Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Kultowy, długotrwały podkład Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 zapewnia świeży i naturalny wygląd przez aż 15 godzin, bez względu na pogodę i twoją aktywność.

Podkład Estee Lauder Double Wear nie zmienia koloru (nie oksyduje), nie spływa z twarzy, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Sprawia, że gładka cera, którą widzisz rano po zrobieniu makijażu, pozostaje z tobą przez cały dzień.

Podkład Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 zapewnia średnie krycie, które można zwiększać w zależności od ilości nakładanych warstw i daje naturalne, półmatowe wykończenie. Jest bezzapachowy, beztłuszczowy, niekomedogenny, więc nie zapycha porów.

Recenzje 2043

DW to życie

Najlepszy podkład. Po wielu latach używania Revlona CS przeżuciłam się na DW, żeby sprawdzić i porównać te dwa podkłady. Okazało się, że stary Revlon sprzed 10 lat to była kopia DW, dlatego tak go pokochałam. Potem zaczeli kombinować ze składami i CS się zepsuł. Cena DW na początku trochę mnie odstraszała, ale jak tylko go przetestowałam to stwierdziłam, że warto zainwestować w podkład, jeśli sprawdza się w 100%. Trzyma mat przyzwoicie, bardzo duża gama kolorystyczna, dobrze kryje. Jakież było moje zdziwienie kiedy po dwóch tygoniech stosowania DW poprawiła mi się cera. Skóra wyglądała o nieo lepiej i nie miałam tak zapchanych porów jak po CS, co jeszcze bardziej utwierdziło mnie, że trzeba się przestawić na Estee Lauder. Dla cer tłustych - podkład marzenie. Polecam z całego serca.

Trwały

To podkład do zadań specjalnych, jest niezwykle trwały. Stosuję go jedynie na większe wyjścia. Niestety u mnie bardzo wysusza mi skórę twarzy. Bardzo dużo kolorów więc bez problemu można dobrać swój pasujący odcień. Dobrze kryje. Ładna butelka.

Absolutny HIT

Moj absolutny faworyt. Przy cerze tlustej, sklonnej do mniejszych wypryskow, utrzymuje sie przez caly dzien. Bardzo mocne, dokladne krycie. Dodatkowo (o dziwo) nigdy nie spowodowal zadnych wypryskow na mojej buzi, nawet przy dosyc intensywnym uzytkowaniu. Zdecydowanie polecam. Jedyne co moze uwierac to fakt, ze nie w kazdym sklepie mozna dostac do opakowania pompke przez co warto ja zamowic/kupic w sklepie MACa (pasuje idealnie). Bez pompki nie da sie wykorzystac calego opakowania.

Nie dla wrażliwców

Kupiłam go na wielkie wyjście, sprawdził się idealnie. Utrzymał całą imprezę w upalny dzień. Nie ważył się, nie rolował - cudo. Byłam nim tak zachwycona, że używałam go później codziennie. Niestety po tygodniu (jako posiadaczka cery wrażliwej, naczynkowej i atopowej, która wiecznie jest niedoskonała) zauważyłam, że zaczynam wyglądać co raz to bardziej jak trędowata. Na całej twarzy pojawiły się czerwone krosty, które z dnia na dzień robiły się co raz to intensywniejsze. Po odstawieniu podkładu i leczeniu kremem Toleriane LRP, cera się uspokoiła i wreszcie mogłam wyjść do ludzi bez makijażu. Podejrzewam, że przyczyną tej sytuacji jest dość wysoka zawartość alkoholu w podkładzie. Moja skóra widocznie nie toleruje alcohol denat. A szkoda, bo myślałam, że znalazłam swój podkładowy ideał :(

Kocham!

Długo szukałam idealnego dla mojej cery podkładu. Przemierzyłam mnóstwo półek zarówno drogeryjnych jak i tych z droższymi kosmetykami. Żaden podkład nie spełnił jednak moich oczekiwań. I wtedy odkryłam Estee Lauder, który okazał się "strzałem w dziesiątkę". Nie wygląda sztucznie na twarzy. Można budować nim krycie w zależności od upragnionego efektu. Po nałożeniu produktu moim pierwszym wrażeniem było przyrównanie efektu do zdjęcia z "filtrem". Twarz była wygładzona, a niedoskonałości zakryte w dość naturalny sposób.
Podkład nie pozostawia tzw. ciastka na twarzy, nie waży się oraz jest bardzo trwały, przez wiele godzin wygląda świeżo.
Dla mnie jest niezastąpiony.
Jedynym minusem może być brak pompki.

Na wielkie wyjścia ideał

Kiedyś ten podkład używałam na wielkie wyjścia bo do tego się sprawdza idealnie!Do codziennego użytku nie nadaje się!W świetle dziennym jest mega widoczny i ciężki jak jakiś syf.Do zdjęć też rewelacja,ale na codzień to tragedia!Nie ma co się oszukiwać, teraz jak patrzę na skład tego podkładu to jedna wielka tragedia same mikroplastiki i inne syfy. Kilka lat wstecz nic o składach nie wiedziałam, to próbowałam używać go codzień co spowodowało katastrofę na mojej twarzy-bolące gule-i to wiadomo dlaczego patrząc na skład niczego dobrego nie można się spodziewać. Ale na wielkie wyjścia i od czasu do czasu ideał. Daje 3 gwiazdki za krycie a reszta to straszny syf, który na wielkie wyjścia i czasem i tak trzeba nałożyć bo naturalne podkłady tego niestety nie załatwią.

Ukochany podkład

Przez bardzo długi czas używałam Diorskin Nude i po jego wycofaniu trudno było mi znaleźć coś, z czego byłabym równie zadowolona. Po różnych przygodach z podkładami Diora czy Lancome, postanowiłam spróbować kultowego DW. I tak już ze mną został :)
Na mojej tłustej skórze, naprawdę daje radę - do tego po prawie dwóch latach używania, nie zauważyłam żadnego negatywnego działania. Nie zapycha, nie wysusza.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Trwałość NAJLEPSZA !!!

Dziewczyny miałam ten podkład na sobie kilka razy idąc na imprezy rodzinne - wesela . Moja kosmetyczka tych podkładów używa najczęściej. Krycie jest boskie !!! A trwałość .... idealnaaa !!! Całą imprezę trzymał się makijaż. Nic nie spływało i nic złego się z nim nie działo , mimo tańców wygibańców :D <3 Polecam z całego serca na imprezy !!!

Co za krycie i trwałość!

Tego podkładu używam na wyjątkowe okazje, imprezy... Do codziennego stosowania, nie miałabym do niego cierpliwości, szczególnie przy demakijażu - bo naprawdę jest bardzo trwały i trzeba się namęczyć przy zmyciu makijażu. Uważam, że jeśli kosmetyk jest tak trwały to jest raczej nie zdrowy dla skóry... dlatego używam sporadycznie. Trwałość i krycie gwarantowane!

Podkład tworzy maskę i mocno kryje. Ja nie używam już bazy przy makijażu. Moja skóra jest mieszana (w strefie T nadmiernie się przetłuszcza). Używając tego podkładu nie ma mowy o świecącej się skórze... Skóra jest matowa całą noc i nie muszę co chwilę pudrować nosa i czoła. Skóra pod nim wcale nie oddycha i po demakijażu muszę zrobić extra pielęgnacje, żeby ją dogłębnie oczyścić i nawilżyć. Konsystencje łatwo rozprowadzić - ja używam do tego mokrej gąbeczki. Szybko schnie i tworzy maskę.

Ogólnie jest to produkt dość kosztowny. Raczej dla profesjonalistów i dla osób które mają wprawę w makijażu i znają się na rzeczy. Jeśli szukacie czegoś na wyjątkowe okazje a wasza skóra jest w nie najlepszej kondycji (chodzi mi o jakieś niedoskonałości, plamy...) to produkt doskonale wyrówna koloryt.

Doskonały

Niezwykła jakość, bezwarunkowa i bezwzględna trwałość, idealne krycie i dopasowanie do indywidualnego kolorytu cery, efekt czystej, promiennej i nieskazitelnej cery przez całą dobę! To wszystko jest możliwe, z tym maleńkim cudem w pięknej ekskluzywnej buteleczce. Jest konsystencji dość rzadkiej, zastygającej, w związku z czym należy nakładać go partiami dość zdecydowanym szybkim ruchem, nakładając dokładnie i precyzyjnie np w okolice skrzydełek nosa i miejsc trudno dostępnych. Po zastygnięciu, mogą pojawić się plamy jeśli chcielibyśmy "uzupełnić" dany obszar w brakujący w nich podkład. Zapach chemiczny, ale niedrażniący, szybko się ulatnia.
Po przeczytaniu różnych sprzecznych opinii na jego temat, postanowiłam sama wypróbować go na swojej bardzo suchej cerze i co się okazało? Okazało się że podkład nie wysusza mi cery jakoś straszliwie, wystarczy dobra pielęgnacja nawilżająca i natłuszczająca, a podkład zachowa się zupełnie neutralnie. Oczywiście istotny jest też dobry peeling, ponieważ zdarza się, że może podkreślić suche skórki, ale jakie podkłady tego nie robią? Gdy już mamy te suche skórki, niestety będzie je trochę widać. Kiedy o te dwa aspekty dobrze zadbamy, cera po aplikacji tego podkładu wygląda promiennie, świeżo i jednolicie, wprost idealnie od nałożenia aż do zmycia makijażu. Jest fenomenalny, wygląda idealnie w każdych warunkach klimatycznych! Współgra z mimiką twarzy, nie gromadzi się nadmiernie w zmarszczkach, nie warzy się i po zastygnięciu można dotykać twarz. Co więcej, podczas epidemii covid19 wszyscy nosimy od czasu do czasu maseczki ochronne, niejednokrotnie zakładając i ściągając taką maseczkę nie zauważyłam przetarć podkładu na nosie czy policzkach. Nie stosuję do niego drogiego pudru, od wielu lat używam pudry z Inglota i z Maybelline. Myślę że on zgra się dosłownie z każdym pudrem. Jego cena nie jest dla mnie odstraszająca, ponieważ jest wydajny. Nie ma lepszego. Dosłownie KWC!

Nie dla suchej cery

ZALETY PRODUKTU:
- mieszam go z podkładem Bourjois healthy mix i wtedy efekt jest pół matowy, a podkład wygląda na bardziej lekki i zachowuje fajne krycie
- dobrze kryje, utrzymuje się na twarzy bardzo długo
- duży wybór kolorów dla każdej karnacji
- dobrze wygląda na zdjęciach, podkład na wieczorne wyjścia
- bez drobinek, brokatu. Typowy mat
- ładny desing, szklana buteleczka ze złotym napisem

WADY PRODUKTU:
- nie do codziennego stosowanie, bardzo podkreśla suche skórki, a dodatkowo przyczynia się do większego wysuszenia
- po godzinie podkład się utlenia i pomimo, że odcień 2w2 rattan wpada w żółte tony, potem wpada w pomarańcz
- podkreśla zmarszczki i ciastkuje się po jakimś czasie, widać go na twarzy, nie wygląda to estetycznie
- wielki minus za brak pompki, przez co tracimy dużo produktu. Oczywiście pompkę można dokupić, ale jest to dodatkowy koszt
- wysoka cena

PODSUMOWANIE: nie kupię ponownie ze względu na obciążenie dla mojej suchej skóry.

Mój ulubiony

Podklad albo się kocha, albo nienawidzi :) Ja go pokochałam od pierwszego użycia. Wystarczy niewielką ilość, naprawdę niewielka. Makijaż trzyma się cały dzień. Nie znalazłam jeszcze innego podkładu, który urzeklby mnie tak, jak DW. Mam bardzo tłustą cerę I inne podkłady niestety się nie sprawdzają.