Yves Rocher, Expert Reparation [Expert Repair], Repair Lotion Extra Dry Skin (Mleczko odbudowujące do skóry bardzo suchej)

Mleczko doskonale odżywia i odbudowuje nawet bardzo suchą i zniszczoną skórę dzięki właściwością masła karite. Skóra natychmiast jest złagodzona, gładka i odzyskuje komfort.
Składniki pochodzenia roślinnego: masło karite z ekologicznych upraw, mangiferyna, olejek z soi, olejek z kopry, olejek z rzepaku, gliceryna w 100 % roślinna. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Bez parabenów.

Treściwy

Lubię takie treściwe smarowidła. Moja skóra, zwłaszcza na łydkach i ramionach, lubi się niestety przesuszać. Mleczko (a właściwie gęsty balsam) od Yves Rocher sprawdził się u mnie idealnie, przynosząc natychmiastową ulgę i poprawiając stan skóry przy dłuższym stosowaniu. Bardzo też przypadł mi do gustu zapach, jakby lekko orzechowy (shea).

dobre treściwe masło do ciała

Gęsta konsystencja, przyjemny skład i zapach(choć trochę słodkawy.
Dobrze nawilża, dość długo utrzymuje się efekt po nałożeniu.
Dość szybko się wchłania, nie lepi się.
Cena zbyt wysoka mimo dobrej wydajności.

Dobre mleczko do ciała na lato

Dobre mleczko do ciała na lato.
Produkt uważam za dobry ponieważ odpowiednio nawilża suchą a nawet bardzo suchą skórę. Nie uczulił mnie, nie wywołał podrażnień i bardzo odpowiada mi na lato konsystencja mleczka, które szybko się wchłania.
Polecam.

Bardzo dobry!

To mój pewniak w sezonie jesienno-zimowym. Uwielbiam jego formułę, jest przyjemnie gęsta, tłustawa. Pięknie nawilża, natłuszcza i wygładza skórę. Kocham ten zapach - kojarzy mi się z czystością. Długo utrzymuje się na skórze.
Opakowanie to miękka tuba - wygodne w użyciu.

cudowności

Ten balsam kupiła moja babcia, której musiałam po prostu go zabrać, prawie siłą - jest tak dobry. Po nałożeniu się szybko wchłania, ale pozostawia tłusty, nieklejący film, tworząc warstwę ochronną. Bardzo dobre opakowanie, można je zużyć do końca. Mleczko powoduje widoczne efekty praktycznie po tygodniu stosowania, skóra jest napięta, sprężysta, nawilżona, mniej narażona na uszkodzenia. Cena adekwatna do jakości, jedyny minus - wydajność, ale w granicach normy.

Kto nie miał niech kupuje.

Recenzując tego typu produkty, zazwyczaj w pierwszych słowach rozpływam się nad nutami zapachowymi.
Tym razem swoje pieśni pochwalne skieruję ku skuteczności działania, bo to ono zasługuje na wyróżnienie.
Mało jest bowiem kosmetyków, które faktycznie robią, to do czego są przeznaczone, i to w tak dobry sposób.

WŁAŚCIWOŚCI PIELĘGNACYJNE
tego kosmetyku są- nie zawaham się użyć tego słowa- GENIALNE!
Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że spisze się u każdego.
Zarówno u osób, które nie potrzebują mocnego nawilżenia jak i u tych ze skórą wiecznie spragnioną.

Aż dziw, że zwróciłam na niego uwagę dopiero kilka miesięcy temu. Gdyby nie gratisowy prezent od firmy pewnie dalej żyłabym w gorzko-słodkiej niewiedzy.

Mleczko, a raczej balsam, ma kremową, treściwą, aczkolwiek lekką konsystencję.
Czy to możliwe? Jak widać na załączonym obrazku- tak.
Doskonale się rozsmarowuje, bez trudu wchłania. Nie lepi się, nie klei, nie ściąga skóry. Pozostawia na niej delikatną warstwę ochronną.
Już przy pierwszym zastosowaniu skóra nabiera zdrowego blasku, aksamitnej miękkości i gładkości. Coś wspaniałego!

ZAPACH
Przyjemny, otulający, ciepły, ale nie duszący. Kremowo- orzechowy. Utrzymujący się na skórze subtelnym woalem.

WYDAJNOŚĆ
Bardzo wysoka.Naprawdę wystarczą niewielkie ilości na pokrycie ciała.

CENA
Dosyć wysoka jak na produkt do pielęgnacji ciała w pojemności 150ml, aczkolwiek niewydumana. Ponadto YR oferuje wiele rabatów i zniżek.
( polecam zajrzeć na wizażowy wątek poświęcony kosmetykom YR)

PLUSY
+ niesamowite działanie
+ przyjemna konsystencja
+ otulający, nieuciążliwy zapach
+ wygodna tuba
+ skład
+ szata graficzna miła dla oka

WADY
brak

Kupiony w: U konsultantki

Świetny, lekka formuła a bardzo porządne nawilżenie

Jestem zachwycona tym mleczkiem, jest lekkie a tak dobrze nawilża skórę. Po użyciu nie pozostawia tłustego filmu, nie lepi się, tylko pięknie wchłania, pozostawiając pachnącą i odzywiona skórę. Uwielbiam go również za to , że jest szybko w stosowaniu i nie wymaga mozolnego wcierania. Na przesuszenia genialny, dla ochorony i poprawy kondycji skóry- wymarzony.

Solidne nawilżenie

Mleczko ma bardzo treściwy skład. Uwielbiam nakladać go na noc- rano moje dłonie są miękkie, ukojone i wypielegnowane. Kosmetyk jest moim must have w sezonie zimowym.

Ach, jak my się lubimy!

Balsam dostałam w prezencie do zamówienia internetowego i już od pierwszego użycia znalazł się w pierwszej piątce najlepszych produktów do ciała, jakich kiedykolwiek używałam.

- Ma gęstą, bardzo kremową konsystencję, która świetnie rozprowadza się na skórze.
- Dość szybko się wchłania
- Nie pozostawia tłustego filmu
- Skóra po użyciu jest aksamitnie miękka
- Przy dłuższymstosowaniu naprawdę odżywia, zapobiega pękaniu newralgicznych miejsc (zimą uratował moje łokcie), skóra jest miękka, gładka i elastyczna
- Bajecznie pachnie, a zapach utrzymuje się dość długo na skórze - dla jednych będzie to wada, dla mnie ogromny plus!

- Tubka jest wygodna w użyciu, ma solidne zamkniecie, dzięki czemu balsam nie wysycha. Po otwarciu nic się samoistnie nie wylewa.

Minusem jest jego cena. Tubka do największych nie należy, ja postanowiłam używać balsamu tylko do konkretnych partii ciała, bo zwyczajnie szkoda mi go na miejsca, które są "w porządku". Na szczęście bardzo często produkt ten jest dodawany przez markę Yves Rocher jako prezent do zamówienia. Łatwo też o przecenę.

Przypadkowe odkrycie

Mleczko kupiłam w promocji, zachęcona przez ekspedientkę w Yves Rocher i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Bardzo dobrze odżywia, regeneruje i zmiękcza skórę i mimo że jest dość tłuste, wchłania się szybko i nie pozostawia lepkiej warstwy. Uratowało moje przemrożone dłonie zimą, inne kremy czy balsamy nie dawały rady. Zapach bardzo przyjemy, przypominający migdał z wanilią.

Mój hit.

Produkt idealnie nawilża i odżywia suchą skórę, daje efekt natychmiastowej ulgi i mocnego nawilżenia. Nie podrażnia. Skóra po użyciu balsamu jest przyjemnie miękka w dotyku, nawilżona i gładka. Lekko słodki, przyjemny, nie nachalny zapach.
W opisie produktu jest mleczko, ale moim zdaniem konsystencja jest balsamu, dlatego użyłam takiego nazewnictwa.
Plusy:
+bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę
+nadaje skórze miękkość i gładkość
+nie podrażnia
+przyjemny, niechalny zapach
+odpowiednia konsystencja
+dobrze się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu
+bez parabenów
+nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego
Minusy:
- opis, według mnie jest to bardziej balsam niż mleczko do ciała

dziwak

Zalety:
- bardzo kremowa i gęsta konsystencja
+ jest bardzo wydajne
+ kupiłam w promocyjnej cenie
+ bardzo dobrze nawilża i odżywia
+ przyjemnie pachnie choć intensywnie

Wady:
- zupełnie nie rozumiem dlaczego jest to mleczko, konsystencja jest zupełnie nie mleczna