Nivea, Silk Mousse, Mus do mycia ciała pod prysznic z olejkiem migdałowym

Nivea, Silk Mousse, Mus do mycia ciała pod prysznic z olejkiem migdałowym

Jedwabisty mus do mycia ciała pod prysznic Creme Soft z olejkiem migdałowym. Dzięki idealnemu połączeniu ekstraktu drogocennego jedwabiu z niebiańsko miękkim musem sprawia uczucie gładkiej skóry, niczym otulonej jedwabiem.

nawilżające, relaksujące / aromaterapeutyczne
żele pod prysznic
bez parabenów
w tubie
w kostce
tłusta

Idealny w każdą podróż :)

Kupiłam go w zeszłym roku jak jechałam na wakacje i faktycznie sprawdził się, ma idealny dozownik, który gwarantuje nam, że nic w walizce nie wyleje się :).
Konsystencja musu też jest zachwycajaca, aplikacje przez to idealna. Mus jest bardzo delikatny, pięknie pachnie :) Skóra po nim jest pachnąca, nawilżona i miekka. Polecam!

super mus do ciala

Mus zakupiłam ponieważ poleciła mi go znajoma. Jestem bardzo zadowolona ponieważ mus ma delikatną konsystencję. Plusem jest to, że mus ma wyjątkowo ładny, delikatny zapach, który zostaje długo na mojej skórze. Jest bardzo wydajny, ponieważ posiada wygodny dozownik. Nie wysusza skóry i pozostawia ją miękką i gładką w dotyku. Kupię ponownie, bo spełnił moje oczekiwania.

piękny zapach

Kupiłam go ze względu na miłość do zapachu migdałów.
Mus ma super konsystencję, dozuje sie go jak piankę i jest gęsty i kremowy.
Opakowanie super, poręczne i jest pewność, że się nie wyleje.
Zapach jest piękny umila prysznic.
Kremowa konsystencja jest bardzo bogata i pięknie nawilża, mam uczucie mycia się kremem nawilżającym, a mimo to dobrze myje. Po takim prysznicu skóra oddycha i jest miękka, rzadko kiedy obserwuję aż taki efekt nawilżenia.
Jest bardzo wydajny, już wiele razy go użyłam a mam wrażenie, że jest nadal praktycznie pełny.
Super się sprawdza także przy wrażliwej skórze.

Super produkt

Mus charakteryzuje się pięknym i przyjemnym zapachem. Jest delikatny dla skóry. Ta forma produktu do kąpieli idealnie sprawdzi się na wyjazd - pewność że nic się nie wyleje.

Po zastosowaniu skóra ładnie pachnie, jest dobrze umyta i gładka. Nie zauważyłam żeby wysuszał. Nie uczula.

A przede wszystkim bardzo wydajny.

Jeden z ulubionych

Uwielbiam ten produkt przede wszystkim za jego delikatną konsystencję musu, dzięki której prysznic zmienia się wręcz w przyjemną pielęgnację. Mus ten ma wyjątkowo ładny, delikatny zapach, który zostaje na skórze. Jest wydajny, dzięki wygodnemu dozownikowi. Nie wysusza skóry, za to pozostawia ją miękką i gładką.

przyjemność, która nigdy się nie kończy

Lubię pianki/musy pod prysznic, jednak po doświadczeniu z pianką z Oriflame (bardzo wysuszała skórę) trochę się obawiałam kolejnego kosmetyku w tej formie, a okazało się, że niepotrzebnie. Ten mus ma same plusy :) ma piękny zapach, dzięki któremu kąpiel staje się doznaniem aromaterapeutycznym. Ma przyjemną puszystą konsystencję, która nie spływa szybko z rąk czy ciała. Jest mega wydajny, mi wystarczył na dobre pół roku, a wcale go sobie nie oszczędzałam! Dobrze się spłukuje i zostawia ciało bardzo przyjemne w dotyku. Nawet przy codziennym używaniu nie wysusza mojej skóry. Dla mnie Hit!

Idealny produkt na podróż

To małe opakowanie jest naprawdę bardzo wydajne. Mus w formie pianki jest świetny do szybkiego nadania świeżości skórze. Zapach ten jest delikatny, typowy dla nivei, jakbym to miała w skrócie opisać. Niewielka ilość wystarczy do umycia całego ciała bez większego problemu. Dodatkowo szybko się zmywa, nie pozostawiając nic poza warstwą nawilżenia. Idealnie sprawdza się w podróży, czy do wzięcia np. na siłownię przez ilość produktu w względnie małym opakowaniu i przyjemne, szybkie użytkowanie. Dodatkowo nie ma bata, że wyleje się w torbie, jak np niedomknięty żel.

rodzina podkradała

zapach cudowny, pianka wydajna, solidnie myje, chętnie pakowałam ją w podróż, bo się nie wylewa, jedyny problem jaki ten produkt stwarza - jest tak fajny, że mi go rodzina kradła w łazience

Uwielbiam go

Produkt jest bardzo wydajny, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Byłam pewna że starczy max na 3 mycia. Zapach jest obłędny, a ja dzięki musowi wiem że nie chce innych myjących kosmetyków tylko ten. Delikatnie myje i nawilża ciało. Uwielbiam go!

Przyjemny puch

Bardzo spodobała mi się formuła produktu w piance. Mus jest bardzo przyjemny dla skóry, dokładnie ją oczyszcza i odświeża, sprawia, że po kąpieli jest ona miękka i nawilżona. Myślałam, że formuła w piance będzie bardzo niewydajna, ale okazało się zupełnie inaczej. Co więcej ja stosuję również ten mus jako pianki do golenia.

Mój ulubiony mus!

Pierwszy raz użyłam go w Anglii, szczerze nie wiedząc. że istnieją takie cuda. Zapach ma po prostu obłędny! Skóra jest po nim bardzo delikatna, uwielbiam go i pod prysznic, sprawdza się nawet jako pianka do golenia, gdy zabraknie:) Cena w niektórych sklepach jest wygórowana, ale zauważyłam, że jest często na promocji

Uwielbiam, uwielbiam...

Mus do mycia ciała od Nivea jest świetny! Ma bardzo przyjemny zapach, jest wydajny i pielęgnuje skórę nawilżając ją. Mus stosuję pod prysznic do mycia ciała, ale równie dobrze sprawdza się jako pianka do golenia. Jak dla mnie jest extra, fajnie się go aplikuje i jest wydajny. Polecam!