Kultowy, długotrwały podkład Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 zapewnia świeży i naturalny wygląd przez aż 15 godzin, bez względu na pogodę i twoją aktywność.

Podkład Estee Lauder Double Wear nie zmienia koloru (nie oksyduje), nie spływa z twarzy, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Sprawia, że gładka cera, którą widzisz rano po zrobieniu makijażu, pozostaje z tobą przez cały dzień.

Podkład Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 zapewnia średnie krycie, które można zwiększać w zależności od ilości nakładanych warstw i daje naturalne, półmatowe wykończenie. Jest bezzapachowy, beztłuszczowy, niekomedogenny, więc nie zapycha porów.

Must have w każdej kosmetyczce

Najlepszy podkład jaki kiedykolwiek miałam. Cena trochę przeraża ale jest adekwatna do jakości. Dla mnie najlepszy wybór na wyjścia i ważne okazje. Zakupiłam go na weselę przyjaciółki ze względu na dobre opinie na temat jego trwałości. Makijaż wytrzymał całą noc do rana. Wiadomo musiałam poprawić kilka razy po tańcach ale makijaż dalej był piękny i efektowny. Co najważniejsze nie zapycha, nie wchodzi w zmarszczki i nie wysusza. W połączeniu z dobra baza i pudrem wykończeniowym makijaż będzie idealny przez długi czas.

mój must have

to nieustannie moj number one! po drodze szukalam innych podkladow, ale zawsze wracam do niego! nie wchodzi w zmarchy, nie podkreśla sladów uplaywającego czasu, nie brudzi, wygładza cerę. Czego chciec więcej! do tego duża paleta kolorów....jedynie zaspach mnie trochę drażni.

Ulubiony

Mój ulubiony podkład!
Bardzo dobrze się rozprowadza, świetnie kryje niedoskonałości ale nie tworzy maski, nie zatyka porów, matuje na wiele godzin, wytrzymuje na twarzy kilkanaście godzin w niezmienionym stanie, jest wydalny, cena adekwatna do jakości,
POLECAM!

To jest absolutny Must Have

Cena troszkę przeraża, ale dziewczyny naprawdę warto! Podkład ma wręcz wodną konsystencję, więc jest bardzo wydajny, ponadto naprawdę niewielka ilość wystarczy, by pokryć ładnie całą twarz. Zapach jest delikatny i przyjemny. Podkład bardzo długo utrzymuje się na twarzy i nie wymaga poprawek. W tym wypadku uważam, że cena jest adekwatna do jakości, bo nie można go stanowczo porównać do pierwszego lepszego podkładu z drogerii. Sama konsystencja przypomina w dotyku satynę, przez co bezproblemowo i doskonale rozprowadza się po twarzy.

Zakochałam się od pierwszego nałożenia

Polecam ten podkład z całego serduszka!
Idealnie zakrywa niedoskonałości, nie zostawia smug i nie roluje się! Jest mega!
Zawsze używałam podkładów o wysokiej trwałości ale ten wygrywa w wszystkich kategoriach. Na mojej twarzy trzymał się w idealnym stanie przez ok 15h.
Na koniec najlepsze- nie ciemnieje!

Ukochany podkład do zadań specjalnych

Słyszałam wiele skrajnych opinii na temat podkładu. Po jakimś czasie wypróbowałam go w drogerii i... przepadłam. Kończę chyba piąte opakowanie. Mam bardzo jasną cerę i dotychczas używałam odcieni 1N0 i 1N1.

Zacznę może od drobnych minusów. Wciąż nie mogę zrozumieć dlaczego tak drogi podkład nie posiada w zestawie pompki. W końcu zdecydowałam się na jej kupno, ponieważ zdarzało mi się wylewać za dużo tego drogocennego produktu, a co za tym idzie - marnować go. Zapach również nie przypadł mi do gustu - czuć alkohol. Znam jednak osoby, które lubią ten zapach. Moja przyjaciółka powiedziała, że pachnie jak czekoladki z likierem. :O Ostatnią wadą jest to, że bardzo szybko zastyga - nie polecam go osobom, które stawiają pierwsze kroki w majkapie, chyba, że mają naprawdę dużo cierpliwości. Przy częstszym stosowaniu aplikacja staje się łatwa i przyjemna.

Przejdźmy zatem do zalet. Mimo gęstości podkład ładnie rozprowadza się po twarzy i wystarczy niewielka ilość by zbudować pierwszą warstwę. Nadaje się do aplikacji przy pomocy gąbki, natomiast mi najlepiej spisuje się nakładany palcami. Podkład może zapewnić krycie średnie, mocne lub bardzo mocne. Odpowiednio zaaplikowany nie tworzy efektu maski.Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że DW dobry jest tylko na "wielkie wyjścia". Znakomicie nadaje się również na co dzień. Słyszałam sporo głosów, że DW zapycha, jednak u mnie nigdy to nie nastąpiło.Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, a do tego cienką i wrażliwą. Zdarzało się, że stosowałam go niemal bez przerwy przez kilka miesięcy i nigdy nie spowodował pogorszenia się cery. Cenię go przede wszystkim za TRWAŁOŚĆ. Praktycznie wszystkie podkłady schodzą mi z twarzy po kilku godzinach (szczególnie z nosa), ale DW jest nie do zdarcia. Trzyma się cały dzień lub całą noc, jest niezawodny. Nie oksyduje wraz z upływem czasu i wymaga tylko drobnych poprawek pudrem. Ma szeroką gamę kolorystyczną i jestem pewna, że każdy znajdzie swój idealny odcień.

Kocham

Albo się go kocha albo nienawidzi. Jest to na pewno klasyk, który przynajmniej raz w życiu trzeba przetestować. Krycie średnie, ale można budować. Ja mam odcień 2N1 i jest idealny (latem go przyciemniam mixem z Douglasa). Mam cerę tłustą, która dosyć szybko się wyświęca, a to jedyny podkład, który daje radę! Oczywiście muszę kilka razy dziennie go przypudrować, ale mimo wszystko po wielu godzinach wygląda dobrze, a co najważniejsze - nie ściera się. Jedyny minus to zapach (ja czuję alkohol)
Jeżeli chodzi o cenę to uważam że można kupić do znacznie taniej niż w douglasie i sephorze. Ja kupuje w notino albo w empiku, w granicach 125-140zl

Świetny

Mój ulubiony podkład!
POLECAM!

Bardzo dobry podkład do zadań specjalnych

Próbkę tego podkładu dostałam dołączona do zakupów w Douglas podkład ten jest matujący , bardzo dobrze kryje wyrównuje koloryt skóry nie jest to podkład na co dzień preferuje go bardziej na specjalne okazje bardzo dobra trwałość podkładu Używałam koloru 2N1 Deser Beige kolor trochę za ciemny

Sztos!

To ile podkładów ja już wypróbowałam, nie jestem w stanie zliczyć. Odkąd pamiętam od zawsze używałam tych cięższych wersji, ponieważ lekkie, takie jak kremy BB np w ogóle się przy mojej cerze nie sprawdzały.
Należy tu wspomnieć, że zmagam się z przebarwieniami na skórze, a dokładniej wokół oczu. Wyglądam jakbym opalała się w okularach... Żadne podkłady ani korektory nie dają sobie z nimi rady. Ale zaczynam się z tym po prostu godzić... no ale nie o tym!

Estee lauder double wear chciałam kupić już od dawna. Jedyne co mnie przed tym powstrzymywało to cena. W drogeriach stacjonarnie jest według mnie cholernie drogi. No i niestety nie ma jasnych odcieni... żaden, który był w ofercie był dla mnie zdecydowanie za ciemny. Co też było dodatkowym kłopotem, bo nie mogłam dobrać go tak, aby kupić go sobie on-line.
No ale nic. Mam znajomą, która zajmuje sie makijażem i podpowiedziała mi, który z odcieni mógłby być dla mnie odpowiedni. Znalazłam go na jakieś stronie dużo taniej niż w Douglasie. Zaryzykowałam!

Ten podkład to dla mnie sztos! Wszystko w nim jest adekwatne do tego, czego oczekuje od takich kosmetyków. Krycie, trwałość, odporność na pot (w upałach daje sobie radę, jak żaden do tej pory, który miałam). Nie ściera się pod maseczką. Co prawda moje białe kółka pod oczami widać, ale i tak ogólny koloryt jest wyrównany.
Większość osób uważa, że ten podkład jest za ciężki na co dzień. Ja szczerze mówiąc nie czuję, aby mi jakoś obciążał skórę. Mam drugą buteleczkę, używam go każdego dnia i nic, kompletnie nic nie dzieje mi się z twarzą. Nie zapycha mnie, nie powoduje, że wyskakują mi jakieś niespodzianki.
No ale, jak wyżej wspomniałam moja twarz od zawsze zna ciężkie, mocno kryjące podkłady.

Pracuje się z nim bardzo łatwo. Jest dość rzadki, dobrze się wklepuje gąbeczką. Utrwalony delikatnie pudrem jest nie do zdarcia przez większość dnia.
Na większe wyjścia sprawdza się idealnie.

Ja nie mam do niego jeszcze pompki, ale i bez tego można sobie jakoś poradzić :)

Najlepszy!

Podkład Double Wear jest najlepszym podkładem jeżeli chodzi o krycie i trwałość. Warty swojej ceny. Kryje genialnie, jest bardzo trwały. Wg mnie należy wziąć ciut jaśniejszy odcień ponieważ lekko się utlenia przez co ciemnieje na twarzy. Jest bardzo wydajny.

Używa produktu od: próbka

Numer 1

Odkryłam go ostatnio przy makijażu na wesele i szczerze? Nic lepszego w życiu nie miałam, podkład jest po prostu idealny ! Fakt szybko zastyga ale jest nie do ruszenia, a reszta kosmetyków idealnie się na Nim trzyma, trwałość 10/10, efekt 10/10 po prostu mistrzostwo !